ارسال بار به منچستر ( حمل هوایی منچستر ) همراه بیمه و مشاوره کامل

بهترین روش برای ارسال بار به منچستر با کمترین هزینه

اگر قصد دارید محموله و کالایی را به منچستر ارسال کنید فقط کافیست به ما اعتماد کنید . ارسال بار به منچستر توسط مجموعه پرتو کارگو با بهترین تیم حمل و نقل کشور انجام میشود که از صفر تا صد خدمات را به صورت تخصصی و در اسرع وقت انجام خواهد داد .

ارسال بار به منچستر توسط مجموعه پرتو کارگو امکان ارسال محموله ها و کالا های تجاری و صنعتی را برای شما فراهم می نماید . علاوه بر این برای ارسال بار و کالاهای شخصی نیز می توانید از خدمات پرتو کارگو استفاده نمایید . ارسال بار به منچستر به صورت هوایی و از طریق فرودگاه امام خمینی انجام میشود و تحویل محموله های شما حدود 3-4 روز کاری زمان نیاز دارد.

در روش حمل هوایی از بهترین بیمه نامه برای حفاظت از محموله های شما استفاده میشود و بسته بندی تخصصی نیز توسط مجموعه پرتو کارگو انجام خواهد شد . تنها کاری که لازم است ، تماس با شماره های ما می باشد.

پرتو کارگو به عنوان یکی از بهترین و تخصصی ترین مجموعه های ارائه دهنده خدمات حمل و نقل بین المللی برای ارسال بار به منچستر به صورت همه روزه بهترین و کاملترین خدمات را در اختیار شما قرار میدهد . ما با بهترین کیفیت امکان انتقال همه نوع محموله و کالای شما را با کمترین هزینه فراهم خواهیم نمود.

ارسال-بار-به-شهر-منچستر
ارسال-بار-به-شهر-منچستر

ارسال بار به منچستر به صورت فریت بار مسافری

همانطور که قبلا گفته شد ، یکی از روش های ارسال بار به منچستر ، روش فریت بار مسافری است . از آنجایی که ایرلاین های مختلف امکان حمل بار بیش از 30 کیلوگرم را برای مسافران فراهم نمی نمایند ، در صورت همراه داشتن بار اضافه یا سنگین بودن چمدان ها جریمه های سنگینی در نظر میگیرند.

از همین جهت می توانید از طریق روش فریت بار مسافری محموله و کالاهای خود را از ایران به منچستر ارسال کنید. 

در روش فریت بار مسافری در صورتی که قصد مسافرت به منچستر را دارید می تواند با ارائه بلیط پرواز چمدان های اضافی خود را از این طریق با هزینه ای کمتر 3-4 روز قبل از پرواز به منچستر ارسال نمایید و در زمان ورود به منچستر محموله خود را از گمرک فرودگاه تحویل بگیرید.

ارسال بار به منچستر به روش فریت بار مسافری با استفاده از هواپیماهای مسافری انجام میشود و از آنجایی که تعداد پرواز های هواپیماهای مسافری زیاد است معمولا محموله در اسرع وقت به مقصد ارسال می شوند.

این روش برای ارسال محموله و کالا برای سایر اشخاص در منچستر نیز کاربرد دارد که می توانید از طریق مشاوره با کارشناسان پرتو کارگو با اطلاعات کافی و لازم را کسب نمایید. علاوه بر منچستر برای ارسال بار به لندن نیز می توانید از طریق شماره های ما بهترین خدمات را ثبت سفارش کنید .

ارسال بار به منچستر به صورت کارگو 

یکی دیگر از روش هایی که برای ارسال بار به منچستر مورد استفاده قرار میگیرد روش کارگو می باشد. در روش کارگو محموله های شما از طریق خطوط هواپیمایی و با استفاده از هواپیما های کارگو بارگیری و منتقل می شوند.

این روش امکان بارگیری و ارسال محموله های در حجم زیاد و یا وزن زیاد را فراهم می نماید . از همین جهت معمولا روش کارگو برای انتقال محموله ها و کالاهای تجاری و صنعتی مورد استفاده قرار میگیرد.

در روش کارگو ، هرچه وزن و حجم محموله بیشتر باشد هزینه های انتقال شما کاهش خواهد شد.  به عنوان مثال ، یکی از کاربرد های این روش می تواند ارسال کامل اثاثیه یک منزل به منچستر باشد. برای ارسال بار به منچستر به صورت کارگو می توانید از طریق شماره های ما با کارشناسان متخصص در پرتو کارگو مشاوره نموده و انتقال کالاهای خود را انجام دهید. 

ارسال بار به انگلستان در کمترین زمان ممکن و با بهترین کیفیت انجام میشود . شما می توانید با کمترین هزینه از طریق پرتو کارگو بهترین خدمات را تجربه کنید . با ما در تماس باشید.

کارگو-و-فریت-بار-هوایی-برای-منچستر
کارگو-و-فریت-بار-هوایی-برای-منچستر

مدارک مورد نیاز برای ارسال هوایی به منچستر چیست  ؟ 

اگر قصد ارسال هوایی بار به منچستر به صورت هوایی دارید ، باید به نکاتی توجه داشته باشید. کامل بودن مدارک از مهمترین مواردی است که برای ارسال بار به منچستر و تحویل آن در فرودگاه باید مدنظر قرار گیرد. 

 • تصویر پشت و روی کارت ملی شخص فرستنده
 • تصویر صفحه اول پاسپورت شخص فرستنده
 • آدرس و شماره تلفن و ایمیل شخص فرستنده در ایران
 • تصویر پاسپورت شخص دریافت کننده در منچستر
 • آدرس و شماره تلفن و ایمیل مقصد تحویل گیرنده در منچستر
 • تهیه لیست کالاها یا همان پکینگ لیست

چنانچه قصد ارسال بار تجاری به منچستر را دارید ، لازم است تا مدارک زیر را نیز ارائه نمایید :

 •  صدور فاکتور کالاها برای بارهای تجاری
 • ارائه کارت بازرگانی و یا معرفی نامه از شرکت جهت ارسال بار تجاری به منچستر
 • دریافت مجوزهای لازم جهت اخذ مجوز صادراتی در صورت لزوم
 • تهیه پکینگ لیست و لیست بارهای موجود برای ارسال

در خصوص ارسال بار به منچستر یا سایر شهر های انگلیس ، در صورتی که مدارک شما ناقص می باشد و یا نیاز به هماهنگی برای تحویل بار دارید با شماره های ما در تماس باشید . بهترین راهکار ها در اسرع وقت در اختیار شما قرار میگیرد. با خدمات پرتو پرواز کارگو هیچ مشکلی در ارسال محموله ها به صورت هوایی به منچستر وجود ندارد.

علاوه بر منچستر ، ارسال بار به مونیخ نیز با بهترین کیفیت و با کمترین هزینه انجام میشود .

موارد ممنوعه برای حمل هوایی به منچستر چیست ؟ 

خطوط هوایی معمولا از ورود برخی اقلام به دلیل احتمال ایجاد خطر برای پرواز جلوگیری می نمایند که برای ارسال هوایی به منچستر نیز این امر وجود دارد. برخی اقلام که امکان انفجار ، آتش سوزی و . . . دارند جزوی از این لیست هستند.

موارد ممنوعه برای حمل هوایی به منچستر به صورت زیر هستند : 

 1. مواد خوراکی نظیر خشکبار ( آجیل و تنقلات ) 
 2. مواد غذایی شامل حبوبات ، برنج و . . . 
 3. میوه و سبزیجات خشک و منجمد
 4. عرقیات و ترشیجات 
 5. اقلام آرایشی و بهداشتی ، عطر و ادکلن
 6. انواع دارو و یا دخانیات 
 7. موارد قابل اشتعال 
 8. مواد سمی 
 9. سیگار و مواد مخدر 

برخی موارد نیز توسط گمرکات 2 کشور ممنوع الورود و ممنوع الخروج می باشند . به عنوان مثال ، ارسال عتیقه به منچستر یا سایر شهر های انگلیس مطلقا امکان پذیر نمی باشد.

ارزیاب های گمرکی قبل از ارسال محموله ها در فرودگاه امام خمینی تمامی محموله ها را مورد بررسی قرار میدهند تا محموله فاقد هرگونه اشیاء عتیقه یا ممنوعه باشد. اگر برای ارسال بار به منچستر به صورت هوایی نیاز به اطلاعات بیشتری دارید با شماره های پرتو کارگو در تماس باشید. 

ارسال بار به لیورپول نیز به صورت همه روزه و با بهترین کیفیت توسط پرتو کارگو انجام خواهد شد . با شماره های ما در تماس باشید و خدمات تخصصی ما را با کمترین هزینه تجربه کنید.

فریت-بار-مسافری-برای-منچستر
فریت-بار-مسافری-برای-منچستر

هزینه های ارسال هوایی به منچستر چقدر است ؟ 

برای ارسال بار به منچستر به صورت هوایی ، هزینه های حمل و نقل محموله ها بر اساس وزن حجمی محموله ها مورد محاسبه قرار میگیرد. 

در مورد وزن حجمی لازم است بدانید تمامی شرکت های هواپیمایی جهت یک متر مکعب بار تقریبا 167 کیلوگرم شما را شارژ می نمایند. یعنی اگر شما باری داشته باشید که سبک باشد (مثلا ۱۲۰ کیلوگرم) و حجم آن یک متر مکعب باشد بنا بر قوانین شرکت هواپیمایی وزن محاسباتی بار شما 167 کیلوگرم درج خواهد شد.

اما در صورتی که بار شما با حجم یک متر مکعب دارای وزن ۳۰۰ کیلوگرم باشد شما طبق همین قانون ملزم به پرداخت هزینه فریت بار جهت ۳۰۰ کیلوگرم هستید. نحوه اندازه گیری وزن حجمی نیز ، اندازه طول ضرب در عرض ضرب در ارتفاع هر جعبه ، به سانتی متر ، تقسیم آن عدد به ۶۰۰۰ است. در صورتی که عدد به دست آماده از وزن جعبه شما بیشتر باشد « عدد به عنوان وزن محاسباتی بار» شما توسط شرکت هواپیمایی در نظر گرفته می شود.

هزینه ارسال بار به منچستر در فریت بار یا حمل هوایی بار به فرودگاه‌های مهم دنیا از نحوه توزین خاصی پیروی می‌کند.معیار توزین جهت ارسال بار هوایی به دو صورت است :‌

 1. عدد روی باسکول گمرک
 2. وزن حجمی مطابق قوانین ایرلاین

در صورتی که هر ۱ متر مکعب بار شما روی باسکول بیش از ۱۶۷ Kg باشد، عدد روی باسکول به عنوان وزن محاسباتی بار شما در نظر گرفته می‌شود.

اگر هر ۱ متر مکعب از بار شما وزنی کمتر از ۱۶۷ کیلوگرم داشته باشد طبق قوانین شرکت هواپیمایی حداقل وزنی که برای یک متر مکعب بار شما در نظر می‌گیرند همان ۱۶۷ کیلوگرم خواهد بود 

ممکن است محاسبه هزینه ارسال بار به منچستر بر اساس فرمول های بالا کمی پیچیده باشد . به همین جهت می توانید با تماس با شماره های پرتو پرواز کارگو و اعلام وزن و ابعاد محموله خود ، کمترین هزینه را از کارشناسان ما استعلام نمایید. 

مراحل ارسال هوایی بار به منچستر

برای ارسال بار به منچستر به صورت هوایی مراحل انجام کار به صورت زیر می باشد : 

 1. تماس با کارشناسان مجموعه پرتو کارگو
 2. مشاوره تخصصی و ارائه اطلاعات مربوط به وزن و ابعاد و نوع محموله
 3. بررسی مدارک ارسال کننده 
 4. بسته بندی
 5. انتقال محموله به فرودگاه امام
 6. انجام تشریفات گمرکی 
 7. پالت بندی
 8. صدور بارنامه حمل هوایی برای منچستر 

در مرحله اول ، قبل از ارسال هوایی به منچستر باید مشخصات محموله خود را به صورت دقیق به کارشناسان ارائه نمایید تا امکان سنجی ارسال محموله انجام شود. سپس نیاز به بسته بندی محموله داریم تا محدوده در هنگام حمل و نقل دچار مشکل و خسارت نشود.

در مراحل تشریفات گمرکی ، محموله توسط ارزیاب های گمرک مورد بررسی قرار خواهد گرفت . سپس از طریق دستگاه x-ray نیز مورد بررسی کامل قرار میگیرد. در نهایت ، محموله در محل بارگیری پالت بنده شده و بارنامه حمل هوایی با کد رهگیری خدمت شما تقدیم می شود . 

برای ارسال بار به منچستر فقط کافیست با شماره های ما در تماس باشید . کاملترین خدمات بدون سختی توسط کارشناسان انجام خواهد شد.

ارسال هوایی لوازم شخصی و اثاثیه به منچستر 

یکی از خدماتی که از طریق حمل هوایی به منچستر انجام می شود ، انتقال اثاثیه و لوازم خانه و وسایل شخصی می باشد .  در این روش شما عزیزان می توانید لوازم شخصی مانند لباس ، کتاب و . . . را از طریق خطوط هوایی و حمل بین المللی به منچستر ارسال نمایید. 

برای ارسال لوازم شخصی به منچستر به صورت هوایی بهترین راه قرار دادن این وسایل داخل یک چمدان و یا یک کارتن محکم می باشد . وسایل شما در گمرک ایران بازبینی شده و در صورت عدم وجود موارد ممنوعه مجموعه پرتو کارگو در اسرع وقت بسته های شما را به منچستر ارسال خواهد نمود. 

از این طریق می توانید لوازم منزل را نیز ارسال نمایید . بسیاری از مهاجرین برای کاهش هزینه های خود اقدام به انتقال لوازمی مانند یخچال ، تلویزیون ، مبلمان و . . .  می نمایند که این امر نیز از طریق حمل هوایی به منچستر امکان پذیر خواهد بود.

ارسال هوایی زعفران به منچستر 

یکی از محموله هایی که توسط پرتو کارگو به صورت هوایی به منچستر ارسال میشود زعفران است . در حمل هوایی به منچستر هر پاسپورت امکان ارسال زعفران تا 100 گرم را دارد. از همین جهت قوانین سفت و سختی برای ارسال زعفران اعمال می شود. 

اگر قصد دارید مقداری زعفران به صورت هوایی به منچستر ارسال نمایید بهتر است ابتدا با کارشناسان مجموعه پرتو کارگو در تماس باشید . مشاوران ما آماده ارائه راهنمایی کامل به شما عزیزان هستند .

ارسال فرش به صورت هوایی به منچستر 

یکی دیگر از اقلامی که توسط هموطنان به منچستر ارسال میشود انواع فرش دستباف و ماشینی می باشد . برای ارسال فرش نیز پرتو کارگو به صورت تخصصی امکان ارسال را فراهم می نماید. از نظر گمرک فرودگاه ، اگر محموله فرش ارسال شده به قصد موارد تجاری نبوده و عتیقه نیز نباشد امکان ارسال آنها به منچستر میسر است.

تعداد فرش ارسال و نوع آنها برای تشخیص تجاری بودن محموله مورد بررسی قرار خواهد گرفت. برای ارسال بار به منچستر به صورت هوایی تنها کافیست با شماره های پرتو کارگو در تماس باشید.

درباره منچستر

منچستر شهریست که اگر مجبور نبود با الماس دنیای گردشگری یعنی لندن دست و پنجه نرم کند بدون شک برترین شهر انگلستان لقب می گرفت. بدون شک جاهای دیدنی شهر منچستر حرف های بسیاری برای گفتن دارند. شهر منچستر شهر تاریخ و صنعت است. سرزمینی که نقش آن در توسعه بریتانیا بر کسی پوشیده نیست. شهری که شیاطین سرخ و آبی آسمانی های آن حتی بیش از لندن نام انگلستان را در عرصه جهانی بر سر زبان ها انداخته اند بله درست است، این دو باشگاه فوتبال حتی از جاهای دیدنی منچستر هم معروفترند و به طور کلی منچستر را با این دو باشگاه محبوب می شناسند. شاید به همین دلیل باشد که به این شهر لقب پایتخت شمال را اهدا کرده اند. اگر چه در منچستر خبری از سرمایه گذاری های عظیمی که در لندن می شود نیست اما این شهر بعد از ادینبرو سومین شهر پر بازدید بریتانیا است تا ثابت کند که اندوخته های زیادی برای جذب دوستداران سفر دارد.

آب و هوای منچستر معتدل و به‌طورکلی گرم و مرطوب است. منچستر در طول سال بارش قابل‌توجهی دارد. میانگین بارش سالانهٔ باران، ۸۰۶/۶ میلی‌متر است. در تابستان این شهر دارای آب و هوای ملایم و در زمستان نیز این شهر سرد می‌شود.

با توجه به توضیحات ارائه شده در خصوص ارسال بار به منچستر ، اگر قصد دارید با کارشناسان ما مشاوره نمایید فقط کافیست با شماره های ما در تماس باشید. بهترین و تخصصی ترین خدمات را در اسرع وقت در اختیارتان قرار میدهیم.

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

پیمایش به بالا