ارسال بار به لیورپول ( حمل هوایی لیورپول ) در اسرع وقت با کمترین قیمت

بهترین روش برای ارسال بار به لیورپول با کمترین هزینه

ارسال بار به لیورپول از خدماتی است که تیم متخصص پرتو کارگو با بهترین کیفیت و با کمترین هزینه برای شما عزیزان فراهم می نماید . شما می توانید از طریق حمل بار هوایی که پرتو کارگو به شما ارائه می دهد در مدت 3-4 روز کاری محموله های خود را از ایران به لیورپول ارسال کنید.

برای ارسال بار به لیورپول به صورت هوایی تنها کافیست محموله های خود را در فرودگاه امام خمینی به کارشناسان ما تحویل بدهید . پس از انجام فرایند های گمرکی توسط کارشناسان پرتو کارگو همکاران در گمرک فرودگاه ، محموله ها برای پالت بندی و ارسال به سالن مخصوص منتقل شده و در اسرع وقت با همکاری بهترین خطوط هوایی ارسال می شوند.

در ارسال هوایی به لیورپول باید محدودیت ها و ممنوعیت های هواپیمایی و گمرکی را در نظر داشته باشید تا بدون مشکل امکان انتقال محموله ها فراهم شود. حمل هوایی به لیورپول از نظر هزینه نیز مقرون به صرفه است و سریعترین زمان تحویل محموله را ارائه می نماید.

پرتو کارگو به عنوان یکی از بهترین و تخصصی ترین مجموعه های ارائه دهنده خدمات حمل و نقل بین المللی برای ارسال بار به لیورپول به صورت همه روزه بهترین و کاملترین خدمات را در اختیار شما قرار میدهد .

ارسال بار به لیورپول به صورت فریت بار مسافری

همانطور که قبلا گفته شد ، یکی از روش های ارسال بار به لیورپول ، روش فریت بار مسافری است . از آنجایی که ایرلاین های مختلف امکان حمل بار بیش از 30 کیلوگرم را برای مسافران فراهم نمی نمایند ، در صورت همراه داشتن بار اضافه یا سنگین بودن چمدان ها جریمه های سنگینی در نظر میگیرند.

از همین جهت می توانید از طریق روش فریت بار مسافری محموله و کالاهای خود را از ایران به لیورپول ارسال کنید. 

در روش فریت بار مسافری در صورتی که قصد مسافرت به لیورپول را دارید می تواند با ارائه بلیط پرواز چمدان های اضافی خود را از این طریق با هزینه ای کمتر 3-4 روز قبل از پرواز به لیورپول ارسال نمایید و در زمان ورود به لیورپول محموله خود را از گمرک فرودگاه تحویل بگیرید.

ارسال بار به لیورپول به روش فریت بار مسافری با استفاده از هواپیماهای مسافری انجام میشود و از آنجایی که تعداد پرواز های هواپیماهای مسافری زیاد است معمولا محموله در اسرع وقت به مقصد ارسال می شوند.

این روش برای ارسال محموله و کالا برای سایر اشخاص در لیورپول نیز کاربرد دارد که می توانید از طریق مشاوره با کارشناسان پرتو کارگو با اطلاعات کافی و لازم را کسب نمایید. 

برای ارسال بار به لندن نیز می توانید از طریق شماره های پرتو کارگو بهترین خدمات را با کمترین هزینه ثبت سفارش نمایید . ما با کمترین هزینه آماده ارائه خدمات با بهترین کیفیت هستیم.

ارسال بار به لیورپول به صورت کارگو 

یکی دیگر از روش هایی که برای ارسال بار به لیورپول مورد استفاده قرار میگیرد روش کارگو می باشد. در روش کارگو محموله های شما از طریق خطوط هواپیمایی و با استفاده از هواپیما های کارگو بارگیری و منتقل می شوند.

این روش امکان بارگیری و ارسال محموله های در حجم زیاد و یا وزن زیاد را فراهم می نماید . از همین جهت معمولا روش کارگو برای انتقال محموله ها و کالاهای تجاری و صنعتی مورد استفاده قرار میگیرد.

در روش کارگو ، هرچه وزن و حجم محموله بیشتر باشد هزینه های انتقال شما کاهش خواهد شد.  به عنوان مثال ، یکی از کاربرد های این روش می تواند ارسال کامل اثاثیه یک منزل به لیورپول باشد.

برای ارسال بار به لیورپول به صورت کارگو می توانید از طریق شماره های ما با کارشناسان متخصص در پرتو کارگو مشاوره نموده و انتقال کالاهای خود را انجام دهید. 

علاوه بر لیورپول برای ارسال بار به منچستر نیز خدمات تخصصی توسط پرتو کارگو ارائه میشود . شما عزیزان می توانید با شماره های ما در تماس باشید و خدمات تخصصی را در اختیار داشته باشید.

مدارک مورد نیاز برای ارسال هوایی به لیورپول چیست  ؟ 

اگر قصد ارسال هوایی بار به لیورپول به صورت هوایی دارید ، باید به نکاتی توجه داشته باشید. کامل بودن مدارک از مهمترین مواردی است که برای ارسال بار به لیورپول و تحویل آن در فرودگاه باید مدنظر قرار گیرد. 

 • تصویر پشت و روی کارت ملی شخص فرستنده
 • تصویر صفحه اول پاسپورت شخص فرستنده
 • آدرس و شماره تلفن و ایمیل شخص فرستنده در ایران
 • تصویر پاسپورت شخص دریافت کننده در لیورپول
 • آدرس و شماره تلفن و ایمیل مقصد تحویل گیرنده در لیورپول
 • تهیه لیست کالاها یا همان پکینگ لیست

چنانچه قصد ارسال بار تجاری به لیورپول را دارید ، لازم است تا مدارک زیر را نیز ارائه نمایید :

 •  صدور فاکتور کالاها برای بارهای تجاری
 • ارائه کارت بازرگانی و یا معرفی نامه از شرکت جهت ارسال بار تجاری به لیورپول
 • دریافت مجوزهای لازم جهت اخذ مجوز صادراتی در صورت لزوم
 • تهیه پکینگ لیست و لیست بارهای موجود برای ارسال

در خصوص ارسال بار به لیورپول یا سایر شهر های انگلیس ، در صورتی که مدارک شما ناقص می باشد و یا نیاز به هماهنگی برای تحویل بار دارید با شماره های ما در تماس باشید . بهترین راهکار ها در اسرع وقت در اختیار شما قرار میگیرد. با خدمات پرتو پرواز کارگو هیچ مشکلی در ارسال محموله ها به صورت هوایی به لیورپول وجود ندارد.

علاوه بر لیورپول ، همه روزه برای ارسال بار به هامبورگ نیز بهترین و کاملترین خدمات را از طریق مجموعه پرتو کارگو دریافت کنید .ما با بهترین کیفیت آماده ارائه خدمات به شما عزیزان هستیم.

موارد ممنوعه برای حمل هوایی به لیورپول چیست ؟ 

خطوط هوایی معمولا از ورود برخی اقلام به دلیل احتمال ایجاد خطر برای پرواز جلوگیری می نمایند که برای ارسال هوایی به لیورپول نیز این امر وجود دارد. برخی اقلام که امکان انفجار ، آتش سوزی و . . . دارند جزوی از این لیست هستند.

موارد ممنوعه برای حمل هوایی به لیورپول به صورت زیر هستند : 

 1. مواد خوراکی نظیر خشکبار ( آجیل و تنقلات ) 
 2. مواد غذایی شامل حبوبات ، برنج و . . . 
 3. میوه و سبزیجات خشک و منجمد
 4. عرقیات و ترشیجات 
 5. اقلام آرایشی و بهداشتی ، عطر و ادکلن
 6. انواع دارو و یا دخانیات 
 7. موارد قابل اشتعال 
 8. مواد سمی 
 9. سیگار و مواد مخدر 

برخی موارد نیز توسط گمرکات 2 کشور ممنوع الورود و ممنوع الخروج می باشند . به عنوان مثال ، ارسال عتیقه به لیورپول یا سایر شهر های انگلیس مطلقا امکان پذیر نمی باشد.

ارزیاب های گمرکی قبل از ارسال محموله ها در فرودگاه امام خمینی تمامی محموله ها را مورد بررسی قرار میدهند تا محموله فاقد هرگونه اشیاء عتیقه یا ممنوعه باشد. 

اگر برای ارسال بار به لیورپول به صورت هوایی نیاز به اطلاعات بیشتری دارید با شماره های پرتو کارگو در تماس باشید.  ارسال بار به انگلستان تخصص پرتو کارگو است و با ارزانترین قیمت ها انجام میشود.

هزینه های ارسال هوایی به لیورپول چقدر است ؟ 

برای ارسال بار به لیورپول به صورت هوایی ، هزینه های حمل و نقل محموله ها بر اساس وزن حجمی محموله ها مورد محاسبه قرار میگیرد. 

در مورد وزن حجمی لازم است بدانید تمامی شرکت های هواپیمایی جهت یک متر مکعب بار تقریبا 167 کیلوگرم شما را شارژ می نمایند. یعنی اگر شما باری داشته باشید که سبک باشد (مثلا ۱۲۰ کیلوگرم) و حجم آن یک متر مکعب باشد بنا بر قوانین شرکت هواپیمایی وزن محاسباتی بار شما 167 کیلوگرم درج خواهد شد.

اما در صورتی که بار شما با حجم یک متر مکعب دارای وزن ۳۰۰ کیلوگرم باشد شما طبق همین قانون ملزم به پرداخت هزینه فریت بار جهت ۳۰۰ کیلوگرم هستید. نحوه اندازه گیری وزن حجمی نیز ، اندازه طول ضرب در عرض ضرب در ارتفاع هر جعبه ، به سانتی متر ، تقسیم آن عدد به ۶۰۰۰ است. در صورتی که عدد به دست آماده از وزن جعبه شما بیشتر باشد « عدد به عنوان وزن محاسباتی بار» شما توسط شرکت هواپیمایی در نظر گرفته می شود.

هزینه ارسال بار به لیورپول در فریت بار یا حمل هوایی بار به فرودگاه‌های مهم دنیا از نحوه توزین خاصی پیروی می‌کند.معیار توزین جهت ارسال بار هوایی به دو صورت است :‌

 1. عدد روی باسکول گمرک
 2. وزن حجمی مطابق قوانین ایرلاین

در صورتی که هر ۱ متر مکعب بار شما روی باسکول بیش از ۱۶۷ Kg باشد، عدد روی باسکول به عنوان وزن محاسباتی بار شما در نظر گرفته می‌شود.

اگر هر ۱ متر مکعب از بار شما وزنی کمتر از ۱۶۷ کیلوگرم داشته باشد طبق قوانین شرکت هواپیمایی حداقل وزنی که برای یک متر مکعب بار شما در نظر می‌گیرند همان ۱۶۷ کیلوگرم خواهد بود 

ممکن است محاسبه هزینه ارسال بار به لیورپول بر اساس فرمول های بالا کمی پیچیده باشد . به همین جهت می توانید با تماس با شماره های پرتو پرواز کارگو و اعلام وزن و ابعاد محموله خود ، کمترین هزینه را از کارشناسان ما استعلام نمایید. 

مراحل ارسال هوایی بار به لیورپول

برای ارسال بار به لیورپول به صورت هوایی مراحل انجام کار به صورت زیر می باشد : 

 1. تماس با کارشناسان مجموعه پرتو کارگو
 2. مشاوره تخصصی و ارائه اطلاعات مربوط به وزن و ابعاد و نوع محموله
 3. بررسی مدارک ارسال کننده 
 4. بسته بندی
 5. انتقال محموله به فرودگاه امام
 6. انجام تشریفات گمرکی 
 7. پالت بندی
 8. صدور بارنامه حمل هوایی برای لیورپول 

در مرحله اول ، قبل از ارسال هوایی به لیورپول باید مشخصات محموله خود را به صورت دقیق به کارشناسان ارائه نمایید تا امکان سنجی ارسال محموله انجام شود. سپس نیاز به بسته بندی محموله داریم تا محدوده در هنگام حمل و نقل دچار مشکل و خسارت نشود.

در مراحل تشریفات گمرکی ، محموله توسط ارزیاب های گمرک مورد بررسی قرار خواهد گرفت . سپس از طریق دستگاه x-ray نیز مورد بررسی کامل قرار میگیرد.

در نهایت ، محموله در محل بارگیری پالت بنده شده و بارنامه حمل هوایی با کد رهگیری خدمت شما تقدیم می شود . 

برای ارسال بار به لیورپول فقط کافیست با شماره های ما در تماس باشید . کاملترین خدمات بدون سختی توسط کارشناسان انجام خواهد شد.

ارسال هوایی لوازم شخصی و اثاثیه به لیورپول 

یکی از خدماتی که از طریق حمل هوایی به لیورپول انجام می شود ، انتقال اثاثیه و لوازم خانه و وسایل شخصی می باشد .  در این روش شما عزیزان می توانید لوازم شخصی مانند لباس ، کتاب و . . . را از طریق خطوط هوایی و حمل بین المللی به لیورپول ارسال نمایید. 

برای ارسال لوازم شخصی به لیورپول به صورت هوایی بهترین راه قرار دادن این وسایل داخل یک چمدان و یا یک کارتن محکم می باشد . وسایل شما در گمرک ایران بازبینی شده و در صورت عدم وجود موارد ممنوعه مجموعه پرتو کارگو در اسرع وقت بسته های شما را به لیورپول ارسال خواهد نمود. 

از این طریق می توانید لوازم منزل را نیز ارسال نمایید . بسیاری از مهاجرین برای کاهش هزینه های خود اقدام به انتقال لوازمی مانند یخچال ، تلویزیون ، مبلمان و . . .  می نمایند که این امر نیز از طریق حمل هوایی به لیورپول امکان پذیر خواهد بود.

ارسال هوایی زعفران به لیورپول 

یکی از محموله هایی که توسط پرتو کارگو به صورت هوایی به لیورپول ارسال میشود زعفران است . در حمل هوایی به لیورپول هر پاسپورت امکان ارسال زعفران تا 100 گرم را دارد. از همین جهت قوانین سفت و سختی برای ارسال زعفران اعمال می شود. 

اگر قصد دارید مقداری زعفران به صورت هوایی به لیورپول ارسال نمایید بهتر است ابتدا با کارشناسان مجموعه پرتو کارگو در تماس باشید . مشاوران ما آماده ارائه راهنمایی کامل به شما عزیزان هستند .

ارسال فرش به صورت هوایی به لیورپول 

یکی دیگر از اقلامی که توسط هموطنان به لیورپول ارسال میشود انواع فرش دستباف و ماشینی می باشد . برای ارسال فرش نیز پرتو کارگو به صورت تخصصی امکان ارسال را فراهم می نماید.

از نظر گمرک فرودگاه ، اگر محموله فرش ارسال شده به قصد موارد تجاری نبوده و عتیقه نیز نباشد امکان ارسال آنها به لیورپول میسر است.

تعداد فرش ارسال و نوع آنها برای تشخیص تجاری بودن محموله مورد بررسی قرار خواهد گرفت. برای ارسال بار به لیورپول به صورت هوایی تنها کافیست با شماره های پرتو کارگو در تماس باشید.

درباره لیورپول

لیورپول (به انگلیسی: Liverpool) شهری بندری در شمال غربی انگلستان واقع در منطقه مرزیساید است. این شهر در پای‌رود مِرزی قرار دارد. لیورپول در سال ۱۳۰۷ روستایی کوچک بود که در سال ۱۸۸۰ به یک شهر تبدیل شد. در سرشماری سال ۲۰۰۸ جمعیت لیورپول ۴۹۴٬۸۱۴ نفر و جمعیت در این منطقه شهری ۲٬۲۴۱٬۰۰۰ بود، با این وجود لیورپول چهارمین منطقه شهری کم جمعیت در بریتانیا است. ساکنان بومی (سفیدپوستان) شهر آنفیلد اسکاوس خوانده می‌شوند. قدیمی‌ترین اجتماع چینی اروپا در لیورپول زندگی می‌کنند. در سال ۲۰۰۷ جشن هشت‌صد سالگی شهر لیورپول برگزار شد و یک سال بعد، این شهر در سال ۲۰۰۸ به عنوان پایتخت فرهنگی اروپا نام گرفت. یکی از شاخصه‌های شهرت آنفیلد در جهان، گروه راک بیتلز است. از دیگر شاخصه‌های شهرت این شهر برگزاری بزرگترین مسابقه سالانه اسب‌سواری در جهان به‌نام «گرند نشنال» و باشگاه فوتبال لیورپول هستند.

در پی بسته شدن اسکله‌های این شهر در اواخر دهه شصت میلادی، اقتصاد شهر رو به افول گذارد، هر چند بتازگی پروژه‌های شهرسازی سبب رونق دوباره آن شده‌است. با وجود چهره مدرن و با شکوه در مرکز شهر، لیورپول هنوز با مشکلات بزرگی مانند فقر، بی‌کاری و جرم و جنایت دست به گریبان است.

لیورپول بیش از ۲۵۰۰ بنا و ساختمان قدیمی با معماری باستانی دارد. آب‌نمای شهر که در لیست مکان‌های باستانی یونسکو قرار گرفته‌است. موزه داک مملو از اشیای باستانی می‌باشد و این مستثنای ۲۵۰ اثر تاریخی است.

آلبرت داک یکی از بزرگترین مکان‌های جذب توریست در لیورپول است. مکان‌های عبادتی تاریخی ای همچون کلیسای سنت نیکلاس برای ارتدکس‌ها و کلیسای گوستاو آدولف برای کاتولیک‌ها در این شهر وجود دارد.

این شهر یک مسجد نیز دارد که برای مسلمانان این شهر به‌خاطر برگزاری مراسم آیینی مسلمانان از جمله نماز جمعه ساخته شده‌است، اکثر جمعیت مسلمان، پاکستانی و عرب هستند حتی در این شهر معابدی برای هندوها نیز وجود دارد که دارای قدمتی ۲۰۰ ساله است. لیورپول صاحب پنجمین کلیسای بزرگ دنیا می‌باشد.

ارسال بار به لیورپول به صورت هوایی از مهمترین خدماتی است که پرتو کارگو با کمترین هزینه و با بهترین کیفیت به شما عزیزان ارائه می نماید . شما می توانید با یک تماس تلفنی و مشاوره با کارشناسان ما بهترین اطلاعات را کسب نموده و محموله های خود را با کمترین هزینه توسط تیم متخصص و مجرب انتقال دهید.

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

پیمایش به بالا