ارسال بار به روتردام ( حمل هوایی روتردام ) بهترین قیمت + مشاوره

بهترین روش برای ارسال بار به روتردام با کمترین هزینه

برای ارسال بار به روتردام بهتر است از خدمات مجموعه متخصص پرتو کارگو استفاده نمایید تا امکان انتقال محموله های سبک و سنگین ، تجاری و صنعتی و حتی لوازم شخصی را در اسرع وقت برای شما عزیزان فراهم نماییم.

بهترین روش برای ارسال بار به روتردام حمل هوایی است که در مدت 3-4 روز کاری انواع محموله های شما را از ایران به هلند منتقل می نماید. ما در مجموعه پرتو کارگو به صورت تخصصی از طریق فرودگاه امام خمینی تهران و با همکاری با بهترین و معتبر ترین ایرلاین های جهان محموله های مختلف را به نقاط مختلف جهان و خصوصا برای روتردام ارسال می نماییم.

در حمل هوایی به روتردام هزینه های حمل و نقل بر اساس وزن حجمی محموله شما محاسبه میشود . از همین جهت داشتن اطلاعات دقیق در خصوص ابعاد و وزن محموله برای استعلام قیمت بسیار ضروری است.

اگر قصد ارسال بار به روتردام را دارید فقط کافیست با شماره های ما در تماس باشید تا فورا محموله شما منتقل شود. لازم به ذکر است که محموله شما به صورت کامل تحت پوشش بیمه نامه قرار خواهد گرفت.

پرتو کارگو به عنوان یکی از بهترین و تخصصی ترین مجموعه های ارائه دهنده خدمات حمل و نقل بین المللی برای ارسال بار به روتردام به صورت همه روزه بهترین و کاملترین خدمات را در اختیار شما قرار میدهد . ما با بهترین کیفیت امکان انتقال همه نوع محموله و کالای شما را با کمترین هزینه فراهم خواهیم نمود.

ارسال-بار-به-روتردام
ارسال-بار-به-روتردام

ارسال بار به روتردام به صورت فریت بار مسافری

همانطور که قبلا گفته شد ، یکی از روش های ارسال بار به روتردام ، روش فریت بار مسافری است . از آنجایی که ایرلاین های مختلف امکان حمل بار بیش از 30 کیلوگرم را برای مسافران فراهم نمی نمایند ، در صورت همراه داشتن بار اضافه یا سنگین بودن چمدان ها جریمه های سنگینی در نظر میگیرند.

از همین جهت می توانید از طریق روش فریت بار مسافری محموله و کالاهای خود را از ایران به روتردام ارسال کنید. 

در روش فریت بار مسافری در صورتی که قصد مسافرت به روتردام را دارید می تواند با ارائه بلیط پرواز چمدان های اضافی خود را از این طریق با هزینه ای کمتر 3-4 روز قبل از پرواز به روتردام ارسال نمایید و در زمان ورود به روتردام محموله خود را از گمرک فرودگاه تحویل بگیرید.

ارسال بار به روتردام به روش فریت بار مسافری با استفاده از هواپیماهای مسافری انجام میشود و از آنجایی که تعداد پرواز های هواپیماهای مسافری زیاد است معمولا محموله در اسرع وقت به مقصد ارسال می شوند.

این روش برای ارسال محموله و کالا برای سایر اشخاص در روتردام نیز کاربرد دارد که می توانید از طریق مشاوره با کارشناسان پرتو کارگو با اطلاعات کافی و لازم را کسب نمایید.  برای ارسال بار به هلند فقط کافیست با شماره های پرتو کارگو در تماس باشید و برای همه شهر های این کشور ارسال کالاهای خود را انجام دهید.

ارسال بار به روتردام به صورت کارگو 

یکی دیگر از روش هایی که برای ارسال بار به روتردام مورد استفاده قرار میگیرد روش کارگو می باشد. در روش کارگو محموله های شما از طریق خطوط هواپیمایی و با استفاده از هواپیما های کارگو بارگیری و منتقل می شوند.

این روش امکان بارگیری و ارسال محموله های در حجم زیاد و یا وزن زیاد را فراهم می نماید . از همین جهت معمولا روش کارگو برای انتقال محموله ها و کالاهای تجاری و صنعتی مورد استفاده قرار میگیرد.

در روش کارگو ، هرچه وزن و حجم محموله بیشتر باشد هزینه های انتقال شما کاهش خواهد شد.  به عنوان مثال ، یکی از کاربرد های این روش می تواند ارسال کامل اثاثیه یک منزل به روتردام باشد.

برای ارسال بار به روتردام به صورت کارگو می توانید از طریق شماره های ما با کارشناسان متخصص در پرتو کارگو مشاوره نموده و انتقال کالاهای خود را انجام دهید. 

بهترین و تخصصی ترین خدمات برای ارسال بار به آمستردام نیز به صورت همه روزه انجام خواهد شد .

کارگو-هوایی-برای-روتردام
کارگو-هوایی-برای-روتردام

مدارک مورد نیاز برای ارسال هوایی به روتردام چیست  ؟ 

اگر قصد ارسال هوایی بار به روتردام به صورت هوایی دارید ، باید به نکاتی توجه داشته باشید. کامل بودن مدارک از مهمترین مواردی است که برای ارسال بار به روتردام و تحویل آن در فرودگاه باید مدنظر قرار گیرد. 

 • تصویر پشت و روی کارت ملی شخص فرستنده
 • تصویر صفحه اول پاسپورت شخص فرستنده
 • آدرس و شماره تلفن و ایمیل شخص فرستنده در ایران
 • تصویر پاسپورت شخص دریافت کننده در روتردام
 • آدرس و شماره تلفن و ایمیل مقصد تحویل گیرنده در روتردام
 • تهیه لیست کالاها یا همان پکینگ لیست

چنانچه قصد ارسال بار تجاری به روتردام را دارید ، لازم است تا مدارک زیر را نیز ارائه نمایید :

 •  صدور فاکتور کالاها برای بارهای تجاری
 • ارائه کارت بازرگانی و یا معرفی نامه از شرکت جهت ارسال بار تجاری به روتردام
 • دریافت مجوزهای لازم جهت اخذ مجوز صادراتی در صورت لزوم
 • تهیه پکینگ لیست و لیست بارهای موجود برای ارسال

در خصوص ارسال بار به روتردام یا سایر شهر های هلند ، در صورتی که مدارک شما ناقص می باشد و یا نیاز به هماهنگی برای تحویل بار دارید با شماره های ما در تماس باشید . بهترین راهکار ها در اسرع وقت در اختیار شما قرار میگیرد. با خدمات پرتو پرواز کارگو هیچ مشکلی در ارسال محموله ها به صورت هوایی به روتردام وجود ندارد.

ارسال بار به لندن به صورت همه روزه از ویژه ترین خدمات مجموعه پرتو کارگو می باشد . ما در کمترین زمان ممکن برای انتقال محموله های شما بهترین خدمات را در اختیارتان قرار میدهیم.

موارد ممنوعه برای حمل هوایی به روتردام چیست ؟ 

خطوط هوایی معمولا از ورود برخی اقلام به دلیل احتمال ایجاد خطر برای پرواز جلوگیری می نمایند که برای ارسال هوایی به روتردام نیز این امر وجود دارد. برخی اقلام که امکان انفجار ، آتش سوزی و . . . دارند جزوی از این لیست هستند.

موارد ممنوعه برای حمل هوایی به روتردام به صورت زیر هستند : 

 1. مواد خوراکی نظیر خشکبار ( آجیل و تنقلات ) 
 2. مواد غذایی شامل حبوبات ، برنج و . . . 
 3. میوه و سبزیجات خشک و منجمد
 4. عرقیات و ترشیجات 
 5. اقلام آرایشی و بهداشتی ، عطر و ادکلن
 6. انواع دارو و یا دخانیات 
 7. موارد قابل اشتعال 
 8. مواد سمی 
 9. سیگار و مواد مخدر 

برخی موارد نیز توسط گمرکات 2 کشور ممنوع الورود و ممنوع الخروج می باشند . به عنوان مثال ، ارسال عتیقه به روتردام یا سایر شهر های هلند مطلقا امکان پذیر نمی باشد.

ارزیاب های گمرکی قبل از ارسال محموله ها در فرودگاه امام خمینی تمامی محموله ها را مورد بررسی قرار میدهند تا محموله فاقد هرگونه اشیاء عتیقه یا ممنوعه باشد. 

اگر برای ارسال بار به روتردام به صورت هوایی نیاز به اطلاعات بیشتری دارید با شماره های پرتو کارگو در تماس باشید.  یکی از خدمات مجموعه پرتو کارگو ، ارسال بار به کلن است که در کمترین زمان ممکن با خطوط هوایی معتبر انجام میشود.

فریت-بار-مسافری-روتردام
فریت-بار-مسافری-روتردام

هزینه های ارسال هوایی به روتردام چقدر است ؟ 

برای ارسال بار به روتردام به صورت هوایی ، هزینه های حمل و نقل محموله ها بر اساس وزن حجمی محموله ها مورد محاسبه قرار میگیرد. 

در مورد وزن حجمی لازم است بدانید تمامی شرکت های هواپیمایی جهت یک متر مکعب بار تقریبا 167 کیلوگرم شما را شارژ می نمایند. یعنی اگر شما باری داشته باشید که سبک باشد (مثلا ۱۲۰ کیلوگرم) و حجم آن یک متر مکعب باشد بنا بر قوانین شرکت هواپیمایی وزن محاسباتی بار شما 167 کیلوگرم درج خواهد شد.

اما در صورتی که بار شما با حجم یک متر مکعب دارای وزن ۳۰۰ کیلوگرم باشد شما طبق همین قانون ملزم به پرداخت هزینه فریت بار جهت ۳۰۰ کیلوگرم هستید. نحوه اندازه گیری وزن حجمی نیز ، اندازه طول ضرب در عرض ضرب در ارتفاع هر جعبه ، به سانتی متر ، تقسیم آن عدد به ۶۰۰۰ است. در صورتی که عدد به دست آماده از وزن جعبه شما بیشتر باشد « عدد به عنوان وزن محاسباتی بار» شما توسط شرکت هواپیمایی در نظر گرفته می شود.

هزینه ارسال بار به روتردام در فریت بار یا حمل هوایی بار به فرودگاه‌های مهم دنیا از نحوه توزین خاصی پیروی می‌کند.معیار توزین جهت ارسال بار هوایی به دو صورت است :‌

 1. عدد روی باسکول گمرک
 2. وزن حجمی مطابق قوانین ایرلاین

در صورتی که هر ۱ متر مکعب بار شما روی باسکول بیش از ۱۶۷ Kg باشد، عدد روی باسکول به عنوان وزن محاسباتی بار شما در نظر گرفته می‌شود.

اگر هر ۱ متر مکعب از بار شما وزنی کمتر از ۱۶۷ کیلوگرم داشته باشد طبق قوانین شرکت هواپیمایی حداقل وزنی که برای یک متر مکعب بار شما در نظر می‌گیرند همان ۱۶۷ کیلوگرم خواهد بود 

ممکن است محاسبه هزینه ارسال بار به روتردام بر اساس فرمول های بالا کمی پیچیده باشد . به همین جهت می توانید با تماس با شماره های پرتو پرواز کارگو و اعلام وزن و ابعاد محموله خود ، کمترین هزینه را از کارشناسان ما استعلام نمایید. 

ارسال بار به خارج از کشور را به کارشناسان پرتو کارگو بسپارید و با بهترین کیفیت محموله های خود را منتقل کنید.

مراحل ارسال هوایی بار به روتردام

برای ارسال بار به روتردام به صورت هوایی مراحل انجام کار به صورت زیر می باشد : 

 1. تماس با کارشناسان مجموعه پرتو کارگو
 2. مشاوره تخصصی و ارائه اطلاعات مربوط به وزن و ابعاد و نوع محموله
 3. بررسی مدارک ارسال کننده 
 4. بسته بندی
 5. انتقال محموله به فرودگاه امام
 6. انجام تشریفات گمرکی 
 7. پالت بندی
 8. صدور بارنامه حمل هوایی برای روتردام 

در مرحله اول ، قبل از ارسال هوایی به روتردام باید مشخصات محموله خود را به صورت دقیق به کارشناسان ارائه نمایید تا امکان سنجی ارسال محموله انجام شود. سپس نیاز به بسته بندی محموله داریم تا محدوده در هنگام حمل و نقل دچار مشکل و خسارت نشود.

در مراحل تشریفات گمرکی ، محموله توسط ارزیاب های گمرک مورد بررسی قرار خواهد گرفت . سپس از طریق دستگاه x-ray نیز مورد بررسی کامل قرار میگیرد.

در نهایت ، محموله در محل بارگیری پالت بنده شده و بارنامه حمل هوایی با کد رهگیری خدمت شما تقدیم می شود . 

برای ارسال بار به روتردام فقط کافیست با شماره های ما در تماس باشید . کاملترین خدمات بدون سختی توسط کارشناسان انجام خواهد شد.

ارسال هوایی لوازم شخصی و اثاثیه به روتردام 

یکی از خدماتی که از طریق حمل هوایی به روتردام انجام می شود ، انتقال اثاثیه و لوازم خانه و وسایل شخصی می باشد .  در این روش شما عزیزان می توانید لوازم شخصی مانند لباس ، کتاب و . . . را از طریق خطوط هوایی و حمل بین المللی به روتردام ارسال نمایید. 

برای ارسال لوازم شخصی به روتردام به صورت هوایی بهترین راه قرار دادن این وسایل داخل یک چمدان و یا یک کارتن محکم می باشد . وسایل شما در گمرک ایران بازبینی شده و در صورت عدم وجود موارد ممنوعه مجموعه پرتو کارگو در اسرع وقت بسته های شما را به روتردام ارسال خواهد نمود. 

از این طریق می توانید لوازم منزل را نیز ارسال نمایید . بسیاری از مهاجرین برای کاهش هزینه های خود اقدام به انتقال لوازمی مانند یخچال ، تلویزیون ، مبلمان و . . .  می نمایند که این امر نیز از طریق حمل هوایی به روتردام امکان پذیر خواهد بود.

ارسال هوایی زعفران به روتردام 

یکی از محموله هایی که توسط پرتو کارگو به صورت هوایی به روتردام ارسال میشود زعفران است . در حمل هوایی به روتردام هر پاسپورت امکان ارسال زعفران تا 100 گرم را دارد. از همین جهت قوانین سفت و سختی برای ارسال زعفران اعمال می شود. 

اگر قصد دارید مقداری زعفران به صورت هوایی به روتردام ارسال نمایید بهتر است ابتدا با کارشناسان مجموعه پرتو کارگو در تماس باشید . مشاوران ما آماده ارائه راهنمایی کامل به شما عزیزان هستند .

ارسال فرش به صورت هوایی به روتردام 

یکی دیگر از اقلامی که توسط هموطنان به روتردام ارسال میشود انواع فرش دستباف و ماشینی می باشد . برای ارسال فرش نیز پرتو کارگو به صورت تخصصی امکان ارسال را فراهم می نماید.

از نظر گمرک فرودگاه ، اگر محموله فرش ارسال شده به قصد موارد تجاری نبوده و عتیقه نیز نباشد امکان ارسال آنها به روتردام میسر است.

تعداد فرش ارسال و نوع آنها برای تشخیص تجاری بودن محموله مورد بررسی قرار خواهد گرفت. برای ارسال بار به روتردام به صورت هوایی تنها کافیست با شماره های پرتو کارگو در تماس باشید.

درباره روتردام 

رُتِردام (به هلندی: Rotterdam) بزرگ‌ترین بندر اروپا و دومین بندر بزرگ جهان پس از بندر شانگهای است. شهر و بندر رتردام در استان هلند جنوبی در کشور هلند واقع شده‌است. جمعیت رتردام در ماه مارس ۲۰۱۳ برابر با ۶۱۸٫۲۷۹ نفر بود است. بیش از نیمی از ساکنان این شهر خارجی‌تبار هستند. رتردام پس از آمستردام دومین شهر بزرگ کشور هلند است. جایگاه راهبردی آن در دلتای «راین-ماس-اسخلد» بر کرانه دریای شمال و در قلب سامانه‌ای انبوه از راه‌آهن‌ها، جاده‌ها و راه‌های هوایی و آبی باعث شده تا به این شهر لقب «دروازه اروپا» داده شود. روتردام هم‌چنین به خاطر چندفرهنگی بودن شهر، دانشگاه اراسموس، معماری مدرن، بمباران رتردام در جنگ جهانی، و چشم‌اندازهای کناره رودخانه‌ای خود شهرت دارد. رُتِردام را پایتخت معماری و شهرسازی هلند می‌دانند که شهرسازی آن آمیزه‌ای از هنر آوان گارد و شهرسازی مدرن و سنتی هلندی است.نزدیک به ۳۰۰ فرهنگ ملی و قومی گوناگون در رتردام زندگی می‌کنند.

روتردام در غرب کشور هلند و در جنوب منطقه کلان‌شهری «راندستاد» واقع شده‌است. منطقه کلان‌شهری «روتردام-رَینموند» که سکونتگاهی پیوسته را تشکیل می‌دهد، در مجموع ۱٫۳ میلیون جمعیت دارد.

شهر روتردام در کرانه رودخانه نیووه ماس قرار داد. رودخانه راین در این محل به دریای شمال می‌ریزد. نام این شهر به معنی سد (dam) بر روی رودخانه «رُته» است. رته رودخانه کوچکی است که در مرکز شهر رتردام به نیووه ماس می‌پیوندد.

ارسال بار به روتردام توسط پرتو کارگو در مدت 3-4 روز کاری انجام میشود و محموله های مختلفی که از نظر گمرک ایران ممنوعیتی برای ارسال ندارند را می توانید از طریق خدمات ما منتقل نمایید. تیم متخصص پرتو کارگو با بهترین کیفیت و با کمترین هزینه آماده همکاری با شما عزیزان است .

حمل هوایی به روتردام تخصص مجموعه پرتو کارگو است و همه روزه از طریق فرودگان بین المللی امام خمینی تهران انجام میشود.

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

پیمایش به بالا