ارسال بار به کپنهاگ ( حمل هوایی کپنهاگ )

بهترین روش برای ارسال بار به کپنهاگ با کمترین هزینه

ارسال بار به کپنهاگ یکی از خدماتی است که پرتو کارگو به صورت همه روزه و با استفاده از حمل و نقل هوایی در اختیار شما قرار میدهد . در حمل هوایی به کپنهاگ می توانید محموله های خود را با کمترین هزینه و با بهترین کیفیت منتقل نمایید و بدون دردسر و در اسرع وقت در فرودگاه کپنهاگ تحویل بگیرید.

تیم حمل و نقل آنی بار برای حمل هوایی به کپنهاگ در اسرع وقت و از طریق فرودگاه امام خمینی تهران محموله های شما را بارگیری و ارسال می نمایند . ما برای ارسال بار به کپنهاگ بر اساس میزان ارزش آن از بهترین بیمه نامه نیز استفاده می نماییم تا در صورت بروز هرگونه خسارت ، هزینه ها به صورت کامل به شما عزیزان پرداخت شوند.

حمل و نقل تخصصی هوایی برای کپنهاگ با استفاده از معتبر ترین شرکت های و ایرلاین های ایرانی و خارجی انجام میشود و امکان ارسال محموله های تجاری ، صنعتی و شخصی برای شما عزیازن فراهم می باشد.

پرتو کارگو به عنوان یکی از بهترین و تخصصی ترین مجموعه های ارائه دهنده خدمات حمل و نقل بین المللی برای ارسال بار به کپنهاگ به صورت همه روزه بهترین و کاملترین خدمات را در اختیار شما قرار میدهد . ما با بهترین کیفیت امکان انتقال همه نوع محموله و کالای شما را با کمترین هزینه فراهم خواهیم نمود.

ارسال-بار-به-کپنهاگ-به-صورت-هوایی
ارسال-بار-به-کپنهاگ-به-صورت-هوایی

ارسال بار به کپنهاگ به صورت فریت بار مسافری

همانطور که قبلا گفته شد ، یکی از روش های ارسال بار به کپنهاگ ، روش فریت بار مسافری است . از آنجایی که ایرلاین های مختلف امکان حمل بار بیش از 30 کیلوگرم را برای مسافران فراهم نمی نمایند ، در صورت همراه داشتن بار اضافه یا سنگین بودن چمدان ها جریمه های سنگینی در نظر میگیرند.

از همین جهت می توانید از طریق روش فریت بار مسافری محموله و کالاهای خود را از ایران به کپنهاگ ارسال کنید. 

در روش فریت بار مسافری در صورتی که قصد مسافرت به کپنهاگ را دارید می تواند با ارائه بلیط پرواز چمدان های اضافی خود را از این طریق با هزینه ای کمتر 3-4 روز قبل از پرواز به کپنهاگ ارسال نمایید و در زمان ورود به کپنهاگ محموله خود را از گمرک فرودگاه تحویل بگیرید.

ارسال بار به کپنهاگ به روش فریت بار مسافری با استفاده از هواپیماهای مسافری انجام میشود و از آنجایی که تعداد پرواز های هواپیماهای مسافری زیاد است معمولا محموله در اسرع وقت به مقصد ارسال می شوند.

این روش برای ارسال محموله و کالا برای سایر اشخاص در کپنهاگ نیز کاربرد دارد که می توانید از طریق مشاوره با کارشناسان پرتو کارگو با اطلاعات کافی و لازم را کسب نمایید. 

ارسال بار به دانمارک به صورت تخصصی و با بهترین کیفیت انجام میشود . تیم متخصص پرتو کارگو بهترین خدمات را با ارزانترین تعرفه ها به شما عزیزان ارائه می نماید.

ارسال بار به کپنهاگ به صورت کارگو 

یکی دیگر از روش هایی که برای ارسال بار به کپنهاگ مورد استفاده قرار میگیرد روش کارگو می باشد. در روش کارگو محموله های شما از طریق خطوط هواپیمایی و با استفاده از هواپیما های کارگو بارگیری و منتقل می شوند.

این روش امکان بارگیری و ارسال محموله های در حجم زیاد و یا وزن زیاد را فراهم می نماید . از همین جهت معمولا روش کارگو برای انتقال محموله ها و کالاهای تجاری و صنعتی مورد استفاده قرار میگیرد.

در روش کارگو ، هرچه وزن و حجم محموله بیشتر باشد هزینه های انتقال شما کاهش خواهد شد.  به عنوان مثال ، یکی از کاربرد های این روش می تواند ارسال کامل اثاثیه یک منزل به کپنهاگ باشد.

برای ارسال بار به کپنهاگ به صورت کارگو می توانید از طریق شماره های ما با کارشناسان متخصص در پرتو کارگو مشاوره نموده و انتقال کالاهای خود را انجام دهید. علاوه بر کپنهاگن ، همه روزه برای خدمات ارسال بار به استکهلم نیز می توانید از طریق شماره های پرتو کارگو بهترین خدمات را در اختیار داشته باشید.

کارگو-هوایی-برای-کپنهاگ
کارگو-هوایی-برای-کپنهاگ

مدارک مورد نیاز برای ارسال هوایی به کپنهاگ چیست  ؟ 

اگر قصد ارسال هوایی بار به کپنهاگ به صورت هوایی دارید ، باید به نکاتی توجه داشته باشید. کامل بودن مدارک از مهمترین مواردی است که برای ارسال بار به کپنهاگ و تحویل آن در فرودگاه باید مدنظر قرار گیرد. 

 • تصویر پشت و روی کارت ملی شخص فرستنده
 • تصویر صفحه اول پاسپورت شخص فرستنده
 • آدرس و شماره تلفن و ایمیل شخص فرستنده در ایران
 • تصویر پاسپورت شخص دریافت کننده در کپنهاگ
 • آدرس و شماره تلفن و ایمیل مقصد تحویل گیرنده در کپنهاگ
 • تهیه لیست کالاها یا همان پکینگ لیست

چنانچه قصد ارسال بار تجاری به کپنهاگ را دارید ، لازم است تا مدارک زیر را نیز ارائه نمایید :

 •  صدور فاکتور کالاها برای بارهای تجاری
 • ارائه کارت بازرگانی و یا معرفی نامه از شرکت جهت ارسال بار تجاری به کپنهاگ
 • دریافت مجوزهای لازم جهت اخذ مجوز صادراتی در صورت لزوم
 • تهیه پکینگ لیست و لیست بارهای موجود برای ارسال

در خصوص ارسال بار به کپنهاگ یا سایر شهر های دانمارک ، در صورتی که مدارک شما ناقص می باشد و یا نیاز به هماهنگی برای تحویل بار دارید با شماره های ما در تماس باشید . بهترین راهکار ها در اسرع وقت در اختیار شما قرار میگیرد. با خدمات پرتو پرواز کارگو هیچ مشکلی در ارسال محموله ها به صورت هوایی به کپنهاگ وجود ندارد.

بهترین و تخصصی ترین خدمات برای ارسال بار به لندن نیز توسط تیم متخصص پرتو کارگو انجام خواهد شد .

موارد ممنوعه برای حمل هوایی به کپنهاگ چیست ؟ 

خطوط هوایی معمولا از ورود برخی اقلام به دلیل احتمال ایجاد خطر برای پرواز جلوگیری می نمایند که برای ارسال هوایی به کپنهاگ نیز این امر وجود دارد. برخی اقلام که امکان انفجار ، آتش سوزی و . . . دارند جزوی از این لیست هستند.

موارد ممنوعه برای حمل هوایی به کپنهاگ به صورت زیر هستند : 

 1. مواد خوراکی نظیر خشکبار ( آجیل و تنقلات ) 
 2. مواد غذایی شامل حبوبات ، برنج و . . . 
 3. میوه و سبزیجات خشک و منجمد
 4. عرقیات و ترشیجات 
 5. اقلام آرایشی و بهداشتی ، عطر و ادکلن
 6. انواع دارو و یا دخانیات 
 7. موارد قابل اشتعال 
 8. مواد سمی 
 9. سیگار و مواد مخدر 

برخی موارد نیز توسط گمرکات 2 کشور ممنوع الورود و ممنوع الخروج می باشند . به عنوان مثال ، ارسال عتیقه به کپنهاگ یا سایر شهر های دانمارک مطلقا امکان پذیر نمی باشد.

ارزیاب های گمرکی قبل از ارسال محموله ها در فرودگاه امام خمینی تمامی محموله ها را مورد بررسی قرار میدهند تا محموله فاقد هرگونه اشیاء عتیقه یا ممنوعه باشد. 

اگر برای ارسال بار به کپنهاگ به صورت هوایی نیاز به اطلاعات بیشتری دارید با شماره های پرتو کارگو در تماس باشید.  برای ارسال بار به پاریس نیز می توانید از طریق شماره های ما ثبت سفارش انتقال کالاهای تجاری و صنعتی خود را انجام دهید.

فریت-بار-هوایی-برای-کپنهاگ
فریت-بار-هوایی-برای-کپنهاگ

هزینه های ارسال هوایی به کپنهاگ چقدر است ؟ 

برای ارسال بار به کپنهاگ به صورت هوایی ، هزینه های حمل و نقل محموله ها بر اساس وزن حجمی محموله ها مورد محاسبه قرار میگیرد. 

در مورد وزن حجمی لازم است بدانید تمامی شرکت های هواپیمایی جهت یک متر مکعب بار تقریبا 167 کیلوگرم شما را شارژ می نمایند. یعنی اگر شما باری داشته باشید که سبک باشد (مثلا ۱۲۰ کیلوگرم) و حجم آن یک متر مکعب باشد بنا بر قوانین شرکت هواپیمایی وزن محاسباتی بار شما 167 کیلوگرم درج خواهد شد.

اما در صورتی که بار شما با حجم یک متر مکعب دارای وزن ۳۰۰ کیلوگرم باشد شما طبق همین قانون ملزم به پرداخت هزینه فریت بار جهت ۳۰۰ کیلوگرم هستید. نحوه اندازه گیری وزن حجمی نیز ، اندازه طول ضرب در عرض ضرب در ارتفاع هر جعبه ، به سانتی متر ، تقسیم آن عدد به ۶۰۰۰ است. در صورتی که عدد به دست آماده از وزن جعبه شما بیشتر باشد « عدد به عنوان وزن محاسباتی بار» شما توسط شرکت هواپیمایی در نظر گرفته می شود.

هزینه ارسال بار به کپنهاگ در فریت بار یا حمل هوایی بار به فرودگاه‌های مهم دنیا از نحوه توزین خاصی پیروی می‌کند.معیار توزین جهت ارسال بار هوایی به دو صورت است :‌

 1. عدد روی باسکول گمرک
 2. وزن حجمی مطابق قوانین ایرلاین

در صورتی که هر ۱ متر مکعب بار شما روی باسکول بیش از ۱۶۷ Kg باشد، عدد روی باسکول به عنوان وزن محاسباتی بار شما در نظر گرفته می‌شود.

اگر هر ۱ متر مکعب از بار شما وزنی کمتر از ۱۶۷ کیلوگرم داشته باشد طبق قوانین شرکت هواپیمایی حداقل وزنی که برای یک متر مکعب بار شما در نظر می‌گیرند همان ۱۶۷ کیلوگرم خواهد بود 

ممکن است محاسبه هزینه ارسال بار به کپنهاگ بر اساس فرمول های بالا کمی پیچیده باشد . به همین جهت می توانید با تماس با شماره های پرتو پرواز کارگو و اعلام وزن و ابعاد محموله خود ، کمترین هزینه را از کارشناسان ما استعلام نمایید. 

مراحل ارسال هوایی بار به کپنهاگ

برای ارسال بار به کپنهاگ به صورت هوایی مراحل انجام کار به صورت زیر می باشد : 

 1. تماس با کارشناسان مجموعه پرتو کارگو
 2. مشاوره تخصصی و ارائه اطلاعات مربوط به وزن و ابعاد و نوع محموله
 3. بررسی مدارک ارسال کننده 
 4. بسته بندی
 5. انتقال محموله به فرودگاه امام
 6. انجام تشریفات گمرکی 
 7. پالت بندی
 8. صدور بارنامه حمل هوایی برای کپنهاگ 

در مرحله اول ، قبل از ارسال هوایی به کپنهاگ باید مشخصات محموله خود را به صورت دقیق به کارشناسان ارائه نمایید تا امکان سنجی ارسال محموله انجام شود. سپس نیاز به بسته بندی محموله داریم تا محدوده در هنگام حمل و نقل دچار مشکل و خسارت نشود.

در مراحل تشریفات گمرکی ، محموله توسط ارزیاب های گمرک مورد بررسی قرار خواهد گرفت . سپس از طریق دستگاه x-ray نیز مورد بررسی کامل قرار میگیرد.

در نهایت ، محموله در محل بارگیری پالت بنده شده و بارنامه حمل هوایی با کد رهگیری خدمت شما تقدیم می شود . 

برای ارسال بار به کپنهاگ فقط کافیست با شماره های ما در تماس باشید . کاملترین خدمات بدون سختی توسط کارشناسان انجام خواهد شد.

ارسال هوایی لوازم شخصی و اثاثیه به کپنهاگ 

یکی از خدماتی که از طریق حمل هوایی به کپنهاگ انجام می شود ، انتقال اثاثیه و لوازم خانه و وسایل شخصی می باشد .  در این روش شما عزیزان می توانید لوازم شخصی مانند لباس ، کتاب و . . . را از طریق خطوط هوایی و حمل بین المللی به کپنهاگ ارسال نمایید. 

برای ارسال لوازم شخصی به کپنهاگ به صورت هوایی بهترین راه قرار دادن این وسایل داخل یک چمدان و یا یک کارتن محکم می باشد . وسایل شما در گمرک ایران بازبینی شده و در صورت عدم وجود موارد ممنوعه مجموعه پرتو کارگو در اسرع وقت بسته های شما را به کپنهاگ ارسال خواهد نمود. 

از این طریق می توانید لوازم منزل را نیز ارسال نمایید . بسیاری از مهاجرین برای کاهش هزینه های خود اقدام به انتقال لوازمی مانند یخچال ، تلویزیون ، مبلمان و . . .  می نمایند که این امر نیز از طریق حمل هوایی به کپنهاگ امکان پذیر خواهد بود.

ارسال هوایی زعفران به کپنهاگ 

یکی از محموله هایی که توسط پرتو کارگو به صورت هوایی به کپنهاگ ارسال میشود زعفران است . در حمل هوایی به کپنهاگ هر پاسپورت امکان ارسال زعفران تا 100 گرم را دارد. از همین جهت قوانین سفت و سختی برای ارسال زعفران اعمال می شود. 

اگر قصد دارید مقداری زعفران به صورت هوایی به کپنهاگ ارسال نمایید بهتر است ابتدا با کارشناسان مجموعه پرتو کارگو در تماس باشید . مشاوران ما آماده ارائه راهنمایی کامل به شما عزیزان هستند .

ارسال فرش به صورت هوایی به کپنهاگ 

یکی دیگر از اقلامی که توسط هموطنان به کپنهاگ ارسال میشود انواع فرش دستباف و ماشینی می باشد . برای ارسال فرش نیز پرتو کارگو به صورت تخصصی امکان ارسال را فراهم می نماید.

از نظر گمرک فرودگاه ، اگر محموله فرش ارسال شده به قصد موارد تجاری نبوده و عتیقه نیز نباشد امکان ارسال آنها به کپنهاگ میسر است.

تعداد فرش ارسال و نوع آنها برای تشخیص تجاری بودن محموله مورد بررسی قرار خواهد گرفت. برای ارسال بار به کپنهاگ به صورت هوایی تنها کافیست با شماره های پرتو کارگو در تماس باشید.

درباره کپنهاگ

کپنهاگ از زیباترین شهرهای اسکاندیناوی و عصاره اروپای شمالی است؛ شهر وایکینگ‌های ماهیگیر و دهکده‌های تاریخی؛ شهر کلیساهای آجری و موزه‌های درجه ‌یک. قلعه‌هایی که شما را یاد قصه‌های خیالی می‌اندازند، خیابان‌های باریکِ سنگ‌فرش، خانه‌های قدیمیِ چوبی، کانال‌های شهری، آسیا‌ب‌های بادی، لشکرِ دوچرخه‌ها، معماری مدرن و صد البته مجسمه‌ مشهورِ یک پری دریایی کوچک؛ کپنهاگ خانه‌ی همه‌ این‌هاست؛ شهری که نو و کهنه را با هم می‌آمیزد و با وجود تاریخ هزار ساله‌اش، هنوز تازه و جوان است.
«آب» عنصر اساسیِ شهر کپنهاگ است؛ هرجا بروید، آبراهه‌های شهر، ساحل‌های شنی و سنگی یا بندرگاه‌های شلوغ را می‌بینید و کافیست کمی کنار این آبراهه‌ها قدم بزنید تا عاشق این شهرِ سرزنده شوید. هر محله‌ی شهر، شخصیت و سرگذشت خودش را دارد. یکی از بهترین ویژگی‌های کپنهاگ برای گردشگران این است که بیشترِ دیدنی‌هایش به مرکز قدیمی شهر، یعنی رادهوس‌پلادسن، نزدیک هستند، بنابراین بهتر است کشف کپنهاگ را از همینجا شروع کنید. مجسمه‌ پری دریایی کوچک، که خیلی‌ها توی دنیا، کپنهاگ را با آن می‌شناسند، از آن چیزهایی است که همه‌ی توریست‌های کپنهاگ از آن عکس می‌گیرند. برای دیدن مجسمه پری دریایی، باید در طول کانال نیهاون تا کاستلتِ شمالی بروید.

تیم تخصصی و حرفه ای پرتو کارگو با بهترین کیفیت و با کمترین هزینه امکان ارسال بار به کپنهاگ را به صورت همه روزه برای شما عزیزان فراهم می نماید. اگر قصد حمل و نقل محموله های تجاری و صنعتی و شخصی را دارید می توانید با بهترین کیفیت و با کمترین قیمت انتقال محموله های خود را از طریق پرتو کارگو انجام دهید.

برای ارسال بار به خارج به صورت تخصصی می توانید از طریق شماره های ما بهترین خدمات را ثبت سفارش کنید . ما برای انتقال محموله های شما بهترین خدمات را با کاملترین مشاوره در اختیارتان قرار میدهیم.

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

پیمایش به بالا