ارسال بار به بلگراد ( حمل هوایی بلگراد )

بهترین روش برای ارسال بار به بلگراد با کمترین هزینه

یکی از بهترین روش ها برای ارسال بار به بلگراد ، حمل هوایی است . در روش حمل هوایی می توانید از طریق بهترین و تخصصی ترین خطوط هوایی ایرانی و خارجی انتقال محموله های خود را انجام دهید و محموله های شخصی و تجاری خود را ارسال کنید.

حمل هوایی به صورت کارگو و فریت بار مسافری انجام میشود و پرتو کارگو به دلیل همکاری با بهترین ایرلاین های ایرانی و خارجی امکان ارسال محموله ها در بهترین کیفیت و در مدت 2-3 روز کاری را برای شما فراهم می نماید.

برای ارسال بار به بلگراد ، مجموعه پرتو کارگو بهترین و ارزانترین تعرفه ها را برای انتقال محموله های شما در اختیارتان قرار میدهد . تیم متخصص پرتو کارگو برای ارسال هوایی به بلگراد بسته بندی تخصصی را نیز به شما عزیزان ارائه می گردد.

حمل و نقل نقل بین المللی که توسط مجموعه پرتو کارگو ارائه میشود به صورت کامل تحت پوشش بیمه نامه قرار خواهد داشت و برای بسته بندی محموله ها نیز بهترین خدمات در اختیارتان قرار میگیرد.

ارسال بار به بلگراد به صورت همه روزه انجام میشود و بدون محدودیت در حجم و وزن محموله می توانید انتقال کالاها را انجام دهید.

ارسال-بار-به-بلگراد
ارسال-بار-به-بلگراد

ارسال بار به بلگراد به صورت فریت بار مسافری

همانطور که قبلا گفته شد ، یکی از روش های ارسال بار به بلگراد ، روش فریت بار مسافری است . از آنجایی که ایرلاین های مختلف امکان حمل بار بیش از 30 کیلوگرم را برای مسافران فراهم نمی نمایند ، در صورت همراه داشتن بار اضافه یا سنگین بودن چمدان ها جریمه های سنگینی در نظر میگیرند.

از همین جهت می توانید از طریق روش فریت بار مسافری محموله و کالاهای خود را از ایران به بلگراد ارسال کنید. 

در روش فریت بار مسافری در صورتی که قصد مسافرت به بلگراد را دارید می تواند با ارائه بلیط پرواز چمدان های اضافی خود را از این طریق با هزینه ای کمتر 3-4 روز قبل از پرواز به بلگراد ارسال نمایید و در زمان ورود به بلگراد محموله خود را از گمرک فرودگاه تحویل بگیرید.

ارسال بار به بلگراد به روش فریت بار مسافری با استفاده از هواپیماهای مسافری انجام میشود و از آنجایی که تعداد پرواز های هواپیماهای مسافری زیاد است معمولا محموله در اسرع وقت به مقصد ارسال می شوند.

این روش برای ارسال محموله و کالا برای سایر اشخاص در بلگراد نیز کاربرد دارد که می توانید از طریق مشاوره با کارشناسان پرتو کارگو با اطلاعات کافی و لازم را کسب نمایید. 

حرفه ای ترین خدمات ارسال بار به صربستان با کمترین قیمت و با بهترین کیفیت انجام خواهد شد . ما با نازلترین تعرفه ها امکان انتقال محموله های مختلف شما را فراهم می نماییم.

ارسال بار به بلگراد به صورت کارگو 

یکی دیگر از روش هایی که برای ارسال بار به بلگراد مورد استفاده قرار میگیرد روش کارگو می باشد. در روش کارگو محموله های شما از طریق خطوط هواپیمایی و با استفاده از هواپیما های کارگو بارگیری و منتقل می شوند.

این روش امکان بارگیری و ارسال محموله های در حجم زیاد و یا وزن زیاد را فراهم می نماید . از همین جهت معمولا روش کارگو برای انتقال محموله ها و کالاهای تجاری و صنعتی مورد استفاده قرار میگیرد.

در روش کارگو ، هرچه وزن و حجم محموله بیشتر باشد هزینه های انتقال شما کاهش خواهد شد.  به عنوان مثال ، یکی از کاربرد های این روش می تواند ارسال کامل اثاثیه یک منزل به بلگراد باشد.

برای ارسال بار به بلگراد به صورت کارگو می توانید از طریق شماره های ما با کارشناسان متخصص در پرتو کارگو مشاوره نموده و انتقال کالاهای خود را انجام دهید. 

ارسال بار به مسکو نیز از خدماتی است که مجموعه پرتو کارگو با بهترین کیفیت به شما عزیزان ارائه می نماید.

کارگو-هوایی-بلگراد
کارگو-هوایی-بلگراد

مدارک مورد نیاز برای ارسال هوایی به بلگراد چیست  ؟ 

اگر قصد ارسال هوایی بار به بلگراد به صورت هوایی دارید ، باید به نکاتی توجه داشته باشید. کامل بودن مدارک از مهمترین مواردی است که برای ارسال بار به بلگراد و تحویل آن در فرودگاه باید مدنظر قرار گیرد. 

 • تصویر پشت و روی کارت ملی شخص فرستنده
 • تصویر صفحه اول پاسپورت شخص فرستنده
 • آدرس و شماره تلفن و ایمیل شخص فرستنده در ایران
 • تصویر پاسپورت شخص دریافت کننده در بلگراد
 • آدرس و شماره تلفن و ایمیل مقصد تحویل گیرنده در بلگراد
 • تهیه لیست کالاها یا همان پکینگ لیست

چنانچه قصد ارسال بار تجاری به بلگراد را دارید ، لازم است تا مدارک زیر را نیز ارائه نمایید :

 •  صدور فاکتور کالاها برای بارهای تجاری
 • ارائه کارت بازرگانی و یا معرفی نامه از شرکت جهت ارسال بار تجاری به بلگراد
 • دریافت مجوزهای لازم جهت اخذ مجوز صادراتی در صورت لزوم
 • تهیه پکینگ لیست و لیست بارهای موجود برای ارسال

در خصوص ارسال بار به بلگراد یا سایر شهر های صربستان ، در صورتی که مدارک شما ناقص می باشد و یا نیاز به هماهنگی برای تحویل بار دارید با شماره های ما در تماس باشید . بهترین راهکار ها در اسرع وقت در اختیار شما قرار میگیرد. با خدمات پرتو پرواز کارگو هیچ مشکلی در ارسال محموله ها به صورت هوایی به بلگراد وجود ندارد.

ارسال بار به مینسک نیز از خدماتی است که تیم با تجربه پرتو کارگو با کمترین هزینه و با بهترین کیفیت به شما عزیزان ارائه می نماید.

موارد ممنوعه برای حمل هوایی به بلگراد چیست ؟ 

خطوط هوایی معمولا از ورود برخی اقلام به دلیل احتمال ایجاد خطر برای پرواز جلوگیری می نمایند که برای ارسال هوایی به بلگراد نیز این امر وجود دارد. برخی اقلام که امکان انفجار ، آتش سوزی و . . . دارند جزوی از این لیست هستند.

موارد ممنوعه برای حمل هوایی به بلگراد به صورت زیر هستند : 

 1. مواد خوراکی نظیر خشکبار ( آجیل و تنقلات ) 
 2. مواد غذایی شامل حبوبات ، برنج و . . . 
 3. میوه و سبزیجات خشک و منجمد
 4. عرقیات و ترشیجات 
 5. اقلام آرایشی و بهداشتی ، عطر و ادکلن
 6. انواع دارو و یا دخانیات 
 7. موارد قابل اشتعال 
 8. مواد سمی 
 9. سیگار و مواد مخدر 

برخی موارد نیز توسط گمرکات 2 کشور ممنوع الورود و ممنوع الخروج می باشند . به عنوان مثال ، ارسال عتیقه به بلگراد یا سایر شهر های صربستان مطلقا امکان پذیر نمی باشد.

ارزیاب های گمرکی قبل از ارسال محموله ها در فرودگاه امام خمینی تمامی محموله ها را مورد بررسی قرار میدهند تا محموله فاقد هرگونه اشیاء عتیقه یا ممنوعه باشد. 

اگر برای ارسال بار به بلگراد به صورت هوایی نیاز به اطلاعات بیشتری دارید با شماره های پرتو کارگو در تماس باشید. 

ارسال بار به استکهلم نیز از بهترین و تخصصی ترین خدمات پرتو کارگو می باشد که با کمترین قیمت انجام خواهد شد .

هزینه های ارسال هوایی به بلگراد چقدر است ؟ 

برای ارسال بار به بلگراد به صورت هوایی ، هزینه های حمل و نقل محموله ها بر اساس وزن حجمی محموله ها مورد محاسبه قرار میگیرد. 

در مورد وزن حجمی لازم است بدانید تمامی شرکت های هواپیمایی جهت یک متر مکعب بار تقریبا 167 کیلوگرم شما را شارژ می نمایند. یعنی اگر شما باری داشته باشید که سبک باشد (مثلا ۱۲۰ کیلوگرم) و حجم آن یک متر مکعب باشد بنا بر قوانین شرکت هواپیمایی وزن محاسباتی بار شما 167 کیلوگرم درج خواهد شد.

اما در صورتی که بار شما با حجم یک متر مکعب دارای وزن ۳۰۰ کیلوگرم باشد شما طبق همین قانون ملزم به پرداخت هزینه فریت بار جهت ۳۰۰ کیلوگرم هستید. نحوه اندازه گیری وزن حجمی نیز ، اندازه طول ضرب در عرض ضرب در ارتفاع هر جعبه ، به سانتی متر ، تقسیم آن عدد به ۶۰۰۰ است. در صورتی که عدد به دست آماده از وزن جعبه شما بیشتر باشد « عدد به عنوان وزن محاسباتی بار» شما توسط شرکت هواپیمایی در نظر گرفته می شود.

هزینه ارسال بار به بلگراد در فریت بار یا حمل هوایی بار به فرودگاه‌های مهم دنیا از نحوه توزین خاصی پیروی می‌کند.معیار توزین جهت ارسال بار هوایی به دو صورت است :‌

 1. عدد روی باسکول گمرک
 2. وزن حجمی مطابق قوانین ایرلاین

در صورتی که هر ۱ متر مکعب بار شما روی باسکول بیش از ۱۶۷ Kg باشد، عدد روی باسکول به عنوان وزن محاسباتی بار شما در نظر گرفته می‌شود.

اگر هر ۱ متر مکعب از بار شما وزنی کمتر از ۱۶۷ کیلوگرم داشته باشد طبق قوانین شرکت هواپیمایی حداقل وزنی که برای یک متر مکعب بار شما در نظر می‌گیرند همان ۱۶۷ کیلوگرم خواهد بود 

ممکن است محاسبه هزینه ارسال بار به بلگراد بر اساس فرمول های بالا کمی پیچیده باشد . به همین جهت می توانید با تماس با شماره های پرتو پرواز کارگو و اعلام وزن و ابعاد محموله خود ، کمترین هزینه را از کارشناسان ما استعلام نمایید. 

ارسال-هوایی-به-بلگراد
ارسال-هوایی-به-بلگراد

مراحل ارسال هوایی بار به بلگراد

برای ارسال بار به بلگراد به صورت هوایی مراحل انجام کار به صورت زیر می باشد : 

 1. تماس با کارشناسان مجموعه پرتو کارگو
 2. مشاوره تخصصی و ارائه اطلاعات مربوط به وزن و ابعاد و نوع محموله
 3. بررسی مدارک ارسال کننده 
 4. بسته بندی
 5. انتقال محموله به فرودگاه امام
 6. انجام تشریفات گمرکی 
 7. پالت بندی
 8. صدور بارنامه حمل هوایی برای بلگراد 

در مرحله اول ، قبل از ارسال هوایی به بلگراد باید مشخصات محموله خود را به صورت دقیق به کارشناسان ارائه نمایید تا امکان سنجی ارسال محموله انجام شود. سپس نیاز به بسته بندی محموله داریم تا محدوده در هنگام حمل و نقل دچار مشکل و خسارت نشود.

در مراحل تشریفات گمرکی ، محموله توسط ارزیاب های گمرک مورد بررسی قرار خواهد گرفت . سپس از طریق دستگاه x-ray نیز مورد بررسی کامل قرار میگیرد.

در نهایت ، محموله در محل بارگیری پالت بنده شده و بارنامه حمل هوایی با کد رهگیری خدمت شما تقدیم می شود. 

برای ارسال بار به بلگراد فقط کافیست با شماره های ما در تماس باشید . کاملترین خدمات بدون سختی توسط کارشناسان انجام خواهد شد.

ارسال هوایی لوازم شخصی و اثاثیه به بلگراد 

یکی از خدماتی که از طریق حمل هوایی به بلگراد انجام می شود ، انتقال اثاثیه و لوازم خانه و وسایل شخصی می باشد .  در این روش شما عزیزان می توانید لوازم شخصی مانند لباس ، کتاب و . . . را از طریق خطوط هوایی و حمل بین المللی به بلگراد ارسال نمایید. 

برای ارسال لوازم شخصی به بلگراد به صورت هوایی بهترین راه قرار دادن این وسایل داخل یک چمدان و یا یک کارتن محکم می باشد . وسایل شما در گمرک ایران بازبینی شده و در صورت عدم وجود موارد ممنوعه مجموعه پرتو کارگو در اسرع وقت بسته های شما را به بلگراد ارسال خواهد نمود. 

از این طریق می توانید لوازم منزل را نیز ارسال نمایید . بسیاری از مهاجرین برای کاهش هزینه های خود اقدام به انتقال لوازمی مانند یخچال ، تلویزیون ، مبلمان و . . .  می نمایند که این امر نیز از طریق حمل هوایی به بلگراد امکان پذیر خواهد بود.

ارسال هوایی زعفران به بلگراد 

یکی از محموله هایی که توسط پرتو کارگو به صورت هوایی به بلگراد ارسال میشود زعفران است . در حمل هوایی به بلگراد هر پاسپورت امکان ارسال زعفران تا 100 گرم را دارد. از همین جهت قوانین سفت و سختی برای ارسال زعفران اعمال می شود. 

اگر قصد دارید مقداری زعفران به صورت هوایی به بلگراد ارسال نمایید بهتر است ابتدا با کارشناسان مجموعه پرتو کارگو در تماس باشید . مشاوران ما آماده ارائه راهنمایی کامل به شما عزیزان هستند .

ارسال فرش به صورت هوایی به بلگراد 

یکی دیگر از اقلامی که توسط هموطنان به بلگراد ارسال میشود انواع فرش دستباف و ماشینی می باشد . برای ارسال فرش نیز پرتو کارگو به صورت تخصصی امکان ارسال را فراهم می نماید.

از نظر گمرک فرودگاه ، اگر محموله فرش ارسال شده به قصد موارد تجاری نبوده و عتیقه نیز نباشد امکان ارسال آنها به بلگراد میسر است.

تعداد فرش ارسال و نوع آنها برای تشخیص تجاری بودن محموله مورد بررسی قرار خواهد گرفت. برای ارسال بار به بلگراد به صورت هوایی تنها کافیست با شماره های پرتو کارگو در تماس باشید.

درباره بلگراد

بلگراد پایتخت و بزرگترین شهر کشور صربستان است و معنی نام بلگراد شهر سفید می باشد که در میان گردشگران صربستان شهرت جهانی دارد؛ شهر در محل  دو رود بزرگ و معروف دانوب و ساوا واقع شده است و بخش تاریخی این شهر موسوم به کالمگدان (Kalemegdan) در کرانه‌ های سمت راست این دو رود قرار دارد؛ شهر بلگراد پایتخت و بزرگ ‌ترین شهر در کشور صربستان بشمار می رود و بیش از ۱/۲۰۰٫۰۰۰ نفر سکنه دارد که با احتساب محدوده حومه شهر جمعیت آن به بیش از 2 میلیون نیز میرسد و از این ‌جهت این شهر نیز یکی از بزرگترین شهرهای جنوب شرق اروپا هم شهرت یافته است؛ شهر بلگراد حدود ۳.۶ درصد از مساحت خاک صربستان را تصاحب کرده است و ۱۵ درصد از جمعیت این کشور در بلگراد سکونت دارند؛ بلگراد ، پایتخت و بزرگترین شهر صربستان  که نام این شهر در لغت به معنای شهر سفید می باشد ، شهر زیبای بلگراد در فصل های بهار و تابستان میزبان هزاران گردشگر بلگراد است که در خیابان‌ های تاریخی و زیبای شهر که قدم می‌ زنید به چشمتان خواهند خورد و از دیدن آثار تاریخی متعدد و پارک ‌ها و دریاچه‌ های این شهر غرق در لذت خواهید شد و زندگی پرجنب و جوش شبانه در بلگراد در سراسر اروپا بخصوص گردشگران صربستان شهرت جهانی دارد.

موقعیت استراتژیک این شهر که در محل برخورد دو رود دانوب و ساوا قرار گرفته است، باعث شده که این شهر از زمان‌ های بسیار دور مورد توجه امپراطوری ‌های مختلف قرار بگیرد و تحت سلطه‌ آنها اداره شود؛ این شهر در دوران جنگ جهانی دوم هم از آسیب در امان نمانده است و در سال ۱۹۹۹ این شهر ۷۸ روز در معرض حملات نیروهای ناتو در جریان جنگ کوزووو بوده است؛ بعد از طی کردن این روزهای سخت و تاریخ پرفراز و نشیب ، ‌امروزه بلگراد به یکی از مناطق گردشگری صربستان و بسیار محبوب بدل شده است . در این شهر می ‌توانید تلفیقی از بناهای تاریخی و آثار مدرن معماری را به زیبایی در کنار هم قرار گرفته است؛ قلعه ، میدان و خیابان‌ های تاریخی شهر از مهمترین و جذابترین دیدنی ‌های بلگراد بشمار می روند و شما در بلگراد در سواحل رود هم می ‌توانید تفریحات ساحلی را در ابعاد کوچک تجربه نمایید؛ بهترین زمان برای سفر به بلگراد در ماه‌ های تابستانی می باشد و البته در مجموع شهر بلگراد یک مقصد گردشگری چهار فصل است و در هیچ کدام از ماه ‌های سال برای سفر به این شهر محدودیت خاصی نخواهید داشت؛ در ماه مه ، خیابان ‌ها و میدان ‌ها پر از گردشگران صربستان است که برای لذت بردن از زیبایی‌ های بهار در شهر تفریح می کنند . رویداد فرهنگی شب موزه‌ها‌ در این ماه برگزار می‌ گردد و موقعیتی عالی برای کسانی است که به بازدید از موزه‌ ها علاقه دارند و ماه آگوست ، ماه برگزاری فستیوال‌های مختلف در این شهر است و در ماه‌ های اکتبر و نوامبر هم فستیوال‌ های هنر و موسیقی در بلگراد برپا می ‌شود.

ارسال بار به بلگراد به صورت هوایی از طریق فرودگاه امام خمینی تهران انجام میشود و انتقال محموله ها با همکاری بهترین ایرلاین های ایرانی و خارجی انجام میشود . تیم متخصص پرتو کارگو برای ارسال بار به صورت هوایی به بلگراد به صورت همه روزه آماده همکاری با شما عزیزان است.

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

پیمایش به بالا