ارسال بار به لیون ( حمل هوایی لیون )

بهترین روش برای ارسال بار به لیون با کمترین هزینه

ارسال بار به لیون یکی از خدمات تخصصی مجموعه پرتو کارگو است که امکان انتقال محموله ها و کالاهای شخصی و تجاری و صنعتی را برای شما عزیزان فراهم می نماید. برای خدمات ارسال بار به لیون ، بهترین روش انتقال حمل هوایی است که در اسرع وقت و بدون هزینه های اضافی انتقال کالاها را انجام میدهد .

از طریق روش حمل هوایی می توانید در اسرع وقت انواع کالا صاراتی و تجاری ، وسایل شخصی و . . . را به لیون ارسال نمایید. در روش حمل هوایی برای لیون محموله های شما از طریق فرودگاه امام خمینی بارگیری و با استفاده از خطوط هوایی بین المللی و ایرانی به فرودگاه لیون ارسال میشوند.

خدمات ارسال بار به لیون به صورت هوایی به 2 روش فریت بار مسافری و کارگو انجام میشود و امکان انتقال محموله های مختلف با ارزانترین تعرفه ها برای شما فراهم می باشد. حمل و نقل نقل بین المللی که توسط مجموعه پرتو کارگو ارائه میشود به صورت کامل تحت پوشش بیمه نامه قرار خواهد داشت و برای بسته بندی محموله ها نیز بهترین خدمات در اختیارتان قرار میگیرد.

ارسال بار به لیون به صورت همه روزه انجام میشود و بدون محدودیت در حجم و وزن محموله می توانید انتقال کالاها را انجام دهید.

ارسال-بار-به-لیون-فرانسه
ارسال-بار-به-لیون-فرانسه

ارسال بار به لیون به صورت فریت بار مسافری

همانطور که قبلا گفته شد ، یکی از روش های ارسال بار به لیون ، روش فریت بار مسافری است . از آنجایی که ایرلاین های مختلف امکان حمل بار بیش از 30 کیلوگرم را برای مسافران فراهم نمی نمایند ، در صورت همراه داشتن بار اضافه یا سنگین بودن چمدان ها جریمه های سنگینی در نظر میگیرند.

از همین جهت می توانید از طریق روش فریت بار مسافری محموله و کالاهای خود را از ایران به لیون ارسال کنید. 

در روش فریت بار مسافری در صورتی که قصد مسافرت به لیون را دارید می تواند با ارائه بلیط پرواز چمدان های اضافی خود را از این طریق با هزینه ای کمتر 3-4 روز قبل از پرواز به لیون ارسال نمایید و در زمان ورود به لیون محموله خود را از گمرک فرودگاه تحویل بگیرید.

ارسال بار به لیون به روش فریت بار مسافری با استفاده از هواپیماهای مسافری انجام میشود و از آنجایی که تعداد پرواز های هواپیماهای مسافری زیاد است معمولا محموله در اسرع وقت به مقصد ارسال می شوند.

این روش برای ارسال محموله و کالا برای سایر اشخاص در لیون نیز کاربرد دارد که می توانید از طریق مشاوره با کارشناسان پرتو کارگو با اطلاعات کافی و لازم را کسب نمایید. 

علاوه بر لیون ، ارسال بار به مارسی نیز از تخصص های مجموعه پرتو کارگو است و با بهترین کیفیت انجام خواهد شد . فقط کافیست با شماره های ما ما در تماس باشید.

ارسال بار به لیون به صورت کارگو 

یکی دیگر از روش هایی که برای ارسال بار به لیون مورد استفاده قرار میگیرد روش کارگو می باشد. در روش کارگو محموله های شما از طریق خطوط هواپیمایی و با استفاده از هواپیما های کارگو بارگیری و منتقل می شوند.

این روش امکان بارگیری و ارسال محموله های در حجم زیاد و یا وزن زیاد را فراهم می نماید . از همین جهت معمولا روش کارگو برای انتقال محموله ها و کالاهای تجاری و صنعتی مورد استفاده قرار میگیرد.

در روش کارگو ، هرچه وزن و حجم محموله بیشتر باشد هزینه های انتقال شما کاهش خواهد شد.  به عنوان مثال ، یکی از کاربرد های این روش می تواند ارسال کامل اثاثیه یک منزل به لیون باشد.

برای ارسال بار به لیون به صورت کارگو می توانید از طریق شماره های ما با کارشناسان متخصص در پرتو کارگو مشاوره نموده و انتقال کالاهای خود را انجام دهید. 

کارگو-هوایی-برای-لیون
کارگو-هوایی-برای-لیون

مدارک مورد نیاز برای ارسال هوایی به لیون چیست  ؟ 

اگر قصد ارسال هوایی بار به لیون به صورت هوایی دارید ، باید به نکاتی توجه داشته باشید. کامل بودن مدارک از مهمترین مواردی است که برای ارسال بار به لیون و تحویل آن در فرودگاه باید مدنظر قرار گیرد. 

 • تصویر پشت و روی کارت ملی شخص فرستنده
 • تصویر صفحه اول پاسپورت شخص فرستنده
 • آدرس و شماره تلفن و ایمیل شخص فرستنده در ایران
 • تصویر پاسپورت شخص دریافت کننده در لیون
 • آدرس و شماره تلفن و ایمیل مقصد تحویل گیرنده در لیون
 • تهیه لیست کالاها یا همان پکینگ لیست

چنانچه قصد ارسال بار تجاری به لیون را دارید ، لازم است تا مدارک زیر را نیز ارائه نمایید :

 •  صدور فاکتور کالاها برای بارهای تجاری
 • ارائه کارت بازرگانی و یا معرفی نامه از شرکت جهت ارسال بار تجاری به لیون
 • دریافت مجوزهای لازم جهت اخذ مجوز صادراتی در صورت لزوم
 • تهیه پکینگ لیست و لیست بارهای موجود برای ارسال

در خصوص ارسال بار به لیون یا سایر شهر های فرانسه ، در صورتی که مدارک شما ناقص می باشد و یا نیاز به هماهنگی برای تحویل بار دارید با شماره های ما در تماس باشید . بهترین راهکار ها در اسرع وقت در اختیار شما قرار میگیرد. با خدمات پرتو پرواز کارگو هیچ مشکلی در ارسال محموله ها به صورت هوایی به لیون وجود ندارد.

برای ارسال بار به پاریس نیز بدون محدودیت می توانید از طریق شماره های ما بهترین و کاملترین خدمات را ثبت سفارش کنید. انتقال کالاهای مختلف با بهترین کیفیت و تحت پوشش کامل انجام خواهد شد.

موارد ممنوعه برای حمل هوایی به لیون چیست ؟ 

خطوط هوایی معمولا از ورود برخی اقلام به دلیل احتمال ایجاد خطر برای پرواز جلوگیری می نمایند که برای ارسال هوایی به لیون نیز این امر وجود دارد. برخی اقلام که امکان انفجار ، آتش سوزی و . . . دارند جزوی از این لیست هستند.

موارد ممنوعه برای حمل هوایی به لیون به صورت زیر هستند : 

 1. مواد خوراکی نظیر خشکبار ( آجیل و تنقلات ) 
 2. مواد غذایی شامل حبوبات ، برنج و . . . 
 3. میوه و سبزیجات خشک و منجمد
 4. عرقیات و ترشیجات 
 5. اقلام آرایشی و بهداشتی ، عطر و ادکلن
 6. انواع دارو و یا دخانیات 
 7. موارد قابل اشتعال 
 8. مواد سمی 
 9. سیگار و مواد مخدر 

برخی موارد نیز توسط گمرکات 2 کشور ممنوع الورود و ممنوع الخروج می باشند . به عنوان مثال ، ارسال عتیقه به لیون یا سایر شهر های فرانسه مطلقا امکان پذیر نمی باشد.

ارزیاب های گمرکی قبل از ارسال محموله ها در فرودگاه امام خمینی تمامی محموله ها را مورد بررسی قرار میدهند تا محموله فاقد هرگونه اشیاء عتیقه یا ممنوعه باشد.  اگر برای ارسال بار به لیون به صورت ارسال بار هوایی نیاز به اطلاعات بیشتری دارید با شماره های پرتو کارگو در تماس باشید. 

برای ارسال بار به فرانسه مشاوره کامل به صورت رایگان ارائه می شود.

ارسال-هوایی-کالا-برای-لیون
ارسال-هوایی-کالا-برای-لیون

هزینه های ارسال هوایی به لیون چقدر است ؟ 

برای ارسال بار به لیون به صورت هوایی ، هزینه های حمل و نقل محموله ها بر اساس وزن حجمی محموله ها مورد محاسبه قرار میگیرد. 

در مورد وزن حجمی لازم است بدانید تمامی شرکت های هواپیمایی جهت یک متر مکعب بار تقریبا 167 کیلوگرم شما را شارژ می نمایند. یعنی اگر شما باری داشته باشید که سبک باشد (مثلا ۱۲۰ کیلوگرم) و حجم آن یک متر مکعب باشد بنا بر قوانین شرکت هواپیمایی وزن محاسباتی بار شما 167 کیلوگرم درج خواهد شد.

اما در صورتی که بار شما با حجم یک متر مکعب دارای وزن ۳۰۰ کیلوگرم باشد شما طبق همین قانون ملزم به پرداخت هزینه فریت بار جهت ۳۰۰ کیلوگرم هستید. نحوه اندازه گیری وزن حجمی نیز ، اندازه طول ضرب در عرض ضرب در ارتفاع هر جعبه ، به سانتی متر ، تقسیم آن عدد به ۶۰۰۰ است. در صورتی که عدد به دست آماده از وزن جعبه شما بیشتر باشد « عدد به عنوان وزن محاسباتی بار» شما توسط شرکت هواپیمایی در نظر گرفته می شود.

هزینه ارسال بار به لیون در فریت بار یا حمل هوایی بار به فرودگاه‌های مهم دنیا از نحوه توزین خاصی پیروی می‌کند.معیار توزین جهت ارسال بار هوایی به دو صورت است :‌

 1. عدد روی باسکول گمرک
 2. وزن حجمی مطابق قوانین ایرلاین

در صورتی که هر ۱ متر مکعب بار شما روی باسکول بیش از ۱۶۷ Kg باشد، عدد روی باسکول به عنوان وزن محاسباتی بار شما در نظر گرفته می‌شود. اگر هر ۱ متر مکعب از بار شما وزنی کمتر از ۱۶۷ کیلوگرم داشته باشد طبق قوانین شرکت هواپیمایی حداقل وزنی که برای یک متر مکعب بار شما در نظر می‌گیرند همان ۱۶۷ کیلوگرم خواهد بود 

ممکن است محاسبه هزینه ارسال بار به لیون بر اساس فرمول های بالا کمی پیچیده باشد . به همین جهت می توانید با تماس با شماره های پرتو پرواز کارگو و اعلام وزن و ابعاد محموله خود ، کمترین هزینه را از کارشناسان ما استعلام نمایید. 

علاوه بر مارسی ، ارسال بار به میلان نیز از خدمات تخصصی مجموعه پرتوکارگو می باشد.

مراحل ارسال هوایی بار به لیون

برای ارسال بار به لیون به صورت هوایی مراحل انجام کار به صورت زیر می باشد : 

 1. تماس با کارشناسان مجموعه پرتو کارگو
 2. مشاوره تخصصی و ارائه اطلاعات مربوط به وزن و ابعاد و نوع محموله
 3. بررسی مدارک ارسال کننده 
 4. بسته بندی
 5. انتقال محموله به فرودگاه امام
 6. انجام تشریفات گمرکی 
 7. پالت بندی
 8. صدور بارنامه حمل هوایی برای لیون 

در مرحله اول ، قبل از ارسال هوایی به لیون باید مشخصات محموله خود را به صورت دقیق به کارشناسان ارائه نمایید تا امکان سنجی ارسال محموله انجام شود. سپس نیاز به بسته بندی محموله داریم تا محدوده در هنگام حمل و نقل دچار مشکل و خسارت نشود.

در مراحل تشریفات گمرکی ، محموله توسط ارزیاب های گمرک مورد بررسی قرار خواهد گرفت . سپس از طریق دستگاه x-ray نیز مورد بررسی کامل قرار میگیرد.

در نهایت ، محموله در محل بارگیری پالت بنده شده و بارنامه حمل هوایی با کد رهگیری خدمت شما تقدیم می شود. 

برای ارسال بار به لیون فقط کافیست با شماره های ما در تماس باشید . کاملترین خدمات بدون سختی توسط کارشناسان انجام خواهد شد.

ارسال هوایی لوازم شخصی و اثاثیه به لیون 

یکی از خدماتی که از طریق حمل هوایی به لیون انجام می شود ، انتقال اثاثیه و لوازم خانه و وسایل شخصی می باشد .  در این روش شما عزیزان می توانید لوازم شخصی مانند لباس ، کتاب و . . . را از طریق خطوط هوایی و حمل بین المللی به لیون ارسال نمایید. 

برای ارسال لوازم شخصی به لیون به صورت هوایی بهترین راه قرار دادن این وسایل داخل یک چمدان و یا یک کارتن محکم می باشد . وسایل شما در گمرک ایران بازبینی شده و در صورت عدم وجود موارد ممنوعه مجموعه پرتو کارگو در اسرع وقت بسته های شما را به لیون ارسال خواهد نمود. 

از این طریق می توانید لوازم منزل را نیز ارسال نمایید . بسیاری از مهاجرین برای کاهش هزینه های خود اقدام به انتقال لوازمی مانند یخچال ، تلویزیون ، مبلمان و . . .  می نمایند که این امر نیز از طریق حمل هوایی به لیون امکان پذیر خواهد بود.

ارسال هوایی زعفران به لیون 

یکی از محموله هایی که توسط پرتو کارگو به صورت هوایی به لیون ارسال میشود زعفران است . در حمل هوایی به لیون هر پاسپورت امکان ارسال زعفران تا 100 گرم را دارد. از همین جهت قوانین سفت و سختی برای ارسال زعفران اعمال می شود. 

اگر قصد دارید مقداری زعفران به صورت هوایی به لیون ارسال نمایید بهتر است ابتدا با کارشناسان مجموعه پرتو کارگو در تماس باشید . مشاوران ما آماده ارائه راهنمایی کامل به شما عزیزان هستند .

ارسال فرش به صورت هوایی به لیون 

یکی دیگر از اقلامی که توسط هموطنان به لیون ارسال میشود انواع فرش دستباف و ماشینی می باشد . برای ارسال فرش نیز پرتو کارگو به صورت تخصصی امکان ارسال را فراهم می نماید.

از نظر گمرک فرودگاه ، اگر محموله فرش ارسال شده به قصد موارد تجاری نبوده و عتیقه نیز نباشد امکان ارسال آنها به لیون میسر است.

تعداد فرش ارسال و نوع آنها برای تشخیص تجاری بودن محموله مورد بررسی قرار خواهد گرفت. برای ارسال بار به لیون به صورت هوایی تنها کافیست با شماره های پرتو کارگو در تماس باشید.

درباره لیون

شهر لیون شهریست واقع در خاور مرکزی فرانسه. شهر لیون از آن دسته از شهرهای جهان است که دارای تاریخچه ای غنی بوده و دارای معماری های زیبا و حیرت آوری است که نشان دهنده معماری های ابتدایی ساخت یک شهر در جهان است. نکته قبل ذکر این است که این شهر با معماری های منحصر به فرد و تاریخی خود در یونسکو به ثبت رسیده است. شهر لیون در ابتدا به وسیله رومیان باستان ساخته شده است.

در اواخر قرن 15 شهر لیون به علت وجود بازارهای بزرگ و همچنین وجود صنعت ابریشم دارای شهر شد. تاریخچه این شهر را باید در تپه ها فورویرر و در بقایای شهر باستانی لاگدوموم (به معنای شهر روشنایی) جستجو کرد. شهر لیون بر اساس رسم و رسومی که در میان مردمانش بود هر روزه اکثر نقاط شهر به وسیله چراغ روشن نگه داشته می شد. معماری شهر لیون بیش از هر شهر دیگر در فرانسه بازتاب کننده عصر رنسانس است. در این شهر گذرگاه سر پوشیده ای وجود دارد که قدمت آن به زمان رنسانس برمیگردد و از آن زمان ساخته شده و تاکنون پا برجاست. این گذرگاه در جنگ جهانی دوم به عنوان پناهگاه سربازان فرانسوی بود.

خالی از لطف نیست که به صنعت ابریشم این شهر نیز اشاره شود که برای قرن ها جز اصلی ترین و حیاتی ترین فعالیت بازرگانی و تجارتی این شهر بوده است. به همین دلیل شهر لیون به شهر ابریشم معروف است.

شهر لیون در فرانسه از نظر جغرافیایی در خاور مرکزی فرانسه قرار دارد. این شهر، سومین شهر بزرگ فرانسه، بعد از پاریس و مارسی، محسوب می شود. مساحت شهر لیون در کشور فرانسه نیز ۴۸٫۸۷ کیلومترمربع بوده و طی آمار سرشماری که در سال ۲۰۱۴، انجام شده نیز حدود ۵۰۶,۶۱۵ نفر در این شهر زندگی می کردند.

ارسال بار به لیون به صورت هوایی با بهترین کیفیت و با کمترین هزینه از طریق شماره های پرتو کارگو انجام خواهد شد و در اسرع وقت محموله های شما به شهر لیون فرانسه منتقل می شوند. حمل بار هوایی به لیون به صورت کامل تحت پوشش بیمه نامه انجام میشود.

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

پیمایش به بالا