ارسال بار به پورتو ( حمل هوایی پورتو ) + بیمه با کمترین قیمت

بهترین روش برای ارسال بار به پورتو با کمترین هزینه

بهترین و سریعترین روش برای ارسال بار و کالا به پورتو روش حمل هوایی است که توسط مجموعه پرتو کارگو با بهترین کیفیت و کمترین هزینه به شما عزیزان ارائه میشود. ما در تیم حمل و نقل پرتو کارگو به دلیل استقرار در فرودگاه امام خمینی تهران و ارتباط فعال با تمامی ایرلاین های ایرانی و خارجی به صورت همه روزه امکان انتقال محموله های مختلف شما از ایران به پورتو یا سایر شهر های پرتغال را برای شما فراهم می نماییم.

در روش حمل هوایی پرتو محموله های شما از طریق خطوط هوایی بین المللی از فرودگاه امام خمینی بارگیری و به پورتو ارسال می شود . با حمل هوایی امکان انتقال کالاهای تجاری ، صنعتی و شخصی و … برای شما عزیزان فراهم خواهد شد.

در خدمات ارسال بار به پورتو شرط انتقال محموله مجاز بودن آن و تایید ارزیاب گمرک می باشد . محموله ها در فرودگاه امام خمینی به صورت کامل مورد بررسی قرار میگیرد و دستگاه ایکس ری نیز محموله شما را چک خواهد نمود.

محموله هایی که به پورتو ارسال می شوند به صورت کامل تحت پوشش بهترین و کاملترین بیمه نامه قرار میگیرند .

پرتو کارگو به عنوان یکی از بهترین و تخصصی ترین مجموعه های ارائه دهنده خدمات حمل و نقل بین المللی برای ارسال بار به پورتو به صورت همه روزه بهترین و کاملترین خدمات را در اختیار شما قرار میدهد . ما با بهترین کیفیت امکان انتقال همه نوع محموله و کالای شما را با کمترین هزینه فراهم خواهیم نمود.

ارسال-بار-به-پورتو
ارسال-بار-به-پورتو

ارسال بار به پورتو به صورت فریت بار مسافری

همانطور که قبلا گفته شد ، یکی از روش های ارسال بار به پورتو ، روش فریت بار مسافری است . از آنجایی که ایرلاین های مختلف امکان حمل بار بیش از 30 کیلوگرم را برای مسافران فراهم نمی نمایند ، در صورت همراه داشتن بار اضافه یا سنگین بودن چمدان ها جریمه های سنگینی در نظر میگیرند.

از همین جهت می توانید از طریق روش فریت بار مسافری محموله و کالاهای خود را از ایران به پورتو ارسال کنید. 

در روش فریت بار مسافری در صورتی که قصد مسافرت به پورتو را دارید می تواند با ارائه بلیط پرواز چمدان های اضافی خود را از این طریق با هزینه ای کمتر 3-4 روز قبل از پرواز به پورتو ارسال نمایید و در زمان ورود به پورتو محموله خود را از گمرک فرودگاه تحویل بگیرید.

ارسال بار به پورتو به روش فریت بار مسافری با استفاده از هواپیماهای مسافری انجام میشود و از آنجایی که تعداد پرواز های هواپیماهای مسافری زیاد است معمولا محموله در اسرع وقت به مقصد ارسال می شوند.

این روش برای ارسال محموله و کالا برای سایر اشخاص در پورتو نیز کاربرد دارد که می توانید از طریق مشاوره با کارشناسان پرتو کارگو با اطلاعات کافی و لازم را کسب نمایید. برای ارسال بار به پرتغال به صورت همه روزه فقط کافیست با شماره های ما در تماس باشید . ما با ارائه مشاوره رایگان و کمترین قیمت امکان ارسال فوری محموله ها را برای شما فراهم می نماییم.

ارسال بار به پورتو به صورت کارگو 

یکی دیگر از روش هایی که برای ارسال بار به پورتو مورد استفاده قرار میگیرد روش کارگو می باشد. در روش کارگو محموله های شما از طریق خطوط هواپیمایی و با استفاده از هواپیما های کارگو بارگیری و منتقل می شوند.

این روش امکان بارگیری و ارسال محموله های در حجم زیاد و یا وزن زیاد را فراهم می نماید . از همین جهت معمولا روش کارگو برای انتقال محموله ها و کالاهای تجاری و صنعتی مورد استفاده قرار میگیرد.

در روش کارگو ، هرچه وزن و حجم محموله بیشتر باشد هزینه های انتقال شما کاهش خواهد شد.  به عنوان مثال ، یکی از کاربرد های این روش می تواند ارسال کامل اثاثیه یک منزل به پورتو باشد.

برای ارسال بار به پورتو به صورت کارگو می توانید از طریق شماره های ما با کارشناسان متخصص در پرتو کارگو مشاوره نموده و انتقال کالاهای خود را انجام دهید. 

علاوه بر پورتو ، همه روزه برای ارسال بار به لیسبون نیز می توانید از طریق شماره های مجموعه پرتو کارگو بهترین خدمات را ثبت سفارش کنید.

بهترین-کارگو-هوایی-برای-پورتو
بهترین-کارگو-هوایی-برای-پورتو

مدارک مورد نیاز برای ارسال هوایی به پورتو چیست  ؟ 

اگر قصد ارسال هوایی بار به پورتو به صورت هوایی دارید ، باید به نکاتی توجه داشته باشید. کامل بودن مدارک از مهمترین مواردی است که برای ارسال بار به پورتو و تحویل آن در فرودگاه باید مدنظر قرار گیرد. 

 • تصویر پشت و روی کارت ملی شخص فرستنده
 • تصویر صفحه اول پاسپورت شخص فرستنده
 • آدرس و شماره تلفن و ایمیل شخص فرستنده در ایران
 • تصویر پاسپورت شخص دریافت کننده در پورتو
 • آدرس و شماره تلفن و ایمیل مقصد تحویل گیرنده در پورتو
 • تهیه لیست کالاها یا همان پکینگ لیست

چنانچه قصد ارسال بار تجاری به پورتو را دارید ، لازم است تا مدارک زیر را نیز ارائه نمایید :

 •  صدور فاکتور کالاها برای بارهای تجاری
 • ارائه کارت بازرگانی و یا معرفی نامه از شرکت جهت ارسال بار تجاری به پورتو
 • دریافت مجوزهای لازم جهت اخذ مجوز صادراتی در صورت لزوم
 • تهیه پکینگ لیست و لیست بارهای موجود برای ارسال

در خصوص ارسال بار به پورتو یا سایر شهر های پرتغال ، در صورتی که مدارک شما ناقص می باشد و یا نیاز به هماهنگی برای تحویل بار دارید با شماره های ما در تماس باشید . بهترین راهکار ها در اسرع وقت در اختیار شما قرار میگیرد. با خدمات پرتو پرواز کارگو هیچ مشکلی در ارسال محموله ها به صورت هوایی به پورتو وجود ندارد.

برای ارسال بار به بارسلونا نیز می توانید محموله های خود را طریق شماره های ما ثبت سفارش و ارسال نمایید. ما تیم متخصص باربری و حمل و نقل بین المللی هستیم که با ارزانترین تعرفه ها بهترین خدمات را در اختیارتان قرار میدهیم.

موارد ممنوعه برای حمل هوایی به پورتو چیست ؟ 

خطوط هوایی معمولا از ورود برخی اقلام به دلیل احتمال ایجاد خطر برای پرواز جلوگیری می نمایند که برای ارسال هوایی به پورتو نیز این امر وجود دارد. برخی اقلام که امکان انفجار ، آتش سوزی و . . . دارند جزوی از این لیست هستند.

موارد ممنوعه برای حمل هوایی به پورتو به صورت زیر هستند : 

 1. مواد خوراکی نظیر خشکبار ( آجیل و تنقلات ) 
 2. مواد غذایی شامل حبوبات ، برنج و . . . 
 3. میوه و سبزیجات خشک و منجمد
 4. عرقیات و ترشیجات 
 5. اقلام آرایشی و بهداشتی ، عطر و ادکلن
 6. انواع دارو و یا دخانیات 
 7. موارد قابل اشتعال 
 8. مواد سمی 
 9. سیگار و مواد مخدر 

برخی موارد نیز توسط گمرکات 2 کشور ممنوع الورود و ممنوع الخروج می باشند . به عنوان مثال ، ارسال عتیقه به پورتو یا سایر شهر های پرتغال مطلقا امکان پذیر نمی باشد.

ارزیاب های گمرکی قبل از ارسال محموله ها در فرودگاه امام خمینی تمامی محموله ها را مورد بررسی قرار میدهند تا محموله فاقد هرگونه اشیاء عتیقه یا ممنوعه باشد. 

اگر برای ارسال بار به پورتو به صورت هوایی نیاز به اطلاعات بیشتری دارید با شماره های پرتو کارگو در تماس باشید. 

یکی از مهمترین خدمات پرتو کارگو ، ارسال بار به منچستر است که به صورت همه روزه با ارزانترین تعرفه ها انجام میشود.

هزینه های ارسال هوایی به پورتو چقدر است ؟ 

برای ارسال بار به پورتو به صورت هوایی ، هزینه های حمل و نقل محموله ها بر اساس وزن حجمی محموله ها مورد محاسبه قرار میگیرد. 

در مورد وزن حجمی لازم است بدانید تمامی شرکت های هواپیمایی جهت یک متر مکعب بار تقریبا 167 کیلوگرم شما را شارژ می نمایند. یعنی اگر شما باری داشته باشید که سبک باشد (مثلا ۱۲۰ کیلوگرم) و حجم آن یک متر مکعب باشد بنا بر قوانین شرکت هواپیمایی وزن محاسباتی بار شما 167 کیلوگرم درج خواهد شد.

اما در صورتی که بار شما با حجم یک متر مکعب دارای وزن ۳۰۰ کیلوگرم باشد شما طبق همین قانون ملزم به پرداخت هزینه فریت بار جهت ۳۰۰ کیلوگرم هستید. نحوه اندازه گیری وزن حجمی نیز ، اندازه طول ضرب در عرض ضرب در ارتفاع هر جعبه ، به سانتی متر ، تقسیم آن عدد به ۶۰۰۰ است. در صورتی که عدد به دست آماده از وزن جعبه شما بیشتر باشد « عدد به عنوان وزن محاسباتی بار» شما توسط شرکت هواپیمایی در نظر گرفته می شود.

هزینه ارسال بار به پورتو در فریت بار یا حمل هوایی بار به فرودگاه‌های مهم دنیا از نحوه توزین خاصی پیروی می‌کند.معیار توزین جهت ارسال بار هوایی به دو صورت است :‌

 1. عدد روی باسکول گمرک
 2. وزن حجمی مطابق قوانین ایرلاین

در صورتی که هر ۱ متر مکعب بار شما روی باسکول بیش از ۱۶۷ Kg باشد، عدد روی باسکول به عنوان وزن محاسباتی بار شما در نظر گرفته می‌شود.

اگر هر ۱ متر مکعب از بار شما وزنی کمتر از ۱۶۷ کیلوگرم داشته باشد طبق قوانین شرکت هواپیمایی حداقل وزنی که برای یک متر مکعب بار شما در نظر می‌گیرند همان ۱۶۷ کیلوگرم خواهد بود 

ممکن است محاسبه هزینه ارسال بار به پورتو بر اساس فرمول های بالا کمی پیچیده باشد . به همین جهت می توانید با تماس با شماره های پرتو پرواز کارگو و اعلام وزن و ابعاد محموله خود ، کمترین هزینه را از کارشناسان ما استعلام نمایید. 

فری-تبار-مسافری-پورتو
فری-تبار-مسافری-پورتو

مراحل ارسال هوایی بار به پورتو

برای ارسال بار به پورتو به صورت هوایی مراحل انجام کار به صورت زیر می باشد : 

 1. تماس با کارشناسان مجموعه پرتو کارگو
 2. مشاوره تخصصی و ارائه اطلاعات مربوط به وزن و ابعاد و نوع محموله
 3. بررسی مدارک ارسال کننده 
 4. بسته بندی
 5. انتقال محموله به فرودگاه امام
 6. انجام تشریفات گمرکی 
 7. پالت بندی
 8. صدور بارنامه حمل هوایی برای پورتو 

در مرحله اول ، قبل از ارسال هوایی به پورتو باید مشخصات محموله خود را به صورت دقیق به کارشناسان ارائه نمایید تا امکان سنجی ارسال محموله انجام شود. سپس نیاز به بسته بندی محموله داریم تا محدوده در هنگام حمل و نقل دچار مشکل و خسارت نشود.

در مراحل تشریفات گمرکی ، محموله توسط ارزیاب های گمرک مورد بررسی قرار خواهد گرفت . سپس از طریق دستگاه x-ray نیز مورد بررسی کامل قرار میگیرد.

در نهایت ، محموله در محل بارگیری پالت بنده شده و بارنامه حمل هوایی با کد رهگیری خدمت شما تقدیم می شود . 

برای ارسال بار به پورتو فقط کافیست با شماره های ما در تماس باشید . کاملترین خدمات بدون سختی توسط کارشناسان انجام خواهد شد.

ارسال هوایی لوازم شخصی و اثاثیه به پورتو 

یکی از خدماتی که از طریق حمل هوایی به پورتو انجام می شود ، انتقال اثاثیه و لوازم خانه و وسایل شخصی می باشد .  در این روش شما عزیزان می توانید لوازم شخصی مانند لباس ، کتاب و . . . را از طریق خطوط هوایی و حمل بین المللی به پورتو ارسال نمایید. 

برای ارسال لوازم شخصی به پورتو به صورت هوایی بهترین راه قرار دادن این وسایل داخل یک چمدان و یا یک کارتن محکم می باشد . وسایل شما در گمرک ایران بازبینی شده و در صورت عدم وجود موارد ممنوعه مجموعه پرتو کارگو در اسرع وقت بسته های شما را به پورتو ارسال خواهد نمود. 

از این طریق می توانید لوازم منزل را نیز ارسال نمایید . بسیاری از مهاجرین برای کاهش هزینه های خود اقدام به انتقال لوازمی مانند یخچال ، تلویزیون ، مبلمان و . . .  می نمایند که این امر نیز از طریق حمل هوایی به پورتو امکان پذیر خواهد بود.

ارسال هوایی زعفران به پورتو 

یکی از محموله هایی که توسط پرتو کارگو به صورت هوایی به پورتو ارسال میشود زعفران است . در حمل هوایی به پورتو هر پاسپورت امکان ارسال زعفران تا 100 گرم را دارد. از همین جهت قوانین سفت و سختی برای ارسال زعفران اعمال می شود. 

اگر قصد دارید مقداری زعفران به صورت هوایی به پورتو ارسال نمایید بهتر است ابتدا با کارشناسان مجموعه پرتو کارگو در تماس باشید . مشاوران ما آماده ارائه راهنمایی کامل به شما عزیزان هستند .

ارسال فرش به صورت هوایی به پورتو 

یکی دیگر از اقلامی که توسط هموطنان به پورتو ارسال میشود انواع فرش دستباف و ماشینی می باشد . برای ارسال فرش نیز پرتو کارگو به صورت تخصصی امکان ارسال را فراهم می نماید.

از نظر گمرک فرودگاه ، اگر محموله فرش ارسال شده به قصد موارد تجاری نبوده و عتیقه نیز نباشد امکان ارسال آنها به پورتو میسر است.

تعداد فرش ارسال و نوع آنها برای تشخیص تجاری بودن محموله مورد بررسی قرار خواهد گرفت. برای ارسال بار به پورتو به صورت هوایی تنها کافیست با شماره های پرتو کارگو در تماس باشید.

چرا برای ارسال بار به پورتو با پرتوکارگو تماس بگیریم ؟

یکی از مهمترین ویژگی های خدمات پرتو کارگو ارائه مشاوره تخصصی و به صورت رایگان برای انتقال محموله ها به پورتو می باشد . کارشناسان ما با بررسی کامل محموله شما از صفر تا صد تحویل محموله در کنار شما خواهند بود .

آغاز همکاری ما با شما آغاز یک تعهد است و برای ارسال ایمن و ارزان و سریع بار به پورتو تمام تلاش خود را خواهیم نمود . از مهمترین ویژگی های پرتو کارگو ارائه خدمات به صورت بدون واسطه است. بسیاری از سایت هایی که خدمات ارسال بار و کالا به خارج از کشور را ارائه می نمایند واسطه هستند و هزینه های بسیار زیادی دریافت می نمایند.

مستقر بودن پرتو کارگو در فرودگاه امام خمینی سبب شده است که از زمان تحویل محموله به تیم ما به صورت تخصصی تمامی فرایند ها توسط کارشناسان انجام شود.

درباره پورتو

پورتو یکی از شهرهای معروف در کشور پرتغال است که به اندازه ی لیسبون پایتخت این کشور و یا حتی بیشتر معروف است. شهر پورتو به عنوان دومین شهر بزرگ در کشور پرتغال شناخته می شود و در هر گوشه و کنارش چه از لحاظ فرهنگی، معماری تاریخی و یا حتی ورزشی جاذبه هایی وجود دارد که چشم هر گردشگری را به خود خیره می نماید.

شهر پورتو در پرتغال همانطور که مختصری در مقدمه نیز اشاره کردیم، نامش همچون آوازه ی شهر لیسبون پاتیخت این کشور، بلند است. پورتو از لحاظ وسعت هم چیزی از لیسبون کم ندارد و گواه این مدعا آن است که، شهر پورتو در پرتغال به عنوان دومین شهر بزرگ در پرتغال پس از شهر لیسبون از لحاظ مساحت نیز شناخته می شود. از لحظ سرانه ی جمعیت بر اساس آخرین آماری که از آن در دست قرار گرفته است، این شهر ۳ میلیون نفر در خود جمعیت دارد. پورتو در کنار رودخانه ی دورو (Douro River) در قسمت شمال غربی کشور پرتغال قرار گرفته است. از آن جایی که این شهر، نزدیک به اقیانوس اطلس قرار گرفته، مرکز استان پورتو نیز معرفی می گردد. قدمت شهر پورتو در پرتغال به ۳۰۰ سال پیش از میلاد مسیح باز می گردد و از این رو این شهر به عنوان قدیمی ترین شهرهای اروپا نیز محسوب می شود. شهر پورتو در پرتغال جاذبه های تاریخی متعددی دارد که بیشتر آن ها به قرن ۱۸ میلادی باز می گردد. شهر پورتو در پرتغال مجموعه ای از جاذبه های تاریخی غنی و فراوان دارد.

تیم متخصص پرتو کارگو برای ارسال بار به پورتو به صورت همه روزه آماده همکاری با شما عزیزان است و با کمترین قیمت و با بهترین کیفیت انتقال کالا های تجاری و صنعتی و شخصی شما را در دستور کار خود قرار میدهد.

حمل هوایی برای پورتو با استفاده از معتبر ترین ایرلاین های ایرانی و خارجی انجام میشود و محموله های مختلف با پوشش کامل بیمه نامه از فرودگاه امام خمینی تا فرودگاه پورتو حمل میشوند.

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

پیمایش به بالا