ارسال بار به دورتموند ( حمل هوایی دورتموند ) حمل فوری و ارزان

بهترین روش برای ارسال بار به دورتموند با کمترین هزینه

ارسال بار به دورتموند یکی از خدمات تخصصی مجموعه پرتو کارگو است که امکان انتقال محموله ها و کالاهای شخصی و تجاری و صنعتی را برای شما عزیزان فراهم می نماید. 

در خدمات ارسال بار به دورتموند امکان انتقال محموله ها از ایران به دورتموند تنها با یک تماس فراهم می گردد. برای ارسال بار به دورتموند از روش حمل هوایی استفاده می شود که در اسرع وقت امکان انتقال محموله ها را فراهم می نماید.

در روش حمل هوایی برای دورتموند محموله های شما از طریق فرودگاه امام خمینی بارگیری و با استفاده از خطوط هوایی بین المللی و ایرانی به فرودگاه دورتموند ارسال میشوند.

حمل و نقل نقل بین المللی که توسط مجموعه پرتو کارگو ارائه میشود به صورت کامل تحت پوشش بیمه نامه قرار خواهد داشت و برای بسته بندی محموله ها نیز بهترین خدمات در اختیارتان قرار میگیرد.

ارسال بار به دورتموند به صورت همه روزه انجام میشود و بدون محدودیت در حجم و وزن محموله می توانید انتقال کالاها را انجام دهید.

ارسال-بار-به-دورتموند
ارسال-بار-به-دورتموند

ارسال بار به دورتموند به صورت فریت بار مسافری

همانطور که قبلا گفته شد ، یکی از روش های ارسال بار به دورتموند ، روش فریت بار مسافری است . از آنجایی که ایرلاین های مختلف امکان حمل بار بیش از 30 کیلوگرم را برای مسافران فراهم نمی نمایند ، در صورت همراه داشتن بار اضافه یا سنگین بودن چمدان ها جریمه های سنگینی در نظر میگیرند.

از همین جهت می توانید از طریق روش فریت بار مسافری محموله و کالاهای خود را از ایران به دورتموند ارسال کنید. 

در روش فریت بار مسافری در صورتی که قصد مسافرت به دورتموند را دارید می تواند با ارائه بلیط پرواز چمدان های اضافی خود را از این طریق با هزینه ای کمتر 3-4 روز قبل از پرواز به دورتموند ارسال نمایید و در زمان ورود به دورتموند محموله خود را از گمرک فرودگاه تحویل بگیرید.

ارسال بار به دورتموند به روش فریت بار مسافری با استفاده از هواپیماهای مسافری انجام میشود و از آنجایی که تعداد پرواز های هواپیماهای مسافری زیاد است معمولا محموله در اسرع وقت به مقصد ارسال می شوند.

این روش برای ارسال محموله و کالا برای سایر اشخاص در دورتموند نیز کاربرد دارد که می توانید از طریق مشاوره با کارشناسان پرتو کارگو با اطلاعات کافی و لازم را کسب نمایید. 

برای ارسال بار به آلمان می توانید از طریق شماره های پرتو کارگو بهترین خدمات را در اسرع وقت تجربه کنید.

ارسال بار به دورتموند به صورت کارگو 

یکی دیگر از روش هایی که برای ارسال بار به دورتموند مورد استفاده قرار میگیرد روش کارگو می باشد. در روش کارگو محموله های شما از طریق خطوط هواپیمایی و با استفاده از هواپیما های کارگو بارگیری و منتقل می شوند.

این روش امکان بارگیری و ارسال محموله های در حجم زیاد و یا وزن زیاد را فراهم می نماید . از همین جهت معمولا روش کارگو برای انتقال محموله ها و کالاهای تجاری و صنعتی مورد استفاده قرار میگیرد.

در روش کارگو ، هرچه وزن و حجم محموله بیشتر باشد هزینه های انتقال شما کاهش خواهد شد.  به عنوان مثال ، یکی از کاربرد های این روش می تواند ارسال کامل اثاثیه یک منزل به دورتموند باشد.

برای ارسال بار به دورتموند به صورت کارگو می توانید از طریق شماره های ما با کارشناسان متخصص در پرتو کارگو مشاوره نموده و انتقال کالاهای خود را انجام دهید. 

علاوه بر ارسال بار به دورتموند ، همه روزه برای ارسال بار به برلین و ارسال بار به مونیخ میز بهترین خدمات را مجموعه پرتو کارگو در اختیار شما قرار میدهد.

کارگو-هوایی-برای-دورتموند

مدارک مورد نیاز برای ارسال هوایی به دورتموند چیست  ؟ 

اگر قصد ارسال هوایی بار به دورتموند به صورت هوایی دارید ، باید به نکاتی توجه داشته باشید. کامل بودن مدارک از مهمترین مواردی است که برای ارسال بار به دورتموند و تحویل آن در فرودگاه باید مدنظر قرار گیرد. 

 • تصویر پشت و روی کارت ملی شخص فرستنده
 • تصویر صفحه اول پاسپورت شخص فرستنده
 • آدرس و شماره تلفن و ایمیل شخص فرستنده در ایران
 • تصویر پاسپورت شخص دریافت کننده در دورتموند
 • آدرس و شماره تلفن و ایمیل مقصد تحویل گیرنده در دورتموند
 • تهیه لیست کالاها یا همان پکینگ لیست

چنانچه قصد ارسال بار تجاری به دورتموند را دارید ، لازم است تا مدارک زیر را نیز ارائه نمایید :

 •  صدور فاکتور کالاها برای بارهای تجاری
 • ارائه کارت بازرگانی و یا معرفی نامه از شرکت جهت ارسال بار تجاری به دورتموند
 • دریافت مجوزهای لازم جهت اخذ مجوز صادراتی در صورت لزوم
 • تهیه پکینگ لیست و لیست بارهای موجود برای ارسال

در خصوص ارسال بار به دورتموند یا سایر شهر های آلمان ، در صورتی که مدارک شما ناقص می باشد و یا نیاز به هماهنگی برای تحویل بار دارید با شماره های ما در تماس باشید . بهترین راهکار ها در اسرع وقت در اختیار شما قرار میگیرد. با خدمات پرتو پرواز کارگو هیچ مشکلی در ارسال محموله ها به صورت هوایی به دورتموند وجود ندارد.

علاوه بر ارسال بار به دورتموند ، همه روزه برای ارسال بار به هامبورگ نیز بهترین خدمات را می توانید از ما بخواهید.

موارد ممنوعه برای حمل هوایی به دورتموند چیست ؟ 

خطوط هوایی معمولا از ورود برخی اقلام به دلیل احتمال ایجاد خطر برای پرواز جلوگیری می نمایند که برای ارسال هوایی به دورتموند نیز این امر وجود دارد. برخی اقلام که امکان انفجار ، آتش سوزی و . . . دارند جزوی از این لیست هستند.

موارد ممنوعه برای حمل هوایی به دورتموند به صورت زیر هستند : 

 1. مواد خوراکی نظیر خشکبار ( آجیل و تنقلات ) 
 2. مواد غذایی شامل حبوبات ، برنج و . . . 
 3. میوه و سبزیجات خشک و منجمد
 4. عرقیات و ترشیجات 
 5. اقلام آرایشی و بهداشتی ، عطر و ادکلن
 6. انواع دارو و یا دخانیات 
 7. موارد قابل اشتعال 
 8. مواد سمی 
 9. سیگار و مواد مخدر 

برخی موارد نیز توسط گمرکات 2 کشور ممنوع الورود و ممنوع الخروج می باشند . به عنوان مثال ، ارسال عتیقه به دورتموند یا سایر شهر های آلمان مطلقا امکان پذیر نمی باشد.

ارزیاب های گمرکی قبل از ارسال محموله ها در فرودگاه امام خمینی تمامی محموله ها را مورد بررسی قرار میدهند تا محموله فاقد هرگونه اشیاء عتیقه یا ممنوعه باشد. 

اگر برای ارسال بار به دورتموند به صورت هوایی نیاز به اطلاعات بیشتری دارید با شماره های پرتو کارگو در تماس باشید.  ارسال بار به اشتوتگارت و ارسال بار به کلن نیز به صورت تخصصی انجام میشود و انتقال محموله ها در کمترین زمان ممکن انجام میشود.

ارسال-هوایی-بار-و-کالا-برای-دورتموند
ارسال-هوایی-بار-و-کالا-برای-دورتموند

هزینه های ارسال هوایی به دورتموند چقدر است ؟ 

برای ارسال بار به دورتموند به صورت هوایی ، هزینه های حمل و نقل محموله ها بر اساس وزن حجمی محموله ها مورد محاسبه قرار میگیرد. 

در مورد وزن حجمی لازم است بدانید تمامی شرکت های هواپیمایی جهت یک متر مکعب بار تقریبا 167 کیلوگرم شما را شارژ می نمایند. یعنی اگر شما باری داشته باشید که سبک باشد (مثلا ۱۲۰ کیلوگرم) و حجم آن یک متر مکعب باشد بنا بر قوانین شرکت هواپیمایی وزن محاسباتی بار شما 167 کیلوگرم درج خواهد شد.

اما در صورتی که بار شما با حجم یک متر مکعب دارای وزن ۳۰۰ کیلوگرم باشد شما طبق همین قانون ملزم به پرداخت هزینه فریت بار جهت ۳۰۰ کیلوگرم هستید. نحوه اندازه گیری وزن حجمی نیز ، اندازه طول ضرب در عرض ضرب در ارتفاع هر جعبه ، به سانتی متر ، تقسیم آن عدد به ۶۰۰۰ است. در صورتی که عدد به دست آماده از وزن جعبه شما بیشتر باشد « عدد به عنوان وزن محاسباتی بار» شما توسط شرکت هواپیمایی در نظر گرفته می شود.

هزینه ارسال بار به دورتموند در فریت بار یا حمل هوایی بار به فرودگاه‌های مهم دنیا از نحوه توزین خاصی پیروی می‌کند.معیار توزین جهت ارسال بار هوایی به دو صورت است :‌

 1. عدد روی باسکول گمرک
 2. وزن حجمی مطابق قوانین ایرلاین

در صورتی که هر ۱ متر مکعب بار شما روی باسکول بیش از ۱۶۷ Kg باشد، عدد روی باسکول به عنوان وزن محاسباتی بار شما در نظر گرفته می‌شود.

اگر هر ۱ متر مکعب از بار شما وزنی کمتر از ۱۶۷ کیلوگرم داشته باشد طبق قوانین شرکت هواپیمایی حداقل وزنی که برای یک متر مکعب بار شما در نظر می‌گیرند همان ۱۶۷ کیلوگرم خواهد بود 

ممکن است محاسبه هزینه ارسال بار به دورتموند بر اساس فرمول های بالا کمی پیچیده باشد . به همین جهت می توانید با تماس با شماره های پرتو پرواز کارگو و اعلام وزن و ابعاد محموله خود ، کمترین هزینه را از کارشناسان ما استعلام نمایید. 

مراحل ارسال هوایی بار به دورتموند

برای ارسال بار به دورتموند به صورت هوایی مراحل انجام کار به صورت زیر می باشد : 

 1. تماس با کارشناسان مجموعه پرتو کارگو
 2. مشاوره تخصصی و ارائه اطلاعات مربوط به وزن و ابعاد و نوع محموله
 3. بررسی مدارک ارسال کننده 
 4. بسته بندی
 5. انتقال محموله به فرودگاه امام
 6. انجام تشریفات گمرکی 
 7. پالت بندی
 8. صدور بارنامه حمل هوایی برای دورتموند 

در مرحله اول ، قبل از ارسال هوایی به دورتموند باید مشخصات محموله خود را به صورت دقیق به کارشناسان ارائه نمایید تا امکان سنجی ارسال محموله انجام شود. سپس نیاز به بسته بندی محموله داریم تا محدوده در هنگام حمل و نقل دچار مشکل و خسارت نشود.

در مراحل تشریفات گمرکی ، محموله توسط ارزیاب های گمرک مورد بررسی قرار خواهد گرفت . سپس از طریق دستگاه x-ray نیز مورد بررسی کامل قرار میگیرد.

در نهایت ، محموله در محل بارگیری پالت بنده شده و بارنامه حمل هوایی با کد رهگیری خدمت شما تقدیم می شود. 

برای ارسال بار به دورتموند فقط کافیست با شماره های ما در تماس باشید . کاملترین خدمات بدون سختی توسط کارشناسان انجام خواهد شد.

ارسال هوایی لوازم شخصی و اثاثیه به دورتموند 

یکی از خدماتی که از طریق حمل هوایی به دورتموند انجام می شود ، انتقال اثاثیه و لوازم خانه و وسایل شخصی می باشد .  در این روش شما عزیزان می توانید لوازم شخصی مانند لباس ، کتاب و . . . را از طریق خطوط هوایی و حمل بین المللی به دورتموند ارسال نمایید. 

برای ارسال لوازم شخصی به دورتموند به صورت هوایی بهترین راه قرار دادن این وسایل داخل یک چمدان و یا یک کارتن محکم می باشد . وسایل شما در گمرک ایران بازبینی شده و در صورت عدم وجود موارد ممنوعه مجموعه پرتو کارگو در اسرع وقت بسته های شما را به دورتموند ارسال خواهد نمود. 

از این طریق می توانید لوازم منزل را نیز ارسال نمایید . بسیاری از مهاجرین برای کاهش هزینه های خود اقدام به انتقال لوازمی مانند یخچال ، تلویزیون ، مبلمان و . . .  می نمایند که این امر نیز از طریق حمل هوایی به دورتموند امکان پذیر خواهد بود.

ارسال هوایی زعفران به دورتموند 

یکی از محموله هایی که توسط پرتو کارگو به صورت هوایی به دورتموند ارسال میشود زعفران است . در حمل هوایی به دورتموند هر پاسپورت امکان ارسال زعفران تا 100 گرم را دارد. از همین جهت قوانین سفت و سختی برای ارسال زعفران اعمال می شود. 

اگر قصد دارید مقداری زعفران به صورت هوایی به دورتموند ارسال نمایید بهتر است ابتدا با کارشناسان مجموعه پرتو کارگو در تماس باشید . مشاوران ما آماده ارائه راهنمایی کامل به شما عزیزان هستند .

ارسال فرش به صورت هوایی به دورتموند 

یکی دیگر از اقلامی که توسط هموطنان به دورتموند ارسال میشود انواع فرش دستباف و ماشینی می باشد . برای ارسال فرش نیز پرتو کارگو به صورت تخصصی امکان ارسال را فراهم می نماید.

از نظر گمرک فرودگاه ، اگر محموله فرش ارسال شده به قصد موارد تجاری نبوده و عتیقه نیز نباشد امکان ارسال آنها به دورتموند میسر است.

تعداد فرش ارسال و نوع آنها برای تشخیص تجاری بودن محموله مورد بررسی قرار خواهد گرفت. برای ارسال بار به دورتموند به صورت هوایی تنها کافیست با شماره های پرتو کارگو در تماس باشید.

درباره دورتموند

شهر دورتموند، در شمال ایالت وستفالن و در غرب کشور آلمان قرار دارد. دورتموند بزرگترین شهر به لحاظ مساحت و جمعیت در منطقه روهر است. این شهر دارای تأسیسات بندرگاهی گسترده‌ای است و استادیوم بزرگ وستفالن و تیم فوتبال معروف بورسیا دورتموند نیز در این شهر قرار دارد. در نزدیکی پارک وستفالن، برج فلورین را مشاهده خواهید کرد و برج U دورتموند هم از مشخصه های دیگر این شهر است. فولاد، ماشین آلات، تجهیزات الکترونیکی، وسایل نقلیه موتوری، و زغال سنگ محصولات اصلی دورتموند هستند که از صنایع مادر محسوب می‌شوند و فعالیت‌های زیادی وابسته به خدمات و تولیدات آنهاست. 

دانشگاه معروف این شهر دانشگاه دورتموند نام دارد که در سال 1986 تاسیس شده است. علاوه بر دانشگاه دورتموند، مراکز مهمی همچون انستیتوی فیزیولوژیکی مولکولی، موسسه تحقیقات اجتماعی دانشگاه Münster و چند موسسه تحقیقاتی دیگر که در زمینه‌های روزنامه نگاری، کوهنوردی، معدن، تربیت معلم  و مرکز مطالعات اجتماعی فعالیت می‌کنند، در دورتموند قرار دارند. موزه‌های شهر دورتموند بسیار معروف هستند و در واقع دورتموند شهر موزه‌های فرهنگ و هنر است. یکی از آثار باستانی و نفیسی که در موزه فرهنگ و هنر دورتموند نگهداری می‌شود، ” گنج دورتموند” نام دارد که شامل 400 سکه‌ی طلاست!

برای ارسال بار به دورتموند بهترین و تخصصی ترین روش حمل هوایی است که توسط مجموعه پرتو کارگو به صورت همه روزه انجام میشود. ما به عنوان تیم متخصص ارسال بار به دورتموند به صورت رایگان مشاوره تخصصی در اختیار شما قرار میدهیم .

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

پیمایش به بالا