ارسال بار به آیندهوون ( حمل هوایی آیندهوون )

بهترین روش برای ارسال بار به آیندهوون با کمترین هزینه

برای ارسال بار به آیندهوون می توانید از طریق پرتو کارگو با کمترین هزینه و در اسرع وقت محموله های خود را منتقل کنید . ما برای انتقال کالاها و محموله های مختلف شما از طریق حمل هوایی به آیندهوون ارسال محموله ها را انجام می دهیم .

اگر قصد دارید کالا و محموله ای از ایران به آیندهوون ارسال کنید می توانید با خیال آسوده و از طریق پرتو کارگو با همکاری بهترین و معتبر ترین ایرلاین های ایرانی و بین المللی محموله های خود را منتقل کنید . ما برای انتقال کالاهای شما از بهترین بیمه نامه نیز استفاده می نماییم. حمل و نقل نقل بین المللی که توسط مجموعه پرتو کارگو ارائه میشود به صورت کامل تحت پوشش بیمه نامه قرار خواهد داشت و برای بسته بندی محموله ها نیز بهترین خدمات در اختیارتان قرار میگیرد.

ارسال بار به آیندهوون به صورت همه روزه انجام میشود و بدون محدودیت در حجم و وزن محموله می توانید انتقال کالاها را انجام دهید. حمل بار هوایی با بهترین کیفیت و در اسرع وقت انجام خواهد شد.

ارسال-بار-به-آیندهوون-min
ارسال-بار-به-آیندهوون-min

ارسال بار به آیندهوون به صورت فریت بار مسافری

همانطور که قبلا گفته شد ، یکی از روش های ارسال بار به آیندهوون ، روش فریت بار مسافری است . از آنجایی که ایرلاین های مختلف امکان حمل بار بیش از 30 کیلوگرم را برای مسافران فراهم نمی نمایند ، در صورت همراه داشتن بار اضافه یا سنگین بودن چمدان ها جریمه های سنگینی در نظر میگیرند.

از همین جهت می توانید از طریق روش فریت بار مسافری محموله و کالاهای خود را از ایران به آیندهوون ارسال کنید. 

در روش فریت بار مسافری در صورتی که قصد مسافرت به آیندهوون را دارید می تواند با ارائه بلیط پرواز چمدان های اضافی خود را از این طریق با هزینه ای کمتر 3-4 روز قبل از پرواز به آیندهوون ارسال نمایید و در زمان ورود به آیندهوون محموله خود را از گمرک فرودگاه تحویل بگیرید.

ارسال بار به آیندهوون به روش فریت بار مسافری با استفاده از هواپیماهای مسافری انجام میشود و از آنجایی که تعداد پرواز های هواپیماهای مسافری زیاد است معمولا محموله در اسرع وقت به مقصد ارسال می شوند. این روش برای ارسال محموله و کالا برای سایر اشخاص در آیندهوون نیز کاربرد دارد که می توانید از طریق مشاوره با کارشناسان پرتو کارگو با اطلاعات کافی و لازم را کسب نمایید. 

ارسال بار به هلند توسط مجموعه پرتو کارگو به صورت تخصصی و با ارزانترین قیمت انجام میشود. با شماره های ما در تماس باشید .

ارسال بار به آیندهوون به صورت کارگو 

یکی دیگر از روش هایی که برای ارسال بار به آیندهوون مورد استفاده قرار میگیرد روش کارگو می باشد. در روش کارگو محموله های شما از طریق خطوط هواپیمایی و با استفاده از هواپیما های کارگو بارگیری و منتقل می شوند.

این روش امکان بارگیری و ارسال محموله های در حجم زیاد و یا وزن زیاد را فراهم می نماید . از همین جهت معمولا روش کارگو برای انتقال محموله ها و کالاهای تجاری و صنعتی مورد استفاده قرار میگیرد.

در روش کارگو ، هرچه وزن و حجم محموله بیشتر باشد هزینه های انتقال شما کاهش خواهد شد.  به عنوان مثال ، یکی از کاربرد های این روش می تواند ارسال کامل اثاثیه یک منزل به آیندهوون باشد.

برای ارسال بار به آیندهوون به صورت کارگو می توانید از طریق شماره های ما با کارشناسان متخصص در پرتو کارگو مشاوره نموده و انتقال کالاهای خود را انجام دهید.  ارسال بار به آمستردام نیز توسط مجموعه پرتو کارگو با بهترین کیفیت و با کمترین هزینه انجام خواهد شد و انتقال سریع محموله های شما در کمترین زمان ممکن انجام میشود.

کارگو-هوایی-برای-آیندهوون
کارگو-هوایی-برای-آیندهوون

مدارک مورد نیاز برای ارسال هوایی به آیندهوون چیست  ؟ 

اگر قصد ارسال هوایی بار به آیندهوون به صورت هوایی دارید ، باید به نکاتی توجه داشته باشید. کامل بودن مدارک از مهمترین مواردی است که برای ارسال بار به آیندهوون و تحویل آن در فرودگاه باید مدنظر قرار گیرد. 

 • تصویر پشت و روی کارت ملی شخص فرستنده
 • تصویر صفحه اول پاسپورت شخص فرستنده
 • آدرس و شماره تلفن و ایمیل شخص فرستنده در ایران
 • تصویر پاسپورت شخص دریافت کننده در آیندهوون
 • آدرس و شماره تلفن و ایمیل مقصد تحویل گیرنده در آیندهوون
 • تهیه لیست کالاها یا همان پکینگ لیست

چنانچه قصد ارسال بار تجاری به آیندهوون را دارید ، لازم است تا مدارک زیر را نیز ارائه نمایید :

 •  صدور فاکتور کالاها برای بارهای تجاری
 • ارائه کارت بازرگانی و یا معرفی نامه از شرکت جهت ارسال بار تجاری به آیندهوون
 • دریافت مجوزهای لازم جهت اخذ مجوز صادراتی در صورت لزوم
 • تهیه پکینگ لیست و لیست بارهای موجود برای ارسال

در خصوص ارسال بار به آیندهوون یا سایر شهر های هلند ، در صورتی که مدارک شما ناقص می باشد و یا نیاز به هماهنگی برای تحویل بار دارید با شماره های ما در تماس باشید . بهترین راهکار ها در اسرع وقت در اختیار شما قرار میگیرد. با خدمات پرتو پرواز کارگو هیچ مشکلی در ارسال محموله ها به صورت هوایی به آیندهوون وجود ندارد.

برای ارسال بار به روتردام نیز می توانید از طریق شماره های پرتو کارگو بهترین و تخصصی ترین خدمات را از ما بخواهید . با کمترین هزینه محموله های شما را منتقل خواهیم نمود.

موارد ممنوعه برای حمل هوایی به آیندهوون چیست ؟ 

خطوط هوایی معمولا از ورود برخی اقلام به دلیل احتمال ایجاد خطر برای پرواز جلوگیری می نمایند که برای ارسال هوایی به آیندهوون نیز این امر وجود دارد. برخی اقلام که امکان انفجار ، آتش سوزی و . . . دارند جزوی از این لیست هستند.

موارد ممنوعه برای حمل هوایی به آیندهوون به صورت زیر هستند : 

 1. مواد خوراکی نظیر خشکبار ( آجیل و تنقلات ) 
 2. مواد غذایی شامل حبوبات ، برنج و . . . 
 3. میوه و سبزیجات خشک و منجمد
 4. عرقیات و ترشیجات 
 5. اقلام آرایشی و بهداشتی ، عطر و ادکلن
 6. انواع دارو و یا دخانیات 
 7. موارد قابل اشتعال 
 8. مواد سمی 
 9. سیگار و مواد مخدر 

برخی موارد نیز توسط گمرکات 2 کشور ممنوع الورود و ممنوع الخروج می باشند . به عنوان مثال ، ارسال عتیقه به آیندهوون یا سایر شهر های هلند مطلقا امکان پذیر نمی باشد.

ارزیاب های گمرکی قبل از ارسال محموله ها در فرودگاه امام خمینی تمامی محموله ها را مورد بررسی قرار میدهند تا محموله فاقد هرگونه اشیاء عتیقه یا ممنوعه باشد. 

اگر برای ارسال بار به آیندهوون به صورت هوایی نیاز به اطلاعات بیشتری دارید با شماره های پرتو کارگو در تماس باشید. 

برای ارسال بار به بازل نیز تیم متخصص پرتو کارگو با کمترین هزینه آماده همکاری با شما عزیزان است . با ما همراه باشید و در اسرع وقت محموله های خود را منتقل کنید.

هزینه های ارسال هوایی به آیندهوون چقدر است ؟ 

برای ارسال بار به آیندهوون به صورت هوایی ، هزینه های حمل و نقل محموله ها بر اساس وزن حجمی محموله ها مورد محاسبه قرار میگیرد. 

در مورد وزن حجمی لازم است بدانید تمامی شرکت های هواپیمایی جهت یک متر مکعب بار تقریبا 167 کیلوگرم شما را شارژ می نمایند. یعنی اگر شما باری داشته باشید که سبک باشد (مثلا ۱۲۰ کیلوگرم) و حجم آن یک متر مکعب باشد بنا بر قوانین شرکت هواپیمایی وزن محاسباتی بار شما 167 کیلوگرم درج خواهد شد.

اما در صورتی که بار شما با حجم یک متر مکعب دارای وزن ۳۰۰ کیلوگرم باشد شما طبق همین قانون ملزم به پرداخت هزینه فریت بار جهت ۳۰۰ کیلوگرم هستید. نحوه اندازه گیری وزن حجمی نیز ، اندازه طول ضرب در عرض ضرب در ارتفاع هر جعبه ، به سانتی متر ، تقسیم آن عدد به ۶۰۰۰ است. در صورتی که عدد به دست آماده از وزن جعبه شما بیشتر باشد « عدد به عنوان وزن محاسباتی بار» شما توسط شرکت هواپیمایی در نظر گرفته می شود.

هزینه ارسال بار به آیندهوون در فریت بار یا حمل هوایی بار به فرودگاه‌های مهم دنیا از نحوه توزین خاصی پیروی می‌کند.معیار توزین جهت ارسال بار هوایی به دو صورت است :‌

 1. عدد روی باسکول گمرک
 2. وزن حجمی مطابق قوانین ایرلاین

در صورتی که هر ۱ متر مکعب بار شما روی باسکول بیش از ۱۶۷ Kg باشد، عدد روی باسکول به عنوان وزن محاسباتی بار شما در نظر گرفته می‌شود.

اگر هر ۱ متر مکعب از بار شما وزنی کمتر از ۱۶۷ کیلوگرم داشته باشد طبق قوانین شرکت هواپیمایی حداقل وزنی که برای یک متر مکعب بار شما در نظر می‌گیرند همان ۱۶۷ کیلوگرم خواهد بود 

ممکن است محاسبه هزینه ارسال بار به آیندهوون بر اساس فرمول های بالا کمی پیچیده باشد . به همین جهت می توانید با تماس با شماره های پرتو پرواز کارگو و اعلام وزن و ابعاد محموله خود ، کمترین هزینه را از کارشناسان ما استعلام نمایید. 

ارسال-هوایی-به-آیندهوون
ارسال-هوایی-به-آیندهوون

مراحل ارسال هوایی بار به آیندهوون

برای ارسال بار به آیندهوون به صورت هوایی مراحل انجام کار به صورت زیر می باشد : 

 1. تماس با کارشناسان مجموعه پرتو کارگو
 2. مشاوره تخصصی و ارائه اطلاعات مربوط به وزن و ابعاد و نوع محموله
 3. بررسی مدارک ارسال کننده 
 4. بسته بندی
 5. انتقال محموله به فرودگاه امام
 6. انجام تشریفات گمرکی 
 7. پالت بندی
 8. صدور بارنامه حمل هوایی برای آیندهوون 

در مرحله اول ، قبل از ارسال هوایی به آیندهوون باید مشخصات محموله خود را به صورت دقیق به کارشناسان ارائه نمایید تا امکان سنجی ارسال محموله انجام شود. سپس نیاز به بسته بندی محموله داریم تا محدوده در هنگام حمل و نقل دچار مشکل و خسارت نشود.

در مراحل تشریفات گمرکی ، محموله توسط ارزیاب های گمرک مورد بررسی قرار خواهد گرفت . سپس از طریق دستگاه x-ray نیز مورد بررسی کامل قرار میگیرد.

در نهایت ، محموله در محل بارگیری پالت بنده شده و بارنامه حمل هوایی با کد رهگیری خدمت شما تقدیم می شود. 

برای ارسال بار به آیندهوون فقط کافیست با شماره های ما در تماس باشید . کاملترین خدمات بدون سختی توسط کارشناسان انجام خواهد شد.

ارسال هوایی لوازم شخصی و اثاثیه به آیندهوون 

یکی از خدماتی که از طریق حمل هوایی به آیندهوون انجام می شود ، انتقال اثاثیه و لوازم خانه و وسایل شخصی می باشد .  در این روش شما عزیزان می توانید لوازم شخصی مانند لباس ، کتاب و . . . را از طریق خطوط هوایی و حمل بین المللی به آیندهوون ارسال نمایید. 

برای ارسال لوازم شخصی به آیندهوون به صورت هوایی بهترین راه قرار دادن این وسایل داخل یک چمدان و یا یک کارتن محکم می باشد . وسایل شما در گمرک ایران بازبینی شده و در صورت عدم وجود موارد ممنوعه مجموعه پرتو کارگو در اسرع وقت بسته های شما را به آیندهوون ارسال خواهد نمود. 

از این طریق می توانید لوازم منزل را نیز ارسال نمایید . بسیاری از مهاجرین برای کاهش هزینه های خود اقدام به انتقال لوازمی مانند یخچال ، تلویزیون ، مبلمان و . . .  می نمایند که این امر نیز از طریق حمل هوایی به آیندهوون امکان پذیر خواهد بود.

ارسال هوایی زعفران به آیندهوون 

یکی از محموله هایی که توسط پرتو کارگو به صورت هوایی به آیندهوون ارسال میشود زعفران است . در حمل هوایی به آیندهوون هر پاسپورت امکان ارسال زعفران تا 100 گرم را دارد. از همین جهت قوانین سفت و سختی برای ارسال زعفران اعمال می شود. 

اگر قصد دارید مقداری زعفران به صورت هوایی به آیندهوون ارسال نمایید بهتر است ابتدا با کارشناسان مجموعه پرتو کارگو در تماس باشید . مشاوران ما آماده ارائه راهنمایی کامل به شما عزیزان هستند .

ارسال-زعفران-به-آیندهوون
ارسال-زعفران-به-آیندهوون

ارسال فرش به صورت هوایی به آیندهوون 

یکی دیگر از اقلامی که توسط هموطنان به آیندهوون ارسال میشود انواع فرش دستباف و ماشینی می باشد . برای ارسال فرش نیز پرتو کارگو به صورت تخصصی امکان ارسال را فراهم می نماید.

از نظر گمرک فرودگاه ، اگر محموله فرش ارسال شده به قصد موارد تجاری نبوده و عتیقه نیز نباشد امکان ارسال آنها به آیندهوون میسر است.

تعداد فرش ارسال و نوع آنها برای تشخیص تجاری بودن محموله مورد بررسی قرار خواهد گرفت. برای ارسال بار به آیندهوون به صورت هوایی تنها کافیست با شماره های پرتو کارگو در تماس باشید.

درباره آیندهوون

آیندهوون بزرگترین شهر در جنوب هلند و پنجمین شهر بزرگ این کشور است که محلی ها آن را “Lichtstad” به معنای شهر نور می خوانند چرا که این شهر محل تولد کمپانی بزرگ  فیلیپس است  ، یک بنای یادبود نیز در نزدیکی این شرکت ساخته شده است که به پسر موسس شرکت فیلیپس اختصاص دارد. آیندهون یک شهر مدرن است که یکی از نیروگاههای صنعتی این کشور نیز به شمار می رود که در کنار رودخانه دامل ( Dommel ) قرار گرفته است. همچنین این شهر یک شهر دانشگاهی نیز محسوب می شود علاوه بر اینها وجود موزه های هنری و کلیساهای تاریخی در کنار پارک های زیبا و دوست داشتنی ، آیندهوون را به شهری محبوب برای گردشگران تبدیل کرده است. این شهر همچنین با نام وینسنت ونگوگ نیز شهرت دارد چرا که این نقاش مطرح و خوشنام در روستایی در نزدیکی این شهر زندگی می کرده است.

جمعیت شهر بالغ بر ۲۱۸٬۴۳۳ نفر است که ۳۰ درصد آنان غیرهلندی‌اند؛ و در کل، ۱۷٫۵ درصد از آسیا و آمریکای جنوبی، ۱۱ درصد از غرب اروپا، و ۲ درصد از اروپای شرقی‌اند. تراکم جمعیت آیندهوفن ۴۰۷ نفر در هر کیلومتر مربع است. در سال ۲۰۰۳ اعلام شد که ۶۵ درصد مردم آیندهوون کاتولیک‌اند.

ارسال بار به آیندهوون به صورت تخصصی توسط پرتو کارگو با بهترین کیفیت و کمترین هزینه انجام میشود . ما برای حمل بار هوایی به عنوان یکی از متخصصین از فرودگاه امام خمینی خدمات کارگو و فریت بار آیندهوون را به شما عزیزان ارائه می نماییم.

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

پیمایش به بالا