ارسال بار به نیکوزیا ( لفکوشا ) ( حمل هوایی نیکوزیا )

بهترین روش برای ارسال بار به نیکوزیا با کمترین هزینه

بهترین و سریعترین روش برای ارسال بار به نیکوزیا توسط پرتو کارگو ارائه میشود که حمل هوایی است . حمل هوایی به نیکوزیا از طریق کارگو در فرودگاه امام خمینی انجام می شود و امکان ارسال محموله های مختلف در مدت 2-3 روز کاری به نیکوزیا را فراهم می نماید.

حمل هوایی به نیکوزیا با بهترین قیمت و همراه با بسته بندی تخصصی و توسط بهترین و معتبر ترین شرکت های هواپیمایی ایرانی و خارجی انجام خواهد شد . تیم متخصص پرتو کارگو برای حمل هوایی به نیکوزیا خدمات بسته بندی تخصصی ارائه می نماید که امکان انتقال محموله ها با ایمنی بالا را فراهم می نماید.

علاوه بر این ارسال بار به نیکوزیا به صورت کامل تحت پوشش بیمه نامه انجام میشود و محموله های تجاری یا شخصی و صنعتی بر اساس میزان ارزش آنها تحت پوشش قرار میگیرند . پرتو کارگو به عنوان یکی از معتبر ترین شرکت های حمل و نقل بین المللی به صورت همه روزه آماده ارائه خدمات به شما عزیزان می باشد و فقط کافیست با شماره های ما در تماس باشید .

ارسال-بار-به-نیکوزیا
ارسال-بار-به-نیکوزیا

ارسال بار به نیکوزیا به صورت فریت بار مسافری

همانطور که قبلا گفته شد ، یکی از روش های ارسال بار به نیکوزیا ، روش فریت بار مسافری است . از آنجایی که ایرلاین های مختلف امکان حمل بار بیش از 30 کیلوگرم را برای مسافران فراهم نمی نمایند ، در صورت همراه داشتن بار اضافه یا سنگین بودن چمدان ها جریمه های سنگینی در نظر میگیرند.

از همین جهت می توانید از طریق روش فریت بار مسافری محموله و کالاهای خود را از ایران به نیکوزیا ارسال کنید. 

در روش فریت بار مسافری در صورتی که قصد مسافرت به نیکوزیا را دارید می تواند با ارائه بلیط پرواز چمدان های اضافی خود را از این طریق با هزینه ای کمتر 3-4 روز قبل از پرواز به نیکوزیا ارسال نمایید و در زمان ورود به نیکوزیا محموله خود را از گمرک فرودگاه تحویل بگیرید.

ارسال بار به نیکوزیا به روش فریت بار مسافری با استفاده از هواپیماهای مسافری انجام میشود و از آنجایی که تعداد پرواز های هواپیماهای مسافری زیاد است معمولا محموله در اسرع وقت به مقصد ارسال می شوند.

این روش برای ارسال محموله و کالا برای سایر اشخاص در نیکوزیا نیز کاربرد دارد که می توانید از طریق مشاوره با کارشناسان پرتو کارگو با اطلاعات کافی و لازم را کسب نمایید. بهترین و سریعترین راه برای ارسال بار به قبرس به صورت هوایی است . فقط کافیست با شماره های ما در تماس باشید.

ارسال بار به نیکوزیا به صورت کارگو 

یکی دیگر از روش هایی که برای ارسال بار به نیکوزیا مورد استفاده قرار میگیرد روش کارگو می باشد. در روش کارگو محموله های شما از طریق خطوط هواپیمایی و با استفاده از هواپیما های کارگو بارگیری و منتقل می شوند.

این روش امکان بارگیری و ارسال محموله های در حجم زیاد و یا وزن زیاد را فراهم می نماید . از همین جهت معمولا روش کارگو برای انتقال محموله ها و کالاهای تجاری و صنعتی مورد استفاده قرار میگیرد.

در روش کارگو ، هرچه وزن و حجم محموله بیشتر باشد هزینه های انتقال شما کاهش خواهد شد.  به عنوان مثال ، یکی از کاربرد های این روش می تواند ارسال کامل اثاثیه یک منزل به نیکوزیا باشد.

برای ارسال بار به نیکوزیا به صورت کارگو می توانید از طریق شماره های ما با کارشناسان متخصص در پرتو کارگو مشاوره نموده و انتقال کالاهای خود را انجام دهید. 

علاوه بر نیکوزیا ، همه روزه برای ارسال بار به آتن نیز آماده ارائه خدمات تخصصی به شما عزیزان هستیم.

کارگو-هوایی-برای-نیکوزیا
کارگو-هوایی-برای-نیکوزیا

مدارک مورد نیاز برای ارسال هوایی به نیکوزیا چیست  ؟ 

اگر قصد ارسال هوایی بار به نیکوزیا به صورت هوایی دارید ، باید به نکاتی توجه داشته باشید. کامل بودن مدارک از مهمترین مواردی است که برای ارسال بار به نیکوزیا و تحویل آن در فرودگاه باید مدنظر قرار گیرد. 

 • تصویر پشت و روی کارت ملی شخص فرستنده
 • تصویر صفحه اول پاسپورت شخص فرستنده
 • آدرس و شماره تلفن و ایمیل شخص فرستنده در ایران
 • تصویر پاسپورت شخص دریافت کننده در نیکوزیا
 • آدرس و شماره تلفن و ایمیل مقصد تحویل گیرنده در نیکوزیا
 • تهیه لیست کالاها یا همان پکینگ لیست

چنانچه قصد ارسال بار تجاری به نیکوزیا را دارید ، لازم است تا مدارک زیر را نیز ارائه نمایید :

 •  صدور فاکتور کالاها برای بارهای تجاری
 • ارائه کارت بازرگانی و یا معرفی نامه از شرکت جهت ارسال بار تجاری به نیکوزیا
 • دریافت مجوزهای لازم جهت اخذ مجوز صادراتی در صورت لزوم
 • تهیه پکینگ لیست و لیست بارهای موجود برای ارسال

در خصوص ارسال بار به نیکوزیا یا سایر شهر های قبرس ، در صورتی که مدارک شما ناقص می باشد و یا نیاز به هماهنگی برای تحویل بار دارید با شماره های ما در تماس باشید . بهترین راهکار ها در اسرع وقت در اختیار شما قرار میگیرد. با خدمات پرتو پرواز کارگو هیچ مشکلی در ارسال محموله ها به صورت هوایی به نیکوزیا وجود ندارد.

بهترین خدمات برای ارسال بار به آنکارا را نیز می توانید از طریق شماره های پرتو کارگو با بهترین کیفیت ثبت سفارش کنید .

موارد ممنوعه برای حمل هوایی به نیکوزیا چیست ؟ 

خطوط هوایی معمولا از ورود برخی اقلام به دلیل احتمال ایجاد خطر برای پرواز جلوگیری می نمایند که برای ارسال هوایی به نیکوزیا نیز این امر وجود دارد. برخی اقلام که امکان انفجار ، آتش سوزی و . . . دارند جزوی از این لیست هستند.

موارد ممنوعه برای حمل هوایی به نیکوزیا به صورت زیر هستند : 

 1. مواد خوراکی نظیر خشکبار ( آجیل و تنقلات ) 
 2. مواد غذایی شامل حبوبات ، برنج و . . . 
 3. میوه و سبزیجات خشک و منجمد
 4. عرقیات و ترشیجات 
 5. اقلام آرایشی و بهداشتی ، عطر و ادکلن
 6. انواع دارو و یا دخانیات 
 7. موارد قابل اشتعال 
 8. مواد سمی 
 9. سیگار و مواد مخدر 

برخی موارد نیز توسط گمرکات 2 کشور ممنوع الورود و ممنوع الخروج می باشند . به عنوان مثال ، ارسال عتیقه به نیکوزیا یا سایر شهر های قبرس مطلقا امکان پذیر نمی باشد.

ارزیاب های گمرکی قبل از ارسال محموله ها در فرودگاه امام خمینی تمامی محموله ها را مورد بررسی قرار میدهند تا محموله فاقد هرگونه اشیاء عتیقه یا ممنوعه باشد. 

اگر برای ارسال بار به نیکوزیا به صورت هوایی نیاز به اطلاعات بیشتری دارید با شماره های پرتو کارگو در تماس باشید.  برای ارسال بار به دبی نیز می توانید از طریق پرتو کارگو بهترین خدمات را از ما بخواهید .

حمل و نقل تخصصی با بهترین کیفیت از ویژگی های پرتو کارگو است.

فریت-بار-مسافری-برای-نیکوزیا
فریت-بار-مسافری-برای-نیکوزیا

هزینه های ارسال هوایی به نیکوزیا چقدر است ؟ 

برای ارسال بار به نیکوزیا به صورت هوایی ، هزینه های حمل و نقل محموله ها بر اساس وزن حجمی محموله ها مورد محاسبه قرار میگیرد. 

در مورد وزن حجمی لازم است بدانید تمامی شرکت های هواپیمایی جهت یک متر مکعب بار تقریبا 167 کیلوگرم شما را شارژ می نمایند. یعنی اگر شما باری داشته باشید که سبک باشد (مثلا ۱۲۰ کیلوگرم) و حجم آن یک متر مکعب باشد بنا بر قوانین شرکت هواپیمایی وزن محاسباتی بار شما 167 کیلوگرم درج خواهد شد.

اما در صورتی که بار شما با حجم یک متر مکعب دارای وزن ۳۰۰ کیلوگرم باشد شما طبق همین قانون ملزم به پرداخت هزینه فریت بار جهت ۳۰۰ کیلوگرم هستید. نحوه اندازه گیری وزن حجمی نیز ، اندازه طول ضرب در عرض ضرب در ارتفاع هر جعبه ، به سانتی متر ، تقسیم آن عدد به ۶۰۰۰ است. در صورتی که عدد به دست آماده از وزن جعبه شما بیشتر باشد « عدد به عنوان وزن محاسباتی بار» شما توسط شرکت هواپیمایی در نظر گرفته می شود.

هزینه ارسال بار به نیکوزیا در فریت بار یا حمل هوایی بار به فرودگاه‌های مهم دنیا از نحوه توزین خاصی پیروی می‌کند.معیار توزین جهت ارسال بار هوایی به دو صورت است :‌

 1. عدد روی باسکول گمرک
 2. وزن حجمی مطابق قوانین ایرلاین

در صورتی که هر ۱ متر مکعب بار شما روی باسکول بیش از ۱۶۷ Kg باشد، عدد روی باسکول به عنوان وزن محاسباتی بار شما در نظر گرفته می‌شود.

اگر هر ۱ متر مکعب از بار شما وزنی کمتر از ۱۶۷ کیلوگرم داشته باشد طبق قوانین شرکت هواپیمایی حداقل وزنی که برای یک متر مکعب بار شما در نظر می‌گیرند همان ۱۶۷ کیلوگرم خواهد بود 

ممکن است محاسبه هزینه ارسال بار به نیکوزیا بر اساس فرمول های بالا کمی پیچیده باشد . به همین جهت می توانید با تماس با شماره های پرتو پرواز کارگو و اعلام وزن و ابعاد محموله خود ، کمترین هزینه را از کارشناسان ما استعلام نمایید. 

مراحل ارسال هوایی بار به نیکوزیا

برای ارسال بار به نیکوزیا به صورت هوایی مراحل انجام کار به صورت زیر می باشد : 

 1. تماس با کارشناسان مجموعه پرتو کارگو
 2. مشاوره تخصصی و ارائه اطلاعات مربوط به وزن و ابعاد و نوع محموله
 3. بررسی مدارک ارسال کننده 
 4. بسته بندی
 5. انتقال محموله به فرودگاه امام
 6. انجام تشریفات گمرکی 
 7. پالت بندی
 8. صدور بارنامه حمل هوایی برای نیکوزیا 

در مرحله اول ، قبل از ارسال هوایی به نیکوزیا باید مشخصات محموله خود را به صورت دقیق به کارشناسان ارائه نمایید تا امکان سنجی ارسال محموله انجام شود. سپس نیاز به بسته بندی محموله داریم تا محدوده در هنگام حمل و نقل دچار مشکل و خسارت نشود.

در مراحل تشریفات گمرکی ، محموله توسط ارزیاب های گمرک مورد بررسی قرار خواهد گرفت . سپس از طریق دستگاه x-ray نیز مورد بررسی کامل قرار میگیرد.

در نهایت ، محموله در محل بارگیری پالت بنده شده و بارنامه حمل هوایی با کد رهگیری خدمت شما تقدیم می شود . 

برای ارسال بار به نیکوزیا فقط کافیست با شماره های ما در تماس باشید . کاملترین خدمات بدون سختی توسط کارشناسان انجام خواهد شد.

ارسال هوایی لوازم شخصی و اثاثیه به نیکوزیا 

یکی از خدماتی که از طریق حمل هوایی به نیکوزیا انجام می شود ، انتقال اثاثیه و لوازم خانه و وسایل شخصی می باشد .  در این روش شما عزیزان می توانید لوازم شخصی مانند لباس ، کتاب و . . . را از طریق خطوط هوایی و حمل بین المللی به نیکوزیا ارسال نمایید. 

برای ارسال لوازم شخصی به نیکوزیا به صورت هوایی بهترین راه قرار دادن این وسایل داخل یک چمدان و یا یک کارتن محکم می باشد . وسایل شما در گمرک ایران بازبینی شده و در صورت عدم وجود موارد ممنوعه مجموعه پرتو کارگو در اسرع وقت بسته های شما را به نیکوزیا ارسال خواهد نمود. 

از این طریق می توانید لوازم منزل را نیز ارسال نمایید . بسیاری از مهاجرین برای کاهش هزینه های خود اقدام به انتقال لوازمی مانند یخچال ، تلویزیون ، مبلمان و . . .  می نمایند که این امر نیز از طریق حمل هوایی به نیکوزیا امکان پذیر خواهد بود.

ارسال هوایی زعفران به نیکوزیا 

یکی از محموله هایی که توسط پرتو کارگو به صورت هوایی به نیکوزیا ارسال میشود زعفران است . در حمل هوایی به نیکوزیا هر پاسپورت امکان ارسال زعفران تا 100 گرم را دارد. از همین جهت قوانین سفت و سختی برای ارسال زعفران اعمال می شود. 

اگر قصد دارید مقداری زعفران به صورت هوایی به نیکوزیا ارسال نمایید بهتر است ابتدا با کارشناسان مجموعه پرتو کارگو در تماس باشید . مشاوران ما آماده ارائه راهنمایی کامل به شما عزیزان هستند .

ارسال فرش به صورت هوایی به نیکوزیا 

یکی دیگر از اقلامی که توسط هموطنان به نیکوزیا ارسال میشود انواع فرش دستباف و ماشینی می باشد . برای ارسال فرش نیز پرتو کارگو به صورت تخصصی امکان ارسال را فراهم می نماید.

از نظر گمرک فرودگاه ، اگر محموله فرش ارسال شده به قصد موارد تجاری نبوده و عتیقه نیز نباشد امکان ارسال آنها به نیکوزیا میسر است.

تعداد فرش ارسال و نوع آنها برای تشخیص تجاری بودن محموله مورد بررسی قرار خواهد گرفت. برای ارسال بار به نیکوزیا به صورت هوایی تنها کافیست با شماره های پرتو کارگو در تماس باشید.

درباره نیکوزیا

شهر نیکوزیا (لفکوشا) شمالی، پایتخت کشور قبرس شمالی است. پیش از تقسیم کشور قبرس به دو نیمه شمالی و جنوبی، همین شهر پایتخت قبرس نیز بوده که بعد از تقسیم بندی، این شهر در قبرس شمالی با عنوان نیکوزیای شمالی یا لفکوشای شمالی (به ترکی استانبولی Kuzey Lefkoşa) شناخته شده که با جمعیت تقریبی 60 هزار نفر، پایتخت این کشور نیز می‌باشد. بعد از فروپاشی دیوار برلین، شهر نیکوزیا تنها پایتخت جهان است که با تقسیم به دو نیم، کشور قبرس را به دو نیمه شمالی و جنوبی تقسیم کرده است. شهر نیکوزیا یا همان لفکوشا در قبرس شمالی با تعداد 34 هزار محصل، شهری آمیخته با حال و هوای دانشجویی بوده و چندی از دانشگاه‌های مشهور کشور قبرس شمالی در این شهر واقع شده است.

نیکوزیای امروزی شهری مدرن و تمیز می‌باشد که ادارات دولتی، سفارتخانه‌ها، بسیاری از شرکت‌های خارجی، کالج‌های آمریکایی، دانشگاه قبرس و مرکز اقتصادی و تجاری کشور در آن جمع شده‌اند.

بهترین و تخصصی ترین خدمات برای ارسال بار به نیکوزیا را می توانید از طریق شماره های ما با بهترین کیفیت تجربه کنید . ما برای ارسال بار به نیکوزیا به صورت هوایی در کمترین زمان ممکن بهترین خدمات را در اختیارتان قرار می دهیم.

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

پیمایش به بالا