ارسال بار به هلسینکی ( حمل هوایی هلسینکی )

بهترین روش برای ارسال بار به هلسینکی با کمترین هزینه

هلسینکی پایتخت فنلاند است که مهمترین شهر این کشور نیز می باشد . تعداد زیادی از هموطنان گرامی در این شهر زندگی می کنند و همین موضوع سبب شده است که محموله های مختلفی از ایران به هلسینکی ارسال شوند.

بهترین روش برای ارسال بار به هلسینکی حمل هوایی ات که امکان انتقال محموله ها به صورت تخصصی و سریع را فراهم می نماید. در روش حمل هوایی به هلسینکی محموله های مختلف شما با استفاده از خدمات کارگو در فرودگاه امام خمینی تهران که توسط معتبر ترین ایرلاین های ایرانی و خارجی انجام میشود.

در حمل هوایی به هلسینکی امکان ارسال محموله های مختلف با کمترین هزینه فراهم خواهد بود و انواع کالاهای تجاری و صنعتی و شخصی با بسته بندی تخصصی انجام پذیر است.

پرتو کارگو به عنوان یکی از بهترین و تخصصی ترین مجموعه های ارائه دهنده خدمات حمل و نقل بین المللی برای ارسال بار به هلسینکی به صورت همه روزه بهترین و کاملترین خدمات را در اختیار شما قرار میدهد . ما با بهترین کیفیت امکان انتقال همه نوع محموله و کالای شما را با کمترین هزینه فراهم خواهیم نمود.

ارسال-بار-به-هلسینکی
ارسال-بار-به-هلسینکی

ارسال بار به هلسینکی به صورت فریت بار مسافری

همانطور که قبلا گفته شد ، یکی از روش های ارسال بار به هلسینکی ، روش فریت بار مسافری است . از آنجایی که ایرلاین های مختلف امکان حمل بار بیش از 30 کیلوگرم را برای مسافران فراهم نمی نمایند ، در صورت همراه داشتن بار اضافه یا سنگین بودن چمدان ها جریمه های سنگینی در نظر میگیرند.

از همین جهت می توانید از طریق روش فریت بار مسافری محموله و کالاهای خود را از ایران به هلسینکی ارسال کنید. 

در روش فریت بار مسافری در صورتی که قصد مسافرت به هلسینکی را دارید می تواند با ارائه بلیط پرواز چمدان های اضافی خود را از این طریق با هزینه ای کمتر 3-4 روز قبل از پرواز به هلسینکی ارسال نمایید و در زمان ورود به هلسینکی محموله خود را از گمرک فرودگاه تحویل بگیرید.

ارسال بار به هلسینکی به روش فریت بار مسافری با استفاده از هواپیماهای مسافری انجام میشود و از آنجایی که تعداد پرواز های هواپیماهای مسافری زیاد است معمولا محموله در اسرع وقت به مقصد ارسال می شوند.

این روش برای ارسال محموله و کالا برای سایر اشخاص در هلسینکی نیز کاربرد دارد که می توانید از طریق مشاوره با کارشناسان پرتو کارگو با اطلاعات کافی و لازم را کسب نمایید.

برای ارسال بار به فنلاند تیم متخصص پرتو کارگو به صورت همه روزه آماده ارائه خدمات تخصصی می باشند . یک تماس با شماره های ما بهترین خدمات را برای شما فراهم می نماید.

ارسال بار به هلسینکی به صورت کارگو 

یکی دیگر از روش هایی که برای ارسال بار به هلسینکی مورد استفاده قرار میگیرد روش کارگو می باشد. در روش کارگو محموله های شما از طریق خطوط هواپیمایی و با استفاده از هواپیما های کارگو بارگیری و منتقل می شوند.

این روش امکان بارگیری و ارسال محموله های در حجم زیاد و یا وزن زیاد را فراهم می نماید . از همین جهت معمولا روش کارگو برای انتقال محموله ها و کالاهای تجاری و صنعتی مورد استفاده قرار میگیرد.

در روش کارگو ، هرچه وزن و حجم محموله بیشتر باشد هزینه های انتقال شما کاهش خواهد شد.  به عنوان مثال ، یکی از کاربرد های این روش می تواند ارسال کامل اثاثیه یک منزل به هلسینکی باشد.

برای ارسال بار به هلسینکی به صورت کارگو می توانید از طریق شماره های ما با کارشناسان متخصص در پرتو کارگو مشاوره نموده و انتقال کالاهای خود را انجام دهید. علاوه بر ارسال بار به هلسینکی ، همه روزه برای ارسال بار به استکهلم نیز می توانید از طریق شماره های پرتو کارگو بهترین خدمات را تجربه کنید.

کارگو-هوایی-برای-هلسینکی
کارگو-هوایی-برای-هلسینکی

مدارک مورد نیاز برای ارسال هوایی به هلسینکی چیست  ؟ 

اگر قصد ارسال هوایی بار به هلسینکی به صورت هوایی دارید ، باید به نکاتی توجه داشته باشید. کامل بودن مدارک از مهمترین مواردی است که برای ارسال بار به هلسینکی و تحویل آن در فرودگاه باید مدنظر قرار گیرد. 

 • تصویر پشت و روی کارت ملی شخص فرستنده
 • تصویر صفحه اول پاسپورت شخص فرستنده
 • آدرس و شماره تلفن و ایمیل شخص فرستنده در ایران
 • تصویر پاسپورت شخص دریافت کننده در هلسینکی
 • آدرس و شماره تلفن و ایمیل مقصد تحویل گیرنده در هلسینکی
 • تهیه لیست کالاها یا همان پکینگ لیست

چنانچه قصد ارسال بار تجاری به هلسینکی را دارید ، لازم است تا مدارک زیر را نیز ارائه نمایید :

 •  صدور فاکتور کالاها برای بارهای تجاری
 • ارائه کارت بازرگانی و یا معرفی نامه از شرکت جهت ارسال بار تجاری به هلسینکی
 • دریافت مجوزهای لازم جهت اخذ مجوز صادراتی در صورت لزوم
 • تهیه پکینگ لیست و لیست بارهای موجود برای ارسال

در خصوص ارسال بار به هلسینکی یا سایر شهر های فنلاند ، در صورتی که مدارک شما ناقص می باشد و یا نیاز به هماهنگی برای تحویل بار دارید با شماره های ما در تماس باشید . بهترین راهکار ها در اسرع وقت در اختیار شما قرار میگیرد. با خدمات پرتو پرواز کارگو هیچ مشکلی در ارسال محموله ها به صورت هوایی به هلسینکی وجود ندارد.

تخصصی ترین خدمات برای ارسال بار به مسکو نیز در اسرع وقت انجام میشود و با بهترین کیفیت می توانید محموله های خود را منتقل کنید.

موارد ممنوعه برای حمل هوایی به هلسینکی چیست ؟ 

خطوط هوایی معمولا از ورود برخی اقلام به دلیل احتمال ایجاد خطر برای پرواز جلوگیری می نمایند که برای ارسال هوایی به هلسینکی نیز این امر وجود دارد. برخی اقلام که امکان انفجار ، آتش سوزی و . . . دارند جزوی از این لیست هستند.

موارد ممنوعه برای حمل هوایی به هلسینکی به صورت زیر هستند : 

 1. مواد خوراکی نظیر خشکبار ( آجیل و تنقلات ) 
 2. مواد غذایی شامل حبوبات ، برنج و . . . 
 3. میوه و سبزیجات خشک و منجمد
 4. عرقیات و ترشیجات 
 5. اقلام آرایشی و بهداشتی ، عطر و ادکلن
 6. انواع دارو و یا دخانیات 
 7. موارد قابل اشتعال 
 8. مواد سمی 
 9. سیگار و مواد مخدر 

برخی موارد نیز توسط گمرکات 2 کشور ممنوع الورود و ممنوع الخروج می باشند . به عنوان مثال ، ارسال عتیقه به هلسینکی یا سایر شهر های فنلاند مطلقا امکان پذیر نمی باشد.

ارزیاب های گمرکی قبل از ارسال محموله ها در فرودگاه امام خمینی تمامی محموله ها را مورد بررسی قرار میدهند تا محموله فاقد هرگونه اشیاء عتیقه یا ممنوعه باشد. 

اگر برای ارسال بار به هلسینکی به صورت هوایی نیاز به اطلاعات بیشتری دارید با شماره های پرتو کارگو در تماس باشید. 

علاوه بر ارسال بار به هلسینکی ، تخصصی ترین خدمات برای ارسال بار به کپنهاگ نیز در اسرع وقت انجام میشود .

فریت-بار-مسافری-برای-هلسینکی

هزینه های ارسال هوایی به هلسینکی چقدر است ؟ 

برای ارسال بار به هلسینکی به صورت هوایی ، هزینه های حمل و نقل محموله ها بر اساس وزن حجمی محموله ها مورد محاسبه قرار میگیرد. 

در مورد وزن حجمی لازم است بدانید تمامی شرکت های هواپیمایی جهت یک متر مکعب بار تقریبا 167 کیلوگرم شما را شارژ می نمایند. یعنی اگر شما باری داشته باشید که سبک باشد (مثلا ۱۲۰ کیلوگرم) و حجم آن یک متر مکعب باشد بنا بر قوانین شرکت هواپیمایی وزن محاسباتی بار شما 167 کیلوگرم درج خواهد شد.

اما در صورتی که بار شما با حجم یک متر مکعب دارای وزن ۳۰۰ کیلوگرم باشد شما طبق همین قانون ملزم به پرداخت هزینه فریت بار جهت ۳۰۰ کیلوگرم هستید. نحوه اندازه گیری وزن حجمی نیز ، اندازه طول ضرب در عرض ضرب در ارتفاع هر جعبه ، به سانتی متر ، تقسیم آن عدد به ۶۰۰۰ است. در صورتی که عدد به دست آماده از وزن جعبه شما بیشتر باشد « عدد به عنوان وزن محاسباتی بار» شما توسط شرکت هواپیمایی در نظر گرفته می شود.

هزینه ارسال بار به هلسینکی در فریت بار یا حمل هوایی بار به فرودگاه‌های مهم دنیا از نحوه توزین خاصی پیروی می‌کند.معیار توزین جهت ارسال بار هوایی به دو صورت است :‌

 1. عدد روی باسکول گمرک
 2. وزن حجمی مطابق قوانین ایرلاین

در صورتی که هر ۱ متر مکعب بار شما روی باسکول بیش از ۱۶۷ Kg باشد، عدد روی باسکول به عنوان وزن محاسباتی بار شما در نظر گرفته می‌شود.

اگر هر ۱ متر مکعب از بار شما وزنی کمتر از ۱۶۷ کیلوگرم داشته باشد طبق قوانین شرکت هواپیمایی حداقل وزنی که برای یک متر مکعب بار شما در نظر می‌گیرند همان ۱۶۷ کیلوگرم خواهد بود 

ممکن است محاسبه هزینه ارسال بار به هلسینکی بر اساس فرمول های بالا کمی پیچیده باشد . به همین جهت می توانید با تماس با شماره های پرتو پرواز کارگو و اعلام وزن و ابعاد محموله خود ، کمترین هزینه را از کارشناسان ما استعلام نمایید. 

مراحل ارسال هوایی بار به هلسینکی

برای ارسال بار به هلسینکی به صورت هوایی مراحل انجام کار به صورت زیر می باشد : 

 1. تماس با کارشناسان مجموعه پرتو کارگو
 2. مشاوره تخصصی و ارائه اطلاعات مربوط به وزن و ابعاد و نوع محموله
 3. بررسی مدارک ارسال کننده 
 4. بسته بندی
 5. انتقال محموله به فرودگاه امام
 6. انجام تشریفات گمرکی 
 7. پالت بندی
 8. صدور بارنامه حمل هوایی برای هلسینکی 

در مرحله اول ، قبل از ارسال هوایی به هلسینکی باید مشخصات محموله خود را به صورت دقیق به کارشناسان ارائه نمایید تا امکان سنجی ارسال محموله انجام شود. سپس نیاز به بسته بندی محموله داریم تا محدوده در هنگام حمل و نقل دچار مشکل و خسارت نشود.

در مراحل تشریفات گمرکی ، محموله توسط ارزیاب های گمرک مورد بررسی قرار خواهد گرفت . سپس از طریق دستگاه x-ray نیز مورد بررسی کامل قرار میگیرد.

در نهایت ، محموله در محل بارگیری پالت بنده شده و بارنامه حمل هوایی با کد رهگیری خدمت شما تقدیم می شود . 

برای ارسال بار به هلسینکی فقط کافیست با شماره های ما در تماس باشید . کاملترین خدمات بدون سختی توسط کارشناسان انجام خواهد شد.

ارسال هوایی لوازم شخصی و اثاثیه به هلسینکی 

یکی از خدماتی که از طریق حمل هوایی به هلسینکی انجام می شود ، انتقال اثاثیه و لوازم خانه و وسایل شخصی می باشد .  در این روش شما عزیزان می توانید لوازم شخصی مانند لباس ، کتاب و . . . را از طریق خطوط هوایی و حمل بین المللی به هلسینکی ارسال نمایید. 

برای ارسال لوازم شخصی به هلسینکی به صورت هوایی بهترین راه قرار دادن این وسایل داخل یک چمدان و یا یک کارتن محکم می باشد . وسایل شما در گمرک ایران بازبینی شده و در صورت عدم وجود موارد ممنوعه مجموعه پرتو کارگو در اسرع وقت بسته های شما را به هلسینکی ارسال خواهد نمود. 

از این طریق می توانید لوازم منزل را نیز ارسال نمایید . بسیاری از مهاجرین برای کاهش هزینه های خود اقدام به انتقال لوازمی مانند یخچال ، تلویزیون ، مبلمان و . . .  می نمایند که این امر نیز از طریق حمل هوایی به هلسینکی امکان پذیر خواهد بود.

ارسال هوایی زعفران به هلسینکی 

یکی از محموله هایی که توسط پرتو کارگو به صورت هوایی به هلسینکی ارسال میشود زعفران است . در حمل هوایی به هلسینکی هر پاسپورت امکان ارسال زعفران تا 100 گرم را دارد. از همین جهت قوانین سفت و سختی برای ارسال زعفران اعمال می شود. 

اگر قصد دارید مقداری زعفران به صورت هوایی به هلسینکی ارسال نمایید بهتر است ابتدا با کارشناسان مجموعه پرتو کارگو در تماس باشید . مشاوران ما آماده ارائه راهنمایی کامل به شما عزیزان هستند .

ارسال فرش به صورت هوایی به هلسینکی 

یکی دیگر از اقلامی که توسط هموطنان به هلسینکی ارسال میشود انواع فرش دستباف و ماشینی می باشد . برای ارسال فرش نیز پرتو کارگو به صورت تخصصی امکان ارسال را فراهم می نماید.

از نظر گمرک فرودگاه ، اگر محموله فرش ارسال شده به قصد موارد تجاری نبوده و عتیقه نیز نباشد امکان ارسال آنها به هلسینکی میسر است.

تعداد فرش ارسال و نوع آنها برای تشخیص تجاری بودن محموله مورد بررسی قرار خواهد گرفت. برای ارسال بار به هلسینکی به صورت هوایی تنها کافیست با شماره های پرتو کارگو در تماس باشید.

درباره هلسینکی

هِلسینکی پایتخت و بزرگ‌ترین شهر در کشور فنلاند است. هلسینکی در سال ۱۵۵۰ میلادی بنا نهاده شد و پس از ۲۵۰ سال در سال ۱۸۱۲ میلادی به عنوان پایتخت فنلاند انتخاب گردید. این شهر در جنوبی‌ترین نقطه فنلاند و در ساحل خلیج فنلاند واقع شده و ۷۱۵ کیلومتر مربع (مجموعاً ۱۹۰ مایل مربع محدوده آبی و ۸۳ مایل مربع محدوده زمینی) وسعت و نزدیک به ۶۵۰٬۰۰۰ نفر جمعیت دارد. هلسینکی به همراه شهرهای اسپو، وانتا و کاونیاینن کلان‌شهر هلسینکی بزرگ را تشکیل می‌دهند که که جمعیت آن حدود ۱٫۵ میلیون نفر برآورد می‌شود. از این منظر هلسینکی تبدیل به پرجمعیت‌ترین منطقه شهری فنلاند و همچنین مهم‌ترین مرکز این کشور برای سیاست، آموزش، امور مالی، فرهنگ و تحقیقات شده‌است.

هلسینکی در ۸۰ کیلومتری شمال تالین مرکز استونی، ۴۰۰ کیلومتری شرق استکهلم مرکز سوئد و ۳۰۰ کیلومتری غرب سن پترزبورگ در روسیه واقع شده‌است؛ و به لحاظ تاریخی و فرهنگی با این ۳ شهر ارتباط تنگاتنگی دارد.

این شهر یکی از بالاترین استانداردهای زندگی شهری در دنیا را دارد. بر اساس گزارش اکونومیست در سال‌های ۲۰۱۱ و ۲۰۱۶ این شهر رتبه ۱ شاخص زندگی و رده ۹ رتبه‌بندی جهانی امید به زندگی بین ۱۴۰ کلان‌شهر دنیا را به خود اختصاص داده‌است.

برای ارسال بار به هلسینکی می توانید از طریق تماس با شماره های پرتو کارگو در کمترین زمان ممکن محموله های خود را منتقل کنید. تیم تخصصی پرتو کارگو برای انتقال محموله های تجاری و صنعتی و شخصی آماده ارائه خدماتی تخصصی به شما عزیزان است .

ارسال بار به خارج به صورت همه روزه توسط پرتو کارگو انجام میشود و محموله ها و کالاهای مختلف با بهترین کیفیت منتقل خواهند شد.

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

پیمایش به بالا