ارسال بار به شارجه ( حمل هوایی شارجه )

بهترین روش برای ارسال بار به شارجه با کمترین هزینه

برای ارسال بار به شارجه می توانید از طریق شماره های پرتو کارگو بهترین خدمات را در اختیار داشته باشید و با ارزانترین تعرفه محموله های خود را منتقل کنید . ارسال بار به شارجه به صورت هوایی بهترین روش حمل کالا است که در اسرع وقت امکان ارسال را در مدت 2-3 روز کاری برای شما فراهم می نماید.

برای ارسال بار به شارجه در امارات ، تیم متخصص پرتو کارگو که در فرودگاه امام خمینی مستقر می باشند به صورت همه روزه امکان انتقال محموله ها را برای شما فراهم می نمایند و تمامی فرایند های گمرکی محموله ها توسط کارشناسان و متخصصین ما در اسرع وقت انجام میشود.

برای ارسال بار به شارجه به صورت هوایی ما با بهترین و معتبر ترین ایرلاین های کشور و ایرلاین های معتبر خارجی همکاری می کنیم که انتقال محموله ها را در اسرع وقت و با بالاترین ایمنی و کیفیت انجام میدهند .

حمل و نقل بین المللی به صورت تخصصی و با بهترین کیفیت انجام میشود و برای انتقال کالاهای شما به شارجه مشاوره تخصصی انجام میشود .

ارسال بار به شارجه به صورت فریت بار مسافری

همانطور که قبلا گفته شد ، یکی از روش های ارسال بار به شارجه ، روش فریت بار مسافری است . از آنجایی که ایرلاین های مختلف امکان حمل بار بیش از 30 کیلوگرم را برای مسافران فراهم نمی نمایند ، در صورت همراه داشتن بار اضافه یا سنگین بودن چمدان ها جریمه های سنگینی در نظر میگیرند.

از همین جهت می توانید از طریق روش فریت بار مسافری محموله و کالاهای خود را از ایران به شارجه ارسال کنید. 

در روش فریت بار مسافری در صورتی که قصد مسافرت به شارجه را دارید می تواند با ارائه بلیط پرواز چمدان های اضافی خود را از این طریق با هزینه ای کمتر 3-4 روز قبل از پرواز به شارجه ارسال نمایید و در زمان ورود به شارجه محموله خود را از گمرک فرودگاه تحویل بگیرید.

ارسال بار به شارجه به روش فریت بار مسافری با استفاده از هواپیماهای مسافری انجام میشود و از آنجایی که تعداد پرواز های هواپیماهای مسافری زیاد است معمولا محموله در اسرع وقت به مقصد ارسال می شوند.

این روش برای ارسال محموله و کالا برای سایر اشخاص در شارجه نیز کاربرد دارد که می توانید از طریق مشاوره با کارشناسان پرتو کارگو با اطلاعات کافی و لازم را کسب نمایید. ارسال بار به دبی نیز به صورت حرفه ای و تخصصی با کمترین هزینه انجام میشود و انتقال محموله های مختلف در اسرع وقت انجام میشود.

ارسال بار به شارجه به صورت کارگو 

یکی دیگر از روش هایی که برای ارسال بار به شارجه مورد استفاده قرار میگیرد روش کارگو می باشد. در روش کارگو محموله های شما از طریق خطوط هواپیمایی و با استفاده از هواپیما های کارگو بارگیری و منتقل می شوند.

این روش امکان بارگیری و ارسال محموله های در حجم زیاد و یا وزن زیاد را فراهم می نماید . از همین جهت معمولا روش کارگو برای انتقال محموله ها و کالاهای تجاری و صنعتی مورد استفاده قرار میگیرد.

در روش کارگو ، هرچه وزن و حجم محموله بیشتر باشد هزینه های انتقال شما کاهش خواهد شد.  به عنوان مثال ، یکی از کاربرد های این روش می تواند ارسال کامل اثاثیه یک منزل به شارجه باشد.

برای ارسال بار به شارجه به صورت کارگو می توانید از طریق شماره های ما با کارشناسان متخصص در پرتو کارگو مشاوره نموده و انتقال کالاهای خود را انجام دهید. علاوه بر شارجه در امارات ، همه روزه برای ارسال بار به قطر نیز بهترین خدمات را می توانید از ما بخواهید.

کارگو-هوایی-برای-شارجه
کارگو-هوایی-برای-شارجه

مدارک مورد نیاز برای ارسال هوایی به شارجه چیست  ؟ 

اگر قصد ارسال هوایی بار به شارجه به صورت هوایی دارید ، باید به نکاتی توجه داشته باشید. کامل بودن مدارک از مهمترین مواردی است که برای ارسال بار به شارجه و تحویل آن در فرودگاه باید مدنظر قرار گیرد. 

 • تصویر پشت و روی کارت ملی شخص فرستنده
 • تصویر صفحه اول پاسپورت شخص فرستنده
 • آدرس و شماره تلفن و ایمیل شخص فرستنده در ایران
 • تصویر پاسپورت شخص دریافت کننده در شارجه
 • آدرس و شماره تلفن و ایمیل مقصد تحویل گیرنده در شارجه
 • تهیه لیست کالاها یا همان پکینگ لیست

چنانچه قصد ارسال بار تجاری به شارجه را دارید ، لازم است تا مدارک زیر را نیز ارائه نمایید :

 •  صدور فاکتور کالاها برای بارهای تجاری
 • ارائه کارت بازرگانی و یا معرفی نامه از شرکت جهت ارسال بار تجاری به شارجه
 • دریافت مجوزهای لازم جهت اخذ مجوز صادراتی در صورت لزوم
 • تهیه پکینگ لیست و لیست بارهای موجود برای ارسال

در خصوص ارسال بار به شارجه یا سایر شهر های امارات ، در صورتی که مدارک شما ناقص می باشد و یا نیاز به هماهنگی برای تحویل بار دارید با شماره های ما در تماس باشید . بهترین راهکار ها در اسرع وقت در اختیار شما قرار میگیرد. با خدمات پرتو پرواز کارگو هیچ مشکلی در ارسال محموله ها به صورت هوایی به شارجه وجود ندارد.

ارسال بار به بحرین نیز از خدماتی است که مجموعه پرتو کارگو با بهترین کیفیت انجام میدهد . با شماره های ما در تماس باشید و بهترین خدمات را تجربه کنید.

موارد ممنوعه برای حمل هوایی به شارجه چیست ؟ 

خطوط هوایی معمولا از ورود برخی اقلام به دلیل احتمال ایجاد خطر برای پرواز جلوگیری می نمایند که برای ارسال هوایی به شارجه نیز این امر وجود دارد. برخی اقلام که امکان انفجار ، آتش سوزی و . . . دارند جزوی از این لیست هستند.

موارد ممنوعه برای حمل هوایی به شارجه به صورت زیر هستند : 

 1. مواد خوراکی نظیر خشکبار ( آجیل و تنقلات ) 
 2. مواد غذایی شامل حبوبات ، برنج و . . . 
 3. میوه و سبزیجات خشک و منجمد
 4. عرقیات و ترشیجات 
 5. اقلام آرایشی و بهداشتی ، عطر و ادکلن
 6. انواع دارو و یا دخانیات 
 7. موارد قابل اشتعال 
 8. مواد سمی 
 9. سیگار و مواد مخدر 

برخی موارد نیز توسط گمرکات 2 کشور ممنوع الورود و ممنوع الخروج می باشند . به عنوان مثال ، ارسال عتیقه به شارجه یا سایر شهر های امارات مطلقا امکان پذیر نمی باشد.

ارزیاب های گمرکی قبل از ارسال محموله ها در فرودگاه امام خمینی تمامی محموله ها را مورد بررسی قرار میدهند تا محموله فاقد هرگونه اشیاء عتیقه یا ممنوعه باشد. 

اگر برای ارسال بار به شارجه به صورت هوایی نیاز به اطلاعات بیشتری دارید با شماره های پرتو کارگو در تماس باشید. 

فریت-بار-مسافری-برای-شارجه
فریت-بار-مسافری-برای-شارجه

هزینه های ارسال هوایی به شارجه چقدر است ؟ 

برای ارسال بار به شارجه به صورت هوایی ، هزینه های حمل و نقل محموله ها بر اساس وزن حجمی محموله ها مورد محاسبه قرار میگیرد. 

در مورد وزن حجمی لازم است بدانید تمامی شرکت های هواپیمایی جهت یک متر مکعب بار تقریبا 167 کیلوگرم شما را شارژ می نمایند. یعنی اگر شما باری داشته باشید که سبک باشد (مثلا ۱۲۰ کیلوگرم) و حجم آن یک متر مکعب باشد بنا بر قوانین شرکت هواپیمایی وزن محاسباتی بار شما 167 کیلوگرم درج خواهد شد.

اما در صورتی که بار شما با حجم یک متر مکعب دارای وزن ۳۰۰ کیلوگرم باشد شما طبق همین قانون ملزم به پرداخت هزینه فریت بار جهت ۳۰۰ کیلوگرم هستید. نحوه اندازه گیری وزن حجمی نیز ، اندازه طول ضرب در عرض ضرب در ارتفاع هر جعبه ، به سانتی متر ، تقسیم آن عدد به ۶۰۰۰ است. در صورتی که عدد به دست آماده از وزن جعبه شما بیشتر باشد « عدد به عنوان وزن محاسباتی بار» شما توسط شرکت هواپیمایی در نظر گرفته می شود.

هزینه ارسال بار به شارجه در فریت بار یا حمل هوایی بار به فرودگاه‌های مهم دنیا از نحوه توزین خاصی پیروی می‌کند.معیار توزین جهت ارسال بار هوایی به دو صورت است :‌

 1. عدد روی باسکول گمرک
 2. وزن حجمی مطابق قوانین ایرلاین

در صورتی که هر ۱ متر مکعب بار شما روی باسکول بیش از ۱۶۷ Kg باشد، عدد روی باسکول به عنوان وزن محاسباتی بار شما در نظر گرفته می‌شود.

اگر هر ۱ متر مکعب از بار شما وزنی کمتر از ۱۶۷ کیلوگرم داشته باشد طبق قوانین شرکت هواپیمایی حداقل وزنی که برای یک متر مکعب بار شما در نظر می‌گیرند همان ۱۶۷ کیلوگرم خواهد بود 

ممکن است محاسبه هزینه ارسال بار به شارجه بر اساس فرمول های بالا کمی پیچیده باشد . به همین جهت می توانید با تماس با شماره های پرتو پرواز کارگو و اعلام وزن و ابعاد محموله خود ، کمترین هزینه را از کارشناسان ما استعلام نمایید. 

علاوه بر شارجه ، همه روزه برای ارسال بار به تفلیس نیز می توانید از طریق شماره های ما در تماس باشید.

مراحل ارسال هوایی بار به شارجه

برای ارسال بار به شارجه به صورت هوایی مراحل انجام کار به صورت زیر می باشد : 

 1. تماس با کارشناسان مجموعه پرتو کارگو
 2. مشاوره تخصصی و ارائه اطلاعات مربوط به وزن و ابعاد و نوع محموله
 3. بررسی مدارک ارسال کننده 
 4. بسته بندی
 5. انتقال محموله به فرودگاه امام
 6. انجام تشریفات گمرکی 
 7. پالت بندی
 8. صدور بارنامه حمل هوایی برای شارجه 

در مرحله اول ، قبل از ارسال هوایی به شارجه باید مشخصات محموله خود را به صورت دقیق به کارشناسان ارائه نمایید تا امکان سنجی ارسال محموله انجام شود. سپس نیاز به بسته بندی محموله داریم تا محدوده در هنگام حمل و نقل دچار مشکل و خسارت نشود.

در مراحل تشریفات گمرکی ، محموله توسط ارزیاب های گمرک مورد بررسی قرار خواهد گرفت . سپس از طریق دستگاه x-ray نیز مورد بررسی کامل قرار میگیرد.

در نهایت ، محموله در محل بارگیری پالت بنده شده و بارنامه حمل هوایی با کد رهگیری خدمت شما تقدیم می شود . 

برای ارسال بار به شارجه فقط کافیست با شماره های ما در تماس باشید . کاملترین خدمات بدون سختی توسط کارشناسان انجام خواهد شد.

ارسال هوایی لوازم شخصی و اثاثیه به شارجه 

یکی از خدماتی که از طریق حمل هوایی به شارجه انجام می شود ، انتقال اثاثیه و لوازم خانه و وسایل شخصی می باشد .  در این روش شما عزیزان می توانید لوازم شخصی مانند لباس ، کتاب و . . . را از طریق خطوط هوایی و حمل بین المللی به شارجه ارسال نمایید. 

برای ارسال لوازم شخصی به شارجه به صورت هوایی بهترین راه قرار دادن این وسایل داخل یک چمدان و یا یک کارتن محکم می باشد . وسایل شما در گمرک ایران بازبینی شده و در صورت عدم وجود موارد ممنوعه مجموعه پرتو کارگو در اسرع وقت بسته های شما را به شارجه ارسال خواهد نمود. 

از این طریق می توانید لوازم منزل را نیز ارسال نمایید . بسیاری از مهاجرین برای کاهش هزینه های خود اقدام به انتقال لوازمی مانند یخچال ، تلویزیون ، مبلمان و . . .  می نمایند که این امر نیز از طریق حمل هوایی به شارجه امکان پذیر خواهد بود.

ارسال هوایی زعفران به شارجه 

یکی از محموله هایی که توسط پرتو کارگو به صورت هوایی به شارجه ارسال میشود زعفران است . در حمل هوایی به شارجه هر پاسپورت امکان ارسال زعفران تا 100 گرم را دارد. از همین جهت قوانین سفت و سختی برای ارسال زعفران اعمال می شود. 

اگر قصد دارید مقداری زعفران به صورت هوایی به شارجه ارسال نمایید بهتر است ابتدا با کارشناسان مجموعه پرتو کارگو در تماس باشید . مشاوران ما آماده ارائه راهنمایی کامل به شما عزیزان هستند .

ارسال فرش به صورت هوایی به شارجه 

یکی دیگر از اقلامی که توسط هموطنان به شارجه ارسال میشود انواع فرش دستباف و ماشینی می باشد . برای ارسال فرش نیز پرتو کارگو به صورت تخصصی امکان ارسال را فراهم می نماید.

از نظر گمرک فرودگاه ، اگر محموله فرش ارسال شده به قصد موارد تجاری نبوده و عتیقه نیز نباشد امکان ارسال آنها به شارجه میسر است.

تعداد فرش ارسال و نوع آنها برای تشخیص تجاری بودن محموله مورد بررسی قرار خواهد گرفت. برای ارسال بار به شارجه به صورت هوایی تنها کافیست با شماره های پرتو کارگو در تماس باشید.

درباره شارجه

شارجه (به عربی: الشارقة) یک شهر در امارات متحده عربی است که در شارجه واقع شده‌است. شارجه رسماً توسط سازمان بهداشت جهانی به عنوان یک شهر سالم ثبت شده‌است. در لیست بهترین شهرهای دانشجویی QS در سال ۲۰۱۶، شارجه به عنوان شصت و هشتمین شهر برتر جهان برای دانشجویان انتخاب شد. شارجه به عنوان پایتخت فرهنگی امارات متحده عربی تلقی می‌شود، و در سال ۲۰۱۴ پایتخت فرهنگ اسلامی بود. شارجه از سوی یونسکو به عنوان پایتخت جهانی کتاب برای سال ۲۰۱۹ انتخاب شد.

شارجه یکی از هفت امارتی است که دولت امارات متحده عربی را تشکیل می‌دهند و محدوده این امارت حدود ۱۶ کیلومتر از ساحل کشور امارات در خلیج فارس را می‌پوشاند. عمق خاک این امارت رو به داخل کشور حدود ۶۰ کیلومتر است. مساحت شارجه ۲۶۰۰ کیلومتر مربع می‌باشد، و این امارت با تمام امارات‌های که کشور دولت امارات عربی متحده تشکیل می‌دهند حدود مشترک دارد.مساحت شارجه ۲۶۰۰ کیلومتر مربع می‌باشد.

برای ارسال هوایی به شارجه می توانید از طریق پرتو کارگو با یک تماس تلفنی هواپیمای باربری را رزرو نموده و انواع محموله در وزن های مختلف را بارگیری و ارسال نمایید . ما برای حمل هوایی به شارجه از بهترین بیمه نامه استفاده می نماییم که توسط شرکت های هواپیمایی با بالاترین پوشش ارائه میشوند.

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

پیمایش به بالا