ارسال بار به برلین ( حمل هوایی برلین )

بهترین روش برای ارسال بار به برلین با کمترین هزینه

برلین به عنوان پایتخت آلمان یکی از شهر های پر جمعیت این کشور نیز می باشد . از همین جهت جمعیت ایرانی در این شهر نیز بسیار زیاد است و ارسال بار به برلین نیز بیشتر از سایر شهر های آلمان است. بهترین روش برای ارسال بار به برلین حمل هوایی است که امکان ارسال محموله ها و کالاهای تجاری و صنعتی و شخصی را برای شما عزیزان فراهم می نماید.

پرتو کارگو به عنوان متخصص خدمات حمل و نقل هوایی در اسرع وقت آماده انتقال محموله ها و کالاهای تجاری و صنعتی شما از طریق فرودگاه امام خمینی تهران می باشد و با ارزانترین تعرفه ها انتقال کالاهای شما را انجام میدهد.

برای حمل و نقل بین المللی از ایران به برلین تمامی فرایند های ترخیص و گمرکی در فرودگاه امام خمینی توسط کارشناسان ما انجام میشود و محموله های شما از طریق بهترین و معتبر ترین ایرلاین های ایرانی و خارجی منتقل خواهد شد.

برای ارسال هوایی به برلین فقط کافیست با ما در تماس باشید و از مشاوره تخصصی و رایگان ما بهره مند شوید .

ارسال بار به برلین به صورت فریت بار مسافری

همانطور که قبلا گفته شد ، یکی از روش های ارسال بار به برلین ، روش فریت بار مسافری است . از آنجایی که ایرلاین های مختلف امکان حمل بار بیش از 30 کیلوگرم را برای مسافران فراهم نمی نمایند ، در صورت همراه داشتن بار اضافه یا سنگین بودن چمدان ها جریمه های سنگینی در نظر میگیرند.

از همین جهت می توانید از طریق روش فریت بار مسافری محموله و کالاهای خود را از ایران به برلین ارسال کنید. 

در روش فریت بار مسافری در صورتی که قصد مسافرت به برلین را دارید می تواند با ارائه بلیط پرواز چمدان های اضافی خود را از این طریق با هزینه ای کمتر 3-4 روز قبل از پرواز به برلین ارسال نمایید و در زمان ورود به برلین محموله خود را از گمرک فرودگاه تحویل بگیرید.

ارسال بار به برلین به روش فریت بار مسافری با استفاده از هواپیماهای مسافری انجام میشود و از آنجایی که تعداد پرواز های هواپیماهای مسافری زیاد است معمولا محموله در اسرع وقت به مقصد ارسال می شوند.

این روش برای ارسال محموله و کالا برای سایر اشخاص در برلین نیز کاربرد دارد که می توانید از طریق مشاوره با کارشناسان پرتو کارگو با اطلاعات کافی و لازم را کسب نمایید. 

برای ارسال بار به آلمان خدمات پرتو کارگو بدون محدودیت در اختیار شما قرار میگیرد . با ما در تماس باشید.

ارسال بار به برلین به صورت کارگو 

یکی دیگر از روش هایی که برای ارسال بار به برلین مورد استفاده قرار میگیرد روش کارگو می باشد. در روش کارگو محموله های شما از طریق خطوط هواپیمایی و با استفاده از هواپیما های کارگو بارگیری و منتقل می شوند.

این روش امکان بارگیری و ارسال محموله های در حجم زیاد و یا وزن زیاد را فراهم می نماید . از همین جهت معمولا روش کارگو برای انتقال محموله ها و کالاهای تجاری و صنعتی مورد استفاده قرار میگیرد.

در روش کارگو ، هرچه وزن و حجم محموله بیشتر باشد هزینه های انتقال شما کاهش خواهد شد.  به عنوان مثال ، یکی از کاربرد های این روش می تواند ارسال کامل اثاثیه یک منزل به برلین باشد.

برای ارسال بار به برلین به صورت کارگو می توانید از طریق شماره های ما با کارشناسان متخصص در پرتو کارگو مشاوره نموده و انتقال کالاهای خود را انجام دهید. 

علاوه بر برلین ، ارسال بار به فرانکفورت نیز از خدمات تخصصی مجموعه پرتو کارگو می باشد.

مدارک مورد نیاز برای ارسال هوایی به برلین چیست  ؟ 

اگر قصد ارسال هوایی بار به برلین به صورت هوایی دارید ، باید به نکاتی توجه داشته باشید. کامل بودن مدارک از مهمترین مواردی است که برای ارسال بار به برلین و تحویل آن در فرودگاه باید مدنظر قرار گیرد. 

 • تصویر پشت و روی کارت ملی شخص فرستنده
 • تصویر صفحه اول پاسپورت شخص فرستنده
 • آدرس و شماره تلفن و ایمیل شخص فرستنده در ایران
 • تصویر پاسپورت شخص دریافت کننده در برلین
 • آدرس و شماره تلفن و ایمیل مقصد تحویل گیرنده در برلین
 • تهیه لیست کالاها یا همان پکینگ لیست

چنانچه قصد ارسال بار تجاری به برلین را دارید ، لازم است تا مدارک زیر را نیز ارائه نمایید :

 •  صدور فاکتور کالاها برای بارهای تجاری
 • ارائه کارت بازرگانی و یا معرفی نامه از شرکت جهت ارسال بار تجاری به برلین
 • دریافت مجوزهای لازم جهت اخذ مجوز صادراتی در صورت لزوم
 • تهیه پکینگ لیست و لیست بارهای موجود برای ارسال

در خصوص ارسال بار به برلین یا سایر شهر های آلمان ، در صورتی که مدارک شما ناقص می باشد و یا نیاز به هماهنگی برای تحویل بار دارید با شماره های ما در تماس باشید . بهترین راهکار ها در اسرع وقت در اختیار شما قرار میگیرد. با خدمات پرتو پرواز کارگو هیچ مشکلی در ارسال محموله ها به صورت هوایی به برلین وجود ندارد.

علاوه بر ارسال بار به برلین ، همه روزه برای ارسال بار به پاریس نیز خدمات پرتو کارگو به صورت همه روزه انجام میشود.

موارد ممنوعه برای حمل هوایی به برلین چیست ؟ 

خطوط هوایی معمولا از ورود برخی اقلام به دلیل احتمال ایجاد خطر برای پرواز جلوگیری می نمایند که برای ارسال هوایی به برلین نیز این امر وجود دارد. برخی اقلام که امکان انفجار ، آتش سوزی و . . . دارند جزوی از این لیست هستند.

موارد ممنوعه برای حمل هوایی به برلین به صورت زیر هستند : 

 1. مواد خوراکی نظیر خشکبار ( آجیل و تنقلات ) 
 2. مواد غذایی شامل حبوبات ، برنج و . . . 
 3. میوه و سبزیجات خشک و منجمد
 4. عرقیات و ترشیجات 
 5. اقلام آرایشی و بهداشتی ، عطر و ادکلن
 6. انواع دارو و یا دخانیات 
 7. موارد قابل اشتعال 
 8. مواد سمی 
 9. سیگار و مواد مخدر 

برخی موارد نیز توسط گمرکات 2 کشور ممنوع الورود و ممنوع الخروج می باشند . به عنوان مثال ، ارسال عتیقه به برلین یا سایر شهر های آلمان مطلقا امکان پذیر نمی باشد.

ارزیاب های گمرکی قبل از ارسال محموله ها در فرودگاه امام خمینی تمامی محموله ها را مورد بررسی قرار میدهند تا محموله فاقد هرگونه اشیاء عتیقه یا ممنوعه باشد. 

اگر برای ارسال بار به برلین به صورت هوایی نیاز به اطلاعات بیشتری دارید با شماره های پرتو کارگو در تماس باشید. 

بهترین و تخصصی ترین خدمات برای ارسال بار به لندن نیز در اسرع وقت انجام میشود. با ما همراه باشید.

هزینه های ارسال هوایی به برلین چقدر است ؟ 

برای ارسال بار به برلین به صورت هوایی ، هزینه های حمل و نقل محموله ها بر اساس وزن حجمی محموله ها مورد محاسبه قرار میگیرد. 

در مورد وزن حجمی لازم است بدانید تمامی شرکت های هواپیمایی جهت یک متر مکعب بار تقریبا 167 کیلوگرم شما را شارژ می نمایند. یعنی اگر شما باری داشته باشید که سبک باشد (مثلا ۱۲۰ کیلوگرم) و حجم آن یک متر مکعب باشد بنا بر قوانین شرکت هواپیمایی وزن محاسباتی بار شما 167 کیلوگرم درج خواهد شد.

اما در صورتی که بار شما با حجم یک متر مکعب دارای وزن ۳۰۰ کیلوگرم باشد شما طبق همین قانون ملزم به پرداخت هزینه فریت بار جهت ۳۰۰ کیلوگرم هستید. نحوه اندازه گیری وزن حجمی نیز ، اندازه طول ضرب در عرض ضرب در ارتفاع هر جعبه ، به سانتی متر ، تقسیم آن عدد به ۶۰۰۰ است. در صورتی که عدد به دست آماده از وزن جعبه شما بیشتر باشد « عدد به عنوان وزن محاسباتی بار» شما توسط شرکت هواپیمایی در نظر گرفته می شود.

هزینه ارسال بار به برلین در فریت بار یا حمل هوایی بار به فرودگاه‌های مهم دنیا از نحوه توزین خاصی پیروی می‌کند.معیار توزین جهت ارسال بار هوایی به دو صورت است :‌

 1. عدد روی باسکول گمرک
 2. وزن حجمی مطابق قوانین ایرلاین

در صورتی که هر ۱ متر مکعب بار شما روی باسکول بیش از ۱۶۷ Kg باشد، عدد روی باسکول به عنوان وزن محاسباتی بار شما در نظر گرفته می‌شود.

اگر هر ۱ متر مکعب از بار شما وزنی کمتر از ۱۶۷ کیلوگرم داشته باشد طبق قوانین شرکت هواپیمایی حداقل وزنی که برای یک متر مکعب بار شما در نظر می‌گیرند همان ۱۶۷ کیلوگرم خواهد بود 

ممکن است محاسبه هزینه ارسال بار به برلین بر اساس فرمول های بالا کمی پیچیده باشد . به همین جهت می توانید با تماس با شماره های پرتو پرواز کارگو و اعلام وزن و ابعاد محموله خود ، کمترین هزینه را از کارشناسان ما استعلام نمایید. 

ارسال هوایی لوازم شخصی و اثاثیه به برلین 

یکی از خدماتی که از طریق حمل هوایی به برلین انجام می شود ، انتقال اثاثیه و لوازم خانه و وسایل شخصی می باشد .  در این روش شما عزیزان می توانید لوازم شخصی مانند لباس ، کتاب و . . . را از طریق خطوط هوایی و حمل بین المللی به برلین ارسال نمایید. 

برای ارسال لوازم شخصی به برلین به صورت هوایی بهترین راه قرار دادن این وسایل داخل یک چمدان و یا یک کارتن محکم می باشد . وسایل شما در گمرک ایران بازبینی شده و در صورت عدم وجود موارد ممنوعه مجموعه پرتو کارگو در اسرع وقت بسته های شما را به برلین ارسال خواهد نمود. 

از این طریق می توانید لوازم منزل را نیز ارسال نمایید . بسیاری از مهاجرین برای کاهش هزینه های خود اقدام به انتقال لوازمی مانند یخچال ، تلویزیون ، مبلمان و . . .  می نمایند که این امر نیز از طریق حمل هوایی به برلین امکان پذیر خواهد بود.

ارسال هوایی زعفران به برلین 

یکی از محموله هایی که توسط پرتو کارگو به صورت هوایی به برلین ارسال میشود زعفران است . در حمل هوایی به برلین هر پاسپورت امکان ارسال زعفران تا 100 گرم را دارد. از همین جهت قوانین سفت و سختی برای ارسال زعفران اعمال می شود. 

اگر قصد دارید مقداری زعفران به صورت هوایی به برلین ارسال نمایید بهتر است ابتدا با کارشناسان مجموعه پرتو کارگو در تماس باشید . مشاوران ما آماده ارائه راهنمایی کامل به شما عزیزان هستند .

ارسال فرش به صورت هوایی به برلین 

یکی دیگر از اقلامی که توسط هموطنان به برلین ارسال میشود انواع فرش دستباف و ماشینی می باشد . برای ارسال فرش نیز پرتو کارگو به صورت تخصصی امکان ارسال را فراهم می نماید.

از نظر گمرک فرودگاه ، اگر محموله فرش ارسال شده به قصد موارد تجاری نبوده و عتیقه نیز نباشد امکان ارسال آنها به برلین میسر است.

تعداد فرش ارسال و نوع آنها برای تشخیص تجاری بودن محموله مورد بررسی قرار خواهد گرفت. برای ارسال بار به برلین به صورت هوایی تنها کافیست با شماره های پرتو کارگو در تماس باشید.

درباره برلین 

بِرلین یا بِرلَن پایتخت کشور آلمان و بزرگ‌ترین شهر هم از لحاظ جمعیت و هم از لحاظ مساحت در این کشور است و هم اکنون در اتحادیه اروپا مقام نخست را دارد. برلین همچنین یک شهرِ ایالتی است؛ یعنی یکی از ایالت‌های شانزده‌گانه آلمان نیز به‌شمار می‌آید.

مساحت برلین ۸۹۹ کیلومتر مربع است و ۳۸ کیلومتر از شمال به جنوب و ۴۵ کیلومتر از شرق به غرب امتداد یافته‌است. میانگین ارتفاع آن از سطح دریا ۳۴متر ثبت شده بلندترین ارتفاع (۱۱۵متر) به دو تپه مصنوعی توفلسبرگ و ماگلبرگ مربوط می‌شود.

برلین، بزرگ‌ترین و از نظر تاریخی مهم‌ترین ایالت آلمان است. این شهر در شمال شرقی آلمان، در کنار رودهای اشپغه و هاول و مرکز منطقه کلان‌شهری برلین/براندنبورگ واقع شده که نزدیک به شش میلیون جمعیت را با بیش از ۱۸۰ ملیت در خود جا داده‌است.

یک سوم شهر برلین از جنگل، پارک، باغ، رود، آبراهه، و دریاچه تشکیل شده‌است. اسناد اولیه سده ۱۳ (میلادی) نشان می‌دهد که این شهر از مراکز مهم راه‌های اصلی تجارت در اروپا بوده‌است.

برای ارسال بار به برلین می توانید با یک تماس تلفنی کاملترین مشاوره تخصصی را از ما بخواهید . ما در اسرع وقت امکان حمل هوایی کالا به برلین را با بهترین و کاملترین بیمه نامه برای شما فراهم می نماییم. تیم متخصص ما با بهترین کیفیت و با کمترین هزینه آماده همکاری با شما عزیزان است.

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

پیمایش به بالا