ارسال بار به ادینبرو ( ادینبورگ) حمل هوایی ادینبرو در اسرع وقت

بهترین روش برای ارسال بار به ادینبرو با کمترین هزینه

ارسال بار به ادینبرو از طریق روش های مختلفی انجام میشود و که هر یک از روش ها دارای هزینه های مختلفی است. اگر قصد ارسال بار به ادینبرو را دارید باید بر اساس شرایط و وضعیت محموله اقدام به انتقال محموله های خود نمایید.

بهترین روش برای ارسال بار به ادینبورگ روش حمل هوایی است که امکان انتقال محموله های مختلف را فراهم می نماید. این روش در مدت 3-4 روز کاری محموله های مختلف را به این شهر زیبا منتقل می نماید.

برخی از کالاهایی که به صورت هوایی به ادینبرو ارسال می شوند به صورت زیر هستند :

 • لوازم شخصی
 • خوراکی خشک
 • کالاهای تجاری
 • فرش و صندلی و . . .

پرتو کارگو به عنوان یکی از بهترین و تخصصی ترین مجموعه های ارائه دهنده خدمات حمل و نقل بین المللی برای ارسال بار به ادینبرو به صورت همه روزه بهترین و کاملترین خدمات را در اختیار شما قرار میدهد . ما با بهترین کیفیت امکان انتقال همه نوع محموله و کالای شما را با کمترین هزینه فراهم خواهیم نمود.

برای حمل هوایی به ادینبرو می توانید از طریق روش فریت بار مسافری و همچنین روش کارگو محموله های خود را بارگیری و ارسال نمایید که هر یک از این روش ها دارای شرایط خاص خود هستند. در ادامه با ما همراه باشید تا روش های ارسال بار به ادینبرو را بررسی نماییم. 

لازم به ذکر است که برای ارسال بار به ایدنبورگ از بهترین بیمه نامه استفاده میشود.

ارسال-بار-به-ادینبرو
ارسال-بار-به-ادینبرو

ارسال بار به ادینبرو به صورت فریت بار مسافری

همانطور که قبلا گفته شد ، یکی از روش های ارسال بار به ادینبرو ، روش فریت بار مسافری است . از آنجایی که ایرلاین های مختلف امکان حمل بار بیش از 30 کیلوگرم را برای مسافران فراهم نمی نمایند ، در صورت همراه داشتن بار اضافه یا سنگین بودن چمدان ها جریمه های سنگینی در نظر میگیرند.

از همین جهت می توانید از طریق روش فریت بار مسافری محموله و کالاهای خود را از ایران به ادینبرو ارسال کنید. 

در روش فریت بار مسافری در صورتی که قصد مسافرت به ادینبرو را دارید می تواند با ارائه بلیط پرواز چمدان های اضافی خود را از این طریق با هزینه ای کمتر 3-4 روز قبل از پرواز به ادینبرو ارسال نمایید و در زمان ورود به ادینبرو محموله خود را از گمرک فرودگاه تحویل بگیرید.

ارسال بار به ادینبرو به روش فریت بار مسافری با استفاده از هواپیماهای مسافری انجام میشود و از آنجایی که تعداد پرواز های هواپیماهای مسافری زیاد است معمولا محموله در اسرع وقت به مقصد ارسال می شوند.

این روش برای ارسال محموله و کالا برای سایر اشخاص در ادینبرو نیز کاربرد دارد که می توانید از طریق مشاوره با کارشناسان پرتو کارگو با اطلاعات کافی و لازم را کسب نمایید. 

حرفه ای ترین و ارزانترین خدمات ارسال بار به انگلستان را می توانید از طریق شماره های ما در اسرع وقت ثبت سفارش کنید. ما در کمترین زمان ممکن آماده انتقال کالاهای شما هستیم.

ارسال بار به ادینبرو به صورت کارگو 

یکی دیگر از روش هایی که برای ارسال بار به ادینبرو مورد استفاده قرار میگیرد روش کارگو می باشد. در روش کارگو محموله های شما از طریق خطوط هواپیمایی و با استفاده از هواپیما های کارگو بارگیری و منتقل می شوند.

این روش امکان بارگیری و ارسال محموله های در حجم زیاد و یا وزن زیاد را فراهم می نماید . از همین جهت معمولا روش کارگو برای انتقال محموله ها و کالاهای تجاری و صنعتی مورد استفاده قرار میگیرد.

در روش کارگو ، هرچه وزن و حجم محموله بیشتر باشد هزینه های انتقال شما کاهش خواهد شد.  به عنوان مثال ، یکی از کاربرد های این روش می تواند ارسال کامل اثاثیه یک منزل به ادینبرو باشد.

برای ارسال بار به ادینبرو به صورت کارگو می توانید از طریق شماره های ما با کارشناسان متخصص در پرتو کارگو مشاوره نموده و انتقال کالاهای خود را انجام دهید. 

برای ارسال بار به لندن نیز می توانید از طریق شماره های ما بهترین و ارزانترین تعرفه های ارسال هوایی را استعلام نمایید .

کارگو-هوایی-برای-ادینبرو
کارگو-هوایی-برای-ادینبرو

مدارک مورد نیاز برای ارسال هوایی به ادینبرو چیست  ؟ 

اگر قصد ارسال هوایی بار به ادینبرو به صورت هوایی دارید ، باید به نکاتی توجه داشته باشید. کامل بودن مدارک از مهمترین مواردی است که برای ارسال بار به ادینبرو و تحویل آن در فرودگاه باید مدنظر قرار گیرد. 

 • تصویر پشت و روی کارت ملی شخص فرستنده
 • تصویر صفحه اول پاسپورت شخص فرستنده
 • آدرس و شماره تلفن و ایمیل شخص فرستنده در ایران
 • تصویر پاسپورت شخص دریافت کننده در ادینبرو
 • آدرس و شماره تلفن و ایمیل مقصد تحویل گیرنده در ادینبرو
 • تهیه لیست کالاها یا همان پکینگ لیست

چنانچه قصد ارسال بار تجاری به ادینبرو را دارید ، لازم است تا مدارک زیر را نیز ارائه نمایید :

 •  صدور فاکتور کالاها برای بارهای تجاری
 • ارائه کارت بازرگانی و یا معرفی نامه از شرکت جهت ارسال بار تجاری به ادینبرو
 • دریافت مجوزهای لازم جهت اخذ مجوز صادراتی در صورت لزوم
 • تهیه پکینگ لیست و لیست بارهای موجود برای ارسال

در خصوص ارسال بار به ادینبرو یا سایر شهر های انگلیس ، در صورتی که مدارک شما ناقص می باشد و یا نیاز به هماهنگی برای تحویل بار دارید با شماره های ما در تماس باشید . بهترین راهکار ها در اسرع وقت در اختیار شما قرار میگیرد. با خدمات پرتو پرواز کارگو هیچ مشکلی در ارسال محموله ها به صورت هوایی به ادینبرو وجود ندارد.

حرفه ای ترین و تخصصی ترین خدمات برای ارسال بار به منچستر نیز به صورت همه روزه توسط تیم متخصص پرتو کارگو به شما عزیزان ارائه میشود.

موارد ممنوعه برای حمل هوایی به ادینبرو چیست ؟ 

خطوط هوایی معمولا از ورود برخی اقلام به دلیل احتمال ایجاد خطر برای پرواز جلوگیری می نمایند که برای ارسال هوایی به ادینبرو نیز این امر وجود دارد. برخی اقلام که امکان انفجار ، آتش سوزی و . . . دارند جزوی از این لیست هستند.

موارد ممنوعه برای حمل هوایی به ادینبرو به صورت زیر هستند : 

 1. مواد خوراکی نظیر خشکبار ( آجیل و تنقلات ) 
 2. مواد غذایی شامل حبوبات ، برنج و . . . 
 3. میوه و سبزیجات خشک و منجمد
 4. عرقیات و ترشیجات 
 5. اقلام آرایشی و بهداشتی ، عطر و ادکلن
 6. انواع دارو و یا دخانیات 
 7. موارد قابل اشتعال 
 8. مواد سمی 
 9. سیگار و مواد مخدر 

برخی موارد نیز توسط گمرکات 2 کشور ممنوع الورود و ممنوع الخروج می باشند . به عنوان مثال ، ارسال عتیقه به ادینبرو یا سایر شهر های انگلیس مطلقا امکان پذیر نمی باشد.

ارزیاب های گمرکی قبل از ارسال محموله ها در فرودگاه امام خمینی تمامی محموله ها را مورد بررسی قرار میدهند تا محموله فاقد هرگونه اشیاء عتیقه یا ممنوعه باشد.  اگر برای ارسال بار به ادینبرو به صورت هوایی نیاز به اطلاعات بیشتری دارید با شماره های پرتو کارگو در تماس باشید. 

علاوه بر ارسال بار به ادینبرو ، همه روزه برای ارسال بار به لیورپول نیز ما آماده ارائه خدمات تخصصی هستیم . با ما در تماس باشید.

فریت-بار-هوایی-برای-ادینبرو-در-انگلستان
فریت-بار-هوایی-برای-ادینبرو-در-انگلستان

هزینه های ارسال هوایی به ادینبرو چقدر است ؟ 

برای ارسال بار به ادینبرو به صورت هوایی ، هزینه های حمل و نقل محموله ها بر اساس وزن حجمی محموله ها مورد محاسبه قرار میگیرد. 

در مورد وزن حجمی لازم است بدانید تمامی شرکت های هواپیمایی جهت یک متر مکعب بار تقریبا 167 کیلوگرم شما را شارژ می نمایند. یعنی اگر شما باری داشته باشید که سبک باشد (مثلا ۱۲۰ کیلوگرم) و حجم آن یک متر مکعب باشد بنا بر قوانین شرکت هواپیمایی وزن محاسباتی بار شما 167 کیلوگرم درج خواهد شد.

اما در صورتی که بار شما با حجم یک متر مکعب دارای وزن ۳۰۰ کیلوگرم باشد شما طبق همین قانون ملزم به پرداخت هزینه فریت بار جهت ۳۰۰ کیلوگرم هستید. نحوه اندازه گیری وزن حجمی نیز ، اندازه طول ضرب در عرض ضرب در ارتفاع هر جعبه ، به سانتی متر ، تقسیم آن عدد به ۶۰۰۰ است. در صورتی که عدد به دست آماده از وزن جعبه شما بیشتر باشد « عدد به عنوان وزن محاسباتی بار» شما توسط شرکت هواپیمایی در نظر گرفته می شود.

هزینه ارسال بار به ادینبرو در فریت بار یا حمل هوایی بار به فرودگاه‌های مهم دنیا از نحوه توزین خاصی پیروی می‌کند.معیار توزین جهت ارسال بار هوایی به دو صورت است :‌

 1. عدد روی باسکول گمرک
 2. وزن حجمی مطابق قوانین ایرلاین

در صورتی که هر ۱ متر مکعب بار شما روی باسکول بیش از ۱۶۷ Kg باشد، عدد روی باسکول به عنوان وزن محاسباتی بار شما در نظر گرفته می‌شود.

اگر هر ۱ متر مکعب از بار شما وزنی کمتر از ۱۶۷ کیلوگرم داشته باشد طبق قوانین شرکت هواپیمایی حداقل وزنی که برای یک متر مکعب بار شما در نظر می‌گیرند همان ۱۶۷ کیلوگرم خواهد بود 

ممکن است محاسبه هزینه ارسال بار به ادینبرو بر اساس فرمول های بالا کمی پیچیده باشد . به همین جهت می توانید با تماس با شماره های پرتو پرواز کارگو و اعلام وزن و ابعاد محموله خود ، کمترین هزینه را از کارشناسان ما استعلام نمایید. 

علاوه بر انگلستان و شهر زیبای ادینبرو ، همه روزه برای ارسال بار به کلن آلمان نیز می توانید از طریق شماره های پرتو کارگو بهترین خدمات را ثبت سفارش کنید .

مراحل ارسال هوایی بار به ادینبرو

برای ارسال بار به ادینبرو به صورت هوایی مراحل انجام کار به صورت زیر می باشد : 

 1. تماس با کارشناسان مجموعه پرتو کارگو
 2. مشاوره تخصصی و ارائه اطلاعات مربوط به وزن و ابعاد و نوع محموله
 3. بررسی مدارک ارسال کننده 
 4. بسته بندی
 5. انتقال محموله به فرودگاه امام
 6. انجام تشریفات گمرکی 
 7. پالت بندی
 8. صدور بارنامه حمل هوایی برای ادینبرو 

در مرحله اول ، قبل از ارسال هوایی به ادینبرو باید مشخصات محموله خود را به صورت دقیق به کارشناسان ارائه نمایید تا امکان سنجی ارسال محموله انجام شود. سپس نیاز به بسته بندی محموله داریم تا محدوده در هنگام حمل و نقل دچار مشکل و خسارت نشود.

در مراحل تشریفات گمرکی ، محموله توسط ارزیاب های گمرک مورد بررسی قرار خواهد گرفت . سپس از طریق دستگاه x-ray نیز مورد بررسی کامل قرار میگیرد.

در نهایت ، محموله در محل بارگیری پالت بنده شده و بارنامه حمل هوایی با کد رهگیری خدمت شما تقدیم می شود . 

برای ارسال بار به ادینبرو فقط کافیست با شماره های ما در تماس باشید . کاملترین خدمات بدون سختی توسط کارشناسان انجام خواهد شد.

ارسال هوایی لوازم شخصی و اثاثیه به ادینبرو 

یکی از خدماتی که از طریق حمل هوایی به ادینبرو انجام می شود ، انتقال اثاثیه و لوازم خانه و وسایل شخصی می باشد .  در این روش شما عزیزان می توانید لوازم شخصی مانند لباس ، کتاب و . . . را از طریق خطوط هوایی و حمل بین المللی به ادینبرو ارسال نمایید. 

برای ارسال لوازم شخصی به ادینبرو به صورت هوایی بهترین راه قرار دادن این وسایل داخل یک چمدان و یا یک کارتن محکم می باشد . وسایل شما در گمرک ایران بازبینی شده و در صورت عدم وجود موارد ممنوعه مجموعه پرتو کارگو در اسرع وقت بسته های شما را به ادینبرو ارسال خواهد نمود. 

از این طریق می توانید لوازم منزل را نیز ارسال نمایید . بسیاری از مهاجرین برای کاهش هزینه های خود اقدام به انتقال لوازمی مانند یخچال ، تلویزیون ، مبلمان و . . .  می نمایند که این امر نیز از طریق حمل هوایی به ادینبرو امکان پذیر خواهد بود.

ارسال هوایی زعفران به ادینبرو 

یکی از محموله هایی که توسط پرتو کارگو به صورت هوایی به ادینبرو ارسال میشود زعفران است . در حمل هوایی به ادینبرو هر پاسپورت امکان ارسال زعفران تا 100 گرم را دارد. از همین جهت قوانین سفت و سختی برای ارسال زعفران اعمال می شود. 

اگر قصد دارید مقداری زعفران به صورت هوایی به ادینبرو ارسال نمایید بهتر است ابتدا با کارشناسان مجموعه پرتو کارگو در تماس باشید . مشاوران ما آماده ارائه راهنمایی کامل به شما عزیزان هستند .

ارسال فرش به صورت هوایی به ادینبرو 

یکی دیگر از اقلامی که توسط هموطنان به ادینبرو ارسال میشود انواع فرش دستباف و ماشینی می باشد . برای ارسال فرش نیز پرتو کارگو به صورت تخصصی امکان ارسال را فراهم می نماید.

از نظر گمرک فرودگاه ، اگر محموله فرش ارسال شده به قصد موارد تجاری نبوده و عتیقه نیز نباشد امکان ارسال آنها به ادینبرو میسر است.

تعداد فرش ارسال و نوع آنها برای تشخیص تجاری بودن محموله مورد بررسی قرار خواهد گرفت. برای ارسال بار به ادینبرو به صورت هوایی تنها کافیست با شماره های پرتو کارگو در تماس باشید.

درباره ادینبرو

ادینبورگ پایتخت و دومین شهر بزرگ اسکاتلند در  بریتانیای کبیر محسوب می‌شود. شهری تاریخی با خیابان‌های سنگ فرش شده، موزه‌های جذاب، بناهای خیره‌ کننده و فرهنگی غنی که احتمالا عاشق آن خواهید شد. این شهر که از نظر گردشگری در مرتبه‌ بالایی قرار دارد، در سال ۲۰۰۹ به‌عنوان بهترین مکان برای زندگی انتخاب شد.

ادینبورگ تقریبا برای هر سلیقه‌ای جذابیتی به‌همراه دارد. تاریخ غنی این شهر میراث‌های گران‌بهایی را برای امروز به جا گذاشته است که عاشقان تاریخ را شیفته‌ خود می‌کند. اگر وقت شناس باشید، با شهری نسبتا ارزان روبه‌رو خواهید بود . ادینبرو در بریتانیا از نظر تعداد جهانگردان، پس از لندن در مقام دوم قرار دارد. در سال ۲۰۰۹ ادینبرو به عنوان بهترین مکان برای زندگی انتخاب شد. بحران سیاسی معاصر تأثیر زیادی بر اقتصاد این شهر گذاشت و سبب شد یکی از مؤسساتی که بیشترین تعداد کارمند را به استخدام درآورده بود — یعنی بانک سلطنتی اسکاتلند (RBS) — تقریباً از هم بپاشد. هر چند این بانک با کمک مالی دولت بریتانیا از چنین سرنوشتی نجات یافت، ولی بسیاری از مشاغل محلی از دست رفت.

برای ارسال بار به ادینبرو به صورت تخصصی می توانید از خدمات مجموعه پرتو کارگو با بهترین کیفیت استفاده نمایید. ما برای انتقال محموله های شما در اسرع وقت آماده همکاری با شما از طریق فرودگاه امام خمینی هستیم . فریت بار مسافری و کارگو برای ادینبورگ را می توانید از طریق یک تماس از ما بخواهید.

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

پیمایش به بالا