ارسال بار به سن پترزبورگ ( حمل هوایی سن پترزبورگ )

بهترین روش برای ارسال بار به سن پترزبورگ با کمترین هزینه

ارسال بار به سن پترزبورگ یکی از خدماتی است که مجموعه پرتو کارگو به صورت همه روزه و با بهترین کیفیت به شما عزیزان ارائه می نماید. ما برای ارسال بار و کالا از ایران به سن پترزبورگ روسیه در کمترین زمان ممکن محموله های تجاری و صنعتی و شخصی شما را بارگیری و ارسال می نماییم.

حمل هوایی به سن پترزبورگ به صورت هوایی بهترین و سریعترین راه برای انتقال محموله های مختلف از ایران است . تیم متخصص پرتو کارگو برای ارسال بار به سن پترزبورگ به صورت همه روزه از طریق فرودگاه امام خمینی انتقال محموله های مختلف شما را انجام می دهد.

ما با همکاری با برترین شرکت های هوایی و ایرلاین ها به صورت تخصصی امکان انتقال محموله ها تحت پوشش بیمه نامه کامل را فراهم می نماییم.

پرتو کارگو به عنوان یکی از بهترین و تخصصی ترین مجموعه های ارائه دهنده خدمات حمل و نقل بین المللی برای ارسال بار به سن پترزبورگ به صورت همه روزه بهترین و کاملترین خدمات را در اختیار شما قرار میدهد . ما با بهترین کیفیت امکان انتقال همه نوع محموله و کالای شما را با کمترین هزینه فراهم خواهیم نمود.

ارسال-بار-به-سن-پترزبورگ-به-صورت-هوایی
ارسال-بار-به-سن-پترزبورگ-به-صورت-هوایی

ارسال بار به سن پترزبورگ به صورت فریت بار مسافری

همانطور که قبلا گفته شد ، یکی از روش های ارسال بار به سن پترزبورگ ، روش فریت بار مسافری است . از آنجایی که ایرلاین های مختلف امکان حمل بار بیش از 30 کیلوگرم را برای مسافران فراهم نمی نمایند ، در صورت همراه داشتن بار اضافه یا سنگین بودن چمدان ها جریمه های سنگینی در نظر میگیرند.

از همین جهت می توانید از طریق روش فریت بار مسافری محموله و کالاهای خود را از ایران به سن پترزبورگ ارسال کنید. 

در روش فریت بار مسافری در صورتی که قصد مسافرت به سن پترزبورگ را دارید می تواند با ارائه بلیط پرواز چمدان های اضافی خود را از این طریق با هزینه ای کمتر 3-4 روز قبل از پرواز به سن پترزبورگ ارسال نمایید و در زمان ورود به سن پترزبورگ محموله خود را از گمرک فرودگاه تحویل بگیرید.

ارسال بار به سن پترزبورگ به روش فریت بار مسافری با استفاده از هواپیماهای مسافری انجام میشود و از آنجایی که تعداد پرواز های هواپیماهای مسافری زیاد است معمولا محموله در اسرع وقت به مقصد ارسال می شوند.

این روش برای ارسال محموله و کالا برای سایر اشخاص در سن پترزبورگ نیز کاربرد دارد که می توانید از طریق مشاوره با کارشناسان پرتو کارگو با اطلاعات کافی و لازم را کسب نمایید.  علاوه بر سن پترزبورگ ، ارسال بار به مسکو نیز به صورت همه روزه انجام میشود و انتقال کالاهای تجاری و صنعتی با بهترین کیفیت انجام میشود.

ارسال بار به سن پترزبورگ به صورت کارگو 

یکی دیگر از روش هایی که برای ارسال بار به سن پترزبورگ مورد استفاده قرار میگیرد روش کارگو می باشد. در روش کارگو محموله های شما از طریق خطوط هواپیمایی و با استفاده از هواپیما های کارگو بارگیری و منتقل می شوند.

این روش امکان بارگیری و ارسال محموله های در حجم زیاد و یا وزن زیاد را فراهم می نماید . از همین جهت معمولا روش کارگو برای انتقال محموله ها و کالاهای تجاری و صنعتی مورد استفاده قرار میگیرد.

در روش کارگو ، هرچه وزن و حجم محموله بیشتر باشد هزینه های انتقال شما کاهش خواهد شد.  به عنوان مثال ، یکی از کاربرد های این روش می تواند ارسال کامل اثاثیه یک منزل به سن پترزبورگ باشد.

برای ارسال بار به سن پترزبورگ به صورت کارگو می توانید از طریق شماره های ما با کارشناسان متخصص در پرتو کارگو مشاوره نموده و انتقال کالاهای خود را انجام دهید.  حرفه ای ترین و تخصصی ترین خدمات برای ارسال بار به روسیه با کمترین هزینه توسط مجموعه پرتو کارگو انجام خواهد شد.

کارگو-هوایی-برای-سن-پترزبورگ
کارگو-هوایی-برای-سن-پترزبورگ

ویژگی های حمل هوایی برای سن پترزبورگ

حمل هوایی سریعترین روش انتقال محموله و کالا به سن پترزبورگ است . این روش امکان انتقال محموله های حساس مانند دارو و مواد فاسد شدنی را فراهم می نماید . در روش حمل هوایی امکان ارسال حیوانات زنده به دلیل سرعت بالای انتقال فراهم است.

از نظر هزینه ، حمل هوایی برای محموله های با وزن کم ممکن است مقرون به صرفه نباشد اما برای حمل محموله های با وزن زیاد کاملا مقرون به صرفه است.

حمل هوایی به صورت همه روزه انجام میشود و فرایند گمرکی محموله ها در فرودگاه امام خمینی توسط ارزیاب گمرک به صورت تخصصی و سریع انجام میشود .

ارسال بار به خارج به صورت هوایی تحت پوشش کاملترین بیمه نامه می باشد و شرکت های هواپیمایی کاملترین پوشش را برای انتقال همه نوع محموله در نظر میگیرند.

مدارک مورد نیاز برای ارسال هوایی به سن پترزبورگ چیست  ؟ 

اگر قصد ارسال هوایی بار به سن پترزبورگ به صورت هوایی دارید ، باید به نکاتی توجه داشته باشید. کامل بودن مدارک از مهمترین مواردی است که برای ارسال بار به سن پترزبورگ و تحویل آن در فرودگاه باید مدنظر قرار گیرد. 

 • تصویر پشت و روی کارت ملی شخص فرستنده
 • تصویر صفحه اول پاسپورت شخص فرستنده
 • آدرس و شماره تلفن و ایمیل شخص فرستنده در ایران
 • تصویر پاسپورت شخص دریافت کننده در سن پترزبورگ
 • آدرس و شماره تلفن و ایمیل مقصد تحویل گیرنده در سن پترزبورگ
 • تهیه لیست کالاها یا همان پکینگ لیست

چنانچه قصد ارسال بار تجاری به سن پترزبورگ را دارید ، لازم است تا مدارک زیر را نیز ارائه نمایید :

 •  صدور فاکتور کالاها برای بارهای تجاری
 • ارائه کارت بازرگانی و یا معرفی نامه از شرکت جهت ارسال بار تجاری به سن پترزبورگ
 • دریافت مجوزهای لازم جهت اخذ مجوز صادراتی در صورت لزوم
 • تهیه پکینگ لیست و لیست بارهای موجود برای ارسال

در خصوص ارسال بار به سن پترزبورگ یا سایر شهر های روسیه ، در صورتی که مدارک شما ناقص می باشد و یا نیاز به هماهنگی برای تحویل بار دارید با شماره های ما در تماس باشید . بهترین راهکار ها در اسرع وقت در اختیار شما قرار میگیرد. با خدمات پرتو پرواز کارگو هیچ مشکلی در ارسال محموله ها به صورت هوایی به سن پترزبورگ وجود ندارد.

برای ارسال بار به میلان نیز می توانید ازطریق شماره های پرتو کارگو ثبت سفارش خود را انجام دهید و محموله های تجاری و صنعتی و شخصی خود را منتقل نمایید.

موارد ممنوعه برای حمل هوایی به سن پترزبورگ چیست ؟ 

خطوط هوایی معمولا از ورود برخی اقلام به دلیل احتمال ایجاد خطر برای پرواز جلوگیری می نمایند که برای ارسال هوایی به سن پترزبورگ نیز این امر وجود دارد. برخی اقلام که امکان انفجار ، آتش سوزی و . . . دارند جزوی از این لیست هستند.

موارد ممنوعه برای حمل هوایی به سن پترزبورگ به صورت زیر هستند : 

 1. مواد خوراکی نظیر خشکبار ( آجیل و تنقلات ) 
 2. مواد غذایی شامل حبوبات ، برنج و . . . 
 3. میوه و سبزیجات خشک و منجمد
 4. عرقیات و ترشیجات 
 5. اقلام آرایشی و بهداشتی ، عطر و ادکلن
 6. انواع دارو و یا دخانیات 
 7. موارد قابل اشتعال 
 8. مواد سمی 
 9. سیگار و مواد مخدر 

برخی موارد نیز توسط گمرکات 2 کشور ممنوع الورود و ممنوع الخروج می باشند . به عنوان مثال ، ارسال عتیقه به سن پترزبورگ یا سایر شهر های روسیه مطلقا امکان پذیر نمی باشد.

ارزیاب های گمرکی قبل از ارسال محموله ها در فرودگاه امام خمینی تمامی محموله ها را مورد بررسی قرار میدهند تا محموله فاقد هرگونه اشیاء عتیقه یا ممنوعه باشد. 

اگر برای ارسال بار به سن پترزبورگ به صورت هوایی نیاز به اطلاعات بیشتری دارید با شماره های پرتو کارگو در تماس باشید.  برای ارسال بار به بارسلونا نیز می توانید از طریق مجموعه پرتو کارگو با بهترین کیفیت محموله های خود را منتقل کنید . ما به عنوان تیم متخصص باربری و حمل و نقل بین المللی به صورت همه روزه آماده همکاری با شما عزیزان هستیم.

هزینه های ارسال هوایی به سن پترزبورگ چقدر است ؟ 

برای ارسال بار به سن پترزبورگ به صورت هوایی ، هزینه های حمل و نقل محموله ها بر اساس وزن حجمی محموله ها مورد محاسبه قرار میگیرد. 

در مورد وزن حجمی لازم است بدانید تمامی شرکت های هواپیمایی جهت یک متر مکعب بار تقریبا 167 کیلوگرم شما را شارژ می نمایند. یعنی اگر شما باری داشته باشید که سبک باشد (مثلا ۱۲۰ کیلوگرم) و حجم آن یک متر مکعب باشد بنا بر قوانین شرکت هواپیمایی وزن محاسباتی بار شما 167 کیلوگرم درج خواهد شد.

اما در صورتی که بار شما با حجم یک متر مکعب دارای وزن ۳۰۰ کیلوگرم باشد شما طبق همین قانون ملزم به پرداخت هزینه فریت بار جهت ۳۰۰ کیلوگرم هستید. نحوه اندازه گیری وزن حجمی نیز ، اندازه طول ضرب در عرض ضرب در ارتفاع هر جعبه ، به سانتی متر ، تقسیم آن عدد به ۶۰۰۰ است. در صورتی که عدد به دست آماده از وزن جعبه شما بیشتر باشد « عدد به عنوان وزن محاسباتی بار» شما توسط شرکت هواپیمایی در نظر گرفته می شود.

هزینه ارسال بار به سن پترزبورگ در فریت بار یا حمل هوایی بار به فرودگاه‌های مهم دنیا از نحوه توزین خاصی پیروی می‌کند.معیار توزین جهت ارسال بار هوایی به دو صورت است :‌

 1. عدد روی باسکول گمرک
 2. وزن حجمی مطابق قوانین ایرلاین

در صورتی که هر ۱ متر مکعب بار شما روی باسکول بیش از ۱۶۷ Kg باشد، عدد روی باسکول به عنوان وزن محاسباتی بار شما در نظر گرفته می‌شود.

اگر هر ۱ متر مکعب از بار شما وزنی کمتر از ۱۶۷ کیلوگرم داشته باشد طبق قوانین شرکت هواپیمایی حداقل وزنی که برای یک متر مکعب بار شما در نظر می‌گیرند همان ۱۶۷ کیلوگرم خواهد بود 

ممکن است محاسبه هزینه ارسال بار به سن پترزبورگ بر اساس فرمول های بالا کمی پیچیده باشد . به همین جهت می توانید با تماس با شماره های پرتو پرواز کارگو و اعلام وزن و ابعاد محموله خود ، کمترین هزینه را از کارشناسان ما استعلام نمایید. 

ارسال-فریت-بار-مسافری-برای-سن-پترزبورگ
ارسال-فریت-بار-مسافری-برای-سن-پترزبورگ

مراحل ارسال هوایی بار به سن پترزبورگ

برای ارسال بار به سن پترزبورگ به صورت هوایی مراحل انجام کار به صورت زیر می باشد : 

 1. تماس با کارشناسان مجموعه پرتو کارگو
 2. مشاوره تخصصی و ارائه اطلاعات مربوط به وزن و ابعاد و نوع محموله
 3. بررسی مدارک ارسال کننده 
 4. بسته بندی
 5. انتقال محموله به فرودگاه امام
 6. انجام تشریفات گمرکی 
 7. پالت بندی
 8. صدور بارنامه حمل هوایی برای سن پترزبورگ 

در مرحله اول ، قبل از ارسال هوایی به سن پترزبورگ باید مشخصات محموله خود را به صورت دقیق به کارشناسان ارائه نمایید تا امکان سنجی ارسال محموله انجام شود. سپس نیاز به بسته بندی محموله داریم تا محدوده در هنگام حمل و نقل دچار مشکل و خسارت نشود.

در مراحل تشریفات گمرکی ، محموله توسط ارزیاب های گمرک مورد بررسی قرار خواهد گرفت . سپس از طریق دستگاه x-ray نیز مورد بررسی کامل قرار میگیرد.

در نهایت ، محموله در محل بارگیری پالت بنده شده و بارنامه حمل هوایی با کد رهگیری خدمت شما تقدیم می شود . 

برای ارسال بار به سن پترزبورگ فقط کافیست با شماره های ما در تماس باشید . کاملترین خدمات بدون سختی توسط کارشناسان انجام خواهد شد.

ارسال هوایی لوازم شخصی و اثاثیه به سن پترزبورگ 

یکی از خدماتی که از طریق حمل هوایی به سن پترزبورگ انجام می شود ، انتقال اثاثیه و لوازم خانه و وسایل شخصی می باشد .  در این روش شما عزیزان می توانید لوازم شخصی مانند لباس ، کتاب و . . . را از طریق خطوط هوایی و حمل بین المللی به سن پترزبورگ ارسال نمایید. 

برای ارسال لوازم شخصی به سن پترزبورگ به صورت هوایی بهترین راه قرار دادن این وسایل داخل یک چمدان و یا یک کارتن محکم می باشد . وسایل شما در گمرک ایران بازبینی شده و در صورت عدم وجود موارد ممنوعه مجموعه پرتو کارگو در اسرع وقت بسته های شما را به سن پترزبورگ ارسال خواهد نمود. 

از این طریق می توانید لوازم منزل را نیز ارسال نمایید . بسیاری از مهاجرین برای کاهش هزینه های خود اقدام به انتقال لوازمی مانند یخچال ، تلویزیون ، مبلمان و . . .  می نمایند که این امر نیز از طریق حمل هوایی به سن پترزبورگ امکان پذیر خواهد بود.

ارسال هوایی زعفران به سن پترزبورگ 

یکی از محموله هایی که توسط پرتو کارگو به صورت هوایی به سن پترزبورگ ارسال میشود زعفران است . در حمل هوایی به سن پترزبورگ هر پاسپورت امکان ارسال زعفران تا 100 گرم را دارد. از همین جهت قوانین سفت و سختی برای ارسال زعفران اعمال می شود. 

اگر قصد دارید مقداری زعفران به صورت هوایی به سن پترزبورگ ارسال نمایید بهتر است ابتدا با کارشناسان مجموعه پرتو کارگو در تماس باشید . مشاوران ما آماده ارائه راهنمایی کامل به شما عزیزان هستند .

ارسال فرش به صورت هوایی به سن پترزبورگ 

یکی دیگر از اقلامی که توسط هموطنان به سن پترزبورگ ارسال میشود انواع فرش دستباف و ماشینی می باشد . برای ارسال فرش نیز پرتو کارگو به صورت تخصصی امکان ارسال را فراهم می نماید.

از نظر گمرک فرودگاه ، اگر محموله فرش ارسال شده به قصد موارد تجاری نبوده و عتیقه نیز نباشد امکان ارسال آنها به سن پترزبورگ میسر است.

تعداد فرش ارسال و نوع آنها برای تشخیص تجاری بودن محموله مورد بررسی قرار خواهد گرفت. برای ارسال بار به سن پترزبورگ به صورت هوایی تنها کافیست با شماره های پرتو کارگو در تماس باشید.

درباره سن پترزبورگ

سنت پترزبورگ (به روسی: Санкт-Петербург، سانکت-پیتربورگ) که روس‌ها به آن پِتِربورگ می‌گویند، دومین شهر بزرگ روسیه پس از مسکو است که در منتهی‌الیه شمال‌غرب این کشور واقع شده‌است. این شهر در ناحیه فدرال و مرکز استان لنینگراد Ленинградская область است. پترزبورگ در ۱۶ می ۱۷۰۳ میلادی توسط پتر اول بنا شد و در سال‌های ۱۷۱۲ تا ۱۹۱۸ پایتخت روسیه بود. این شهر از اوت ۱۹۱۴ میلادی تا ۲۶ ژانویه ۱۹۲۴ پتروگراد و از این تاریخ تا ۶ سپتامبر ۱۹۹۱ لنینگراد و از آن پس سن پترزبورگ خوانده می‌شود. این شهر مرکز مهم اقتصادی، حمل و نقل، علمی و فرهنگی روسیه محسوب می‌شود. بسیاری مراکز تاریخی شهر در فهرست میراث فرهنگی یونسکو به ثبت رسیده‌اند. سن پترزبورگ کانون جلب گردشگران بسیاری است. تنها در سال ۲۰۱۸، ۸/۵ میلیون نفر از این شهر بازدید کرده‌اند.

سن پترزبورگ در کناره‌های رود نِوا، در شرق خلیج فنلاند در دریای بالتیک قرار گرفته‌است. زمستان در این شهر طولانی و همراه با بادهایی ست که از سمت رود نوا می‌وزد. تابستان نیز معتدل است و طولانی‌ترین روز را در ۲۲ ژوئن تجربه می‌کند. طول روز در این تاریخ، ۱۸ ساعت و ۵۰ دقیقه و برعکس در زمستان کوتاه‌ترین روز با ۵ ساعت و ۵۱ دقیقه در ۲۲ دسامبر است. پدیده معروف به شبهای سفید در طولانی‌ترین روزهای تابستان این شهر رخ می‌دهد.

در خدمات حمل هوایی به سن پترزبورگ امکان ارسال محموله های تجاری و صنعتی و شخصی شما فراهم خواهد شد . ما به عنوان بهترین و تخصصی ترین تیم حمل و نقل ایران برای انتقال محموله های مختلف به همه نقاط جهان آماده همکاری با شما عزیزان هستیم.

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

پیمایش به بالا