ارسال بار به اینچئون ( حمل هوایی اینچئون )

بهترین روش برای ارسال بار به اینچئون با کمترین هزینه

اینچئون یکی از بهترین و مهمترین شهر های کره جنوبی است که شرکت ها و صنایع عظیمی در این شهر فعال هستند . از همین جهت روابط تجاری با این شهر بسیار زیاد است و روزانه حجم زیادی کالا و محموله از ایران به اینچئون و بالعکس ارسال میشوند.

بهترین روش برای ارسال بار به اینچئون حمل هوایی است . در حمل هوایی به اینچئون در کمترین زمان ممکن محموله های شما از طریق خطوط هوایی ایرانی و خارجی و یا برخی موارد به صورت ترکیبی ارسال می شوند.

ارسال بار به اینچئون بدون محدودیت توسط پرتو کارگو انجام میشود و انتقال همه نوع محموله ها با بهترین کیفیت انجام میشود. فقط کافیست با شماره های ما در تماس باشید .

حمل و نقل نقل بین المللی که توسط مجموعه پرتو کارگو ارائه میشود به صورت کامل تحت پوشش بیمه نامه قرار خواهد داشت و برای بسته بندی محموله ها نیز بهترین خدمات در اختیارتان قرار میگیرد.

برای ارسال بار به اینجئون ارسال بار و فرایند های گمرکی در فرودگاه امام خمینی تهران انجام میشود .

ارسال-بار-به-اینچئون
ارسال-بار-به-اینچئون

ارسال بار به اینچئون به صورت فریت بار مسافری

همانطور که قبلا گفته شد ، یکی از روش های ارسال بار به اینچئون ، روش فریت بار مسافری است . از آنجایی که ایرلاین های مختلف امکان حمل بار بیش از 30 کیلوگرم را برای مسافران فراهم نمی نمایند ، در صورت همراه داشتن بار اضافه یا سنگین بودن چمدان ها جریمه های سنگینی در نظر میگیرند.

از همین جهت می توانید از طریق روش فریت بار مسافری محموله و کالاهای خود را از ایران به اینچئون ارسال کنید. 

در روش فریت بار مسافری در صورتی که قصد مسافرت به اینچئون را دارید می تواند با ارائه بلیط پرواز چمدان های اضافی خود را از این طریق با هزینه ای کمتر 3-4 روز قبل از پرواز به اینچئون ارسال نمایید و در زمان ورود به اینچئون محموله خود را از گمرک فرودگاه تحویل بگیرید.

ارسال بار به اینچئون به روش فریت بار مسافری با استفاده از هواپیماهای مسافری انجام میشود و از آنجایی که تعداد پرواز های هواپیماهای مسافری زیاد است معمولا محموله در اسرع وقت به مقصد ارسال می شوند.

این روش برای ارسال محموله و کالا برای سایر اشخاص در اینچئون نیز کاربرد دارد که می توانید از طریق مشاوره با کارشناسان پرتو کارگو با اطلاعات کافی و لازم را کسب نمایید. 

علاوه بر اینچئون ، ارسال بار به سئول نیز از خدمات تخصصی و همه روزه مجموعه پرتو کارگو می باشد.

ارسال بار به اینچئون به صورت کارگو 

یکی دیگر از روش هایی که برای ارسال بار به اینچئون مورد استفاده قرار میگیرد روش کارگو می باشد. در روش کارگو محموله های شما از طریق خطوط هواپیمایی و با استفاده از هواپیما های کارگو بارگیری و منتقل می شوند.

این روش امکان بارگیری و ارسال محموله های در حجم زیاد و یا وزن زیاد را فراهم می نماید . از همین جهت معمولا روش کارگو برای انتقال محموله ها و کالاهای تجاری و صنعتی مورد استفاده قرار میگیرد.

در روش کارگو ، هرچه وزن و حجم محموله بیشتر باشد هزینه های انتقال شما کاهش خواهد شد.  به عنوان مثال ، یکی از کاربرد های این روش می تواند ارسال کامل اثاثیه یک منزل به اینچئون باشد.

برای ارسال بار به اینچئون به صورت کارگو می توانید از طریق شماره های ما با کارشناسان متخصص در پرتو کارگو مشاوره نموده و انتقال کالاهای خود را انجام دهید. 

ارسال بار به کره جنوبی تخصص مجموعه پرتو کارگو است و با بهترین کیفیت و با کمترین هزینه انجام میشود .

کارگو-هوایی-برای-اینچئون
کارگو-هوایی-برای-اینچئون

مدارک مورد نیاز برای ارسال هوایی به اینچئون چیست  ؟ 

اگر قصد ارسال هوایی بار به اینچئون به صورت هوایی دارید ، باید به نکاتی توجه داشته باشید. کامل بودن مدارک از مهمترین مواردی است که برای ارسال بار به اینچئون و تحویل آن در فرودگاه باید مدنظر قرار گیرد. 

 • تصویر پشت و روی کارت ملی شخص فرستنده
 • تصویر صفحه اول پاسپورت شخص فرستنده
 • آدرس و شماره تلفن و ایمیل شخص فرستنده در ایران
 • تصویر پاسپورت شخص دریافت کننده در اینچئون
 • آدرس و شماره تلفن و ایمیل مقصد تحویل گیرنده در اینچئون
 • تهیه لیست کالاها یا همان پکینگ لیست

چنانچه قصد ارسال بار تجاری به اینچئون را دارید ، لازم است تا مدارک زیر را نیز ارائه نمایید :

 •  صدور فاکتور کالاها برای بارهای تجاری
 • ارائه کارت بازرگانی و یا معرفی نامه از شرکت جهت ارسال بار تجاری به اینچئون
 • دریافت مجوزهای لازم جهت اخذ مجوز صادراتی در صورت لزوم
 • تهیه پکینگ لیست و لیست بارهای موجود برای ارسال

در خصوص ارسال بار به اینچئون یا سایر شهر های کره جنوبی ، در صورتی که مدارک شما ناقص می باشد و یا نیاز به هماهنگی برای تحویل بار دارید با شماره های ما در تماس باشید . بهترین راهکار ها در اسرع وقت در اختیار شما قرار میگیرد. با خدمات پرتو پرواز کارگو هیچ مشکلی در ارسال محموله ها به صورت هوایی به اینچئون وجود ندارد.

علاوه بر ارسال بار به اینچئون و سایر شهر های کره جنوبی ، ارسال بار به توکیو و ارسال بار به اوساکا در ژاپن نیز به صورت تخصصی و همه روزه انجام میشود.

موارد ممنوعه برای حمل هوایی به اینچئون چیست ؟ 

خطوط هوایی معمولا از ورود برخی اقلام به دلیل احتمال ایجاد خطر برای پرواز جلوگیری می نمایند که برای ارسال هوایی به اینچئون نیز این امر وجود دارد. برخی اقلام که امکان انفجار ، آتش سوزی و . . . دارند جزوی از این لیست هستند.

موارد ممنوعه برای حمل هوایی به اینچئون به صورت زیر هستند : 

 1. مواد خوراکی نظیر خشکبار ( آجیل و تنقلات ) 
 2. مواد غذایی شامل حبوبات ، برنج و . . . 
 3. میوه و سبزیجات خشک و منجمد
 4. عرقیات و ترشیجات 
 5. اقلام آرایشی و بهداشتی ، عطر و ادکلن
 6. انواع دارو و یا دخانیات 
 7. موارد قابل اشتعال 
 8. مواد سمی 
 9. سیگار و مواد مخدر 

برخی موارد نیز توسط گمرکات 2 کشور ممنوع الورود و ممنوع الخروج می باشند . به عنوان مثال ، ارسال عتیقه به اینچئون یا سایر شهر های کره جنوبی مطلقا امکان پذیر نمی باشد.

ارزیاب های گمرکی قبل از ارسال محموله ها در فرودگاه امام خمینی تمامی محموله ها را مورد بررسی قرار میدهند تا محموله فاقد هرگونه اشیاء عتیقه یا ممنوعه باشد. 

اگر برای ارسال بار به اینچئون به صورت هوایی نیاز به اطلاعات بیشتری دارید با شماره های پرتو کارگو در تماس باشید. 

ارسال-هوایی-به-اینچئون
ارسال-هوایی-به-اینچئون

هزینه های ارسال هوایی به اینچئون چقدر است ؟ 

برای ارسال بار به اینچئون به صورت هوایی ، هزینه های حمل و نقل محموله ها بر اساس وزن حجمی محموله ها مورد محاسبه قرار میگیرد. 

در مورد وزن حجمی لازم است بدانید تمامی شرکت های هواپیمایی جهت یک متر مکعب بار تقریبا 167 کیلوگرم شما را شارژ می نمایند. یعنی اگر شما باری داشته باشید که سبک باشد (مثلا ۱۲۰ کیلوگرم) و حجم آن یک متر مکعب باشد بنا بر قوانین شرکت هواپیمایی وزن محاسباتی بار شما 167 کیلوگرم درج خواهد شد.

اما در صورتی که بار شما با حجم یک متر مکعب دارای وزن ۳۰۰ کیلوگرم باشد شما طبق همین قانون ملزم به پرداخت هزینه فریت بار جهت ۳۰۰ کیلوگرم هستید. نحوه اندازه گیری وزن حجمی نیز ، اندازه طول ضرب در عرض ضرب در ارتفاع هر جعبه ، به سانتی متر ، تقسیم آن عدد به ۶۰۰۰ است. در صورتی که عدد به دست آماده از وزن جعبه شما بیشتر باشد « عدد به عنوان وزن محاسباتی بار» شما توسط شرکت هواپیمایی در نظر گرفته می شود.

هزینه ارسال بار به اینچئون در فریت بار یا حمل هوایی بار به فرودگاه‌های مهم دنیا از نحوه توزین خاصی پیروی می‌کند.معیار توزین جهت ارسال بار هوایی به دو صورت است :‌

 1. عدد روی باسکول گمرک
 2. وزن حجمی مطابق قوانین ایرلاین

در صورتی که هر ۱ متر مکعب بار شما روی باسکول بیش از ۱۶۷ Kg باشد، عدد روی باسکول به عنوان وزن محاسباتی بار شما در نظر گرفته می‌شود.

اگر هر ۱ متر مکعب از بار شما وزنی کمتر از ۱۶۷ کیلوگرم داشته باشد طبق قوانین شرکت هواپیمایی حداقل وزنی که برای یک متر مکعب بار شما در نظر می‌گیرند همان ۱۶۷ کیلوگرم خواهد بود 

ممکن است محاسبه هزینه ارسال بار به اینچئون بر اساس فرمول های بالا کمی پیچیده باشد . به همین جهت می توانید با تماس با شماره های پرتو پرواز کارگو و اعلام وزن و ابعاد محموله خود ، کمترین هزینه را از کارشناسان ما استعلام نمایید. 

مراحل ارسال هوایی بار به اینچئون

برای ارسال بار به اینچئون به صورت هوایی مراحل انجام کار به صورت زیر می باشد : 

 1. تماس با کارشناسان مجموعه پرتو کارگو
 2. مشاوره تخصصی و ارائه اطلاعات مربوط به وزن و ابعاد و نوع محموله
 3. بررسی مدارک ارسال کننده 
 4. بسته بندی
 5. انتقال محموله به فرودگاه امام
 6. انجام تشریفات گمرکی 
 7. پالت بندی
 8. صدور بارنامه حمل هوایی برای اینچئون 

در مرحله اول ، قبل از ارسال هوایی به اینچئون باید مشخصات محموله خود را به صورت دقیق به کارشناسان ارائه نمایید تا امکان سنجی ارسال محموله انجام شود. سپس نیاز به بسته بندی محموله داریم تا محدوده در هنگام حمل و نقل دچار مشکل و خسارت نشود.

در مراحل تشریفات گمرکی ، محموله توسط ارزیاب های گمرک مورد بررسی قرار خواهد گرفت . سپس از طریق دستگاه x-ray نیز مورد بررسی کامل قرار میگیرد.

در نهایت ، محموله در محل بارگیری پالت بنده شده و بارنامه حمل هوایی با کد رهگیری خدمت شما تقدیم می شود. 

برای ارسال بار به اینچئون فقط کافیست با شماره های ما در تماس باشید . کاملترین خدمات بدون سختی توسط کارشناسان انجام خواهد شد.

ارسال هوایی لوازم شخصی و اثاثیه به اینچئون 

یکی از خدماتی که از طریق حمل هوایی به اینچئون انجام می شود ، انتقال اثاثیه و لوازم خانه و وسایل شخصی می باشد .  در این روش شما عزیزان می توانید لوازم شخصی مانند لباس ، کتاب و . . . را از طریق خطوط هوایی و حمل بین المللی به اینچئون ارسال نمایید. 

برای ارسال لوازم شخصی به اینچئون به صورت هوایی بهترین راه قرار دادن این وسایل داخل یک چمدان و یا یک کارتن محکم می باشد . وسایل شما در گمرک ایران بازبینی شده و در صورت عدم وجود موارد ممنوعه مجموعه پرتو کارگو در اسرع وقت بسته های شما را به اینچئون ارسال خواهد نمود. 

از این طریق می توانید لوازم منزل را نیز ارسال نمایید . بسیاری از مهاجرین برای کاهش هزینه های خود اقدام به انتقال لوازمی مانند یخچال ، تلویزیون ، مبلمان و . . .  می نمایند که این امر نیز از طریق حمل هوایی به اینچئون امکان پذیر خواهد بود.

ارسال هوایی زعفران به اینچئون 

یکی از محموله هایی که توسط پرتو کارگو به صورت هوایی به اینچئون ارسال میشود زعفران است . در حمل هوایی به اینچئون هر پاسپورت امکان ارسال زعفران تا 100 گرم را دارد. از همین جهت قوانین سفت و سختی برای ارسال زعفران اعمال می شود. 

اگر قصد دارید مقداری زعفران به صورت هوایی به اینچئون ارسال نمایید بهتر است ابتدا با کارشناسان مجموعه پرتو کارگو در تماس باشید . مشاوران ما آماده ارائه راهنمایی کامل به شما عزیزان هستند .

ارسال فرش به صورت هوایی به اینچئون 

یکی دیگر از اقلامی که توسط هموطنان به اینچئون ارسال میشود انواع فرش دستباف و ماشینی می باشد . برای ارسال فرش نیز پرتو کارگو به صورت تخصصی امکان ارسال را فراهم می نماید.

از نظر گمرک فرودگاه ، اگر محموله فرش ارسال شده به قصد موارد تجاری نبوده و عتیقه نیز نباشد امکان ارسال آنها به اینچئون میسر است.

تعداد فرش ارسال و نوع آنها برای تشخیص تجاری بودن محموله مورد بررسی قرار خواهد گرفت. برای ارسال بار به اینچئون به صورت هوایی تنها کافیست با شماره های پرتو کارگو در تماس باشید.

درباره اینچئون

کلان‌شهر اینچئون (인천광역시) از شهرهای بزرگ و از بنادر مهم کشور کره جنوبی به‌شمار می رود.این شهر در شمال‌غرب کره جنوبی و در غرب پایتخت این کشور یعنی شهر سئول واقع شده‌است. اینچئون شهری است که در سال ۲۰۱۴ میزبان دوره هفدهم بازی‌های آسیایی بود، اینچئون از همان زمان شهرت چشمگیری کسب کرد و به عنوان یکی از مقاصد محبوب گردشگران در فهرست شهرهای گردشگری معتبر قرار گرفت.

شهر اینچئون برای کره جنوبی یکی از مهم ترین مراکز اقتصادی و تاریخی به شمار می رود. موقعیت جغرافیایی اینچئون  باعث شده تا این شهر به یک مکان توریستی بسیار جذاب برای گردشگران و توریست های سراسر دنیا تبدیل شود. اینچئون به عنوان مهم ترین بندر کره جنوبی و داشتن بزرگترین فرودگاه کره جنوبی سرمایه گذاران زیادی را جذب خود کرده است. پروژه های عظیم و مدرن در این شهر درحال انجام می شود.

در سال ۲۰۱۴ شهر اینچئون به عنوان میزبان بازی های آسیایی انتخاب شد. در آن زمان بود که اینچئون توسط گردشگران بیشتر و بهتر شناخته شد. همین موضوع از دلایل پیشرفت اینچئون در اقتصاد و صنعت گردشگری می باشد.

در سال ۲۰۱۴ شهر اینچئون به عنوان میزبان بازی های آسیایی انتخاب شد. در آن زمان بود که اینچئون توسط گردشگران بیشتر و بهتر شناخته شد. همین موضوع از دلایل پیشرفت اینچئون در اقتصاد و صنعت گردشگری می باشد.

ارسال بار به اینچئون به صورت تخصصی و همه روزه توسط مجموعه پرتو کارگو انجام می شود و با بهترین کیفیت و با کمترین هزینه محموله های شما در اسرع وقت منتقل می شوند . حمل هوایی بهترین راهکار برای انتقال محموله های مختلف به اینچئون است که با کمترین هزینه امکان انتقال کالاها را فراهم می نماید.

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

پیمایش به بالا