ارسال بار به واشنگتن ( حمل هوایی واشنگتن ) از تهران با کمترین قیمت

بهترین روش برای ارسال بار به واشنگتن با کمترین هزینه

ارسال بار به واشنگتن از طریق روش های مختلفی انجام میشود و که هر یک از روش ها دارای هزینه های مختلفی است. اگر قصد ارسال بار به واشنگتن را دارید باید بر اساس شرایط و وضعیت محموله اقدام به انتقال محموله های خود نمایید. مشاوره تخصصی برای ارسال بار به واشنگتن و سایر شهر های ایالات متحده می تواند هزینه های حمل و نقل شما را نیز تا حد زیادی کاهش دهد.

بهترین روش برای ارسال بار به واشنگتن روش حمل هوایی است که امکان ارسال محموله های مختلف تجاری و شخصی را برای شما فراهم می نماید.

پرتو کارگو به عنوان یکی از بهترین و تخصصی ترین مجموعه های ارائه دهنده خدمات حمل و نقل بین المللی برای ارسال بار به واشنگتن به صورت همه روزه بهترین و کاملترین خدمات را در اختیار شما قرار میدهد . ما با بهترین کیفیت امکان انتقال همه نوع محموله و کالای شما را با کمترین هزینه فراهم خواهیم نمود.

برای حمل هوایی به واشنگتن می توانید از طریق روش فریت بار مسافری و همچنین روش کارگو محموله های خود را بارگیری و ارسال نمایید که هر یک از این روش ها دارای شرایط خاص خود هستند. در ادامه با ما همراه باشید تا روش های ارسال بار به واشنگتن را بررسی نماییم. 

خدمات ارسال بار به واشتنگن شامل بسته بندی تخصصی محموله ها نیز می باشد که می توانید از طریق کارشناسان ما بهترین راهنمایی و استعلام هزینه را انجام دهید .

ارسال-بار-به-واشنگتن
ارسال-بار-به-واشنگتن

ارسال بار به واشنگتن به صورت فریت بار مسافری

همانطور که قبلا گفته شد ، یکی از روش های ارسال بار به واشنگتن ، روش فریت بار مسافری است . از آنجایی که ایرلاین های مختلف امکان حمل بار بیش از 30 کیلوگرم را برای مسافران فراهم نمی نمایند ، در صورت همراه داشتن بار اضافه یا سنگین بودن چمدان ها جریمه های سنگینی در نظر میگیرند.

از همین جهت می توانید از طریق روش فریت بار مسافری محموله و کالاهای خود را از ایران به واشنگتن ارسال کنید. 

در روش فریت بار مسافری در صورتی که قصد مسافرت به واشنگتن را دارید می تواند با ارائه بلیط پرواز چمدان های اضافی خود را از این طریق با هزینه ای کمتر 3-4 روز قبل از پرواز به واشنگتن ارسال نمایید و در زمان ورود به واشنگتن محموله خود را از گمرک فرودگاه تحویل بگیرید.

ارسال بار به واشنگتن به روش فریت بار مسافری با استفاده از هواپیماهای مسافری انجام میشود و از آنجایی که تعداد پرواز های هواپیماهای مسافری زیاد است معمولا محموله در اسرع وقت به مقصد ارسال می شوند.

این روش برای ارسال محموله و کالا برای سایر اشخاص در واشنگتن نیز کاربرد دارد که می توانید از طریق مشاوره با کارشناسان پرتو کارگو با اطلاعات کافی و لازم را کسب نمایید. 

برای ارسال بار به آمریکا از طریق خطوط هوایی از بهترین و کاملترین بیمه نامه استفاده میشود که امنیت محموله های شما را به صورت کامل تامین می نماید . فقط کافیست با کارشناسان ما در تماس باشید.

ارسال بار به واشنگتن به صورت کارگو 

یکی دیگر از روش هایی که برای ارسال بار به واشنگتن مورد استفاده قرار میگیرد روش کارگو می باشد. در روش کارگو محموله های شما از طریق خطوط هواپیمایی و با استفاده از هواپیما های کارگو بارگیری و منتقل می شوند.

این روش امکان بارگیری و ارسال محموله های در حجم زیاد و یا وزن زیاد را فراهم می نماید . از همین جهت معمولا روش کارگو برای انتقال محموله ها و کالاهای تجاری و صنعتی مورد استفاده قرار میگیرد.

در روش کارگو ، هرچه وزن و حجم محموله بیشتر باشد هزینه های انتقال شما کاهش خواهد شد.  به عنوان مثال ، یکی از کاربرد های این روش می تواند ارسال کامل اثاثیه یک منزل به واشنگتن باشد.

برای ارسال بار به واشنگتن به صورت کارگو می توانید از طریق شماره های ما با کارشناسان متخصص در پرتو کارگو مشاوره نموده و انتقال کالاهای خود را انجام دهید. علاوه بر واشنگتن ، ارسال بار به نیویورک نیز به صورت تخصصی و با بهترین کیفیت انجام خواهد شد .

کارگو-هوایی-برای-واشنگتن
کارگو-هوایی-برای-واشنگتن

مدارک مورد نیاز برای ارسال هوایی به واشنگتن چیست  ؟ 

اگر قصد ارسال هوایی بار به واشنگتن به صورت هوایی دارید ، باید به نکاتی توجه داشته باشید. کامل بودن مدارک از مهمترین مواردی است که برای ارسال بار به واشنگتن و تحویل آن در فرودگاه باید مدنظر قرار گیرد. 

 • تصویر پشت و روی کارت ملی شخص فرستنده
 • تصویر صفحه اول پاسپورت شخص فرستنده
 • آدرس و شماره تلفن و ایمیل شخص فرستنده در ایران
 • تصویر پاسپورت شخص دریافت کننده در واشنگتن
 • آدرس و شماره تلفن و ایمیل مقصد تحویل گیرنده در واشنگتن
 • تهیه لیست کالاها یا همان پکینگ لیست

چنانچه قصد ارسال بار تجاری به واشنگتن را دارید ، لازم است تا مدارک زیر را نیز ارائه نمایید :

 •  صدور فاکتور کالاها برای بارهای تجاری
 • ارائه کارت بازرگانی و یا معرفی نامه از شرکت جهت ارسال بار تجاری به واشنگتن
 • دریافت مجوزهای لازم جهت اخذ مجوز صادراتی در صورت لزوم
 • تهیه پکینگ لیست و لیست بارهای موجود برای ارسال

در خصوص ارسال بار به واشنگتن یا سایر شهر های آمریکا ، در صورتی که مدارک شما ناقص می باشد و یا نیاز به هماهنگی برای تحویل بار دارید با شماره های ما در تماس باشید . بهترین راهکار ها در اسرع وقت در اختیار شما قرار میگیرد. با خدمات پرتو پرواز کارگو هیچ مشکلی در ارسال محموله ها به صورت هوایی به واشنگتن وجود ندارد.

ارسال بار به سن فرانسیسکو نیز از خدماتی است که مجموعه پرتو کارگو با بهترین کیفیت به شما عزیزان ارائه می نماید . با کارشناسان ما در تماس باشید .

موارد ممنوعه برای حمل هوایی به واشنگتن چیست ؟ 

خطوط هوایی معمولا از ورود برخی اقلام به دلیل احتمال ایجاد خطر برای پرواز جلوگیری می نمایند که برای ارسال هوایی به واشنگتن نیز این امر وجود دارد. برخی اقلام که امکان انفجار ، آتش سوزی و . . . دارند جزوی از این لیست هستند.

موارد ممنوعه برای حمل هوایی به واشنگتن به صورت زیر هستند : 

 1. مواد خوراکی نظیر خشکبار ( آجیل و تنقلات ) 
 2. مواد غذایی شامل حبوبات ، برنج و . . . 
 3. میوه و سبزیجات خشک و منجمد
 4. عرقیات و ترشیجات 
 5. اقلام آرایشی و بهداشتی ، عطر و ادکلن
 6. انواع دارو و یا دخانیات 
 7. موارد قابل اشتعال 
 8. مواد سمی 
 9. سیگار و مواد مخدر 

برخی موارد نیز توسط گمرکات 2 کشور ممنوع الورود و ممنوع الخروج می باشند . به عنوان مثال ، ارسال عتیقه به واشنگتن یا سایر شهر های آمریکا مطلقا امکان پذیر نمی باشد.

ارزیاب های گمرکی قبل از ارسال محموله ها در فرودگاه امام خمینی تمامی محموله ها را مورد بررسی قرار میدهند تا محموله فاقد هرگونه اشیاء عتیقه یا ممنوعه باشد. 

اگر برای ارسال بار به واشنگتن به صورت هوایی نیاز به اطلاعات بیشتری دارید با شماره های پرتو کارگو در تماس باشید.  ارسال بار به لس آنجلس نیز توسط مجموعه پرتو کارگو با بهترین مشاوره و با کمترین هزینه انجام میشود . با شماره های ما در تماس باشید.

هزینه های ارسال هوایی به واشنگتن چقدر است ؟ 

برای ارسال بار به واشنگتن به صورت هوایی ، هزینه های حمل و نقل محموله ها بر اساس وزن حجمی محموله ها مورد محاسبه قرار میگیرد. 

در مورد وزن حجمی لازم است بدانید تمامی شرکت های هواپیمایی جهت یک متر مکعب بار تقریبا 167 کیلوگرم شما را شارژ می نمایند. یعنی اگر شما باری داشته باشید که سبک باشد (مثلا ۱۲۰ کیلوگرم) و حجم آن یک متر مکعب باشد بنا بر قوانین شرکت هواپیمایی وزن محاسباتی بار شما 167 کیلوگرم درج خواهد شد.

اما در صورتی که بار شما با حجم یک متر مکعب دارای وزن ۳۰۰ کیلوگرم باشد شما طبق همین قانون ملزم به پرداخت هزینه فریت بار جهت ۳۰۰ کیلوگرم هستید. نحوه اندازه گیری وزن حجمی نیز ، اندازه طول ضرب در عرض ضرب در ارتفاع هر جعبه ، به سانتی متر ، تقسیم آن عدد به ۶۰۰۰ است. در صورتی که عدد به دست آماده از وزن جعبه شما بیشتر باشد « عدد به عنوان وزن محاسباتی بار» شما توسط شرکت هواپیمایی در نظر گرفته می شود.

هزینه ارسال بار به واشنگتن در فریت بار یا حمل هوایی بار به فرودگاه‌های مهم دنیا از نحوه توزین خاصی پیروی می‌کند.معیار توزین جهت ارسال بار هوایی به دو صورت است :‌

 1. عدد روی باسکول گمرک
 2. وزن حجمی مطابق قوانین ایرلاین

در صورتی که هر ۱ متر مکعب بار شما روی باسکول بیش از ۱۶۷ Kg باشد، عدد روی باسکول به عنوان وزن محاسباتی بار شما در نظر گرفته می‌شود.

اگر هر ۱ متر مکعب از بار شما وزنی کمتر از ۱۶۷ کیلوگرم داشته باشد طبق قوانین شرکت هواپیمایی حداقل وزنی که برای یک متر مکعب بار شما در نظر می‌گیرند همان ۱۶۷ کیلوگرم خواهد بود 

ممکن است محاسبه هزینه ارسال بار به واشنگتن بر اساس فرمول های بالا کمی پیچیده باشد . به همین جهت می توانید با تماس با شماره های پرتو پرواز کارگو و اعلام وزن و ابعاد محموله خود ، کمترین هزینه را از کارشناسان ما استعلام نمایید. 

فریت-بار-هوایی-برای-واشنگتن
فریت-بار-هوایی-برای-واشنگتن

مراحل ارسال هوایی بار به واشنگتن

برای ارسال بار به واشنگتن به صورت هوایی مراحل انجام کار به صورت زیر می باشد : 

 1. تماس با کارشناسان مجموعه پرتو کارگو
 2. مشاوره تخصصی و ارائه اطلاعات مربوط به وزن و ابعاد و نوع محموله
 3. بررسی مدارک ارسال کننده 
 4. بسته بندی
 5. انتقال محموله به فرودگاه امام
 6. انجام تشریفات گمرکی 
 7. پالت بندی
 8. صدور بارنامه حمل هوایی برای واشنگتن 

در مرحله اول ، قبل از ارسال هوایی به واشنگتن باید مشخصات محموله خود را به صورت دقیق به کارشناسان ارائه نمایید تا امکان سنجی ارسال محموله انجام شود. سپس نیاز به بسته بندی محموله داریم تا محدوده در هنگام حمل و نقل دچار مشکل و خسارت نشود.

در مراحل تشریفات گمرکی ، محموله توسط ارزیاب های گمرک مورد بررسی قرار خواهد گرفت . سپس از طریق دستگاه x-ray نیز مورد بررسی کامل قرار میگیرد.

در نهایت ، محموله در محل بارگیری پالت بنده شده و بارنامه حمل هوایی با کد رهگیری خدمت شما تقدیم می شود . 

برای ارسال بار به واشنگتن فقط کافیست با شماره های ما در تماس باشید . کاملترین خدمات بدون سختی توسط کارشناسان انجام خواهد شد.

ارسال هوایی لوازم شخصی و اثاثیه به واشنگتن 

یکی از خدماتی که از طریق حمل هوایی به واشنگتن انجام می شود ، انتقال اثاثیه و لوازم خانه و وسایل شخصی می باشد .  در این روش شما عزیزان می توانید لوازم شخصی مانند لباس ، کتاب و . . . را از طریق خطوط هوایی و حمل بین المللی به واشنگتن ارسال نمایید. 

برای ارسال لوازم شخصی به واشنگتن به صورت هوایی بهترین راه قرار دادن این وسایل داخل یک چمدان و یا یک کارتن محکم می باشد . وسایل شما در گمرک ایران بازبینی شده و در صورت عدم وجود موارد ممنوعه مجموعه پرتو کارگو در اسرع وقت بسته های شما را به واشنگتن ارسال خواهد نمود. 

از این طریق می توانید لوازم منزل را نیز ارسال نمایید . بسیاری از مهاجرین برای کاهش هزینه های خود اقدام به انتقال لوازمی مانند یخچال ، تلویزیون ، مبلمان و . . .  می نمایند که این امر نیز از طریق حمل هوایی به واشنگتن امکان پذیر خواهد بود.

ارسال هوایی زعفران به واشنگتن 

یکی از محموله هایی که توسط پرتو کارگو به صورت هوایی به واشنگتن ارسال میشود زعفران است . در حمل هوایی به واشنگتن هر پاسپورت امکان ارسال زعفران تا 100 گرم را دارد. از همین جهت قوانین سفت و سختی برای ارسال زعفران اعمال می شود. 

اگر قصد دارید مقداری زعفران به صورت هوایی به واشنگتن ارسال نمایید بهتر است ابتدا با کارشناسان مجموعه پرتو کارگو در تماس باشید . مشاوران ما آماده ارائه راهنمایی کامل به شما عزیزان هستند .

ارسال فرش به صورت هوایی به واشنگتن 

یکی دیگر از اقلامی که توسط هموطنان به واشنگتن ارسال میشود انواع فرش دستباف و ماشینی می باشد . برای ارسال فرش نیز پرتو کارگو به صورت تخصصی امکان ارسال را فراهم می نماید.

از نظر گمرک فرودگاه ، اگر محموله فرش ارسال شده به قصد موارد تجاری نبوده و عتیقه نیز نباشد امکان ارسال آنها به واشنگتن میسر است.

تعداد فرش ارسال و نوع آنها برای تشخیص تجاری بودن محموله مورد بررسی قرار خواهد گرفت. برای ارسال بار به واشنگتن به صورت هوایی تنها کافیست با شماره های پرتو کارگو در تماس باشید.

درباره واشنگتن 

واشینگتن، دی‌سی (به انگلیسی: Washington, D.C.)، رسماً ناحیه کلمبیا (به انگلیسی: District of Columbia ‎)، که عموماً بدان واشینگتُن، واشَنگتُن، ناحیه، یا به‌سادگی، دی‌سی گفته می‌شود، پایتخت ایالات متحده آمریکا است.

قانون اقامت در ۱۷۹۰، برپایی یک ناحیه پایتختی در کنار رود پوتوماک در ساحل شرقی کشور را تصویب کرد. این ناحیه، بنابر قانون اساسی آمریکا، زیر نظارت انحصاری کنگره ایالات متحده بوده و بنابراین، بخشی از هیچ ایالتی نیست. دو ایالت‌ مریلند و ویرجینیا هر یک برای تأسیس ناحیه فدرال، زمین اهدا کردند،که دو سکونت‌گاه‌ اَلِکزاندریا و جورج‌تاون را، که از قبل بودند، نیز شامل می‌شد؛ گرچه کنگره، ۱۸۴۶، بخش ویرجینیا را پس داد. واشینگتن دی‌سی، که به‌افتخار جرج واشینگتن نام گرفته، ۱۷۹۱ تأسیس شد تا پایتخت جدید کشور باشد. کنگره یک دولت شهرداری را برای کل ناحیه کلمبیا پس از جنگ داخلی آمریکا تأسیس کرد. بر مبنای آخرین داده های جغرافیایی بیشترین درازای شهر واشینگتن دی.سی ۲۵ کیلومتر بوده است.  جمعیت واشینگتن دی‌سی در ۲۰۱۱، ۶۱۷٬۹۹۶ تخمین زده‌شده و بیست‌وپنجمین شهر پرجمعیت آمریکا بوده‌است. کسانی که برای کار از مریلند و ویرجینیا می‌آیند، جمعیت آن را تا یک میلیون نفر افزایش می‌دهند. منطقه شهری واشینگتن با ۵٫۶ میلیون نفر جمعیت، هفتمین منطقه شهری بزرگ کشور است.

واشینگتن از یک سده پیش، محدودیت‌ سخت‌گیرانه‌ای برای بلندی ساختمان‌ها گذاشته‌است. برپایه قانونی که ۱۹۱۰ در کنگره ایالات متحده تصویب شد، بلندی ساختمان‌ها به ۱۳۰ پا، چیزی کمتر از ۴۰ متر محدود شد. این محدودیت، در بخش بازرگانی کوچکی از شهر، ۹ متر بیشتر است و به ۱۶۰ پا می‌رسد؛ بنابراین از هرجای این شهر، آسمان به‌خوبی پیداست. افق شهر از کناره‌های آن، کم‌ارتفاع است و ساختمان‌های نمادین شهر را به‌راحتی می‌توان دید. از ۲۰۱۴، تلاش‌هایی برای برداشتن این محدودیت شده‌است، اما به‌نظر می‌رسد دولت و کنگره آمریکا فعلاً میلی به تغییر عمده آن ندارند.

ارسال بار به واشنگتن دی سی تخصص مجموعه پرتو کارگو است که با بهترین کیفیت و با کمترین هزینه انجام میشود . ما به عنوان متخصص حمل و نقل هوایی انواع کالا برای واشنگتن با بهترین بیمه نامه و با مشاوره تخصصی محموله های را منتقل می نماییم.

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

پیمایش به بالا