ارسال بار به بیرمنگام ( حمل هوایی بیرمنگام )

بهترین روش برای ارسال بار به بیرمنگام با کمترین هزینه

ارسال بار به بیرمنگام یکی از خدمات تخصصی مجموعه پرتو کارگو است که امکان انتقال محموله ها و کالاهای شخصی و تجاری و صنعتی را برای شما عزیزان فراهم می نماید.  در خدمات ارسال بار به بیرمنگام امکان انتقال محموله ها از ایران به بیرمنگام تنها با یک تماس فراهم می گردد. برای ارسال بار به بیرمنگام از روش حمل هوایی استفاده می شود که در اسرع وقت امکان انتقال محموله ها را فراهم می نماید.

در روش حمل هوایی برای بیرمنگام محموله های شما از طریق فرودگاه امام خمینی بارگیری و با استفاده از خطوط هوایی بین المللی و ایرانی به فرودگاه بیرمنگام ارسال میشوند. حمل و نقل نقل بین المللی که توسط مجموعه پرتو کارگو ارائه میشود به صورت کامل تحت پوشش بیمه نامه قرار خواهد داشت و برای بسته بندی محموله ها نیز بهترین خدمات در اختیارتان قرار میگیرد.

ارسال بار به بیرمنگام به صورت همه روزه انجام میشود و بدون محدودیت در حجم و وزن محموله می توانید انتقال کالاها را انجام دهید. برای انتقال محموله های شما به بیرمنگام مشاوره رایگان ارائه میشود و تمامی اطلاعات در اختیارتان قرار میگیرد . کارشناسان از زمان اولین تماس تا پایان انتقال محموله در کنار شما هستند.

ارسال-بار-به-بیرمنگام
ارسال-بار-به-بیرمنگام

ارسال بار به بیرمنگام به صورت فریت بار مسافری

همانطور که قبلا گفته شد ، یکی از روش های ارسال بار به بیرمنگام ، روش فریت بار مسافری است . از آنجایی که ایرلاین های مختلف امکان حمل بار بیش از 30 کیلوگرم را برای مسافران فراهم نمی نمایند ، در صورت همراه داشتن بار اضافه یا سنگین بودن چمدان ها جریمه های سنگینی در نظر میگیرند.

از همین جهت می توانید از طریق روش فریت بار مسافری محموله و کالاهای خود را از ایران به بیرمنگام ارسال کنید. 

در روش فریت بار مسافری در صورتی که قصد مسافرت به بیرمنگام را دارید می تواند با ارائه بلیط پرواز چمدان های اضافی خود را از این طریق با هزینه ای کمتر 3-4 روز قبل از پرواز به بیرمنگام ارسال نمایید و در زمان ورود به بیرمنگام محموله خود را از گمرک فرودگاه تحویل بگیرید.

ارسال بار به بیرمنگام به روش فریت بار مسافری با استفاده از هواپیماهای مسافری انجام میشود و از آنجایی که تعداد پرواز های هواپیماهای مسافری زیاد است معمولا محموله در اسرع وقت به مقصد ارسال می شوند.

این روش برای ارسال محموله و کالا برای سایر اشخاص در بیرمنگام نیز کاربرد دارد که می توانید از طریق مشاوره با کارشناسان پرتو کارگو با اطلاعات کافی و لازم را کسب نمایید.  علاوه بر ارسال بار به بیرمنگام ، همه روزه برای ارسال بار به لندن نیز می توانید از طریق شماره های ما بهترین خدمات را ثبت سفارش کنید.

ارسال بار به بیرمنگام به صورت کارگو 

یکی دیگر از روش هایی که برای ارسال بار به بیرمنگام مورد استفاده قرار میگیرد روش کارگو می باشد. در روش کارگو محموله های شما از طریق خطوط هواپیمایی و با استفاده از هواپیما های کارگو بارگیری و منتقل می شوند.

این روش امکان بارگیری و ارسال محموله های در حجم زیاد و یا وزن زیاد را فراهم می نماید . از همین جهت معمولا روش کارگو برای انتقال محموله ها و کالاهای تجاری و صنعتی مورد استفاده قرار میگیرد.

در روش کارگو ، هرچه وزن و حجم محموله بیشتر باشد هزینه های انتقال شما کاهش خواهد شد.  به عنوان مثال ، یکی از کاربرد های این روش می تواند ارسال کامل اثاثیه یک منزل به بیرمنگام باشد.

برای ارسال بار به بیرمنگام به صورت کارگو می توانید از طریق شماره های ما با کارشناسان متخصص در پرتو کارگو مشاوره نموده و انتقال کالاهای خود را انجام دهید. بهترین و تخصصی ترین خدمات برای ارسال بار به شفیلد نیز در کمترین زمان ممکن توسط مجموعه پرتو کارگو انجام خواهد شد .

کارگو-هوایی-برای-بیرمنگام
کارگو-هوایی-برای-بیرمنگام

مدارک مورد نیاز برای ارسال هوایی به بیرمنگام چیست  ؟ 

اگر قصد ارسال هوایی بار به بیرمنگام به صورت هوایی دارید ، باید به نکاتی توجه داشته باشید. کامل بودن مدارک از مهمترین مواردی است که برای ارسال بار به بیرمنگام و تحویل آن در فرودگاه باید مدنظر قرار گیرد. 

 • تصویر پشت و روی کارت ملی شخص فرستنده
 • تصویر صفحه اول پاسپورت شخص فرستنده
 • آدرس و شماره تلفن و ایمیل شخص فرستنده در ایران
 • تصویر پاسپورت شخص دریافت کننده در بیرمنگام
 • آدرس و شماره تلفن و ایمیل مقصد تحویل گیرنده در بیرمنگام
 • تهیه لیست کالاها یا همان پکینگ لیست

چنانچه قصد ارسال بار تجاری به بیرمنگام را دارید ، لازم است تا مدارک زیر را نیز ارائه نمایید :

 •  صدور فاکتور کالاها برای بارهای تجاری
 • ارائه کارت بازرگانی و یا معرفی نامه از شرکت جهت ارسال بار تجاری به بیرمنگام
 • دریافت مجوزهای لازم جهت اخذ مجوز صادراتی در صورت لزوم
 • تهیه پکینگ لیست و لیست بارهای موجود برای ارسال

در خصوص ارسال بار به بیرمنگام یا سایر شهر های انگلیس ، در صورتی که مدارک شما ناقص می باشد و یا نیاز به هماهنگی برای تحویل بار دارید با شماره های ما در تماس باشید . بهترین راهکار ها در اسرع وقت در اختیار شما قرار میگیرد. با خدمات پرتو پرواز کارگو هیچ مشکلی در ارسال محموله ها به صورت هوایی به بیرمنگام وجود ندارد.

ارسال بار به انگلستان تخصص مجموعه پرتو کارگو است و انتقال هوایی از ویژگی های ما . با ما در تماس باشید.

موارد ممنوعه برای حمل هوایی به بیرمنگام چیست ؟ 

خطوط هوایی معمولا از ورود برخی اقلام به دلیل احتمال ایجاد خطر برای پرواز جلوگیری می نمایند که برای ارسال هوایی به بیرمنگام نیز این امر وجود دارد. برخی اقلام که امکان انفجار ، آتش سوزی و . . . دارند جزوی از این لیست هستند.

موارد ممنوعه برای حمل هوایی به بیرمنگام به صورت زیر هستند : 

 1. مواد خوراکی نظیر خشکبار ( آجیل و تنقلات ) 
 2. مواد غذایی شامل حبوبات ، برنج و . . . 
 3. میوه و سبزیجات خشک و منجمد
 4. عرقیات و ترشیجات 
 5. اقلام آرایشی و بهداشتی ، عطر و ادکلن
 6. انواع دارو و یا دخانیات 
 7. موارد قابل اشتعال 
 8. مواد سمی 
 9. سیگار و مواد مخدر 

برخی موارد نیز توسط گمرکات 2 کشور ممنوع الورود و ممنوع الخروج می باشند . به عنوان مثال ، ارسال عتیقه به بیرمنگام یا سایر شهر های انگلیس مطلقا امکان پذیر نمی باشد.

ارزیاب های گمرکی قبل از ارسال محموله ها در فرودگاه امام خمینی تمامی محموله ها را مورد بررسی قرار میدهند تا محموله فاقد هرگونه اشیاء عتیقه یا ممنوعه باشد. 

اگر برای ارسال بار به بیرمنگام به صورت هوایی نیاز به اطلاعات بیشتری دارید با شماره های پرتو کارگو در تماس باشید. 

ارسال-بار-هوایی-برای-بیرمنگام
ارسال-بار-هوایی-برای-بیرمنگام

هزینه های ارسال هوایی به بیرمنگام چقدر است ؟ 

برای ارسال بار به بیرمنگام به صورت هوایی ، هزینه های حمل و نقل محموله ها بر اساس وزن حجمی محموله ها مورد محاسبه قرار میگیرد. 

در مورد وزن حجمی لازم است بدانید تمامی شرکت های هواپیمایی جهت یک متر مکعب بار تقریبا 167 کیلوگرم شما را شارژ می نمایند. یعنی اگر شما باری داشته باشید که سبک باشد (مثلا ۱۲۰ کیلوگرم) و حجم آن یک متر مکعب باشد بنا بر قوانین شرکت هواپیمایی وزن محاسباتی بار شما 167 کیلوگرم درج خواهد شد.

اما در صورتی که بار شما با حجم یک متر مکعب دارای وزن ۳۰۰ کیلوگرم باشد شما طبق همین قانون ملزم به پرداخت هزینه فریت بار جهت ۳۰۰ کیلوگرم هستید. نحوه اندازه گیری وزن حجمی نیز ، اندازه طول ضرب در عرض ضرب در ارتفاع هر جعبه ، به سانتی متر ، تقسیم آن عدد به ۶۰۰۰ است. در صورتی که عدد به دست آماده از وزن جعبه شما بیشتر باشد « عدد به عنوان وزن محاسباتی بار» شما توسط شرکت هواپیمایی در نظر گرفته می شود.

هزینه ارسال بار به بیرمنگام در فریت بار یا حمل هوایی بار به فرودگاه‌های مهم دنیا از نحوه توزین خاصی پیروی می‌کند.معیار توزین جهت ارسال بار هوایی به دو صورت است :‌

 1. عدد روی باسکول گمرک
 2. وزن حجمی مطابق قوانین ایرلاین

در صورتی که هر ۱ متر مکعب بار شما روی باسکول بیش از ۱۶۷ Kg باشد، عدد روی باسکول به عنوان وزن محاسباتی بار شما در نظر گرفته می‌شود.

اگر هر ۱ متر مکعب از بار شما وزنی کمتر از ۱۶۷ کیلوگرم داشته باشد طبق قوانین شرکت هواپیمایی حداقل وزنی که برای یک متر مکعب بار شما در نظر می‌گیرند همان ۱۶۷ کیلوگرم خواهد بود 

ممکن است محاسبه هزینه ارسال بار به بیرمنگام بر اساس فرمول های بالا کمی پیچیده باشد . به همین جهت می توانید با تماس با شماره های پرتو پرواز کارگو و اعلام وزن و ابعاد محموله خود ، کمترین هزینه را از کارشناسان ما استعلام نمایید. 

ارسال بار به بریستول نیز در کمترین زمان ممکن توسط مجموعه پرتو کارگو انجام خواهد شد .با ما در تماس باشید.

مراحل ارسال هوایی بار به بیرمنگام

برای ارسال بار به بیرمنگام به صورت هوایی مراحل انجام کار به صورت زیر می باشد : 

 1. تماس با کارشناسان مجموعه پرتو کارگو
 2. مشاوره تخصصی و ارائه اطلاعات مربوط به وزن و ابعاد و نوع محموله
 3. بررسی مدارک ارسال کننده 
 4. بسته بندی
 5. انتقال محموله به فرودگاه امام
 6. انجام تشریفات گمرکی 
 7. پالت بندی
 8. صدور بارنامه حمل هوایی برای بیرمنگام 

در مرحله اول ، قبل از ارسال هوایی به بیرمنگام باید مشخصات محموله خود را به صورت دقیق به کارشناسان ارائه نمایید تا امکان سنجی ارسال محموله انجام شود. سپس نیاز به بسته بندی محموله داریم تا محدوده در هنگام حمل و نقل دچار مشکل و خسارت نشود.

در مراحل تشریفات گمرکی ، محموله توسط ارزیاب های گمرک مورد بررسی قرار خواهد گرفت . سپس از طریق دستگاه x-ray نیز مورد بررسی کامل قرار میگیرد.

در نهایت ، محموله در محل بارگیری پالت بنده شده و بارنامه حمل هوایی با کد رهگیری خدمت شما تقدیم می شود. 

برای ارسال بار به بیرمنگام فقط کافیست با شماره های ما در تماس باشید . کاملترین خدمات بدون سختی توسط کارشناسان انجام خواهد شد.

ارسال هوایی لوازم شخصی و اثاثیه به بیرمنگام 

یکی از خدماتی که از طریق حمل هوایی به بیرمنگام انجام می شود ، انتقال اثاثیه و لوازم خانه و وسایل شخصی می باشد .  در این روش شما عزیزان می توانید لوازم شخصی مانند لباس ، کتاب و . . . را از طریق خطوط هوایی و حمل بین المللی به بیرمنگام ارسال نمایید. 

برای ارسال لوازم شخصی به بیرمنگام به صورت هوایی بهترین راه قرار دادن این وسایل داخل یک چمدان و یا یک کارتن محکم می باشد . وسایل شما در گمرک ایران بازبینی شده و در صورت عدم وجود موارد ممنوعه مجموعه پرتو کارگو در اسرع وقت بسته های شما را به بیرمنگام ارسال خواهد نمود. 

از این طریق می توانید لوازم منزل را نیز ارسال نمایید . بسیاری از مهاجرین برای کاهش هزینه های خود اقدام به انتقال لوازمی مانند یخچال ، تلویزیون ، مبلمان و . . .  می نمایند که این امر نیز از طریق حمل هوایی به بیرمنگام امکان پذیر خواهد بود.

ارسال هوایی زعفران به بیرمنگام 

یکی از محموله هایی که توسط پرتو کارگو به صورت هوایی به بیرمنگام ارسال میشود زعفران است . در حمل هوایی به بیرمنگام هر پاسپورت امکان ارسال زعفران تا 100 گرم را دارد. از همین جهت قوانین سفت و سختی برای ارسال زعفران اعمال می شود. 

اگر قصد دارید مقداری زعفران به صورت هوایی به بیرمنگام ارسال نمایید بهتر است ابتدا با کارشناسان مجموعه پرتو کارگو در تماس باشید . مشاوران ما آماده ارائه راهنمایی کامل به شما عزیزان هستند .

ارسال فرش به صورت هوایی به بیرمنگام 

یکی دیگر از اقلامی که توسط هموطنان به بیرمنگام ارسال میشود انواع فرش دستباف و ماشینی می باشد . برای ارسال فرش نیز پرتو کارگو به صورت تخصصی امکان ارسال را فراهم می نماید.

از نظر گمرک فرودگاه ، اگر محموله فرش ارسال شده به قصد موارد تجاری نبوده و عتیقه نیز نباشد امکان ارسال آنها به بیرمنگام میسر است.

تعداد فرش ارسال و نوع آنها برای تشخیص تجاری بودن محموله مورد بررسی قرار خواهد گرفت. برای ارسال بار به بیرمنگام به صورت هوایی تنها کافیست با شماره های پرتو کارگو در تماس باشید.

درباره بیرمنگام

بیرمنگام (Birmingham) دومین شهر بزرگ در انگلستان است. اما در میان جنب و جوش این شهر صنعتی، جاذبه‌های طبیعی و مکان‌های زیبا و سرشار از آرامش وجود دارند. شهر بیرمنگام انگلیس یکی از شهرهای مسلمان نشین است و اکثر ساکنانش را مهاجران تشکیل می دهند.شهر بیرمنگام، از لحاظ جغرافیایی در ناحیه میدلند غربی انگلستان است و بعد از شهر لندن پرجمعیت ترین شهر در بریتانیا به شمار می رود. مساحتی که شهر بیرمنگام در انگلیس برای خود اختصاص داده حدود ۱۰۳ کیلومترمربع بوده و مطابق با آمار سرشماری که در این شهر بیرمنگام در سال ۲۰۱۶ انجام شد تقریبا یک میلیون و دویست هزار نفر در این شهر زندگی می کنند.

از قرن شانزدهم به بعد هم، بیرمنگام به یکی از مراکز مهم صنایع فلزی تبدیل شد و در همین شهر بود که در اواسط قرن هجدهم، پیشروان انقلاب صنعتی دور هم جمع شدند و ایده‌های اولیه‌ و اهدافشان را با هم در میان گذاشتند.محله‌های هاربورن و ادباستون جزو مناطق مسکونی محبوب با مدارس، فروشگاهها و زنجیره‌های حمل و نقل خوب به شمار می‌آیند. بورنویل یک باغشهر با خانه‌های هنری و دستساز است که در جنوب شهر بیرمنگام واقع شده است. در اصل برای کارگرانی ساخته شده که در کارخانۀ شکلات‌سازی کدبری مشغول به کار هستند.

ارسال بار به بیرمنگام توسط پرتو کارگو به صورت حرفه ای و با بهترین کیفیت انجام میشود و روزانه حجم زیادی از انواع کالاها از این طریق منتقل میشوند. تیم متخصص ما برای خدمات حمل هوایی بهترین و تخصصی ترین خدمات را ارائه می نماید.

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

پیمایش به بالا