ارسال بار به مارسی ( حمل هوایی مارسی ) بهترین خدمات با بیمه کامل

بهترین روش برای ارسال بار به مارسی با کمترین هزینه

ارسال بار به مارسی یکی از خدمات تخصصی مجموعه پرتو کارگو است که امکان انتقال محموله ها و کالاهای شخصی و تجاری و صنعتی را برای شما عزیزان فراهم می نماید. در خدمات ارسال بار به مارسی امکان انتقال محموله ها از ایران به مارسی تنها با یک تماس فراهم می گردد. برای ارسال بار به مارسی از روش حمل هوایی استفاده می شود که در اسرع وقت امکان انتقال محموله ها را فراهم می نماید.

در روش حمل هوایی برای مارسی محموله های شما از طریق فرودگاه امام خمینی بارگیری و با استفاده از خطوط هوایی بین المللی و ایرانی به فرودگاه مارسی ارسال میشوند.

حمل و نقل نقل بین المللی که توسط مجموعه پرتو کارگو ارائه میشود به صورت کامل تحت پوشش بیمه نامه قرار خواهد داشت و برای بسته بندی محموله ها نیز بهترین خدمات در اختیارتان قرار میگیرد.

ارسال بار به مارسی به صورت همه روزه انجام میشود و بدون محدودیت در حجم و وزن محموله می توانید انتقال کالاها را انجام دهید. ارسال بار به فرانسه به صورت تخصصی و با بهترین کیفیت انجام میشود و شما عزیزان می توانید محموله های مختلف خود را از این طریق به مارسی یا سایر شهر های این کشور ارسال کنید.

با ما در تماس باشید و از مشاوره رایگان استفاده نمایید.

ارسال-بار-به-مارسی
ارسال-بار-به-مارسی

ارسال بار به مارسی به صورت فریت بار مسافری

همانطور که قبلا گفته شد ، یکی از روش های ارسال بار به مارسی ، روش فریت بار مسافری است . از آنجایی که ایرلاین های مختلف امکان حمل بار بیش از 30 کیلوگرم را برای مسافران فراهم نمی نمایند ، در صورت همراه داشتن بار اضافه یا سنگین بودن چمدان ها جریمه های سنگینی در نظر میگیرند.

از همین جهت می توانید از طریق روش فریت بار مسافری محموله و کالاهای خود را از ایران به مارسی ارسال کنید. 

در روش فریت بار مسافری در صورتی که قصد مسافرت به مارسی را دارید می تواند با ارائه بلیط پرواز چمدان های اضافی خود را از این طریق با هزینه ای کمتر 3-4 روز قبل از پرواز به مارسی ارسال نمایید و در زمان ورود به مارسی محموله خود را از گمرک فرودگاه تحویل بگیرید.

ارسال بار به مارسی به روش فریت بار مسافری با استفاده از هواپیماهای مسافری انجام میشود و از آنجایی که تعداد پرواز های هواپیماهای مسافری زیاد است معمولا محموله در اسرع وقت به مقصد ارسال می شوند.

این روش برای ارسال محموله و کالا برای سایر اشخاص در مارسی نیز کاربرد دارد که می توانید از طریق مشاوره با کارشناسان پرتو کارگو با اطلاعات کافی و لازم را کسب نمایید. 

علاوه بر ارسال بار به مارسی ، برای ارسال بار به پاریس نیز می توانید از خدمات مجموعه پرتو کارگو استفاده نمایید و محموله های خود را منتقل نمایید.

ارسال بار به مارسی به صورت کارگو 

یکی دیگر از روش هایی که برای ارسال بار به مارسی مورد استفاده قرار میگیرد روش کارگو می باشد. در روش کارگو محموله های شما از طریق خطوط هواپیمایی و با استفاده از هواپیما های کارگو بارگیری و منتقل می شوند.

این روش امکان بارگیری و ارسال محموله های در حجم زیاد و یا وزن زیاد را فراهم می نماید . از همین جهت معمولا روش کارگو برای انتقال محموله ها و کالاهای تجاری و صنعتی مورد استفاده قرار میگیرد.

در روش کارگو ، هرچه وزن و حجم محموله بیشتر باشد هزینه های انتقال شما کاهش خواهد شد.  به عنوان مثال ، یکی از کاربرد های این روش می تواند ارسال کامل اثاثیه یک منزل به مارسی باشد.

برای ارسال بار به مارسی به صورت کارگو می توانید از طریق شماره های ما با کارشناسان متخصص در پرتو کارگو مشاوره نموده و انتقال کالاهای خود را انجام دهید. 

علاوه بر ارسال بار به مارسی ، مجموعه پرتو کارگو با بهترین کیفیت و با کمترین هزینه خدمات ارسال بار به بیرمنگام در انگلستان را نیز ارائه می نماید.

کارگو-هوایی-برای-مارسی
کارگو-هوایی-برای-مارسی

مدارک مورد نیاز برای ارسال هوایی به مارسی چیست  ؟ 

اگر قصد ارسال هوایی بار به مارسی به صورت هوایی دارید ، باید به نکاتی توجه داشته باشید. کامل بودن مدارک از مهمترین مواردی است که برای ارسال بار به مارسی و تحویل آن در فرودگاه باید مدنظر قرار گیرد. 

 • تصویر پشت و روی کارت ملی شخص فرستنده
 • تصویر صفحه اول پاسپورت شخص فرستنده
 • آدرس و شماره تلفن و ایمیل شخص فرستنده در ایران
 • تصویر پاسپورت شخص دریافت کننده در مارسی
 • آدرس و شماره تلفن و ایمیل مقصد تحویل گیرنده در مارسی
 • تهیه لیست کالاها یا همان پکینگ لیست

چنانچه قصد ارسال بار تجاری به مارسی را دارید ، لازم است تا مدارک زیر را نیز ارائه نمایید :

 •  صدور فاکتور کالاها برای بارهای تجاری
 • ارائه کارت بازرگانی و یا معرفی نامه از شرکت جهت ارسال بار تجاری به مارسی
 • دریافت مجوزهای لازم جهت اخذ مجوز صادراتی در صورت لزوم
 • تهیه پکینگ لیست و لیست بارهای موجود برای ارسال

در خصوص ارسال بار به مارسی یا سایر شهر های فرانسه ، در صورتی که مدارک شما ناقص می باشد و یا نیاز به هماهنگی برای تحویل بار دارید با شماره های ما در تماس باشید . بهترین راهکار ها در اسرع وقت در اختیار شما قرار میگیرد. با خدمات پرتو پرواز کارگو هیچ مشکلی در ارسال محموله ها به صورت هوایی به مارسی وجود ندارد.

برای تجربه حمل بار هوایی به صورت تخصصی با شماره های ما در تماس باشید.

موارد ممنوعه برای حمل هوایی به مارسی چیست ؟ 

خطوط هوایی معمولا از ورود برخی اقلام به دلیل احتمال ایجاد خطر برای پرواز جلوگیری می نمایند که برای ارسال هوایی به مارسی نیز این امر وجود دارد. برخی اقلام که امکان انفجار ، آتش سوزی و . . . دارند جزوی از این لیست هستند.

موارد ممنوعه برای حمل هوایی به مارسی به صورت زیر هستند : 

 1. مواد خوراکی نظیر خشکبار ( آجیل و تنقلات ) 
 2. مواد غذایی شامل حبوبات ، برنج و . . . 
 3. میوه و سبزیجات خشک و منجمد
 4. عرقیات و ترشیجات 
 5. اقلام آرایشی و بهداشتی ، عطر و ادکلن
 6. انواع دارو و یا دخانیات 
 7. موارد قابل اشتعال 
 8. مواد سمی 
 9. سیگار و مواد مخدر 

برخی موارد نیز توسط گمرکات 2 کشور ممنوع الورود و ممنوع الخروج می باشند . به عنوان مثال ، ارسال عتیقه به مارسی یا سایر شهر های فرانسه مطلقا امکان پذیر نمی باشد.

ارزیاب های گمرکی قبل از ارسال محموله ها در فرودگاه امام خمینی تمامی محموله ها را مورد بررسی قرار میدهند تا محموله فاقد هرگونه اشیاء عتیقه یا ممنوعه باشد.  اگر برای ارسال بار به مارسی به صورت هوایی نیاز به اطلاعات بیشتری دارید با شماره های پرتو کارگو در تماس باشید. 

علاوه بر ارسال بار به مارسی ، برای ارسال بار به فرانکفورت نیز می توانید از طریق شماره های ما بهترین خدمات را ثبت سفارش کنید.

حمل-هوایی-برای-مارسی
حمل-هوایی-برای-مارسی

هزینه های ارسال هوایی به مارسی چقدر است ؟ 

برای ارسال بار به مارسی به صورت هوایی ، هزینه های حمل و نقل محموله ها بر اساس وزن حجمی محموله ها مورد محاسبه قرار میگیرد. 

در مورد وزن حجمی لازم است بدانید تمامی شرکت های هواپیمایی جهت یک متر مکعب بار تقریبا 167 کیلوگرم شما را شارژ می نمایند. یعنی اگر شما باری داشته باشید که سبک باشد (مثلا ۱۲۰ کیلوگرم) و حجم آن یک متر مکعب باشد بنا بر قوانین شرکت هواپیمایی وزن محاسباتی بار شما 167 کیلوگرم درج خواهد شد.

اما در صورتی که بار شما با حجم یک متر مکعب دارای وزن ۳۰۰ کیلوگرم باشد شما طبق همین قانون ملزم به پرداخت هزینه فریت بار جهت ۳۰۰ کیلوگرم هستید. نحوه اندازه گیری وزن حجمی نیز ، اندازه طول ضرب در عرض ضرب در ارتفاع هر جعبه ، به سانتی متر ، تقسیم آن عدد به ۶۰۰۰ است. در صورتی که عدد به دست آماده از وزن جعبه شما بیشتر باشد « عدد به عنوان وزن محاسباتی بار» شما توسط شرکت هواپیمایی در نظر گرفته می شود.

هزینه ارسال بار به مارسی در فریت بار یا حمل هوایی بار به فرودگاه‌های مهم دنیا از نحوه توزین خاصی پیروی می‌کند.معیار توزین جهت ارسال بار هوایی به دو صورت است :‌

 1. عدد روی باسکول گمرک
 2. وزن حجمی مطابق قوانین ایرلاین

در صورتی که هر ۱ متر مکعب بار شما روی باسکول بیش از ۱۶۷ Kg باشد، عدد روی باسکول به عنوان وزن محاسباتی بار شما در نظر گرفته می‌شود.

اگر هر ۱ متر مکعب از بار شما وزنی کمتر از ۱۶۷ کیلوگرم داشته باشد طبق قوانین شرکت هواپیمایی حداقل وزنی که برای یک متر مکعب بار شما در نظر می‌گیرند همان ۱۶۷ کیلوگرم خواهد بود 

ممکن است محاسبه هزینه ارسال بار به مارسی بر اساس فرمول های بالا کمی پیچیده باشد . به همین جهت می توانید با تماس با شماره های پرتو پرواز کارگو و اعلام وزن و ابعاد محموله خود ، کمترین هزینه را از کارشناسان ما استعلام نمایید. 

مراحل ارسال هوایی بار به مارسی

برای ارسال بار به مارسی به صورت هوایی مراحل انجام کار به صورت زیر می باشد : 

 1. تماس با کارشناسان مجموعه پرتو کارگو
 2. مشاوره تخصصی و ارائه اطلاعات مربوط به وزن و ابعاد و نوع محموله
 3. بررسی مدارک ارسال کننده 
 4. بسته بندی
 5. انتقال محموله به فرودگاه امام
 6. انجام تشریفات گمرکی 
 7. پالت بندی
 8. صدور بارنامه حمل هوایی برای مارسی 

در مرحله اول ، قبل از ارسال هوایی به مارسی باید مشخصات محموله خود را به صورت دقیق به کارشناسان ارائه نمایید تا امکان سنجی ارسال محموله انجام شود. سپس نیاز به بسته بندی محموله داریم تا محدوده در هنگام حمل و نقل دچار مشکل و خسارت نشود.

در مراحل تشریفات گمرکی ، محموله توسط ارزیاب های گمرک مورد بررسی قرار خواهد گرفت . سپس از طریق دستگاه x-ray نیز مورد بررسی کامل قرار میگیرد.

در نهایت ، محموله در محل بارگیری پالت بنده شده و بارنامه حمل هوایی با کد رهگیری خدمت شما تقدیم می شود. 

برای ارسال بار به مارسی فقط کافیست با شماره های ما در تماس باشید . کاملترین خدمات بدون سختی توسط کارشناسان انجام خواهد شد.

ارسال هوایی لوازم شخصی و اثاثیه به مارسی 

یکی از خدماتی که از طریق حمل هوایی به مارسی انجام می شود ، انتقال اثاثیه و لوازم خانه و وسایل شخصی می باشد .  در این روش شما عزیزان می توانید لوازم شخصی مانند لباس ، کتاب و . . . را از طریق خطوط هوایی و حمل بین المللی به مارسی ارسال نمایید. 

برای ارسال لوازم شخصی به مارسی به صورت هوایی بهترین راه قرار دادن این وسایل داخل یک چمدان و یا یک کارتن محکم می باشد . وسایل شما در گمرک ایران بازبینی شده و در صورت عدم وجود موارد ممنوعه مجموعه پرتو کارگو در اسرع وقت بسته های شما را به مارسی ارسال خواهد نمود. 

از این طریق می توانید لوازم منزل را نیز ارسال نمایید . بسیاری از مهاجرین برای کاهش هزینه های خود اقدام به انتقال لوازمی مانند یخچال ، تلویزیون ، مبلمان و . . .  می نمایند که این امر نیز از طریق حمل هوایی به مارسی امکان پذیر خواهد بود.

ارسال هوایی زعفران به مارسی 

یکی از محموله هایی که توسط پرتو کارگو به صورت هوایی به مارسی ارسال میشود زعفران است . در حمل هوایی به مارسی هر پاسپورت امکان ارسال زعفران تا 100 گرم را دارد. از همین جهت قوانین سفت و سختی برای ارسال زعفران اعمال می شود. 

اگر قصد دارید مقداری زعفران به صورت هوایی به مارسی ارسال نمایید بهتر است ابتدا با کارشناسان مجموعه پرتو کارگو در تماس باشید . مشاوران ما آماده ارائه راهنمایی کامل به شما عزیزان هستند .

ارسال فرش به صورت هوایی به مارسی 

یکی دیگر از اقلامی که توسط هموطنان به مارسی ارسال میشود انواع فرش دستباف و ماشینی می باشد . برای ارسال فرش نیز پرتو کارگو به صورت تخصصی امکان ارسال را فراهم می نماید.

از نظر گمرک فرودگاه ، اگر محموله فرش ارسال شده به قصد موارد تجاری نبوده و عتیقه نیز نباشد امکان ارسال آنها به مارسی میسر است.

تعداد فرش ارسال و نوع آنها برای تشخیص تجاری بودن محموله مورد بررسی قرار خواهد گرفت. برای ارسال بار به مارسی به صورت هوایی تنها کافیست با شماره های پرتو کارگو در تماس باشید.

درباره مارسی

بندر مارسی در جنوب شرقی فرانسه قرار گرفته و یکی از بزرگ‌ ترین شهرهای این کشور است ، شهر مارسی فرانسه  شهری پیشرفته و در عین حال آثاری از تاریخ غنی در گوشه و کنار آن به چشم می ‌خورد و همچنین مارسی نزدیک شهر پاریس است و در اقتصاد کشور فرانسه نقش پررنگی ایفا می کند و نیز مارسی رستوران‌ های بی‌ نظیر ، تئاترهای باشکوه ، موزه‌ های متعدد و یک استادیوم فوتبال بین‌المللی دارد و البته این شهر علاوه بر ساحل و رستوران ها ، بناهای زیبا و تاریخی نیز دارد و نیز در این بندر قدیمی فروشنده‌ های ماهی را خواهید دید که محصولاتشان را به حراج گذاشته‌اند و همچنین می‌توانید لذیذترین غذاهای دریایی را در این بندر امتحان کنید یا هر زمان از دیدن بناهای تاریخی و دیگر جاذبه های گردشگری مارسی خسته شدید می توانید برای گشت و گذار، قایقی کرایه کنید و یا در گوشه ‌ای دنج استراحت کنید و منظره‌ زیبای لنگرگاه را تماشا کنید.

بندر مارسی در جنوب شرقی فرانسه قرار گرفته و یکی از بزرگ‌ ترین شهرهای این کشور است ، مارسی شهری پیشرفته و در عین حال آثاری از تاریخ غنی در گوشه و کنار آن به چشم می ‌خورد .

مارسی مرکز سومین ناحیه اقتصادی فرانسوی و اولین قطب صنعتی و خدمات جنوب فرانسه است.

مارسی دارای امکانات غیرقابل انکار نظیر موقعیت ژئواستراتژیک در اروپا و مدیترانه، کیفیت زندگی ممتاز، جمعیت جوان، پویا و خلاق و تجربه طولانی تبادلات بین‌المللی است. از سده‌های پیش، به ویژه داد و ستدهای دریایی نقش و جایگاهی اساسی برای مارسی، اولین بندر فرانسه دارد.

بدینسان مارسی به عنوان مرکز بزرگ اقتصادی پیرامون مدیترانه‌است.مارسی با جمعیت ۸۵۰٬۰۰۰ نفر دومین کمون بزرگ فرانسه بعد از پاریس می‌باشد. ساکنان مارسی و حومه اش که شامل اکس آن پروانس در مال، ایستر، ویترول در غرب و اوبائن در شرق می‌شود به بیش از ۱٬۵۶۰٬۳۴۳ می‌رسد.

ارسال بار به مارسی به صورت تخصصی و همه روزه با بهترین کیفیت انجام میشود و محموله های مختلف با کمتارین قیمت منتقل خواهند شد. تیم متخصص ما برای حمل هوایی به مارسی در اسرع وقت مشاوره تخصصی رایگان ارائه می نماید.

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

پیمایش به بالا