ارسال بار به اندرلخت ( حمل هوایی اندرلخت )

بهترین روش برای ارسال بار به اندرلخت با کمترین هزینه

برای ارسال بار به اندرلخت می توانید تنها با یک تماس تلفنی بهترین و تخصصی ترین خدمات را از مجموعه پرتو کارگو درخواست نمایید . انتقال کالاهای مختلف با بهترین کیفیت و در اسرع وقت انجام میشود و شما می توانید انواع محموله ها را با نازلترین قیمت ها منتقل نمایید.

باربری پرتو کارگو برای ارسال بار به اندرلخت از روش حمل هوایی استفاده می نماید که سریعترین راه برای انتقال محموله های شما می باشد و در امنیت کامل محموله های شما را منتقل می نماید. ارسال بار به اندرلخت توسط مجموعه پرتو کارگو به صورت همه روزه انجام میشود و با مشاوره رایگان می توانید بهترین خدمات را تجربه کنید.

حمل و نقل نقل بین المللی که توسط مجموعه پرتو کارگو ارائه میشود به صورت کامل تحت پوشش بیمه نامه قرار خواهد داشت و برای بسته بندی محموله ها نیز بهترین خدمات در اختیارتان قرار میگیرد.

ارسال بار به اندرلخت به صورت همه روزه انجام میشود و بدون محدودیت در حجم و وزن محموله می توانید انتقال کالاها را انجام دهید.

ارسال بار به اندرلخت به صورت فریت بار مسافری

همانطور که قبلا گفته شد ، یکی از روش های ارسال بار به اندرلخت ، روش فریت بار مسافری است . از آنجایی که ایرلاین های مختلف امکان حمل بار بیش از 30 کیلوگرم را برای مسافران فراهم نمی نمایند ، در صورت همراه داشتن بار اضافه یا سنگین بودن چمدان ها جریمه های سنگینی در نظر میگیرند.

از همین جهت می توانید از طریق روش فریت بار مسافری محموله و کالاهای خود را از ایران به اندرلخت ارسال کنید. 

در روش فریت بار مسافری در صورتی که قصد مسافرت به اندرلخت را دارید می تواند با ارائه بلیط پرواز چمدان های اضافی خود را از این طریق با هزینه ای کمتر 3-4 روز قبل از پرواز به اندرلخت ارسال نمایید و در زمان ورود به اندرلخت محموله خود را از گمرک فرودگاه تحویل بگیرید.

ارسال بار به اندرلخت به روش فریت بار مسافری با استفاده از هواپیماهای مسافری انجام میشود و از آنجایی که تعداد پرواز های هواپیماهای مسافری زیاد است معمولا محموله در اسرع وقت به مقصد ارسال می شوند. این روش برای ارسال محموله و کالا برای سایر اشخاص در اندرلخت نیز کاربرد دارد که می توانید از طریق مشاوره با کارشناسان پرتو کارگو با اطلاعات کافی و لازم را کسب نمایید. 

برای ارسال بار به بلژیک روش حمل هوایی به صورت فریت بار مسافری بهترین روش می باشد که در اسرع وقت محموله های شما را منتقل خواهد نمود.

ارسال بار به اندرلخت به صورت کارگو 

یکی دیگر از روش هایی که برای ارسال بار به اندرلخت مورد استفاده قرار میگیرد روش کارگو می باشد. در روش کارگو محموله های شما از طریق خطوط هواپیمایی و با استفاده از هواپیما های کارگو بارگیری و منتقل می شوند.

این روش امکان بارگیری و ارسال محموله های در حجم زیاد و یا وزن زیاد را فراهم می نماید . از همین جهت معمولا روش کارگو برای انتقال محموله ها و کالاهای تجاری و صنعتی مورد استفاده قرار میگیرد.

در روش کارگو ، هرچه وزن و حجم محموله بیشتر باشد هزینه های انتقال شما کاهش خواهد شد.  به عنوان مثال ، یکی از کاربرد های این روش می تواند ارسال کامل اثاثیه یک منزل به اندرلخت باشد.

برای ارسال بار به اندرلخت به صورت کارگو می توانید از طریق شماره های ما با کارشناسان متخصص در پرتو کارگو مشاوره نموده و انتقال کالاهای خود را انجام دهید.  حمل بار هوایی بهترین روش انتقال محموله ها به نقاط مختلف جهان می باشد.

کارگو-هوایی-برای-اندرلخت
کارگو-هوایی-برای-اندرلخت

مدارک مورد نیاز برای ارسال هوایی به اندرلخت چیست  ؟ 

اگر قصد ارسال هوایی بار به اندرلخت به صورت هوایی دارید ، باید به نکاتی توجه داشته باشید. کامل بودن مدارک از مهمترین مواردی است که برای ارسال بار به اندرلخت و تحویل آن در فرودگاه باید مدنظر قرار گیرد. 

 • تصویر پشت و روی کارت ملی شخص فرستنده
 • تصویر صفحه اول پاسپورت شخص فرستنده
 • آدرس و شماره تلفن و ایمیل شخص فرستنده در ایران
 • تصویر پاسپورت شخص دریافت کننده در اندرلخت
 • آدرس و شماره تلفن و ایمیل مقصد تحویل گیرنده در اندرلخت
 • تهیه لیست کالاها یا همان پکینگ لیست

چنانچه قصد ارسال بار تجاری به اندرلخت را دارید ، لازم است تا مدارک زیر را نیز ارائه نمایید :

 •  صدور فاکتور کالاها برای بارهای تجاری
 • ارائه کارت بازرگانی و یا معرفی نامه از شرکت جهت ارسال بار تجاری به اندرلخت
 • دریافت مجوزهای لازم جهت اخذ مجوز صادراتی در صورت لزوم
 • تهیه پکینگ لیست و لیست بارهای موجود برای ارسال

در خصوص ارسال بار به اندرلخت یا سایر شهر های بلژیک ، در صورتی که مدارک شما ناقص می باشد و یا نیاز به هماهنگی برای تحویل بار دارید با شماره های ما در تماس باشید . بهترین راهکار ها در اسرع وقت در اختیار شما قرار میگیرد. با خدمات پرتو پرواز کارگو هیچ مشکلی در ارسال محموله ها به صورت هوایی به اندرلخت وجود ندارد.

ارسال بار به بروکسل توسط مجموعه پرتو کارگو با بهترین کیفیت و با کمترین هزینه انجام میشود . انتقال کالاهای مختلف شما از طریق فرودگاه امام خمینی انجام میشود.

موارد ممنوعه برای حمل هوایی به اندرلخت چیست ؟ 

خطوط هوایی معمولا از ورود برخی اقلام به دلیل احتمال ایجاد خطر برای پرواز جلوگیری می نمایند که برای ارسال هوایی به اندرلخت نیز این امر وجود دارد. برخی اقلام که امکان انفجار ، آتش سوزی و . . . دارند جزوی از این لیست هستند.

موارد ممنوعه برای حمل هوایی به اندرلخت به صورت زیر هستند : 

 1. مواد خوراکی نظیر خشکبار ( آجیل و تنقلات ) 
 2. مواد غذایی شامل حبوبات ، برنج و . . . 
 3. میوه و سبزیجات خشک و منجمد
 4. عرقیات و ترشیجات 
 5. اقلام آرایشی و بهداشتی ، عطر و ادکلن
 6. انواع دارو و یا دخانیات 
 7. موارد قابل اشتعال 
 8. مواد سمی 
 9. سیگار و مواد مخدر 

برخی موارد نیز توسط گمرکات 2 کشور ممنوع الورود و ممنوع الخروج می باشند . به عنوان مثال ، ارسال عتیقه به اندرلخت یا سایر شهر های بلژیک مطلقا امکان پذیر نمی باشد.

ارزیاب های گمرکی قبل از ارسال محموله ها در فرودگاه امام خمینی تمامی محموله ها را مورد بررسی قرار میدهند تا محموله فاقد هرگونه اشیاء عتیقه یا ممنوعه باشد. اگر برای ارسال بار به اندرلخت به صورت هوایی نیاز به اطلاعات بیشتری دارید با شماره های پرتو کارگو در تماس باشید. 

ارسال بار به آنتورپ نیز به صورت همه روزه از طریق خطوط هوایی بین المللی انجام خواهد شد . با شماره های ما در تماس باشید .

ارسال-بار-هوایی-برای-اندرلخت-بلژیک
ارسال-بار-هوایی-برای-اندرلخت-بلژیک

هزینه های ارسال هوایی به اندرلخت چقدر است ؟ 

برای ارسال بار به اندرلخت به صورت هوایی ، هزینه های حمل و نقل محموله ها بر اساس وزن حجمی محموله ها مورد محاسبه قرار میگیرد. 

در مورد وزن حجمی لازم است بدانید تمامی شرکت های هواپیمایی جهت یک متر مکعب بار تقریبا 167 کیلوگرم شما را شارژ می نمایند. یعنی اگر شما باری داشته باشید که سبک باشد (مثلا ۱۲۰ کیلوگرم) و حجم آن یک متر مکعب باشد بنا بر قوانین شرکت هواپیمایی وزن محاسباتی بار شما 167 کیلوگرم درج خواهد شد.

اما در صورتی که بار شما با حجم یک متر مکعب دارای وزن ۳۰۰ کیلوگرم باشد شما طبق همین قانون ملزم به پرداخت هزینه فریت بار جهت ۳۰۰ کیلوگرم هستید. نحوه اندازه گیری وزن حجمی نیز ، اندازه طول ضرب در عرض ضرب در ارتفاع هر جعبه ، به سانتی متر ، تقسیم آن عدد به ۶۰۰۰ است. در صورتی که عدد به دست آماده از وزن جعبه شما بیشتر باشد « عدد به عنوان وزن محاسباتی بار» شما توسط شرکت هواپیمایی در نظر گرفته می شود.

هزینه ارسال بار به اندرلخت در فریت بار یا حمل هوایی بار به فرودگاه‌های مهم دنیا از نحوه توزین خاصی پیروی می‌کند.معیار توزین جهت ارسال بار هوایی به دو صورت است :‌

 1. عدد روی باسکول گمرک
 2. وزن حجمی مطابق قوانین ایرلاین

در صورتی که هر ۱ متر مکعب بار شما روی باسکول بیش از ۱۶۷ Kg باشد، عدد روی باسکول به عنوان وزن محاسباتی بار شما در نظر گرفته می‌شود.

اگر هر ۱ متر مکعب از بار شما وزنی کمتر از ۱۶۷ کیلوگرم داشته باشد طبق قوانین شرکت هواپیمایی حداقل وزنی که برای یک متر مکعب بار شما در نظر می‌گیرند همان ۱۶۷ کیلوگرم خواهد بود 

ممکن است محاسبه هزینه ارسال بار به اندرلخت بر اساس فرمول های بالا کمی پیچیده باشد . به همین جهت می توانید با تماس با شماره های پرتو پرواز کارگو و اعلام وزن و ابعاد محموله خود ، کمترین هزینه را از کارشناسان ما استعلام نمایید. 

ارسال بار به برلین نیز از خدماتی است که مجموعه پرتو کارگو با بهترین کیفیت انجام خواهد داد.

مراحل ارسال هوایی بار به اندرلخت

برای ارسال بار به اندرلخت به صورت هوایی مراحل انجام کار به صورت زیر می باشد : 

 1. تماس با کارشناسان مجموعه پرتو کارگو
 2. مشاوره تخصصی و ارائه اطلاعات مربوط به وزن و ابعاد و نوع محموله
 3. بررسی مدارک ارسال کننده 
 4. بسته بندی
 5. انتقال محموله به فرودگاه امام
 6. انجام تشریفات گمرکی 
 7. پالت بندی
 8. صدور بارنامه حمل هوایی برای اندرلخت 

در مرحله اول ، قبل از ارسال هوایی به اندرلخت باید مشخصات محموله خود را به صورت دقیق به کارشناسان ارائه نمایید تا امکان سنجی ارسال محموله انجام شود. سپس نیاز به بسته بندی محموله داریم تا محدوده در هنگام حمل و نقل دچار مشکل و خسارت نشود.

در مراحل تشریفات گمرکی ، محموله توسط ارزیاب های گمرک مورد بررسی قرار خواهد گرفت . سپس از طریق دستگاه x-ray نیز مورد بررسی کامل قرار میگیرد.

در نهایت ، محموله در محل بارگیری پالت بنده شده و بارنامه حمل هوایی با کد رهگیری خدمت شما تقدیم می شود. 

برای ارسال بار به اندرلخت فقط کافیست با شماره های ما در تماس باشید . کاملترین خدمات بدون سختی توسط کارشناسان انجام خواهد شد.

ارسال هوایی لوازم شخصی و اثاثیه به اندرلخت 

یکی از خدماتی که از طریق حمل هوایی به اندرلخت انجام می شود ، انتقال اثاثیه و لوازم خانه و وسایل شخصی می باشد .  در این روش شما عزیزان می توانید لوازم شخصی مانند لباس ، کتاب و . . . را از طریق خطوط هوایی و حمل بین المللی به اندرلخت ارسال نمایید. 

برای ارسال لوازم شخصی به اندرلخت به صورت هوایی بهترین راه قرار دادن این وسایل داخل یک چمدان و یا یک کارتن محکم می باشد . وسایل شما در گمرک ایران بازبینی شده و در صورت عدم وجود موارد ممنوعه مجموعه پرتو کارگو در اسرع وقت بسته های شما را به اندرلخت ارسال خواهد نمود. 

از این طریق می توانید لوازم منزل را نیز ارسال نمایید . بسیاری از مهاجرین برای کاهش هزینه های خود اقدام به انتقال لوازمی مانند یخچال ، تلویزیون ، مبلمان و . . .  می نمایند که این امر نیز از طریق حمل هوایی به اندرلخت امکان پذیر خواهد بود.

ارسال هوایی زعفران به اندرلخت 

یکی از محموله هایی که توسط پرتو کارگو به صورت هوایی به اندرلخت ارسال میشود زعفران است . در حمل هوایی به اندرلخت هر پاسپورت امکان ارسال زعفران تا 100 گرم را دارد. از همین جهت قوانین سفت و سختی برای ارسال زعفران اعمال می شود. 

اگر قصد دارید مقداری زعفران به صورت هوایی به اندرلخت ارسال نمایید بهتر است ابتدا با کارشناسان مجموعه پرتو کارگو در تماس باشید . مشاوران ما آماده ارائه راهنمایی کامل به شما عزیزان هستند .

ارسال فرش به صورت هوایی به اندرلخت 

یکی دیگر از اقلامی که توسط هموطنان به اندرلخت ارسال میشود انواع فرش دستباف و ماشینی می باشد . برای ارسال فرش نیز پرتو کارگو به صورت تخصصی امکان ارسال را فراهم می نماید.

از نظر گمرک فرودگاه ، اگر محموله فرش ارسال شده به قصد موارد تجاری نبوده و عتیقه نیز نباشد امکان ارسال آنها به اندرلخت میسر است.

تعداد فرش ارسال و نوع آنها برای تشخیص تجاری بودن محموله مورد بررسی قرار خواهد گرفت. برای ارسال بار به اندرلخت به صورت هوایی تنها کافیست با شماره های پرتو کارگو در تماس باشید.

درباره اندرلخت

ششمین جایگاه در فهرست معرفی شهرهای کشور بلژیک هلدینگ رجبی شهر اندرلخت قرار دارد ، اندرلخت شهر باستانی بلژیک یکی دیگر از شهرهای اصلی و مهم بلژیک است که در استان بروکسل  پایتخت کشور بلژیک قرار دارد ، این شهر با وسعت ۱۷.۷ کیلومترمربع جمعیتی معادل با ۹۹۰۰۰ نفر را درخود جای داده است.‌

اندرلخت که یک شهر تاریخی محسوب می شود به خوبی می داند چگونه میراث قرون وسطایی خود را حفظ کند ، وجود خانه اومانیست مشهور که در سال ۱۵۲۱ در این شهر می‌زیسته و صومعه بگیناژ در کنار خانه‌های قرن شانزدهم باعث شده این شهر به طرز شگفت انگیزی زندگی در اندرلخت را زنده نگه دارد.

اغلب جمعیت این شهر را کارمندان و کارگران تشکیل می دهند ، زندگی در اندرلخت بسیار آرام و دلپذیر است شهروندان این شهر تاریخی از زندگی و سطح رفاه خود راضی و خشنود هستند ، میانگین هزینه زندگی در اندرلخت ۱۳۱۰ دلار است که رتبه ۲۷ از ۹۱ را در میان شهرهای بلژیک‌ به خود اختصاص داده است.‌

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

پیمایش به بالا