ارسال بار به بروکسل ( حمل هوایی بروکسل )

بهترین روش برای ارسال بار به بروکسل با کمترین هزینه

ارسال بار به بروکسل توسط مجموعه پرتو کارگو به صورت همه روزه و با ارزانترین قیمت انجام میشود و محموله های مختلف شما با وزن و ابعاد مختلف با بهترین کیفیت از طریق برترین خطوط هوایی ایرانی یا بین المللی منتقل خواهد شد.

تیم متخصص پرتو کارگو برای ارسال بار و کالا به بروکسل به صورت همه روزه بهترین خدمات را از طریق فرودگاه بین المللی امام خمینی تهران انجام میدهد و امکان انتقال محموله های تجاری و شخصی را برای شما فراهم می نماید.

اگر قصد ارسال کالا یا محموله برای شخص دیگری را نیز دارید می توانید از طریق پرتو کارگو ارزانترین خدمات حمل بار به بروکسل را تجربه کنید.

بهترین روش برای ارسال برا به بروکسل روش حمل هوایی است که امکان انتقال محموله های شما را در مدت 3-4 روز کاری فراهم می نماید . حمل و نقل بین المللی پرتو کارگو با کمترین قیمت آماده همکاری به صورت همه روزه با شما عزیزان است . برای مشاوره تخصصی کافیست با شماره های ما در تماس باشید.

ارسال-بار-به-بروکسل-به-صورت-هوایی
ارسال-بار-به-بروکسل-به-صورت-هوایی

ارسال بار به بروکسل به صورت فریت بار مسافری

همانطور که قبلا گفته شد ، یکی از روش های ارسال بار به بروکسل ، روش فریت بار مسافری است . از آنجایی که ایرلاین های مختلف امکان حمل بار بیش از 30 کیلوگرم را برای مسافران فراهم نمی نمایند ، در صورت همراه داشتن بار اضافه یا سنگین بودن چمدان ها جریمه های سنگینی در نظر میگیرند.

از همین جهت می توانید از طریق روش فریت بار مسافری محموله و کالاهای خود را از ایران به بروکسل ارسال کنید. 

در روش فریت بار مسافری در صورتی که قصد مسافرت به بروکسل را دارید می تواند با ارائه بلیط پرواز چمدان های اضافی خود را از این طریق با هزینه ای کمتر 3-4 روز قبل از پرواز به بروکسل ارسال نمایید و در زمان ورود به بروکسل محموله خود را از گمرک فرودگاه تحویل بگیرید.

ارسال بار به بروکسل به روش فریت بار مسافری با استفاده از هواپیماهای مسافری انجام میشود و از آنجایی که تعداد پرواز های هواپیماهای مسافری زیاد است معمولا محموله در اسرع وقت به مقصد ارسال می شوند.

این روش برای ارسال محموله و کالا برای سایر اشخاص در بروکسل نیز کاربرد دارد که می توانید از طریق مشاوره با کارشناسان پرتو کارگو با اطلاعات کافی و لازم را کسب نمایید.  برای ارسال بار به بلژیک بهترین و تخصصی ترین خدمات را می توانید از طریق شماره های پرتو کارگو ثبت سفارش کنید . ما حرفه ای ترین خدمات را با ارزانترین قیمت به شما عزیزان ارائه می نماییم.

ارسال بار به بروکسل به صورت کارگو 

یکی دیگر از روش هایی که برای ارسال بار به بروکسل مورد استفاده قرار میگیرد روش کارگو می باشد. در روش کارگو محموله های شما از طریق خطوط هواپیمایی و با استفاده از هواپیما های کارگو بارگیری و منتقل می شوند.

این روش امکان بارگیری و ارسال محموله های در حجم زیاد و یا وزن زیاد را فراهم می نماید . از همین جهت معمولا روش کارگو برای انتقال محموله ها و کالاهای تجاری و صنعتی مورد استفاده قرار میگیرد.

در روش کارگو ، هرچه وزن و حجم محموله بیشتر باشد هزینه های انتقال شما کاهش خواهد شد.  به عنوان مثال ، یکی از کاربرد های این روش می تواند ارسال کامل اثاثیه یک منزل به بروکسل باشد.

برای ارسال بار به بروکسل به صورت کارگو می توانید از طریق شماره های ما با کارشناسان متخصص در پرتو کارگو مشاوره نموده و انتقال کالاهای خود را انجام دهید. 

علاوه بر بروکسل ، خدمات تخصصی برای ارسال بار به آمستردام نیز با بهترین کیفیت و با کمترین هزینه به شما ارائه خواهد شد . ما بهترین و تیم حمل و نقل بین المللی با مشاوره رایگان در کنار شما هستیم.

کارگو-هوایی-برای-بروکسلکارگو-هوایی-برای-بروکسل
کارگو-هوایی-برای-بروکسل

مدارک مورد نیاز برای ارسال هوایی به بروکسل چیست  ؟ 

اگر قصد ارسال هوایی بار به بروکسل به صورت هوایی دارید ، باید به نکاتی توجه داشته باشید. کامل بودن مدارک از مهمترین مواردی است که برای ارسال بار به بروکسل و تحویل آن در فرودگاه باید مدنظر قرار گیرد. 

 • تصویر پشت و روی کارت ملی شخص فرستنده
 • تصویر صفحه اول پاسپورت شخص فرستنده
 • آدرس و شماره تلفن و ایمیل شخص فرستنده در ایران
 • تصویر پاسپورت شخص دریافت کننده در بروکسل
 • آدرس و شماره تلفن و ایمیل مقصد تحویل گیرنده در بروکسل
 • تهیه لیست کالاها یا همان پکینگ لیست

چنانچه قصد ارسال بار تجاری به بروکسل را دارید ، لازم است تا مدارک زیر را نیز ارائه نمایید :

 •  صدور فاکتور کالاها برای بارهای تجاری
 • ارائه کارت بازرگانی و یا معرفی نامه از شرکت جهت ارسال بار تجاری به بروکسل
 • دریافت مجوزهای لازم جهت اخذ مجوز صادراتی در صورت لزوم
 • تهیه پکینگ لیست و لیست بارهای موجود برای ارسال

در خصوص ارسال بار به بروکسل یا سایر شهر های بلژیک ، در صورتی که مدارک شما ناقص می باشد و یا نیاز به هماهنگی برای تحویل بار دارید با شماره های ما در تماس باشید . بهترین راهکار ها در اسرع وقت در اختیار شما قرار میگیرد. با خدمات پرتو پرواز کارگو هیچ مشکلی در ارسال محموله ها به صورت هوایی به بروکسل وجود ندارد.

ارسال بار به دوبلین نیز در اسرع وقت با کمترین هزینه ها انجام می شود . با شماره های پرتو کارگو بهترین خدمات در اختیار شما قرار میگیرد.

موارد ممنوعه برای حمل هوایی به بروکسل چیست ؟ 

خطوط هوایی معمولا از ورود برخی اقلام به دلیل احتمال ایجاد خطر برای پرواز جلوگیری می نمایند که برای ارسال هوایی به بروکسل نیز این امر وجود دارد. برخی اقلام که امکان انفجار ، آتش سوزی و . . . دارند جزوی از این لیست هستند.

موارد ممنوعه برای حمل هوایی به بروکسل به صورت زیر هستند : 

 1. مواد خوراکی نظیر خشکبار ( آجیل و تنقلات ) 
 2. مواد غذایی شامل حبوبات ، برنج و . . . 
 3. میوه و سبزیجات خشک و منجمد
 4. عرقیات و ترشیجات 
 5. اقلام آرایشی و بهداشتی ، عطر و ادکلن
 6. انواع دارو و یا دخانیات 
 7. موارد قابل اشتعال 
 8. مواد سمی 
 9. سیگار و مواد مخدر 

برخی موارد نیز توسط گمرکات 2 کشور ممنوع الورود و ممنوع الخروج می باشند . به عنوان مثال ، ارسال عتیقه به بروکسل یا سایر شهر های بلژیک مطلقا امکان پذیر نمی باشد.

ارزیاب های گمرکی قبل از ارسال محموله ها در فرودگاه امام خمینی تمامی محموله ها را مورد بررسی قرار میدهند تا محموله فاقد هرگونه اشیاء عتیقه یا ممنوعه باشد. 

اگر برای ارسال بار به بروکسل به صورت هوایی نیاز به اطلاعات بیشتری دارید با شماره های پرتو کارگو در تماس باشید.  علاوه بر ارسال بار به بروکسل ، یکی از خدمات مجموعه پرتو کارگو ارسال بار به لندن می باشد که به صورت همه روزه می توانید این خدمات را از ما بخواهید.

بهریتن-فریت-بار-هوایی-برای-بروکسل
بهریتن-فریت-بار-هوایی-برای-بروکسل

هزینه های ارسال هوایی به بروکسل چقدر است ؟ 

برای ارسال بار به بروکسل به صورت هوایی ، هزینه های حمل و نقل محموله ها بر اساس وزن حجمی محموله ها مورد محاسبه قرار میگیرد. 

در مورد وزن حجمی لازم است بدانید تمامی شرکت های هواپیمایی جهت یک متر مکعب بار تقریبا 167 کیلوگرم شما را شارژ می نمایند. یعنی اگر شما باری داشته باشید که سبک باشد (مثلا ۱۲۰ کیلوگرم) و حجم آن یک متر مکعب باشد بنا بر قوانین شرکت هواپیمایی وزن محاسباتی بار شما 167 کیلوگرم درج خواهد شد.

اما در صورتی که بار شما با حجم یک متر مکعب دارای وزن ۳۰۰ کیلوگرم باشد شما طبق همین قانون ملزم به پرداخت هزینه فریت بار جهت ۳۰۰ کیلوگرم هستید. نحوه اندازه گیری وزن حجمی نیز ، اندازه طول ضرب در عرض ضرب در ارتفاع هر جعبه ، به سانتی متر ، تقسیم آن عدد به ۶۰۰۰ است. در صورتی که عدد به دست آماده از وزن جعبه شما بیشتر باشد « عدد به عنوان وزن محاسباتی بار» شما توسط شرکت هواپیمایی در نظر گرفته می شود.

هزینه ارسال بار به بروکسل در فریت بار یا حمل هوایی بار به فرودگاه‌های مهم دنیا از نحوه توزین خاصی پیروی می‌کند.معیار توزین جهت ارسال بار هوایی به دو صورت است :‌

 1. عدد روی باسکول گمرک
 2. وزن حجمی مطابق قوانین ایرلاین

در صورتی که هر ۱ متر مکعب بار شما روی باسکول بیش از ۱۶۷ Kg باشد، عدد روی باسکول به عنوان وزن محاسباتی بار شما در نظر گرفته می‌شود.

اگر هر ۱ متر مکعب از بار شما وزنی کمتر از ۱۶۷ کیلوگرم داشته باشد طبق قوانین شرکت هواپیمایی حداقل وزنی که برای یک متر مکعب بار شما در نظر می‌گیرند همان ۱۶۷ کیلوگرم خواهد بود 

ممکن است محاسبه هزینه ارسال بار به بروکسل بر اساس فرمول های بالا کمی پیچیده باشد . به همین جهت می توانید با تماس با شماره های پرتو پرواز کارگو و اعلام وزن و ابعاد محموله خود ، کمترین هزینه را از کارشناسان ما استعلام نمایید. 

مراحل ارسال هوایی بار به بروکسل

برای ارسال بار به بروکسل به صورت هوایی مراحل انجام کار به صورت زیر می باشد : 

 1. تماس با کارشناسان مجموعه پرتو کارگو
 2. مشاوره تخصصی و ارائه اطلاعات مربوط به وزن و ابعاد و نوع محموله
 3. بررسی مدارک ارسال کننده 
 4. بسته بندی
 5. انتقال محموله به فرودگاه امام
 6. انجام تشریفات گمرکی 
 7. پالت بندی
 8. صدور بارنامه حمل هوایی برای بروکسل 

در مرحله اول ، قبل از ارسال هوایی به بروکسل باید مشخصات محموله خود را به صورت دقیق به کارشناسان ارائه نمایید تا امکان سنجی ارسال محموله انجام شود. سپس نیاز به بسته بندی محموله داریم تا محدوده در هنگام حمل و نقل دچار مشکل و خسارت نشود.

در مراحل تشریفات گمرکی ، محموله توسط ارزیاب های گمرک مورد بررسی قرار خواهد گرفت . سپس از طریق دستگاه x-ray نیز مورد بررسی کامل قرار میگیرد.

در نهایت ، محموله در محل بارگیری پالت بنده شده و بارنامه حمل هوایی با کد رهگیری خدمت شما تقدیم می شود . 

برای ارسال بار به بروکسل فقط کافیست با شماره های ما در تماس باشید . کاملترین خدمات بدون سختی توسط کارشناسان انجام خواهد شد.

ارسال هوایی لوازم شخصی و اثاثیه به بروکسل 

یکی از خدماتی که از طریق حمل هوایی به بروکسل انجام می شود ، انتقال اثاثیه و لوازم خانه و وسایل شخصی می باشد .  در این روش شما عزیزان می توانید لوازم شخصی مانند لباس ، کتاب و . . . را از طریق خطوط هوایی و حمل بین المللی به بروکسل ارسال نمایید. 

برای ارسال لوازم شخصی به بروکسل به صورت هوایی بهترین راه قرار دادن این وسایل داخل یک چمدان و یا یک کارتن محکم می باشد . وسایل شما در گمرک ایران بازبینی شده و در صورت عدم وجود موارد ممنوعه مجموعه پرتو کارگو در اسرع وقت بسته های شما را به بروکسل ارسال خواهد نمود. 

از این طریق می توانید لوازم منزل را نیز ارسال نمایید . بسیاری از مهاجرین برای کاهش هزینه های خود اقدام به انتقال لوازمی مانند یخچال ، تلویزیون ، مبلمان و . . .  می نمایند که این امر نیز از طریق حمل هوایی به بروکسل امکان پذیر خواهد بود.

ارسال هوایی زعفران به بروکسل 

یکی از محموله هایی که توسط پرتو کارگو به صورت هوایی به بروکسل ارسال میشود زعفران است . در حمل هوایی به بروکسل هر پاسپورت امکان ارسال زعفران تا 100 گرم را دارد. از همین جهت قوانین سفت و سختی برای ارسال زعفران اعمال می شود. 

اگر قصد دارید مقداری زعفران به صورت هوایی به بروکسل ارسال نمایید بهتر است ابتدا با کارشناسان مجموعه پرتو کارگو در تماس باشید . مشاوران ما آماده ارائه راهنمایی کامل به شما عزیزان هستند .

ارسال فرش به صورت هوایی به بروکسل 

یکی دیگر از اقلامی که توسط هموطنان به بروکسل ارسال میشود انواع فرش دستباف و ماشینی می باشد . برای ارسال فرش نیز پرتو کارگو به صورت تخصصی امکان ارسال را فراهم می نماید.

از نظر گمرک فرودگاه ، اگر محموله فرش ارسال شده به قصد موارد تجاری نبوده و عتیقه نیز نباشد امکان ارسال آنها به بروکسل میسر است.

تعداد فرش ارسال و نوع آنها برای تشخیص تجاری بودن محموله مورد بررسی قرار خواهد گرفت. برای ارسال بار به بروکسل به صورت هوایی تنها کافیست با شماره های پرتو کارگو در تماس باشید.

درباره بروکسل

بروکسِل (Brussel در هلندی، Bruxelles در فرانسوی، Brussels در انگلیسی) پایتخت کشور بلژیک است. بروکسل مقر اصلی بیشتر نهادهای اتحادیه اروپا است همچنین این شهر مقر ناتو نیز هست. نام بروکسل از واژه هلندی Broekzele مشتق شده که به معنی «کلبهٔ مرداب» است.

شهر بروکسل ۱۴۰۰۰۰ نفر جمعیت دارد در حالیکه جمعیت منطقهٔ کلانشهری آن بین ۲٬۱۰۰٬۰۰۰ تا ۲٬۷۰۰٬۰۰۰ نفر تخمین زده می‌شود.

منطقهٔ پایتخت بروکسل سه ناحیهٔ فدرال بلژیک، والونی و فلاندر تشکیل شده‌است. این نواحی هر یک جزئی از مجموعهٔ بلژیک هستند و ساکنین بروکسل با جامعهٔ فرانسوی زبانان بلژیک و جامعهٔ فلاندرزها، تبادل فرهنگی و تحصیلاتی دارند.

بروکسل، مرکز جامعهٔ فرانسویان بلژیک (Communauté française Wallonie-Bruxelles در فرانسوی) و فلاندرز ((Vlaanderen)) است و تمامی موسسات فلاندرز در آن ساخته شده‌اند: پارلمان فلاندرز، دولت فلاندرز و تقسیمات مدیریتی آن، دو نهاد اصلی اتحادیهٔ اروپا و مجمع اتحادیهٔ اروپا – در بروکسل واقع شده‌اند: کمیسیون در ساختمان برلایمونت و مجمع در ساختمان جاستوس لیپسیوس. مؤسسه سوم، پارلمان اروپا است که در بروکسل واقع است و برخی جلسات عمومی اعضاء در این شهر (برخی دیگر در استراسبورگ) تشکیل می‌شود و مدیریت مرکزی آن در لوکزامبورگ است.

بروکسل محل نشست سیاسی سازمان پیمان آتلانتیک شمالی، اتحادیهٔ غرب اروپا (WEU) و سازمان اروپایی امنیت و ناوبری هوایی یوروکنترول (EUROCONTROL) است.

ارسال بار و کالا به بروکسل توسط ایران ایر انجام میشود اما به دلیل محدودیت پروازها استفاده از سایر ایرلاین های خارجی می تواند سرعت تحویل محموله را افزایش دهد . پرتو کارگو بر اساس چارت پروازی از نزدیک ترین پرواز برای انتقال محموله های شما استفاده خواهد نمود.

انتقال محموله های شخصی و تجاری شما با پوشش کامل بیمه نامه انجام خواهد شد.

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

پیمایش به بالا