ارسال بار به ابوظبی ( حمل هوایی ابوظبی )

بهترین روش برای ارسال بار به ابوظبی با کمترین هزینه

ابوظبی یکی از مهمترین شهر های امارات است که مرکز صنعت و تجارت این کشور نیز می باشد . همه روزه محموله و کالاهای زیادی از طریق خدمات پرتو کارگو به این شهر ارسال میشود .

بهترین و سریعترین روش برای ارسال بار به ابوظبی حمل هوایی است که توسط پرتو کارگو از طریق فرودگاه امام خمینی انجام میشود . ارسال بار به ابوظبی برای انتقال کالاهای تجاری ، صنعتی و شخصی انجام میشود و همه روزه با کمترین قیمت و همراه بیمه و مشاوره رایگان انجام میشود.

حمل و نقل نقل بین المللی که توسط مجموعه پرتو کارگو ارائه میشود به صورت کامل تحت پوشش بیمه نامه قرار خواهد داشت و برای بسته بندی محموله ها نیز بهترین خدمات در اختیارتان قرار میگیرد.

ارسال بار به ابوظبی به صورت همه روزه انجام میشود و بدون محدودیت در حجم و وزن محموله می توانید انتقال کالاها را انجام دهید. برای حمل بار هوایی فقط کافیست با شماره های ما در تماس باشید و با مشاوره رایگان محموله های خود را منتقل کنید.

ارسال-بار-به-ابوظبی
ارسال-بار-به-ابوظبی

ارسال بار به ابوظبی به صورت فریت بار مسافری

همانطور که قبلا گفته شد ، یکی از روش های ارسال بار به ابوظبی ، روش فریت بار مسافری است . از آنجایی که ایرلاین های مختلف امکان حمل بار بیش از 30 کیلوگرم را برای مسافران فراهم نمی نمایند ، در صورت همراه داشتن بار اضافه یا سنگین بودن چمدان ها جریمه های سنگینی در نظر میگیرند.

از همین جهت می توانید از طریق روش فریت بار مسافری محموله و کالاهای خود را از ایران به ابوظبی ارسال کنید. 

در روش فریت بار مسافری در صورتی که قصد مسافرت به ابوظبی را دارید می تواند با ارائه بلیط پرواز چمدان های اضافی خود را از این طریق با هزینه ای کمتر 3-4 روز قبل از پرواز به ابوظبی ارسال نمایید و در زمان ورود به ابوظبی محموله خود را از گمرک فرودگاه تحویل بگیرید.

ارسال بار به ابوظبی به روش فریت بار مسافری با استفاده از هواپیماهای مسافری انجام میشود و از آنجایی که تعداد پرواز های هواپیماهای مسافری زیاد است معمولا محموله در اسرع وقت به مقصد ارسال می شوند.

این روش برای ارسال محموله و کالا برای سایر اشخاص در ابوظبی نیز کاربرد دارد که می توانید از طریق مشاوره با کارشناسان پرتو کارگو با اطلاعات کافی و لازم را کسب نمایید. 

برای ارسال بار به دبی نیز می توانید از طریق شماره های پرتو کارگو بهترین خدمات را ثبت سفارش کنید.

ارسال بار به ابوظبی به صورت کارگو 

یکی دیگر از روش هایی که برای ارسال بار به ابوظبی مورد استفاده قرار میگیرد روش کارگو می باشد. در روش کارگو محموله های شما از طریق خطوط هواپیمایی و با استفاده از هواپیما های کارگو بارگیری و منتقل می شوند.

این روش امکان بارگیری و ارسال محموله های در حجم زیاد و یا وزن زیاد را فراهم می نماید . از همین جهت معمولا روش کارگو برای انتقال محموله ها و کالاهای تجاری و صنعتی مورد استفاده قرار میگیرد.

در روش کارگو ، هرچه وزن و حجم محموله بیشتر باشد هزینه های انتقال شما کاهش خواهد شد.  به عنوان مثال ، یکی از کاربرد های این روش می تواند ارسال کامل اثاثیه یک منزل به ابوظبی باشد.

برای ارسال بار به ابوظبی به صورت کارگو می توانید از طریق شماره های ما با کارشناسان متخصص در پرتو کارگو مشاوره نموده و انتقال کالاهای خود را انجام دهید. 

ارسال بار به شارجه نیز با بهترین کیفیت و با کمترین هزینه انجام خواهد شد .

کارگو-هوایی-برای-ابوظبی
کارگو-هوایی-برای-ابوظبی

مدارک مورد نیاز برای ارسال هوایی به ابوظبی چیست  ؟ 

اگر قصد ارسال هوایی بار به ابوظبی به صورت هوایی دارید ، باید به نکاتی توجه داشته باشید. کامل بودن مدارک از مهمترین مواردی است که برای ارسال بار به ابوظبی و تحویل آن در فرودگاه باید مدنظر قرار گیرد. 

 • تصویر پشت و روی کارت ملی شخص فرستنده
 • تصویر صفحه اول پاسپورت شخص فرستنده
 • آدرس و شماره تلفن و ایمیل شخص فرستنده در ایران
 • تصویر پاسپورت شخص دریافت کننده در ابوظبی
 • آدرس و شماره تلفن و ایمیل مقصد تحویل گیرنده در ابوظبی
 • تهیه لیست کالاها یا همان پکینگ لیست

چنانچه قصد ارسال بار تجاری به ابوظبی را دارید ، لازم است تا مدارک زیر را نیز ارائه نمایید :

 •  صدور فاکتور کالاها برای بارهای تجاری
 • ارائه کارت بازرگانی و یا معرفی نامه از شرکت جهت ارسال بار تجاری به ابوظبی
 • دریافت مجوزهای لازم جهت اخذ مجوز صادراتی در صورت لزوم
 • تهیه پکینگ لیست و لیست بارهای موجود برای ارسال

در خصوص ارسال بار به ابوظبی یا سایر شهر های امارات ، در صورتی که مدارک شما ناقص می باشد و یا نیاز به هماهنگی برای تحویل بار دارید با شماره های ما در تماس باشید . بهترین راهکار ها در اسرع وقت در اختیار شما قرار میگیرد. با خدمات پرتو پرواز کارگو هیچ مشکلی در ارسال محموله ها به صورت هوایی به ابوظبی وجود ندارد.

ارسال بار به مسقط نیز با بهترین کیفیت و با کمترین هزینه انجام میشود و امکان انتقال محموله های تجاری و صنعتی برای شما عزیزان فراهم خواهد شد.

موارد ممنوعه برای حمل هوایی به ابوظبی چیست ؟ 

خطوط هوایی معمولا از ورود برخی اقلام به دلیل احتمال ایجاد خطر برای پرواز جلوگیری می نمایند که برای ارسال هوایی به ابوظبی نیز این امر وجود دارد. برخی اقلام که امکان انفجار ، آتش سوزی و . . . دارند جزوی از این لیست هستند.

موارد ممنوعه برای حمل هوایی به ابوظبی به صورت زیر هستند : 

 1. مواد خوراکی نظیر خشکبار ( آجیل و تنقلات ) 
 2. مواد غذایی شامل حبوبات ، برنج و . . . 
 3. میوه و سبزیجات خشک و منجمد
 4. عرقیات و ترشیجات 
 5. اقلام آرایشی و بهداشتی ، عطر و ادکلن
 6. انواع دارو و یا دخانیات 
 7. موارد قابل اشتعال 
 8. مواد سمی 
 9. سیگار و مواد مخدر 

برخی موارد نیز توسط گمرکات 2 کشور ممنوع الورود و ممنوع الخروج می باشند . به عنوان مثال ، ارسال عتیقه به ابوظبی یا سایر شهر های امارات مطلقا امکان پذیر نمی باشد.

ارزیاب های گمرکی قبل از ارسال محموله ها در فرودگاه امام خمینی تمامی محموله ها را مورد بررسی قرار میدهند تا محموله فاقد هرگونه اشیاء عتیقه یا ممنوعه باشد. 

اگر برای ارسال بار به ابوظبی به صورت هوایی نیاز به اطلاعات بیشتری دارید با شماره های پرتو کارگو در تماس باشید. 

ارسال بار به منامه نیز از خدماتی است که مجموعه پرتو کارگو با بهترین کیفیت به شما عزیزان ارائه خواهد نمود . با کمترین هزینه و با بهترین کیفیت آماده انتقال محموله های شما هستیم .

هزینه های ارسال هوایی به ابوظبی چقدر است ؟ 

برای ارسال بار به ابوظبی به صورت هوایی ، هزینه های حمل و نقل محموله ها بر اساس وزن حجمی محموله ها مورد محاسبه قرار میگیرد. 

در مورد وزن حجمی لازم است بدانید تمامی شرکت های هواپیمایی جهت یک متر مکعب بار تقریبا 167 کیلوگرم شما را شارژ می نمایند. یعنی اگر شما باری داشته باشید که سبک باشد (مثلا ۱۲۰ کیلوگرم) و حجم آن یک متر مکعب باشد بنا بر قوانین شرکت هواپیمایی وزن محاسباتی بار شما 167 کیلوگرم درج خواهد شد.

اما در صورتی که بار شما با حجم یک متر مکعب دارای وزن ۳۰۰ کیلوگرم باشد شما طبق همین قانون ملزم به پرداخت هزینه فریت بار جهت ۳۰۰ کیلوگرم هستید. نحوه اندازه گیری وزن حجمی نیز ، اندازه طول ضرب در عرض ضرب در ارتفاع هر جعبه ، به سانتی متر ، تقسیم آن عدد به ۶۰۰۰ است. در صورتی که عدد به دست آماده از وزن جعبه شما بیشتر باشد « عدد به عنوان وزن محاسباتی بار» شما توسط شرکت هواپیمایی در نظر گرفته می شود.

هزینه ارسال بار به ابوظبی در فریت بار یا حمل هوایی بار به فرودگاه‌های مهم دنیا از نحوه توزین خاصی پیروی می‌کند.معیار توزین جهت ارسال بار هوایی به دو صورت است :‌

 1. عدد روی باسکول گمرک
 2. وزن حجمی مطابق قوانین ایرلاین

در صورتی که هر ۱ متر مکعب بار شما روی باسکول بیش از ۱۶۷ Kg باشد، عدد روی باسکول به عنوان وزن محاسباتی بار شما در نظر گرفته می‌شود.

اگر هر ۱ متر مکعب از بار شما وزنی کمتر از ۱۶۷ کیلوگرم داشته باشد طبق قوانین شرکت هواپیمایی حداقل وزنی که برای یک متر مکعب بار شما در نظر می‌گیرند همان ۱۶۷ کیلوگرم خواهد بود 

ممکن است محاسبه هزینه ارسال بار به ابوظبی بر اساس فرمول های بالا کمی پیچیده باشد . به همین جهت می توانید با تماس با شماره های پرتو پرواز کارگو و اعلام وزن و ابعاد محموله خود ، کمترین هزینه را از کارشناسان ما استعلام نمایید. 

ارسال-هوایی-برای-ابوظبی
ارسال-هوایی-برای-ابوظبی

مراحل ارسال هوایی بار به ابوظبی

برای ارسال بار به ابوظبی به صورت هوایی مراحل انجام کار به صورت زیر می باشد : 

 1. تماس با کارشناسان مجموعه پرتو کارگو
 2. مشاوره تخصصی و ارائه اطلاعات مربوط به وزن و ابعاد و نوع محموله
 3. بررسی مدارک ارسال کننده 
 4. بسته بندی
 5. انتقال محموله به فرودگاه امام
 6. انجام تشریفات گمرکی 
 7. پالت بندی
 8. صدور بارنامه حمل هوایی برای ابوظبی 

در مرحله اول ، قبل از ارسال هوایی به ابوظبی باید مشخصات محموله خود را به صورت دقیق به کارشناسان ارائه نمایید تا امکان سنجی ارسال محموله انجام شود. سپس نیاز به بسته بندی محموله داریم تا محدوده در هنگام حمل و نقل دچار مشکل و خسارت نشود.

در مراحل تشریفات گمرکی ، محموله توسط ارزیاب های گمرک مورد بررسی قرار خواهد گرفت . سپس از طریق دستگاه x-ray نیز مورد بررسی کامل قرار میگیرد.

در نهایت ، محموله در محل بارگیری پالت بنده شده و بارنامه حمل هوایی با کد رهگیری خدمت شما تقدیم می شود. 

برای ارسال بار به ابوظبی فقط کافیست با شماره های ما در تماس باشید . کاملترین خدمات بدون سختی توسط کارشناسان انجام خواهد شد.

ارسال بار به باتومی نیز از خدمات تخصصی و حرفه ای پرتو کارگو می باشد که در اسرع وقت انجام خواهد شد .

ارسال هوایی لوازم شخصی و اثاثیه به ابوظبی 

یکی از خدماتی که از طریق حمل هوایی به ابوظبی انجام می شود ، انتقال اثاثیه و لوازم خانه و وسایل شخصی می باشد .  در این روش شما عزیزان می توانید لوازم شخصی مانند لباس ، کتاب و . . . را از طریق خطوط هوایی و حمل بین المللی به ابوظبی ارسال نمایید. 

برای ارسال لوازم شخصی به ابوظبی به صورت هوایی بهترین راه قرار دادن این وسایل داخل یک چمدان و یا یک کارتن محکم می باشد . وسایل شما در گمرک ایران بازبینی شده و در صورت عدم وجود موارد ممنوعه مجموعه پرتو کارگو در اسرع وقت بسته های شما را به ابوظبی ارسال خواهد نمود. 

از این طریق می توانید لوازم منزل را نیز ارسال نمایید . بسیاری از مهاجرین برای کاهش هزینه های خود اقدام به انتقال لوازمی مانند یخچال ، تلویزیون ، مبلمان و . . .  می نمایند که این امر نیز از طریق حمل هوایی به ابوظبی امکان پذیر خواهد بود.

ارسال هوایی زعفران به ابوظبی 

یکی از محموله هایی که توسط پرتو کارگو به صورت هوایی به ابوظبی ارسال میشود زعفران است . در حمل هوایی به ابوظبی هر پاسپورت امکان ارسال زعفران تا 100 گرم را دارد. از همین جهت قوانین سفت و سختی برای ارسال زعفران اعمال می شود. 

اگر قصد دارید مقداری زعفران به صورت هوایی به ابوظبی ارسال نمایید بهتر است ابتدا با کارشناسان مجموعه پرتو کارگو در تماس باشید . مشاوران ما آماده ارائه راهنمایی کامل به شما عزیزان هستند .

ارسال فرش به صورت هوایی به ابوظبی 

یکی دیگر از اقلامی که توسط هموطنان به ابوظبی ارسال میشود انواع فرش دستباف و ماشینی می باشد . برای ارسال فرش نیز پرتو کارگو به صورت تخصصی امکان ارسال را فراهم می نماید.

از نظر گمرک فرودگاه ، اگر محموله فرش ارسال شده به قصد موارد تجاری نبوده و عتیقه نیز نباشد امکان ارسال آنها به ابوظبی میسر است.

تعداد فرش ارسال و نوع آنها برای تشخیص تجاری بودن محموله مورد بررسی قرار خواهد گرفت. برای ارسال بار به ابوظبی به صورت هوایی تنها کافیست با شماره های پرتو کارگو در تماس باشید.

درباره ابوظبی

ابوظبی (به عربی: أبوظبی) پایتخت امارات متحده عربی است.

امارت ابوظبی میان خط عرض ۲۲٫۵ شمالی، و خط طول ۵۱ و ۵۵ درجه شرقی از نصف‌النهار مبدأ واقع شده‌است و بزرگ‌ترین امارت هفت‌گانهٔ کشور امارات متحدهٔ عربی است. نام قدیم ابوظبی «ام‌النار» است.

مساحت آن حدود ۶۷٬۳۴۰ کیلومتر مربع می‌باشد، و در حدود ۸۶٫۷٪ از مساحت خاک امارات متحدهٔ عربی را دربردارد، و در ساحل جنوبی خلیج فارس واقع شده‌است.

شهر ابوظبی در قسمت جنوب شرقی شبه جزیره عربستان و در مجاورت خلیج فارس قرار گرفته‌است. این شهر روی جزیره ای قرار گرفته‌است که کمتر از ۲۵۰ متر (۸۲۰ فوت) با سرزمین اصلی فاصله دارد و از طریق پل‌های مقتا و مصفا به سرزمین اصلی می‌پیوندد. پل سومی، به نام پل شیخ زاید، که توسط زاها حدید طراحی شد، در اواخر سال ۲۰۱۰ افتتاح شد . همچنین جزیره ابوظبی توسط یک پل بزرگراهی پنج خطه به جزیره سعدیات متصل می‌شود. پل المفرق شهر را به جزیره ریم وصل می‌کند که در ابتدای سال ۲۰۱۱ تکمیل گردید. این پل یک مسیر مواصلاتی چند لایه ۲۷ خطه است که در هر ساعت به حدود ۲۵۰۰۰ خودرو امکان حرکت می‌دهد. در این پروژه سه پل اصلی وجود دارد که بزرگ‌ترین آنها هشت خط دارد که چهار پل از شهر ابوظبی خارج و چهار پل به آن وارد می‌شوند. 

شهر «ابوظبی» پایتخت کشور امارات متحدهٔ عربی است و در سال ۲۰۰۹ با پیشی گرفتن از نیویورک و پاریس به عنوان دومین شهر گران جهان برای مسافران اعلام شد. ابوظبی در سال ۲۰۰۸ پنجمین شهر گران جهان محسوب می‌شد که یکی از هفت امیرنشین (امارت) می‌باشد.

ارسال بار به ابوظبی سالهاست که توسط مجموعه آنی بار با بهترین کیفیت و با کمترین هزینه انجام میشود. ما برای انتقال محموله های شما از ایران به ابوظبی به صورت فریت بار و کارگو آماده همکاری با شما عزیزان هستیم .

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

پیمایش به بالا