ارسال بار به شفیلد ( حمل هوایی شفیلد ) تخصصی ترین خدمات با کمترین قیمت

بهترین روش برای ارسال بار به شفیلد با کمترین هزینه

ارسال بار به شفیلد یکی از خدمات تخصصی مجموعه پرتو کارگو است که امکان انتقال محموله ها و کالاهای شخصی و تجاری و صنعتی را برای شما عزیزان فراهم می نماید. 

در خدمات ارسال بار به شفیلد امکان انتقال محموله ها از ایران به شفیلد تنها با یک تماس فراهم می گردد. برای ارسال بار به شفیلد از روش حمل هوایی استفاده می شود که در اسرع وقت امکان انتقال محموله ها را فراهم می نماید.

در روش حمل هوایی برای شفیلد محموله های شما از طریق فرودگاه امام خمینی بارگیری و با استفاده از خطوط هوایی بین المللی و ایرانی به فرودگاه شفیلد ارسال میشوند.

حمل و نقل نقل بین المللی که توسط مجموعه پرتو کارگو ارائه میشود به صورت کامل تحت پوشش بیمه نامه قرار خواهد داشت و برای بسته بندی محموله ها نیز بهترین خدمات در اختیارتان قرار میگیرد.

ارسال بار به شفیلد به صورت همه روزه انجام میشود و بدون محدودیت در حجم و وزن محموله می توانید انتقال کالاها را انجام دهید.

ارسال-بار-به-شفیلد
ارسال-بار-به-شفیلد

ارسال بار به شفیلد به صورت فریت بار مسافری

همانطور که قبلا گفته شد ، یکی از روش های ارسال بار به شفیلد ، روش فریت بار مسافری است . از آنجایی که ایرلاین های مختلف امکان حمل بار بیش از 30 کیلوگرم را برای مسافران فراهم نمی نمایند ، در صورت همراه داشتن بار اضافه یا سنگین بودن چمدان ها جریمه های سنگینی در نظر میگیرند.

از همین جهت می توانید از طریق روش فریت بار مسافری محموله و کالاهای خود را از ایران به شفیلد ارسال کنید. 

در روش فریت بار مسافری در صورتی که قصد مسافرت به شفیلد را دارید می تواند با ارائه بلیط پرواز چمدان های اضافی خود را از این طریق با هزینه ای کمتر 3-4 روز قبل از پرواز به شفیلد ارسال نمایید و در زمان ورود به شفیلد محموله خود را از گمرک فرودگاه تحویل بگیرید.

ارسال بار به شفیلد به روش فریت بار مسافری با استفاده از هواپیماهای مسافری انجام میشود و از آنجایی که تعداد پرواز های هواپیماهای مسافری زیاد است معمولا محموله در اسرع وقت به مقصد ارسال می شوند.

این روش برای ارسال محموله و کالا برای سایر اشخاص در شفیلد نیز کاربرد دارد که می توانید از طریق مشاوره با کارشناسان پرتو کارگو با اطلاعات کافی و لازم را کسب نمایید. 

ارسال بار به انگلستان به صورت تخصصی و همه روزه با بهترین کیفیت انجام میشود و همه شهر های این کشور به صورت کامل تحت پوشش است.

ارسال بار به شفیلد به صورت کارگو 

یکی دیگر از روش هایی که برای ارسال بار به شفیلد مورد استفاده قرار میگیرد روش کارگو می باشد. در روش کارگو محموله های شما از طریق خطوط هواپیمایی و با استفاده از هواپیما های کارگو بارگیری و منتقل می شوند.

این روش امکان بارگیری و ارسال محموله های در حجم زیاد و یا وزن زیاد را فراهم می نماید . از همین جهت معمولا روش کارگو برای انتقال محموله ها و کالاهای تجاری و صنعتی مورد استفاده قرار میگیرد.

در روش کارگو ، هرچه وزن و حجم محموله بیشتر باشد هزینه های انتقال شما کاهش خواهد شد.  به عنوان مثال ، یکی از کاربرد های این روش می تواند ارسال کامل اثاثیه یک منزل به شفیلد باشد.

برای ارسال بار به شفیلد به صورت کارگو می توانید از طریق شماره های ما با کارشناسان متخصص در پرتو کارگو مشاوره نموده و انتقال کالاهای خود را انجام دهید. 

ارسال بار به لندن نیز به صورت همه روزه در اسرع وقت انجام خواهد شد . با بهترین کیفیت محموله های شما را منتقل خواهیم نمود.

کارگو-هوایی-برای-شفیلد
کارگو-هوایی-برای-شفیلد

مدارک مورد نیاز برای ارسال هوایی به شفیلد چیست  ؟ 

اگر قصد ارسال هوایی بار به شفیلد به صورت هوایی دارید ، باید به نکاتی توجه داشته باشید. کامل بودن مدارک از مهمترین مواردی است که برای ارسال بار به شفیلد و تحویل آن در فرودگاه باید مدنظر قرار گیرد. 

 • تصویر پشت و روی کارت ملی شخص فرستنده
 • تصویر صفحه اول پاسپورت شخص فرستنده
 • آدرس و شماره تلفن و ایمیل شخص فرستنده در ایران
 • تصویر پاسپورت شخص دریافت کننده در شفیلد
 • آدرس و شماره تلفن و ایمیل مقصد تحویل گیرنده در شفیلد
 • تهیه لیست کالاها یا همان پکینگ لیست

چنانچه قصد ارسال بار تجاری به شفیلد را دارید ، لازم است تا مدارک زیر را نیز ارائه نمایید :

 •  صدور فاکتور کالاها برای بارهای تجاری
 • ارائه کارت بازرگانی و یا معرفی نامه از شرکت جهت ارسال بار تجاری به شفیلد
 • دریافت مجوزهای لازم جهت اخذ مجوز صادراتی در صورت لزوم
 • تهیه پکینگ لیست و لیست بارهای موجود برای ارسال

در خصوص ارسال بار به شفیلد یا سایر شهر های انگلیس ، در صورتی که مدارک شما ناقص می باشد و یا نیاز به هماهنگی برای تحویل بار دارید با شماره های ما در تماس باشید . بهترین راهکار ها در اسرع وقت در اختیار شما قرار میگیرد. با خدمات پرتو پرواز کارگو هیچ مشکلی در ارسال محموله ها به صورت هوایی به شفیلد وجود ندارد.

ارسال بار به بریستول و ارسال بار به لیدز نیز از خدماتی است که مجموعه پرتو کارگو تنها با یک تماس تلفنی در اختیار شما قرار میدهد.

موارد ممنوعه برای حمل هوایی به شفیلد چیست ؟ 

خطوط هوایی معمولا از ورود برخی اقلام به دلیل احتمال ایجاد خطر برای پرواز جلوگیری می نمایند که برای ارسال هوایی به شفیلد نیز این امر وجود دارد. برخی اقلام که امکان انفجار ، آتش سوزی و . . . دارند جزوی از این لیست هستند.

موارد ممنوعه برای حمل هوایی به شفیلد به صورت زیر هستند : 

 1. مواد خوراکی نظیر خشکبار ( آجیل و تنقلات ) 
 2. مواد غذایی شامل حبوبات ، برنج و . . . 
 3. میوه و سبزیجات خشک و منجمد
 4. عرقیات و ترشیجات 
 5. اقلام آرایشی و بهداشتی ، عطر و ادکلن
 6. انواع دارو و یا دخانیات 
 7. موارد قابل اشتعال 
 8. مواد سمی 
 9. سیگار و مواد مخدر 

برخی موارد نیز توسط گمرکات 2 کشور ممنوع الورود و ممنوع الخروج می باشند . به عنوان مثال ، ارسال عتیقه به شفیلد یا سایر شهر های انگلیس مطلقا امکان پذیر نمی باشد.

ارزیاب های گمرکی قبل از ارسال محموله ها در فرودگاه امام خمینی تمامی محموله ها را مورد بررسی قرار میدهند تا محموله فاقد هرگونه اشیاء عتیقه یا ممنوعه باشد. 

اگر برای ارسال بار به شفیلد به صورت هوایی نیاز به اطلاعات بیشتری دارید با شماره های پرتو کارگو در تماس باشید. 

هزینه های ارسال هوایی به شفیلد چقدر است ؟ 

برای ارسال بار به شفیلد به صورت هوایی ، هزینه های حمل و نقل محموله ها بر اساس وزن حجمی محموله ها مورد محاسبه قرار میگیرد. 

در مورد وزن حجمی لازم است بدانید تمامی شرکت های هواپیمایی جهت یک متر مکعب بار تقریبا 167 کیلوگرم شما را شارژ می نمایند. یعنی اگر شما باری داشته باشید که سبک باشد (مثلا ۱۲۰ کیلوگرم) و حجم آن یک متر مکعب باشد بنا بر قوانین شرکت هواپیمایی وزن محاسباتی بار شما 167 کیلوگرم درج خواهد شد.

اما در صورتی که بار شما با حجم یک متر مکعب دارای وزن ۳۰۰ کیلوگرم باشد شما طبق همین قانون ملزم به پرداخت هزینه فریت بار جهت ۳۰۰ کیلوگرم هستید. نحوه اندازه گیری وزن حجمی نیز ، اندازه طول ضرب در عرض ضرب در ارتفاع هر جعبه ، به سانتی متر ، تقسیم آن عدد به ۶۰۰۰ است. در صورتی که عدد به دست آماده از وزن جعبه شما بیشتر باشد « عدد به عنوان وزن محاسباتی بار» شما توسط شرکت هواپیمایی در نظر گرفته می شود.

هزینه ارسال بار به شفیلد در فریت بار یا حمل هوایی بار به فرودگاه‌های مهم دنیا از نحوه توزین خاصی پیروی می‌کند.معیار توزین جهت ارسال بار هوایی به دو صورت است :‌

 1. عدد روی باسکول گمرک
 2. وزن حجمی مطابق قوانین ایرلاین

در صورتی که هر ۱ متر مکعب بار شما روی باسکول بیش از ۱۶۷ Kg باشد، عدد روی باسکول به عنوان وزن محاسباتی بار شما در نظر گرفته می‌شود.

اگر هر ۱ متر مکعب از بار شما وزنی کمتر از ۱۶۷ کیلوگرم داشته باشد طبق قوانین شرکت هواپیمایی حداقل وزنی که برای یک متر مکعب بار شما در نظر می‌گیرند همان ۱۶۷ کیلوگرم خواهد بود 

ممکن است محاسبه هزینه ارسال بار به شفیلد بر اساس فرمول های بالا کمی پیچیده باشد . به همین جهت می توانید با تماس با شماره های پرتو پرواز کارگو و اعلام وزن و ابعاد محموله خود ، کمترین هزینه را از کارشناسان ما استعلام نمایید. 

ارسال-هوایی-برای-شفیلد
ارسال-هوایی-برای-شفیلد

مراحل ارسال هوایی بار به شفیلد

برای ارسال بار به شفیلد به صورت هوایی مراحل انجام کار به صورت زیر می باشد : 

 1. تماس با کارشناسان مجموعه پرتو کارگو
 2. مشاوره تخصصی و ارائه اطلاعات مربوط به وزن و ابعاد و نوع محموله
 3. بررسی مدارک ارسال کننده 
 4. بسته بندی
 5. انتقال محموله به فرودگاه امام
 6. انجام تشریفات گمرکی 
 7. پالت بندی
 8. صدور بارنامه حمل هوایی برای شفیلد 

در مرحله اول ، قبل از ارسال هوایی به شفیلد باید مشخصات محموله خود را به صورت دقیق به کارشناسان ارائه نمایید تا امکان سنجی ارسال محموله انجام شود. سپس نیاز به بسته بندی محموله داریم تا محدوده در هنگام حمل و نقل دچار مشکل و خسارت نشود.

در مراحل تشریفات گمرکی ، محموله توسط ارزیاب های گمرک مورد بررسی قرار خواهد گرفت . سپس از طریق دستگاه x-ray نیز مورد بررسی کامل قرار میگیرد.

در نهایت ، محموله در محل بارگیری پالت بنده شده و بارنامه حمل هوایی با کد رهگیری خدمت شما تقدیم می شود. 

برای ارسال بار به شفیلد فقط کافیست با شماره های ما در تماس باشید . کاملترین خدمات بدون سختی توسط کارشناسان انجام خواهد شد.

ارسال هوایی لوازم شخصی و اثاثیه به شفیلد 

یکی از خدماتی که از طریق حمل هوایی به شفیلد انجام می شود ، انتقال اثاثیه و لوازم خانه و وسایل شخصی می باشد .  در این روش شما عزیزان می توانید لوازم شخصی مانند لباس ، کتاب و . . . را از طریق خطوط هوایی و حمل بین المللی به شفیلد ارسال نمایید. 

برای ارسال لوازم شخصی به شفیلد به صورت هوایی بهترین راه قرار دادن این وسایل داخل یک چمدان و یا یک کارتن محکم می باشد . وسایل شما در گمرک ایران بازبینی شده و در صورت عدم وجود موارد ممنوعه مجموعه پرتو کارگو در اسرع وقت بسته های شما را به شفیلد ارسال خواهد نمود. 

از این طریق می توانید لوازم منزل را نیز ارسال نمایید . بسیاری از مهاجرین برای کاهش هزینه های خود اقدام به انتقال لوازمی مانند یخچال ، تلویزیون ، مبلمان و . . .  می نمایند که این امر نیز از طریق حمل هوایی به شفیلد امکان پذیر خواهد بود.

ارسال هوایی زعفران به شفیلد 

یکی از محموله هایی که توسط پرتو کارگو به صورت هوایی به شفیلد ارسال میشود زعفران است . در حمل هوایی به شفیلد هر پاسپورت امکان ارسال زعفران تا 100 گرم را دارد. از همین جهت قوانین سفت و سختی برای ارسال زعفران اعمال می شود. 

اگر قصد دارید مقداری زعفران به صورت هوایی به شفیلد ارسال نمایید بهتر است ابتدا با کارشناسان مجموعه پرتو کارگو در تماس باشید . مشاوران ما آماده ارائه راهنمایی کامل به شما عزیزان هستند .

ارسال فرش به صورت هوایی به شفیلد 

یکی دیگر از اقلامی که توسط هموطنان به شفیلد ارسال میشود انواع فرش دستباف و ماشینی می باشد . برای ارسال فرش نیز پرتو کارگو به صورت تخصصی امکان ارسال را فراهم می نماید.

از نظر گمرک فرودگاه ، اگر محموله فرش ارسال شده به قصد موارد تجاری نبوده و عتیقه نیز نباشد امکان ارسال آنها به شفیلد میسر است.

تعداد فرش ارسال و نوع آنها برای تشخیص تجاری بودن محموله مورد بررسی قرار خواهد گرفت. برای ارسال بار به شفیلد به صورت هوایی تنها کافیست با شماره های پرتو کارگو در تماس باشید.

درباره شفیلد

شفیلد (به انگلیسی: Sheffield) شهر و کلان‌شهر مستقلی در شمال انگلستان واقع در شهرستان یورکشایر جنوبی است. نام شهر از نام رود شیف که از میان آن می‌گذرد، گرفته شده‌است. شهر که به‌طور تاریخی بخشی از ریدینگ غربی یورکشایر و بخش‌هایی از حومهٔ جنوبی آن بخشی از داربیشایر بوده‌است، پیشتر شهری صنعتی و امروزه عمدتاً مرکز فعالیت‌های مالی است. جمعیت این شهر بر اساس آمار سال ۲۰۱۹، برابر با ۵۸۴٬۸۵۳ نفر اعلام شده و یکی از هشت شهر بزرگ ناحیه‌ای انگلیسی، یا در اصطلاح گروه شهرهای اصلی (به انگلیسی: Core Cities Group) در کنار بلفاست، برمینگهام، بریستول، کاردیف، گلاسگو، لیدز، لیورپول، منچستر، نیوکاسل و ناتینگهام است. شفیلد دومین شهر بزرگ ناحیهٔ یورک‌شر و هامبر و سومین منطقهٔ پرجمعیت شهری در انگلستان است. جمعیت کلان‌شهر مستقل شفیلد برابر با ۱٬۵۶۹٬۰۰۰ نفر است.

شهر در نامنه‌های شرقی کوه‌های پناینز و دره‌های رود دُن و چهار سرشاخهٔ اصلی آن، رودهای لاکسلی، پورتر بروک، ریولین و شیف قرار دارد. شصت و یک درصد مساحت شفیلد فضای سبز بوده، و یک سوم مساحت آن در محدودهٔ پارک ملی پیک دیستریکت قرار گرفته‌است. بیش از ۲۵۰ پارک، بیشه‌زار و باغ در شفیلد وجود دارد که بر اساس تخمین‌ها در حدود ۴٫۵ میلیون درخت را در بر می‌گیرند.

شفیلد با توسعهٔ ابداعات و فناوری‌های برجسته نقشی اساسی در انقلاب صنعتی داشت. در قرن نوزدهم، شفیلد که به‌طور سنتی محل تولید کارد و چنگال بود، با توسعهٔ فولاد زنگ‌نزن شاهد رشدی چشم گیر شده و جمعیت آن به یکباره ده برابر شد. مجوز شهریت شفیلد در سال ۱۸۴۳ تصویب شده و در سال ۱۸۹۳ شهر نام گرفت. رقابت بین‌المللی در عرصهٔ آهن و فولاد و همزمانی آن با توقف بهره‌برداری از معادن زغال سنگ در منطقه، سبب افول این صنعت در دهه‌های ۱۹۷۰ و ۱۹۸۰ شد.

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

پیمایش به بالا