ارسال بار به ترکیه (بهترین حمل هوایی با کمترین قیمت ) تحویل 3 روزه

ارسال بار به ترکیه چگونه انجام میشود ؟ 

ترکیه مهمترین مقصد مهاجرتی و گردشگری هموطنان گرامی است و از همین جهت حجم زیادی از انواع کالا و محموله ها از ایران به ترکیه ارسال میشوند . بسیاری از هموطنان برای ارسال اضافه بار مسافری و یا کالاهای تجاری خود به دنبال بهترین و سریعترین راهکار می باشند و بهترین خدمات را می توانید از پرتو کارگو دریافت کنید.

ارسال بار به ترکیه به صورت هوایی بهترین روش برای انتقال محموله ها و کالاهای مختلف از ایران می باشد که توسط پرتو کارگو در مدت 3 روز کاری انجام میشود . برای ارسال بار به ترکیه به صورت هوایی فقط کافیست محموله های خود را در فرودگاه امام خمینی تهران به کارشناسان ما تحویل نمایید و بعد از 3 روز در ترکیه تحویل بگیرید .

ارسال بار به ترکیه توسط پرتو کارگو با سالها تجربه انجام می شود و مشاوره رایگان برای اطلاع از نحوه کار ، مدارک مورد نیاز و . . . به صورت تلفنی در اختیار شما قرار میگیرد . اگر قصد ارسال بار به ترکیه را دارید از امنیت محموله خود کاملا آسوده باشید زیرا مجموعه پرتو کارگو از بهترین بیمه نامه برای حفاظت از کالاها و محموله های شما استفاده می نماید.

حمل و نقل بین المللی به صورت همه روزه برای همه نقاط جهان توسط پرتو پرواز انجام خواهد شد. 

مراحل ارسال بار به ترکیه به صورت هوایی 

برای ارسال بار به ترکیه به صورت هوایی ، ابتدا باید با کارشناسان پرتو پرواز کارگو در تماس باشید و اطلاعات محموله خود را به ایشان ارائه نمایید . مشاوران و کارشناسان ما با بررسی محموله ها ، امکان ارسال آنها از طریق خطوط هوایی را مورد بررسی قرار میدهند . همانطور که میدانید برخی اقلام به صورت هوایی قابل ارسال نمی باشند که در ادامه به بررسی آنها پرداخته خواهد شد. 

پس از حصول اطمینان از امکان ارسال محموله ، بسته بندی باید بر اساس شرایط محموله صورت گیرد که این امر قابل انجام توسط شما و یا کارشناسان ما خواهد بود . پس از بسته بندی محموله می بایست محموله به محل شرکت در فرودگاه امام خمینی ارسال شود که این امر نیز می تواند به صورت مستقیم توسط شما و یا توسط پیک شرکت انجام شود . 

در فرودگاه امام خمینی ، محموله ها مورد بررسی ارزیاب گمرک قرار خواهد گرفت تا میزان و هزینه ارسال آن به خارج از کشور مشخص شود . در نهایت ، محموله توسط کارشناسان برای بارگیری ارسال و بارنامه به همراه بیمه نامه صادر و به شما عزیزان تقدیم خواهد شد . 

ارسال بار به ترکیه به همین سرعت و سادگی انجام خواهد شد . فقط کافیست با شماره های ما در تماس باشید . 

علاوه بر ترکیه ، ارسال بار به روسیه نیز به صورت همه روزه انجام خواهد شد . با شماره های پرتو کارگو در تماس باشید .

چه محموله هایی به ترکیه ارسال نمی شوند ؟ 

برخی محموله ها توسط سازمان هواپیمایی و خطوط ایرلاین جهت حمل با هواپیما ممنوع اعلام شده اند . از همین جهت امکان ارسال آنها وجود ندارد . این محموله های ممکن از در طول پرواز به دلیل افزایش / کاهش ارتفاع و فشار هوا باعث بروز مشکلاتی شوند .

در لیست زیر ، برخی محموله ها که برای ارسال بار به ترکیه به صورت هوایی ممنوع هستند قرار دارند : 

 1. مواد خوراکی نظیر خشکبار ( آجیل و تنقلات ) 
 2. مواد غذایی شامل حبوبات ، برنج و . . . 
 3. میوه و سبزیجات خشک و منجمد
 4. عرقیات و ترشیجات 
 5. اقلام آرایشی و بهداشتی ، عطر و ادکلن
 6. انواع دارو و یا دخانیات 
 7. موارد قابل اشتعال 
 8. مواد سمی 

در برخی موارد روش هایی برای ارسال این این اقلام وجود دارد که بهتر است در این خصوص با شماره های مجموعه پرتو پرواز کارگو در تماس باشید و اطلاعات کامل را از کارشناسان ما دریافت نمایید. 

مجموعه پرتو پرواز کارگو با سالها تجربه در ارسال بار به ترکیه به صورت هوایی به صورت همه روزه آماده ارائه خدمات با کمترین هزینه به شما عزیزان است. علاوه بر ارسال بار به ترکیه ، همه روزه برای ارسال بار به بلغارستان نیز بهترین خدمات را می توانید از ما بخواهید .

روش های ارسال بار به ترکیه به صورت هوایی 

برای ارسال بار به ترکیه به صورت هوایی 2 روش وجود دارد که باید بر اساس شرایط و وضعیت محموله ها مورد استفاده قرار گیرد . این روش ها به صورت زیر می باشند : 

 • فریت بار مسافری 
 • کارگو 

روش فریت بار مسافری برای ارسال محموله های مختلف با وزن بالای 10 کیلو تا چند 100 کیلو مورد استفاده قرار میگیرد . این روش با استفاده از هواپیماهای مسافری انجام می شود و از همین جهت محدودیت های بیشتر و در عین حال تعداد پرواز های بیشتر و متنوع تری را شامل می شود. 

اگر محموله ها دارای وزن بالاتری باشند ، حمل بار به ترکیه به روش کارگو انجام خواهد شد . در این روش ، محموله ها با استفاده از هواپیماهای مخصوص کارگو ( هواپیمای باری ) بارگیری و منتقل می شوند. 

در صورتی که قصد ارسال بار به ترکیه به صورت هوایی را دارید ، فقط کافیست با شماره های ما در تماس باشید و بهترین خدمات را با کمترین هزینه تجربه کنید. بهترین و تخصصی ترین خدمات ارسال بار به فنلاند نیز توسط تیم متخصص پرتو کارگو در اختیار شما قرار میگیرد . با شماره های ما در تماس باشید و بهترین خدمات را تجربه کنید.

ارسال لوازم شخصی و هدیه به ترکیه 

برای ارسال بار به ترکیه ، در صورتی که قصد دارید لوازم شخصی خود مانند چمدان لباس ، لوازم دانشجویی ، لوازم خانه و . . . را ارسال کنید می توانید از خدمات پرتو کارگو با بهترین کیفیت استفاده نمایید. 

برای ارسال لوازم شخصی به ترکیه ، محموله های شما توسط کارشناسان ما بررسی ، بسته بندی و پالت بندی شده و توسط خطوط هوایی به سادگی و در اسرع وقت لوازم خود را ارسال کنید. 

برای ارسال لوازم شخصی و هدیه به ترکیه ، محموله هایی که وزن بین 10 تا 45 کیلو دارند به راحتی و با هزینه ای معقول و مناسب منتقل خواهند شد. برای ارسال محموله های شخصی و هدیه برای شهر های مختلف ترکیه ، حمل هوایی با پوشش کامل بیمه نامه انجام خواهد شد و از این جهت می توانید با خیال آسوده محموله های خود را منتقل کنید. 

معمولا برای ارسال بار به ترکیه بین 3-5 روز کاری زمان برای انتقال محموله ها نیاز است . در برخی موارد ممکن است به دلیل زمانبندی تحویل محموله به پرواز ، ارسال سریعتر نیز انجام شود. 

علاوه بر ارسال بار به ترکیه ، همه روزه برای ارسال بار به ایتالیا نیز می توانید از طریق شماره های ما ثبت سفارش خود را انجام دهید .

هزینه های ارسال بار به ترکیه چقدر است ؟ 

برای ارسال بار به ترکیه به صورت هوایی ، هزینه های حمل و نقل محموله ها بر اساس وزن حجمی محموله ها مورد محاسبه قرار میگیرد . 

در مورد وزن حجمی لازم است بدانید تمامی شرکت های هواپیمایی جهت یک متر مکعب بار تقریبا 167 کیلوگرم شما را شارژ می نمایند. یعنی اگر شما باری داشته باشید که سبک باشد (مثلا ۱۲۰ کیلوگرم) و حجم آن یک متر مکعب باشد بنا بر قوانین شرکت هواپیمایی وزن محاسباتی بار شما 167 کیلوگرم درج خواهد شد.

اما در صورتی که بار شما با حجم یک متر مکعب دارای وزن ۳۰۰ کیلوگرم باشد شما طبق همین قانون ملزم به پرداخت هزینه فریت بار جهت ۳۰۰ کیلوگرم هستید. نحوه اندازه گیری وزن حجمی نیز ، اندازه طول ضرب در عرض ضرب در ارتفاع هر جعبه ، به سانتی متر ، تقسیم آن عدد به ۶۰۰۰ است. در صورتی که عدد به دست آماده از وزن جعبه شما بیشتر باشد « عدد به عنوان وزن محاسباتی بار» شما توسط شرکت هواپیمایی در نظر گرفته می شود.

هزینه ارسال بار به ترکیه در فریت بار یا حمل هوایی بار به فرودگاه‌های مهم دنیا از نحوه توزین خاصی پیروی می‌کند.معیار توزین جهت ارسال بار هوایی به دو صورت است :‌

 1. عدد روی باسکول گمرک
 2. وزن حجمی مطابق قوانین ایرلاین

در صورتی که هر ۱ متر مکعب بار شما روی باسکول بیش از ۱۶۷ Kg باشد، عدد روی باسکول به عنوان وزن محاسباتی بار شما در نظر گرفته می‌شود.

اگر هر ۱ متر مکعب از بار شما وزنی کمتر از ۱۶۷ کیلوگرم داشته باشد طبق قوانین شرکت هواپیمایی حداقل وزنی که برای یک متر مکعب بار شما در نظر می‌گیرند همان ۱۶۷ کیلوگرم خواهد بود 

ممکن است محاسبه هزینه ارسال بار به ترکیه بر اساس فرمول های بالا کمی پیچیده باشد . به همین جهت می توانید با تماس با شماره های پرتو پرواز کارگو و اعلام وزن و ابعاد محموله خود ، کمترین هزینه را از کارشناسان ما استعلام نمایید. 

آیا ارسال بار به ترکیه به صورت هوایی به صرفه است ؟ 

همانطور که میدانید ، برای ارسال بار به ترکیه یا سایر کشور های ، معمولا ایرلاین ها اجازه همراه داشتن بار تا 30 کیلو گرم ( در برخی موارد کمتر ) را به مسافران میدهند . با این حساب ، هزینه های همراه داشتن اضافه بار مسافری و پرداخت جریمه های آن بسیار زیاد خواهد بود . 

هزینه خدمات فریت بار و حمل هوایی برای ترکیه نسبت به پرداخت جریمه ها به مراتب کمتر خواهد بود. 

 • بارهای 10 الی 11 کیلوگرم را بارهای مینیموم می‌نامند و به دلیل این که وزن کمی دارند، بر اساس فاصله مبدا تا مقصد محاسبه می‎شوند
 • بارهای 7 الی 30 کیلوگرم را بارهای نرمال می‌نامند و مانند نمونه قبلی، به دلیل داشتن وزن کمتر، بر اساس فاصله بین مبدا تا مقصد محاسبه می‌شوند
 • برای ارسال بارهای 45 کیلوگرم، عدد ثابتی در نظر گرفته می‎شود که از سوی ایرلاین‌ها تنظیم شده و بر اساس شرایط نرخ ارز، ممکن است دچار نوسان شوند
 • اگر بار شما بین 45 تا 100 کیلوگرم باشد، با همان تعرفه صد کیلوگرمی محاسبه می‌شود
 • برای حمل و نقل بارهای بین 100 تا 300 کیلوگرم نیز عدد ثابتی وجود دارد و با توجه به شهر مقصد تعیین نمی‌شود
 • بارهای 300 کیلوگرم به بالا را تناژ می‌نامند و دارای هزینه کمتری نسبت به مورد قبلی می‌باشد

بر همین اساس ، هزینه های ارسال بار به ترکیه به صورت هوایی به نسبت به پرداخت جریمه های اضافه بار بسیار کمتر خواهد شد .  

برای استعلام قیمت دقیق ارسال بار به ترکیه به صورت هوایی فقط کافیست با شماره های ما در تماس باشید و بهترین و دقیق ترین نرخ را در اختیار داشته باشید. 

مدارک مورد نیاز برای ارسال بار به ترکیه چیست  ؟ 

اگر قصد ارسال بار به ترکیه به صورت هوایی دارید ، باید به نکاتی توجه داشته باشید . کامل بودن مدارک از مهمترین مواردی است که برای ارسال بار به ترکیه و تحویل آن در فرودگاه باید مدنظر قرار گیرد . 

 • تصویر پشت و روی کارت ملی شخص فرستنده
 • تصویر صفحه اول پاسپورت شخص فرستنده
 • آدرس و شماره تلفن و ایمیل شخص فرستنده در ایران
 • تصویر پاسپورت شخص دریافت کننده در ترکیه
 • آدرس و شماره تلفن و ایمیل مقصد تحویل گیرنده در ترکیه
 • تهیه لیست کالاها یا همان پکینگ لیست

چنانچه قصد ارسال بار تجاری به ترکیه را دارید ، لازم است تا مدارک زیر را نیز ارائه نمایید :

 •  صدور فاکتور کالاها برای بارهای تجاری
 • ارائه کارت بازرگانی و یا معرفی نامه از شرکت جهت ارسال بار تجاری به ترکیه
 • دریافت مجوزهای لازم جهت اخذ مجوز صادراتی در صورت لزوم
 • تهیه پکینگ لیست و لیست بارهای موجود برای ارسال

در خصوص ارسال بار به ترکیه یا سایر کشور ها ، در صورتی که مدارک شما ناقص می باشد و یا نیاز به هماهنگی برای تحویل بار دارید با شماره های ما در تماس باشید . بهترین راهکار ها در اسرع وقت در اختیار شما قرار میگیرد. با خدمات پرتو پرواز کارگو هیچ مشکلی در ارسال محموله ها به صورت هوایی به ترکیه وجود ندارد.

آیا برای ارسال بار به ترکیه به صورت هوایی از بیمه استفاده می شود ؟ 

بله ، برای ارسال بار به ترکیه یا سایر کشور ها محموله های شما تحت پوشش کامل بیمه نامه خطوط هوایی قرار میگیرند . این بیمه نامه در صورت بروز حادثه تمامی خسارات وارده را به صورت کامل پرداخت خواهد نمود.

همانطور که میدانید ، حمل و نقل هوایی ایمن ترین روش باربری است اما برای حفظ ایمنی و سرمایه افراد که محموله های خود را به پرتو پرواز کارگو می سپارند ، بهترین بیمه نامه برای انتقال محموله ها در نظر گرفته می شود تا ارسال بار به ترکیه با خیال آسوده انجام شود . با شماره های مجموعه پرتو پرواز کارگو در تماس باشید تا بهترین خدمات را در اسرع وقت تجربه کنید.

درباره ترکیه

تُرکیه (ترکی استانبولی: Türkiye‎ [ˈtyɾcije])، با نام رسمی جمهوری ترکیه (ترکی استانبولی: Türkiye Cumhuriyeti‎ [ˈtyɾcije dʒumˈhu:ɾijeti] ، یک کشور فراقاره‌ای است که بخش عمدهٔ آن در آناتولی در غرب آسیا قرار دارد و بخش کوچکی از آن در بالکان در اروپای جنوب شرقی واقع شده‌است. ترکیه از شمال با دریای سیاه، از شمال شرقی با گرجستان، از شرق با ارمنستان، جمهوری آذربایجان و ایران، از جنوب شرقی با عراق، از جنوب با سوریه و دریای مدیترانه، از غرب با دریای اژه، و از شمال غربی با یونان و بلغارستان مرز مشترک دارد، در حالی که قبرس در سواحل جنوبی این کشور واقع شده‌است. ترک‌ها اکثریت جمعیت این کشور را تشکیل می‌دهند و کردها اقلیت قابل‌توجهی در این کشور هستند. آنکارا پایتخت ترکیه است، در حالی که استانبول بزرگ‌ترین شهر و مرکز مالی آن است.

ترکیهٔ امروزی یکی از اولین مناطق مسکون جهان است و مکان‌های مهم دوران نوسنگی مانند گوبکلی‌تپه و تمدن‌های باستانی از جمله حتیان، هیتی‌ها، آناتولیایی‌های باستان، یونانیان میسنی، ایرانیان و دیگران در آن سکنی گزیده بودند.

پس از فتوحات اسکندر مقدونی که عصر هلنیستی آغاز شد، بیشتر مناطق باستانی در ترکیهٔ امروزی از نظر فرهنگی هلنیستی بود که در دوران بیزانس نیز ادامه یافت.رکان سلجوقی در سدهٔ یازدهم مهاجرت‌شان به ترکیهٔ امروزی را آغاز کردند و سلجوقیان روم تا زمان حملهٔ مغول در سال ۱۲۴۳ بر آناتولی حکومت می‌کردند. در اواخر سدهٔ سیزدهم، عثمانی‌ها مقامات سلطنتی را متحد کرده و بالکان را فتح کردند و ترک‌سازی آناتولی در طول امپراتوری عثمانی افزایش یافت. پس از فتح قسطنطنیه (استانبول) در سال ۱۴۵۳ توسط محمد دوم، توسعهٔ عثمانی در دوران سلیم یکم ادامه یافت. 

برای ارسال بار به ترکیه به صورت هوایی از خطوط هوایی ترکیش ایرلاینز و ماهان ، ایران ایر و قشم ایر استفاده می شود و در صورتی پرواز هیچ یک از این شرکت ها در دسترس نباشد سایر خطوط هوایی مانند دوبی ایر ، امارات ، لوفتهانزا و . . . نیز پرواز همه روزه به استانبول یا سایر شهر های ترکیه دارند که امکان ارسال محموله ها برای شما عزیزان فراهم می شود .

روش ارسال هوایی برای ترکیه به همین یک روش سریع و مقرون به صرفه است . با شماره کارشناسان ما در تماس باشید و بهترین خدمات را دریافت نمایید.

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

پیمایش به بالا