ارسال بار به نیس ( حمل هوایی نیس ) از ایران

بهترین روش برای ارسال بار به نیس با کمترین هزینه

اگر قصد ارسال بار به نیس در فرانسه را دارید ، بهترین راه تماس با شماره های پرتو کارگو می باشد . مجموعه پرتو کارگو از طریق حمل هوایی امکان ارسال محموله و کالاهای مختلف را با کمترین هزینه و در اسرع وقت برای شما فراهم می نماید .

حمل و نقل هوایی از ایران به نیس تحت پوشش کاملترین بیمه نامه انجام میشود و امکان انتقال انواع کالا و محموله ها برای شما فراهم خواهد شد . حمل و نقل نقل بین المللی که توسط مجموعه پرتو کارگو ارائه میشود به صورت کامل تحت پوشش بیمه نامه قرار خواهد داشت و برای بسته بندی محموله ها نیز بهترین خدمات در اختیارتان قرار میگیرد.

ارسال بار به نیس به صورت همه روزه انجام میشود و بدون محدودیت در حجم و وزن محموله می توانید انتقال کالاها را انجام دهید. انتقال کالاهای تجاری و صنعتی ، محموله های شخصی و صنعتی و . . . به صورت همه روزه به نیس انجام می شود. فقط کافیست با شماره های ما در تماس باشید.

حمل بار هوایی برای نیس بهترین روش انتقال محموله ها می باشد که در مدت 3-4 روز کاری محموله ها را منتقل می نماید.

ارسال-بار-به-نیس
ارسال-بار-به-نیس

ارسال بار به نیس به صورت فریت بار مسافری

همانطور که قبلا گفته شد ، یکی از روش های ارسال بار به نیس ، روش فریت بار مسافری است . از آنجایی که ایرلاین های مختلف امکان حمل بار بیش از 30 کیلوگرم را برای مسافران فراهم نمی نمایند ، در صورت همراه داشتن بار اضافه یا سنگین بودن چمدان ها جریمه های سنگینی در نظر میگیرند.

از همین جهت می توانید از طریق روش فریت بار مسافری محموله و کالاهای خود را از ایران به نیس ارسال کنید. 

در روش فریت بار مسافری در صورتی که قصد مسافرت به نیس را دارید می تواند با ارائه بلیط پرواز چمدان های اضافی خود را از این طریق با هزینه ای کمتر 3-4 روز قبل از پرواز به نیس ارسال نمایید و در زمان ورود به نیس محموله خود را از گمرک فرودگاه تحویل بگیرید.

ارسال بار به نیس به روش فریت بار مسافری با استفاده از هواپیماهای مسافری انجام میشود و از آنجایی که تعداد پرواز های هواپیماهای مسافری زیاد است معمولا محموله در اسرع وقت به مقصد ارسال می شوند. این روش برای ارسال محموله و کالا برای سایر اشخاص در نیس نیز کاربرد دارد که می توانید از طریق مشاوره با کارشناسان پرتو کارگو با اطلاعات کافی و لازم را کسب نمایید. 

ارسال بار به فرانسه تخصص مجموعه پرتو کارگو است و به صورت همه روزه امکان انتقال محموله های مختلف برای شما عزیزان فراهم خواهد شد .

ارسال بار به نیس به صورت کارگو 

یکی دیگر از روش هایی که برای ارسال بار به نیس مورد استفاده قرار میگیرد روش کارگو می باشد. در روش کارگو محموله های شما از طریق خطوط هواپیمایی و با استفاده از هواپیما های کارگو بارگیری و منتقل می شوند.

این روش امکان بارگیری و ارسال محموله های در حجم زیاد و یا وزن زیاد را فراهم می نماید . از همین جهت معمولا روش کارگو برای انتقال محموله ها و کالاهای تجاری و صنعتی مورد استفاده قرار میگیرد.

در روش کارگو ، هرچه وزن و حجم محموله بیشتر باشد هزینه های انتقال شما کاهش خواهد شد.  به عنوان مثال ، یکی از کاربرد های این روش می تواند ارسال کامل اثاثیه یک منزل به نیس باشد.

برای ارسال بار به نیس به صورت کارگو می توانید از طریق شماره های ما با کارشناسان متخصص در پرتو کارگو مشاوره نموده و انتقال کالاهای خود را انجام دهید. 

کارگو-هوایی-برای-نیس-فرانسه
کارگو-هوایی-برای-نیس-فرانسه

مدارک مورد نیاز برای ارسال هوایی به نیس چیست  ؟ 

اگر قصد ارسال هوایی بار به نیس به صورت هوایی دارید ، باید به نکاتی توجه داشته باشید. کامل بودن مدارک از مهمترین مواردی است که برای ارسال بار به نیس و تحویل آن در فرودگاه باید مدنظر قرار گیرد. 

 • تصویر پشت و روی کارت ملی شخص فرستنده
 • تصویر صفحه اول پاسپورت شخص فرستنده
 • آدرس و شماره تلفن و ایمیل شخص فرستنده در ایران
 • تصویر پاسپورت شخص دریافت کننده در نیس
 • آدرس و شماره تلفن و ایمیل مقصد تحویل گیرنده در نیس
 • تهیه لیست کالاها یا همان پکینگ لیست

چنانچه قصد ارسال بار تجاری به نیس را دارید ، لازم است تا مدارک زیر را نیز ارائه نمایید :

 •  صدور فاکتور کالاها برای بارهای تجاری
 • ارائه کارت بازرگانی و یا معرفی نامه از شرکت جهت ارسال بار تجاری به نیس
 • دریافت مجوزهای لازم جهت اخذ مجوز صادراتی در صورت لزوم
 • تهیه پکینگ لیست و لیست بارهای موجود برای ارسال

در خصوص ارسال بار به نیس یا سایر شهر های فرانسه ، در صورتی که مدارک شما ناقص می باشد و یا نیاز به هماهنگی برای تحویل بار دارید با شماره های ما در تماس باشید . بهترین راهکار ها در اسرع وقت در اختیار شما قرار میگیرد. با خدمات پرتو پرواز کارگو هیچ مشکلی در ارسال محموله ها به صورت هوایی به نیس وجود ندارد.

علاوه بر نیس ، ارسال بار به پاریس نیز از خدمات اصلی پرتو کارگو است که امکان انتقال محموله های تجاری و صنعتی و شخصی را فراهم می نماید.

موارد ممنوعه برای حمل هوایی به نیس چیست ؟ 

خطوط هوایی معمولا از ورود برخی اقلام به دلیل احتمال ایجاد خطر برای پرواز جلوگیری می نمایند که برای ارسال هوایی به نیس نیز این امر وجود دارد. برخی اقلام که امکان انفجار ، آتش سوزی و . . . دارند جزوی از این لیست هستند.

موارد ممنوعه برای حمل هوایی به نیس به صورت زیر هستند : 

 1. مواد خوراکی نظیر خشکبار ( آجیل و تنقلات ) 
 2. مواد غذایی شامل حبوبات ، برنج و . . . 
 3. میوه و سبزیجات خشک و منجمد
 4. عرقیات و ترشیجات 
 5. اقلام آرایشی و بهداشتی ، عطر و ادکلن
 6. انواع دارو و یا دخانیات 
 7. موارد قابل اشتعال 
 8. مواد سمی 
 9. سیگار و مواد مخدر 

برخی موارد نیز توسط گمرکات 2 کشور ممنوع الورود و ممنوع الخروج می باشند . به عنوان مثال ، ارسال عتیقه به نیس یا سایر شهر های فرانسه مطلقا امکان پذیر نمی باشد.

ارزیاب های گمرکی قبل از ارسال محموله ها در فرودگاه امام خمینی تمامی محموله ها را مورد بررسی قرار میدهند تا محموله فاقد هرگونه اشیاء عتیقه یا ممنوعه باشد. 

اگر برای ارسال بار به نیس به صورت هوایی نیاز به اطلاعات بیشتری دارید با شماره های پرتو کارگو در تماس باشید. برای ارسال بار به لیون و ارسال بار به مارسی نیز بهترین خدمات با کمترین هزینه به صورت همه روزه انجام خواهد شد .

ارسال-هوایی-کالا-برای-نیس-فرانسه
ارسال-هوایی-کالا-برای-نیس-فرانسه

هزینه های ارسال هوایی به نیس چقدر است ؟ 

برای ارسال بار به نیس به صورت هوایی ، هزینه های حمل و نقل محموله ها بر اساس وزن حجمی محموله ها مورد محاسبه قرار میگیرد. 

در مورد وزن حجمی لازم است بدانید تمامی شرکت های هواپیمایی جهت یک متر مکعب بار تقریبا 167 کیلوگرم شما را شارژ می نمایند. یعنی اگر شما باری داشته باشید که سبک باشد (مثلا ۱۲۰ کیلوگرم) و حجم آن یک متر مکعب باشد بنا بر قوانین شرکت هواپیمایی وزن محاسباتی بار شما 167 کیلوگرم درج خواهد شد.

اما در صورتی که بار شما با حجم یک متر مکعب دارای وزن ۳۰۰ کیلوگرم باشد شما طبق همین قانون ملزم به پرداخت هزینه فریت بار جهت ۳۰۰ کیلوگرم هستید. نحوه اندازه گیری وزن حجمی نیز ، اندازه طول ضرب در عرض ضرب در ارتفاع هر جعبه ، به سانتی متر ، تقسیم آن عدد به ۶۰۰۰ است. در صورتی که عدد به دست آماده از وزن جعبه شما بیشتر باشد « عدد به عنوان وزن محاسباتی بار» شما توسط شرکت هواپیمایی در نظر گرفته می شود.

هزینه ارسال بار به نیس در فریت بار یا حمل هوایی بار به فرودگاه‌های مهم دنیا از نحوه توزین خاصی پیروی می‌کند.معیار توزین جهت ارسال بار هوایی به دو صورت است :‌

 1. عدد روی باسکول گمرک
 2. وزن حجمی مطابق قوانین ایرلاین

در صورتی که هر ۱ متر مکعب بار شما روی باسکول بیش از ۱۶۷ Kg باشد، عدد روی باسکول به عنوان وزن محاسباتی بار شما در نظر گرفته می‌شود.

اگر هر ۱ متر مکعب از بار شما وزنی کمتر از ۱۶۷ کیلوگرم داشته باشد طبق قوانین شرکت هواپیمایی حداقل وزنی که برای یک متر مکعب بار شما در نظر می‌گیرند همان ۱۶۷ کیلوگرم خواهد بود 

ممکن است محاسبه هزینه ارسال بار به نیس بر اساس فرمول های بالا کمی پیچیده باشد . به همین جهت می توانید با تماس با شماره های پرتو پرواز کارگو و اعلام وزن و ابعاد محموله خود ، کمترین هزینه را از کارشناسان ما استعلام نمایید. 

مراحل ارسال هوایی بار به نیس

برای ارسال بار به نیس به صورت هوایی مراحل انجام کار به صورت زیر می باشد : 

 1. تماس با کارشناسان مجموعه پرتو کارگو
 2. مشاوره تخصصی و ارائه اطلاعات مربوط به وزن و ابعاد و نوع محموله
 3. بررسی مدارک ارسال کننده 
 4. بسته بندی
 5. انتقال محموله به فرودگاه امام
 6. انجام تشریفات گمرکی 
 7. پالت بندی
 8. صدور بارنامه حمل هوایی برای نیس 

در مرحله اول ، قبل از ارسال هوایی به نیس باید مشخصات محموله خود را به صورت دقیق به کارشناسان ارائه نمایید تا امکان سنجی ارسال محموله انجام شود. سپس نیاز به بسته بندی محموله داریم تا محدوده در هنگام حمل و نقل دچار مشکل و خسارت نشود.

در مراحل تشریفات گمرکی ، محموله توسط ارزیاب های گمرک مورد بررسی قرار خواهد گرفت . سپس از طریق دستگاه x-ray نیز مورد بررسی کامل قرار میگیرد.

در نهایت ، محموله در محل بارگیری پالت بنده شده و بارنامه حمل هوایی با کد رهگیری خدمت شما تقدیم می شود. 

برای ارسال بار به نیس فقط کافیست با شماره های ما در تماس باشید . کاملترین خدمات بدون سختی توسط کارشناسان انجام خواهد شد.

ارسال هوایی لوازم شخصی و اثاثیه به نیس 

یکی از خدماتی که از طریق حمل هوایی به نیس انجام می شود ، انتقال اثاثیه و لوازم خانه و وسایل شخصی می باشد .  در این روش شما عزیزان می توانید لوازم شخصی مانند لباس ، کتاب و . . . را از طریق خطوط هوایی و حمل بین المللی به نیس ارسال نمایید. 

برای ارسال لوازم شخصی به نیس به صورت هوایی بهترین راه قرار دادن این وسایل داخل یک چمدان و یا یک کارتن محکم می باشد . وسایل شما در گمرک ایران بازبینی شده و در صورت عدم وجود موارد ممنوعه مجموعه پرتو کارگو در اسرع وقت بسته های شما را به نیس ارسال خواهد نمود. 

از این طریق می توانید لوازم منزل را نیز ارسال نمایید . بسیاری از مهاجرین برای کاهش هزینه های خود اقدام به انتقال لوازمی مانند یخچال ، تلویزیون ، مبلمان و . . .  می نمایند که این امر نیز از طریق حمل هوایی به نیس امکان پذیر خواهد بود.

ارسال هوایی زعفران به نیس 

یکی از محموله هایی که توسط پرتو کارگو به صورت هوایی به نیس ارسال میشود زعفران است . در حمل هوایی به نیس هر پاسپورت امکان ارسال زعفران تا 100 گرم را دارد. از همین جهت قوانین سفت و سختی برای ارسال زعفران اعمال می شود. 

اگر قصد دارید مقداری زعفران به صورت هوایی به نیس ارسال نمایید بهتر است ابتدا با کارشناسان مجموعه پرتو کارگو در تماس باشید . مشاوران ما آماده ارائه راهنمایی کامل به شما عزیزان هستند .

ارسال فرش به صورت هوایی به نیس 

یکی دیگر از اقلامی که توسط هموطنان به نیس ارسال میشود انواع فرش دستباف و ماشینی می باشد . برای ارسال فرش نیز پرتو کارگو به صورت تخصصی امکان ارسال را فراهم می نماید.

از نظر گمرک فرودگاه ، اگر محموله فرش ارسال شده به قصد موارد تجاری نبوده و عتیقه نیز نباشد امکان ارسال آنها به نیس میسر است.

تعداد فرش ارسال و نوع آنها برای تشخیص تجاری بودن محموله مورد بررسی قرار خواهد گرفت. برای ارسال بار به نیس به صورت هوایی تنها کافیست با شماره های پرتو کارگو در تماس باشید.

درباره نیس

نیس هفتمین منطقه شهری پرجمعیت در فرانسه است که در استان آلپ-ماریتیم قرار دارد. نیس فراتر از یک محدوده شهری اداری با جمعیتی نزدیک به ۱ میلیون و مساحت ۷۴۴ کیلومتر مربع (۲۸۷ مایل مربع) می‌باشد. نیس در ریویرای فرانسه (ریویرای فرانسه])، ساحل جنوب شرقی کشور در دریای مدیترانه، در پای کوه‌های آلپ فرانسه واقع شده‌است. نیس دومین شهر بزرگ فرانسه در سواحل مدیترانه و دومین شهر بزرگ منطقه کشوری پروانس-آلپ-کوت دازور بعد از مارسی است. نیس تقریباً ۱۳ کیلومتر (۸٫۱ مایل) از کشور کوچک موناکو و ۳۰ کیلومتر (۱۹ مایل) از مرز فرانسه و ایتالیا فاصله دارد. فرودگاه نیس به عنوان دروازه ای برای منطقه پروانس-آلپ-کوت دازور است. این شهر با نام مستعار Nice la Belle به معانی «نیس زیبا» شناخته می‌شود. نیس زیبا همچنین عنوان سرود غیررسمی شهر نیس است که توسط منیکا روندلی در سال ۱۹۱۲ نوشته شده‌است. منطقه نیس امروزی شامل منطقه باستانی Terra Amata است. Terra Amata یک سایت باستانی است که شواهدی از استفاده اولیه آتش در ۳۸۰۰۰۰ سال پیش را نشان می‌دهد. در حدود ۳۵۰ سال قبل از میلاد، یونانیان مارسی یک سکونتگاه دائمی تأسیس کردند و آن را به نام نیکایا، الهه پیروزی، «Nίκαια»، Nikaia نامیدند. در طول اعصار، این شهر بارها تغییر کرده‌است. موقعیت استراتژیک و بندر آن به‌طور قابل توجهی به قدرت دریایی آن کمک کرد. از سال ۱۳۸۸ تحت سلطه دوک‌نشین ساوی بود، سپس بین سال‌های ۱۷۹۲ و ۱۸۱۵ بخشی از جمهوری اول فرانسه شد، تا اینکه که به پادشاهی ساردنی، سلف قانونی پادشاهی ایتالیا بازگردانده شد تا اینکه مجدداً در سال ۱۸۶۰ به فرانسه الحاق شد. محیط طبیعی منطقه نیس و آب و هوای معتدل مدیترانه ای آن در نیمه دوم قرن هجدهم مورد توجه طبقات بالای انگلیسی قرار گرفت، زمانی که تعداد فزاینده ای از خانواده‌های اشرافی زمستان‌های خود را در آنجا سپری کردند. تمایل به تفریح در نیس به طبقات بالای روسیه هم کشیده شد، شاهزاده نیکلاس الکساندرویچ، وارث امپراتوری روسیه در نیس درگذشت و حامی گورستان ارتدکس روسیه، نیس بود که در آن شاهزاده خانم کاترین دولگوروکووا، همسر مورگاناتیک تزار الکساندر دوم روسیه، دفن شده‌است. همانند ژنرال دیمیتری شچرباچف و ژنرال نیکولای یودنیچ رهبران جنبش سفید ضد کمونیستی. به دلیل اهمیت تاریخی آن به عنوان یک شهر تفریحی زمستانی برای اشراف اروپایی و ترکیبی از فرهنگ‌های موجود در این شهر، یونسکو در سال ۲۰۲۱ نیس را به عنوان میراث جهانی معرفی کرد. درخصوص پیشینه تاریخی این شهر روایت های گوناگونی ذکر شده که مشهور ترین آنها مهاجرت ساکنانی از مشرق زمین در حدود ۵۰۰ سال قبل است که وجه تسمیه شهر هم به نام آنها می باشد. گوئی طی درگیری هایی که برخی سران عشایر داشته اند افرادی از طائفه نیسی طی مهاجرت به اروپا در ساحل فرانسه به این منطقه می رسند و طی چند سال سکونت و آباد کردن آن و به پاس مهمان نوازی آنها و سرازیر شدن گردشگران از سایر نقاط اروپا این منطقه به *نیس* معروف گردید.

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

پیمایش به بالا