ارسال بار به سیاتل ( حمل هوایی سیاتل )

بهترین روش برای ارسال بار به سیاتل با کمترین هزینه

ارسال بار به سیاتل از طریق روش های مختلفی انجام میشود و که هر یک از روش ها دارای هزینه های مختلفی است. اگر قصد ارسال بار به سیاتل را دارید باید بر اساس شرایط و وضعیت محموله اقدام به انتقال محموله های خود نمایید.

پرتو کارگو به عنوان یکی از بهترین و تخصصی ترین مجموعه های ارائه دهنده خدمات حمل و نقل بین المللی برای ارسال بار به سیاتل به صورت همه روزه بهترین و کاملترین خدمات را در اختیار شما قرار میدهد . ما با بهترین کیفیت امکان انتقال همه نوع محموله و کالای شما را با کمترین هزینه فراهم خواهیم نمود.

برای حمل هوایی به سیاتل می توانید از طریق روش فریت بار مسافری و همچنین روش کارگو محموله های خود را بارگیری و ارسال نمایید که هر یک از این روش ها دارای شرایط خاص خود هستند. در ادامه با ما همراه باشید تا روش های ارسال بار به سیاتل را بررسی نماییم. 

ارسال بار به سیاتل به صورت فریت بار مسافری

همانطور که قبلا گفته شد ، یکی از روش های ارسال بار به سیاتل ، روش فریت بار مسافری است . از آنجایی که ایرلاین های مختلف امکان حمل بار بیش از 30 کیلوگرم را برای مسافران فراهم نمی نمایند ، در صورت همراه داشتن بار اضافه یا سنگین بودن چمدان ها جریمه های سنگینی در نظر میگیرند.

از همین جهت می توانید از طریق روش فریت بار مسافری محموله و کالاهای خود را از ایران به سیاتل ارسال کنید. 

در روش فریت بار مسافری در صورتی که قصد مسافرت به سیاتل را دارید می تواند با ارائه بلیط پرواز چمدان های اضافی خود را از این طریق با هزینه ای کمتر 3-4 روز قبل از پرواز به سیاتل ارسال نمایید و در زمان ورود به سیاتل محموله خود را از گمرک فرودگاه تحویل بگیرید.

ارسال بار به سیاتل به روش فریت بار مسافری با استفاده از هواپیماهای مسافری انجام میشود و از آنجایی که تعداد پرواز های هواپیماهای مسافری زیاد است معمولا محموله در اسرع وقت به مقصد ارسال می شوند. این روش برای ارسال محموله و کالا برای سایر اشخاص در سیاتل نیز کاربرد دارد که می توانید از طریق مشاوره با کارشناسان پرتو کارگو با اطلاعات کافی و لازم را کسب نمایید.

علاوه بر ارسال بار به سیاتل ، همه روزه برای ارسال بار به واشنگتن نیز می توانید بهترین خدمات تخصصی را از ما بخواهید .

ارسال بار به سیاتل به صورت کارگو 

یکی دیگر از روش هایی که برای ارسال بار به سیاتل مورد استفاده قرار میگیرد روش کارگو می باشد. در روش کارگو محموله های شما از طریق خطوط هواپیمایی و با استفاده از هواپیما های کارگو بارگیری و منتقل می شوند.

این روش امکان بارگیری و ارسال محموله های در حجم زیاد و یا وزن زیاد را فراهم می نماید . از همین جهت معمولا روش کارگو برای انتقال محموله ها و کالاهای تجاری و صنعتی مورد استفاده قرار میگیرد.

در روش کارگو ، هرچه وزن و حجم محموله بیشتر باشد هزینه های انتقال شما کاهش خواهد شد.  به عنوان مثال ، یکی از کاربرد های این روش می تواند ارسال کامل اثاثیه یک منزل به سیاتل باشد. برای ارسال بار به سیاتل به صورت کارگو می توانید از طریق شماره های ما با کارشناسان متخصص در پرتو کارگو مشاوره نموده و انتقال کالاهای خود را انجام دهید. 

ارسال بار به شیکاگو نیز به صورت تخصصی و با بهترین کیفیت انجام میشود و انتقال کالاها در اسرع وقت انجام میشود.

مدارک مورد نیاز برای ارسال هوایی به سیاتل چیست  ؟ 

اگر قصد ارسال هوایی بار به سیاتل به صورت هوایی دارید ، باید به نکاتی توجه داشته باشید. کامل بودن مدارک از مهمترین مواردی است که برای ارسال بار به سیاتل و تحویل آن در فرودگاه باید مدنظر قرار گیرد. 

 • تصویر پشت و روی کارت ملی شخص فرستنده
 • تصویر صفحه اول پاسپورت شخص فرستنده
 • آدرس و شماره تلفن و ایمیل شخص فرستنده در ایران
 • تصویر پاسپورت شخص دریافت کننده در سیاتل
 • آدرس و شماره تلفن و ایمیل مقصد تحویل گیرنده در سیاتل
 • تهیه لیست کالاها یا همان پکینگ لیست

چنانچه قصد ارسال بار تجاری به سیاتل را دارید ، لازم است تا مدارک زیر را نیز ارائه نمایید :

 •  صدور فاکتور کالاها برای بارهای تجاری
 • ارائه کارت بازرگانی و یا معرفی نامه از شرکت جهت ارسال بار تجاری به سیاتل
 • دریافت مجوزهای لازم جهت اخذ مجوز صادراتی در صورت لزوم
 • تهیه پکینگ لیست و لیست بارهای موجود برای ارسال

در خصوص ارسال بار به سیاتل یا سایر شهر های آمریکا ، در صورتی که مدارک شما ناقص می باشد و یا نیاز به هماهنگی برای تحویل بار دارید با شماره های ما در تماس باشید . بهترین راهکار ها در اسرع وقت در اختیار شما قرار میگیرد. با خدمات پرتو پرواز کارگو هیچ مشکلی در ارسال محموله ها به صورت هوایی به سیاتل وجود ندارد.

برای ارسال بار به لس آنجلس نیز می توانید از طریق شماره های مجموعه پرتو کارگو بهترین خدمات را ثبت سفارش کنید.

موارد ممنوعه برای حمل هوایی به سیاتل چیست ؟ 

خطوط هوایی معمولا از ورود برخی اقلام به دلیل احتمال ایجاد خطر برای پرواز جلوگیری می نمایند که برای ارسال هوایی به سیاتل نیز این امر وجود دارد. برخی اقلام که امکان انفجار ، آتش سوزی و . . . دارند جزوی از این لیست هستند.

موارد ممنوعه برای حمل هوایی به سیاتل به صورت زیر هستند : 

 1. مواد خوراکی نظیر خشکبار ( آجیل و تنقلات ) 
 2. مواد غذایی شامل حبوبات ، برنج و . . . 
 3. میوه و سبزیجات خشک و منجمد
 4. عرقیات و ترشیجات 
 5. اقلام آرایشی و بهداشتی ، عطر و ادکلن
 6. انواع دارو و یا دخانیات 
 7. موارد قابل اشتعال 
 8. مواد سمی 
 9. سیگار و مواد مخدر 

برخی موارد نیز توسط گمرکات 2 کشور ممنوع الورود و ممنوع الخروج می باشند . به عنوان مثال ، ارسال عتیقه به سیاتل یا سایر شهر های آمریکا مطلقا امکان پذیر نمی باشد.

ارزیاب های گمرکی قبل از ارسال محموله ها در فرودگاه امام خمینی تمامی محموله ها را مورد بررسی قرار میدهند تا محموله فاقد هرگونه اشیاء عتیقه یا ممنوعه باشد.  اگر برای ارسال بار به سیاتل به صورت هوایی نیاز به اطلاعات بیشتری دارید با شماره های پرتو کارگو در تماس باشید. 

ارسال بار به آمریکا به صورت تخصصی و با بهترین هزینه انجام میشود و همه شهر های این کشور تحت پوشش هستند .

هزینه های ارسال هوایی به سیاتل چقدر است ؟ 

برای ارسال بار به سیاتل به صورت هوایی ، هزینه های حمل و نقل محموله ها بر اساس وزن حجمی محموله ها مورد محاسبه قرار میگیرد. 

در مورد وزن حجمی لازم است بدانید تمامی شرکت های هواپیمایی جهت یک متر مکعب بار تقریبا 167 کیلوگرم شما را شارژ می نمایند. یعنی اگر شما باری داشته باشید که سبک باشد (مثلا ۱۲۰ کیلوگرم) و حجم آن یک متر مکعب باشد بنا بر قوانین شرکت هواپیمایی وزن محاسباتی بار شما 167 کیلوگرم درج خواهد شد.

اما در صورتی که بار شما با حجم یک متر مکعب دارای وزن ۳۰۰ کیلوگرم باشد شما طبق همین قانون ملزم به پرداخت هزینه فریت بار جهت ۳۰۰ کیلوگرم هستید. نحوه اندازه گیری وزن حجمی نیز ، اندازه طول ضرب در عرض ضرب در ارتفاع هر جعبه ، به سانتی متر ، تقسیم آن عدد به ۶۰۰۰ است. در صورتی که عدد به دست آماده از وزن جعبه شما بیشتر باشد « عدد به عنوان وزن محاسباتی بار» شما توسط شرکت هواپیمایی در نظر گرفته می شود.

هزینه ارسال بار به سیاتل در فریت بار یا حمل هوایی بار به فرودگاه‌های مهم دنیا از نحوه توزین خاصی پیروی می‌کند.معیار توزین جهت ارسال بار هوایی به دو صورت است :‌

 1. عدد روی باسکول گمرک
 2. وزن حجمی مطابق قوانین ایرلاین

در صورتی که هر ۱ متر مکعب بار شما روی باسکول بیش از ۱۶۷ Kg باشد، عدد روی باسکول به عنوان وزن محاسباتی بار شما در نظر گرفته می‌شود.

اگر هر ۱ متر مکعب از بار شما وزنی کمتر از ۱۶۷ کیلوگرم داشته باشد طبق قوانین شرکت هواپیمایی حداقل وزنی که برای یک متر مکعب بار شما در نظر می‌گیرند همان ۱۶۷ کیلوگرم خواهد بود 

ممکن است محاسبه هزینه ارسال بار به سیاتل بر اساس فرمول های بالا کمی پیچیده باشد . به همین جهت می توانید با تماس با شماره های پرتو پرواز کارگو و اعلام وزن و ابعاد محموله خود ، کمترین هزینه را از کارشناسان ما استعلام نمایید. 

مراحل ارسال هوایی بار به سیاتل

برای ارسال بار به سیاتل به صورت هوایی مراحل انجام کار به صورت زیر می باشد : 

 1. تماس با کارشناسان مجموعه پرتو کارگو
 2. مشاوره تخصصی و ارائه اطلاعات مربوط به وزن و ابعاد و نوع محموله
 3. بررسی مدارک ارسال کننده 
 4. بسته بندی
 5. انتقال محموله به فرودگاه امام
 6. انجام تشریفات گمرکی 
 7. پالت بندی
 8. صدور بارنامه حمل هوایی برای سیاتل 

در مرحله اول ، قبل از ارسال هوایی به سیاتل باید مشخصات محموله خود را به صورت دقیق به کارشناسان ارائه نمایید تا امکان سنجی ارسال محموله انجام شود. سپس نیاز به بسته بندی محموله داریم تا محدوده در هنگام حمل و نقل دچار مشکل و خسارت نشود.

در مراحل تشریفات گمرکی ، محموله توسط ارزیاب های گمرک مورد بررسی قرار خواهد گرفت . سپس از طریق دستگاه x-ray نیز مورد بررسی کامل قرار میگیرد.

در نهایت ، محموله در محل بارگیری پالت بنده شده و بارنامه حمل هوایی با کد رهگیری خدمت شما تقدیم می شود . 

برای ارسال بار به سیاتل فقط کافیست با شماره های ما در تماس باشید . کاملترین خدمات بدون سختی توسط کارشناسان انجام خواهد شد.

ارسال هوایی لوازم شخصی و اثاثیه به سیاتل 

یکی از خدماتی که از طریق حمل هوایی به سیاتل انجام می شود ، انتقال اثاثیه و لوازم خانه و وسایل شخصی می باشد .  در این روش شما عزیزان می توانید لوازم شخصی مانند لباس ، کتاب و . . . را از طریق خطوط هوایی و حمل بین المللی به سیاتل ارسال نمایید. 

برای ارسال لوازم شخصی به سیاتل به صورت هوایی بهترین راه قرار دادن این وسایل داخل یک چمدان و یا یک کارتن محکم می باشد . وسایل شما در گمرک ایران بازبینی شده و در صورت عدم وجود موارد ممنوعه مجموعه پرتو کارگو در اسرع وقت بسته های شما را به سیاتل ارسال خواهد نمود. 

از این طریق می توانید لوازم منزل را نیز ارسال نمایید . بسیاری از مهاجرین برای کاهش هزینه های خود اقدام به انتقال لوازمی مانند یخچال ، تلویزیون ، مبلمان و . . .  می نمایند که این امر نیز از طریق حمل هوایی به سیاتل امکان پذیر خواهد بود.

ارسال هوایی زعفران به سیاتل 

یکی از محموله هایی که توسط پرتو کارگو به صورت هوایی به سیاتل ارسال میشود زعفران است . در حمل هوایی به سیاتل هر پاسپورت امکان ارسال زعفران تا 100 گرم را دارد. از همین جهت قوانین سفت و سختی برای ارسال زعفران اعمال می شود. 

اگر قصد دارید مقداری زعفران به صورت هوایی به سیاتل ارسال نمایید بهتر است ابتدا با کارشناسان مجموعه پرتو کارگو در تماس باشید . مشاوران ما آماده ارائه راهنمایی کامل به شما عزیزان هستند .

ارسال فرش به صورت هوایی به سیاتل 

یکی دیگر از اقلامی که توسط هموطنان به سیاتل ارسال میشود انواع فرش دستباف و ماشینی می باشد . برای ارسال فرش نیز پرتو کارگو به صورت تخصصی امکان ارسال را فراهم می نماید.

از نظر گمرک فرودگاه ، اگر محموله فرش ارسال شده به قصد موارد تجاری نبوده و عتیقه نیز نباشد امکان ارسال آنها به سیاتل میسر است.

تعداد فرش ارسال و نوع آنها برای تشخیص تجاری بودن محموله مورد بررسی قرار خواهد گرفت. برای ارسال بار به سیاتل به صورت هوایی تنها کافیست با شماره های پرتو کارگو در تماس باشید.

درباره سیاتل

سیاتل (به انگلیسی: Seattle) یک شهر ساحلی در شمال غربی ایالات متحده آمریکا است. سیاتل در شهرستان کینگ ایالت واشینگتن قرار دارد. این شهر با جمعیت ۷۳٬۷۰۱۵ نفر در سال ۲۰۲۰، بزرگترین شهر در ایالت واشینگتن و منطقه شمال غربی اقیانوس آرام در آمریکای شمالی است. جمعیت منطقه شهری سیاتل ۴٫۰۲ میلیون نفر است که پانزدهمین منطقه بزرگ در ایالات متحده است. نرخ رشد جمعیتی ۲۱٫۱ درصدی آن بین سال‌های ۲۰۱۰ تا ۲۰۲۰، آن را به یکی از پرشتاب‌ترین شهرهای بزرگ آمریکا تبدیل کرده‌است. سیاتل یک باریکه خاکی است که بین دریاراه پیوجت ساند (یک ورودی اقیانوس آرام) و دریاچه واشینگتن واقع شده‌است. این شمالی‌ترین شهر بزرگ ایالات متحده است که در حدود ۱۶۰ کیلومتری جنوب مرز کانادا قرار دارد. سیاتل یک دروازه بزرگ برای تجارت با شرق آسیا، چهارمین بندر بزرگ در آمریکای شمالی از نظر جابجایی کانتینر از سال ۲۰۲۱ است. منطقه سیاتل برای حداقل ۴۰۰۰ سال قبل از اولین ورود مهاجران دائمی اروپایی، توسط بومیان آمریکا به‌عنوان محل زندگی انتخاب شده بود. آرتور ای. دنی و گروه مسافرانش که متعاقباً به عنوان حزب دنی شناخته می‌شوند، از ایلینوی از طریق پورتلند وارد این منطقه شدند. این شهرک به ساحل شرقی خلیج الیوت منتقل شد و در سال ۱۸۵۲ به افتخار رئیس سیاحل قبایل محلی دوامیش و سوکوامیش، «سیاتل» نامگذاری شد. امروزه، سیاتل دارای جمعیت بالایی از بومیان، اسکاندیناوی‌ها، آسیایی-آمریکایی‌ها و آفریقایی-آمریکایی‌ها، و همچنین جامعه دگرباشان جنسی پر رونق است که از نظر جمعیت در رتبه ششم ایالات متحده قرار دارد.

دفتر اصلی شرکت‌های رایانه‌ای مایکروسافت و آمازون، نخستین کافه و دفتر مرکزی استارباکس، دفتر اصلی شرکت هواپیماسازی بوئینگ، و دفتر مرکزی فروشگاههای زنجیره ای کاستکو در این شهر قرار دارد.

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

پیمایش به بالا