ارسال بار به اوساکا ( حمل هوایی اوساکا )

بهترین روش برای ارسال بار به اوساکا با کمترین هزینه

ارسال بار به اوساکا یکی از خدمات تخصصی مجموعه پرتو کارگو است که امکان انتقال محموله ها و کالاهای شخصی و تجاری و صنعتی را برای شما عزیزان فراهم می نماید.  در خدمات ارسال بار به اوساکا امکان انتقال محموله ها از ایران به اوساکا تنها با یک تماس فراهم می گردد. برای ارسال بار به اوساکا از روش حمل هوایی استفاده می شود که در اسرع وقت امکان انتقال محموله ها را فراهم می نماید.

در روش حمل هوایی برای اوساکا محموله های شما از طریق فرودگاه امام خمینی بارگیری و با استفاده از خطوط هوایی بین المللی و ایرانی به فرودگاه اوساکا ارسال میشوند.

حمل و نقل نقل بین المللی که توسط مجموعه پرتو کارگو ارائه میشود به صورت کامل تحت پوشش بیمه نامه قرار خواهد داشت و برای بسته بندی محموله ها نیز بهترین خدمات در اختیارتان قرار میگیرد.

ارسال بار به اوساکا به صورت همه روزه انجام میشود و بدون محدودیت در حجم و وزن محموله می توانید انتقال کالاها را انجام دهید.

ارسال-بار-به-اوساکا
ارسال-بار-به-اوساکا

ارسال بار به اوساکا به صورت فریت بار مسافری

همانطور که قبلا گفته شد ، یکی از روش های ارسال بار به اوساکا ، روش فریت بار مسافری است . از آنجایی که ایرلاین های مختلف امکان حمل بار بیش از 30 کیلوگرم را برای مسافران فراهم نمی نمایند ، در صورت همراه داشتن بار اضافه یا سنگین بودن چمدان ها جریمه های سنگینی در نظر میگیرند.

از همین جهت می توانید از طریق روش فریت بار مسافری محموله و کالاهای خود را از ایران به اوساکا ارسال کنید. 

در روش فریت بار مسافری در صورتی که قصد مسافرت به اوساکا را دارید می تواند با ارائه بلیط پرواز چمدان های اضافی خود را از این طریق با هزینه ای کمتر 3-4 روز قبل از پرواز به اوساکا ارسال نمایید و در زمان ورود به اوساکا محموله خود را از گمرک فرودگاه تحویل بگیرید.

ارسال بار به اوساکا به روش فریت بار مسافری با استفاده از هواپیماهای مسافری انجام میشود و از آنجایی که تعداد پرواز های هواپیماهای مسافری زیاد است معمولا محموله در اسرع وقت به مقصد ارسال می شوند.

این روش برای ارسال محموله و کالا برای سایر اشخاص در اوساکا نیز کاربرد دارد که می توانید از طریق مشاوره با کارشناسان پرتو کارگو با اطلاعات کافی و لازم را کسب نمایید. 

علاوه بر ارسال بار به اوساکا ، همه روزه برای ارسال بار به توکیو نیز می توانید بهترین خدمات را از تیم متخصص پرتو کارگو بخواهید .

ارسال بار به اوساکا به صورت کارگو 

یکی دیگر از روش هایی که برای ارسال بار به اوساکا مورد استفاده قرار میگیرد روش کارگو می باشد. در روش کارگو محموله های شما از طریق خطوط هواپیمایی و با استفاده از هواپیما های کارگو بارگیری و منتقل می شوند.

این روش امکان بارگیری و ارسال محموله های در حجم زیاد و یا وزن زیاد را فراهم می نماید . از همین جهت معمولا روش کارگو برای انتقال محموله ها و کالاهای تجاری و صنعتی مورد استفاده قرار میگیرد.

در روش کارگو ، هرچه وزن و حجم محموله بیشتر باشد هزینه های انتقال شما کاهش خواهد شد.  به عنوان مثال ، یکی از کاربرد های این روش می تواند ارسال کامل اثاثیه یک منزل به اوساکا باشد.

برای ارسال بار به اوساکا به صورت کارگو می توانید از طریق شماره های ما با کارشناسان متخصص در پرتو کارگو مشاوره نموده و انتقال کالاهای خود را انجام دهید. 

بهترین و تخصصی ترین خدمات برای ارسال بار به کیوتو نیز با بهترین کیفیت و با نازلترین قیمت انجام می شود .

کارگو-هوایی-برای-اوساکا
کارگو-هوایی-برای-اوساکا

مدارک مورد نیاز برای ارسال هوایی به اوساکا چیست  ؟ 

اگر قصد ارسال هوایی بار به اوساکا به صورت هوایی دارید ، باید به نکاتی توجه داشته باشید. کامل بودن مدارک از مهمترین مواردی است که برای ارسال بار به اوساکا و تحویل آن در فرودگاه باید مدنظر قرار گیرد. 

 • تصویر پشت و روی کارت ملی شخص فرستنده
 • تصویر صفحه اول پاسپورت شخص فرستنده
 • آدرس و شماره تلفن و ایمیل شخص فرستنده در ایران
 • تصویر پاسپورت شخص دریافت کننده در اوساکا
 • آدرس و شماره تلفن و ایمیل مقصد تحویل گیرنده در اوساکا
 • تهیه لیست کالاها یا همان پکینگ لیست

چنانچه قصد ارسال بار تجاری به اوساکا را دارید ، لازم است تا مدارک زیر را نیز ارائه نمایید :

 •  صدور فاکتور کالاها برای بارهای تجاری
 • ارائه کارت بازرگانی و یا معرفی نامه از شرکت جهت ارسال بار تجاری به اوساکا
 • دریافت مجوزهای لازم جهت اخذ مجوز صادراتی در صورت لزوم
 • تهیه پکینگ لیست و لیست بارهای موجود برای ارسال

در خصوص ارسال بار به اوساکا یا سایر شهر های ژاپن ، در صورتی که مدارک شما ناقص می باشد و یا نیاز به هماهنگی برای تحویل بار دارید با شماره های ما در تماس باشید . بهترین راهکار ها در اسرع وقت در اختیار شما قرار میگیرد. با خدمات پرتو پرواز کارگو هیچ مشکلی در ارسال محموله ها به صورت هوایی به اوساکا وجود ندارد.

تیم پرتو کارگو برای ارسال بار به ژاپن بهترین و تخصصی ترین خدمات را با کمترین هزینه در اختیار شما قرار میدهد .

موارد ممنوعه برای حمل هوایی به اوساکا چیست ؟ 

خطوط هوایی معمولا از ورود برخی اقلام به دلیل احتمال ایجاد خطر برای پرواز جلوگیری می نمایند که برای ارسال هوایی به اوساکا نیز این امر وجود دارد. برخی اقلام که امکان انفجار ، آتش سوزی و . . . دارند جزوی از این لیست هستند.

موارد ممنوعه برای حمل هوایی به اوساکا به صورت زیر هستند : 

 1. مواد خوراکی نظیر خشکبار ( آجیل و تنقلات ) 
 2. مواد غذایی شامل حبوبات ، برنج و . . . 
 3. میوه و سبزیجات خشک و منجمد
 4. عرقیات و ترشیجات 
 5. اقلام آرایشی و بهداشتی ، عطر و ادکلن
 6. انواع دارو و یا دخانیات 
 7. موارد قابل اشتعال 
 8. مواد سمی 
 9. سیگار و مواد مخدر 

برخی موارد نیز توسط گمرکات 2 کشور ممنوع الورود و ممنوع الخروج می باشند . به عنوان مثال ، ارسال عتیقه به اوساکا یا سایر شهر های ژاپن مطلقا امکان پذیر نمی باشد.

ارزیاب های گمرکی قبل از ارسال محموله ها در فرودگاه امام خمینی تمامی محموله ها را مورد بررسی قرار میدهند تا محموله فاقد هرگونه اشیاء عتیقه یا ممنوعه باشد. 

اگر برای ارسال بار به اوساکا به صورت هوایی نیاز به اطلاعات بیشتری دارید با شماره های پرتو کارگو در تماس باشید. 

علاوه بر ارسال بار به اوساکا در ژاپن ، همه روزه برای ارسال بار به سئول نیز بهترین خدمات را در اختیار شما قرار میدهیم.

هزینه های ارسال هوایی به اوساکا چقدر است ؟ 

برای ارسال بار به اوساکا به صورت هوایی ، هزینه های حمل و نقل محموله ها بر اساس وزن حجمی محموله ها مورد محاسبه قرار میگیرد. 

در مورد وزن حجمی لازم است بدانید تمامی شرکت های هواپیمایی جهت یک متر مکعب بار تقریبا 167 کیلوگرم شما را شارژ می نمایند. یعنی اگر شما باری داشته باشید که سبک باشد (مثلا ۱۲۰ کیلوگرم) و حجم آن یک متر مکعب باشد بنا بر قوانین شرکت هواپیمایی وزن محاسباتی بار شما 167 کیلوگرم درج خواهد شد.

اما در صورتی که بار شما با حجم یک متر مکعب دارای وزن ۳۰۰ کیلوگرم باشد شما طبق همین قانون ملزم به پرداخت هزینه فریت بار جهت ۳۰۰ کیلوگرم هستید. نحوه اندازه گیری وزن حجمی نیز ، اندازه طول ضرب در عرض ضرب در ارتفاع هر جعبه ، به سانتی متر ، تقسیم آن عدد به ۶۰۰۰ است. در صورتی که عدد به دست آماده از وزن جعبه شما بیشتر باشد « عدد به عنوان وزن محاسباتی بار» شما توسط شرکت هواپیمایی در نظر گرفته می شود.

هزینه ارسال بار به اوساکا در فریت بار یا حمل هوایی بار به فرودگاه‌های مهم دنیا از نحوه توزین خاصی پیروی می‌کند.معیار توزین جهت ارسال بار هوایی به دو صورت است :‌

 1. عدد روی باسکول گمرک
 2. وزن حجمی مطابق قوانین ایرلاین

در صورتی که هر ۱ متر مکعب بار شما روی باسکول بیش از ۱۶۷ Kg باشد، عدد روی باسکول به عنوان وزن محاسباتی بار شما در نظر گرفته می‌شود.

اگر هر ۱ متر مکعب از بار شما وزنی کمتر از ۱۶۷ کیلوگرم داشته باشد طبق قوانین شرکت هواپیمایی حداقل وزنی که برای یک متر مکعب بار شما در نظر می‌گیرند همان ۱۶۷ کیلوگرم خواهد بود 

ممکن است محاسبه هزینه ارسال بار به اوساکا بر اساس فرمول های بالا کمی پیچیده باشد . به همین جهت می توانید با تماس با شماره های پرتو پرواز کارگو و اعلام وزن و ابعاد محموله خود ، کمترین هزینه را از کارشناسان ما استعلام نمایید. 

ارسال-هوایی-بار-و-کالا-به-اوساکا
ارسال-هوایی-بار-و-کالا-به-اوساکا

مراحل ارسال هوایی بار به اوساکا

برای ارسال بار به اوساکا به صورت هوایی مراحل انجام کار به صورت زیر می باشد : 

 1. تماس با کارشناسان مجموعه پرتو کارگو
 2. مشاوره تخصصی و ارائه اطلاعات مربوط به وزن و ابعاد و نوع محموله
 3. بررسی مدارک ارسال کننده 
 4. بسته بندی
 5. انتقال محموله به فرودگاه امام
 6. انجام تشریفات گمرکی 
 7. پالت بندی
 8. صدور بارنامه حمل هوایی برای اوساکا 

در مرحله اول ، قبل از ارسال هوایی به اوساکا باید مشخصات محموله خود را به صورت دقیق به کارشناسان ارائه نمایید تا امکان سنجی ارسال محموله انجام شود. سپس نیاز به بسته بندی محموله داریم تا محدوده در هنگام حمل و نقل دچار مشکل و خسارت نشود.

در مراحل تشریفات گمرکی ، محموله توسط ارزیاب های گمرک مورد بررسی قرار خواهد گرفت . سپس از طریق دستگاه x-ray نیز مورد بررسی کامل قرار میگیرد.

در نهایت ، محموله در محل بارگیری پالت بنده شده و بارنامه حمل هوایی با کد رهگیری خدمت شما تقدیم می شود.  برای ارسال بار به اوساکا فقط کافیست با شماره های ما در تماس باشید . کاملترین خدمات بدون سختی توسط کارشناسان انجام خواهد شد.

حمل بار هوایی به عنوان تخصص پرتو کارگو به صورت کامل از صفر تا صد انجام میشود.

ارسال هوایی لوازم شخصی و اثاثیه به اوساکا 

یکی از خدماتی که از طریق حمل هوایی به اوساکا انجام می شود ، انتقال اثاثیه و لوازم خانه و وسایل شخصی می باشد .  در این روش شما عزیزان می توانید لوازم شخصی مانند لباس ، کتاب و . . . را از طریق خطوط هوایی و حمل بین المللی به اوساکا ارسال نمایید. 

برای ارسال لوازم شخصی به اوساکا به صورت هوایی بهترین راه قرار دادن این وسایل داخل یک چمدان و یا یک کارتن محکم می باشد . وسایل شما در گمرک ایران بازبینی شده و در صورت عدم وجود موارد ممنوعه مجموعه پرتو کارگو در اسرع وقت بسته های شما را به اوساکا ارسال خواهد نمود. 

از این طریق می توانید لوازم منزل را نیز ارسال نمایید . بسیاری از مهاجرین برای کاهش هزینه های خود اقدام به انتقال لوازمی مانند یخچال ، تلویزیون ، مبلمان و . . .  می نمایند که این امر نیز از طریق حمل هوایی به اوساکا امکان پذیر خواهد بود.

ارسال هوایی زعفران به اوساکا 

یکی از محموله هایی که توسط پرتو کارگو به صورت هوایی به اوساکا ارسال میشود زعفران است . در حمل هوایی به اوساکا هر پاسپورت امکان ارسال زعفران تا 100 گرم را دارد. از همین جهت قوانین سفت و سختی برای ارسال زعفران اعمال می شود. 

اگر قصد دارید مقداری زعفران به صورت هوایی به اوساکا ارسال نمایید بهتر است ابتدا با کارشناسان مجموعه پرتو کارگو در تماس باشید . مشاوران ما آماده ارائه راهنمایی کامل به شما عزیزان هستند .

ارسال فرش به صورت هوایی به اوساکا 

یکی دیگر از اقلامی که توسط هموطنان به اوساکا ارسال میشود انواع فرش دستباف و ماشینی می باشد . برای ارسال فرش نیز پرتو کارگو به صورت تخصصی امکان ارسال را فراهم می نماید.

از نظر گمرک فرودگاه ، اگر محموله فرش ارسال شده به قصد موارد تجاری نبوده و عتیقه نیز نباشد امکان ارسال آنها به اوساکا میسر است.

تعداد فرش ارسال و نوع آنها برای تشخیص تجاری بودن محموله مورد بررسی قرار خواهد گرفت. برای ارسال بار به اوساکا به صورت هوایی تنها کافیست با شماره های پرتو کارگو در تماس باشید.

درباره اوساکا

اوساکا (به ژاپنی: 大阪市) شهری مصوب در منطقه کانسای از هونشو در ژاپن است. این شهر پایتخت استان اوزاکا و بزرگ‌ترین بخش منطقه شهری کیهانشین، دومین منطقه بزرگ در ژاپن و دهمین منطقه شهری در جهان با بیش از ۱۹ میلیون نفر ساکن است.

اوساکا به‌طور سنتی قطب اقتصادی ژاپن محسوب می‌شد. در دوره کوفون (۳۰۰–۵۳۸) این بندر به یک بندر مهم منطقه‌ای تبدیل شده بود و در قرن‌های ۷ و ۸، برای مدت کوتاهی به عنوان پایتخت امپراتوری خدمت می‌کرد. اوساکا در دوره ادو (۱۶۰۳–۱۸۶۷) به شکوفایی خود ادامه داد و به عنوان یک مرکز فرهنگ ژاپنی شناخته شد. پس از اصلاحات میجی، اندازه اوساکا بسیار گسترش یافت و سریعاً صنعتی شد. در سال ۱۸۸۹، اوساکا رسماً به عنوان یک شهرداری تأسیس شد.

اوساکا یک مرکز مالی اصلی ژاپن است. این شهر محل بورس اوراق بهادار اوساکا و همچنین شرکت‌های الکترونیکی چند ملیتی پاناسونیک و شارپ است. از بناهای دیدنی معروف در اوساکا می‌توان به قلعه اوساکا، معبد بزرگ سومییوشی-تایشا و شیتن‌نو-جی، قدیمی‌ترین معبد بودایی در ژاپن اشاره کرد.

ارسال بار به اوساکا در ژاپن توسط مجموعه پرتو کارگو با بهترین کیفیت و با کمترین هزینه انجام میشود و محموله های تجاری و صنعتی و شخصی تحت پوشش بهترین بیمه نامه و با مشاوره تخصصی و کامل منتقل می شوند.

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

پیمایش به بالا