ارسال بار به دوسلدورف ( حمل هوایی دوسلدورف )

بهترین روش برای ارسال بار به دوسلدورف با کمترین هزینه

ارسال بار به دوسلدورف یکی از خدمات تخصصی مجموعه پرتو کارگو است که امکان انتقال محموله ها و کالاهای شخصی و تجاری و صنعتی را برای شما عزیزان فراهم می نماید. 

در خدمات ارسال بار به دوسلدورف امکان انتقال محموله ها از ایران به دوسلدورف تنها با یک تماس فراهم می گردد. برای ارسال بار به دوسلدورف از روش حمل هوایی استفاده می شود که در اسرع وقت امکان انتقال محموله ها را فراهم می نماید.

در روش حمل هوایی برای دوسلدورف محموله های شما از طریق فرودگاه امام خمینی بارگیری و با استفاده از خطوط هوایی بین المللی و ایرانی به فرودگاه دوسلدورف ارسال میشوند.

حمل و نقل نقل بین المللی که توسط مجموعه پرتو کارگو ارائه میشود به صورت کامل تحت پوشش بیمه نامه قرار خواهد داشت و برای بسته بندی محموله ها نیز بهترین خدمات در اختیارتان قرار میگیرد.

ارسال بار به دوسلدورف به صورت همه روزه انجام میشود و بدون محدودیت در حجم و وزن محموله می توانید انتقال کالاها را انجام دهید.

ارسال-بار-به-دوسلدورف
ارسال-بار-به-دوسلدورف

ارسال بار به دوسلدورف به صورت فریت بار مسافری

همانطور که قبلا گفته شد ، یکی از روش های ارسال بار به دوسلدورف ، روش فریت بار مسافری است . از آنجایی که ایرلاین های مختلف امکان حمل بار بیش از 30 کیلوگرم را برای مسافران فراهم نمی نمایند ، در صورت همراه داشتن بار اضافه یا سنگین بودن چمدان ها جریمه های سنگینی در نظر میگیرند.

از همین جهت می توانید از طریق روش فریت بار مسافری محموله و کالاهای خود را از ایران به دوسلدورف ارسال کنید. 

در روش فریت بار مسافری در صورتی که قصد مسافرت به دوسلدورف را دارید می تواند با ارائه بلیط پرواز چمدان های اضافی خود را از این طریق با هزینه ای کمتر 3-4 روز قبل از پرواز به دوسلدورف ارسال نمایید و در زمان ورود به دوسلدورف محموله خود را از گمرک فرودگاه تحویل بگیرید.

ارسال بار به دوسلدورف به روش فریت بار مسافری با استفاده از هواپیماهای مسافری انجام میشود و از آنجایی که تعداد پرواز های هواپیماهای مسافری زیاد است معمولا محموله در اسرع وقت به مقصد ارسال می شوند.

این روش برای ارسال محموله و کالا برای سایر اشخاص در دوسلدورف نیز کاربرد دارد که می توانید از طریق مشاوره با کارشناسان پرتو کارگو با اطلاعات کافی و لازم را کسب نمایید. 

ارسال بار به آلمان از خدماتی از که تیم پرتو کارگو به صورت تخصصی انجام میشود . ما با بهترین کیفیت و با کمترین هزینه آماده همکاری با تمامی افراد هستیم.

ارسال بار به دوسلدورف به صورت کارگو 

یکی دیگر از روش هایی که برای ارسال بار به دوسلدورف مورد استفاده قرار میگیرد روش کارگو می باشد. در روش کارگو محموله های شما از طریق خطوط هواپیمایی و با استفاده از هواپیما های کارگو بارگیری و منتقل می شوند.

این روش امکان بارگیری و ارسال محموله های در حجم زیاد و یا وزن زیاد را فراهم می نماید . از همین جهت معمولا روش کارگو برای انتقال محموله ها و کالاهای تجاری و صنعتی مورد استفاده قرار میگیرد.

در روش کارگو ، هرچه وزن و حجم محموله بیشتر باشد هزینه های انتقال شما کاهش خواهد شد.  به عنوان مثال ، یکی از کاربرد های این روش می تواند ارسال کامل اثاثیه یک منزل به دوسلدورف باشد.

برای ارسال بار به دوسلدورف به صورت کارگو می توانید از طریق شماره های ما با کارشناسان متخصص در پرتو کارگو مشاوره نموده و انتقال کالاهای خود را انجام دهید. 

ارسال بار به دورتموند نیز به صورت تخصصی و با بهترین کیفیت انجام میشود. با شماره های ما در تماس باشید .

کارگو-هوایی-برای-دوسلدورف
کارگو-هوایی-برای-دوسلدورف

مدارک مورد نیاز برای ارسال هوایی به دوسلدورف چیست  ؟ 

اگر قصد ارسال هوایی بار به دوسلدورف به صورت هوایی دارید ، باید به نکاتی توجه داشته باشید. کامل بودن مدارک از مهمترین مواردی است که برای ارسال بار به دوسلدورف و تحویل آن در فرودگاه باید مدنظر قرار گیرد. 

 • تصویر پشت و روی کارت ملی شخص فرستنده
 • تصویر صفحه اول پاسپورت شخص فرستنده
 • آدرس و شماره تلفن و ایمیل شخص فرستنده در ایران
 • تصویر پاسپورت شخص دریافت کننده در دوسلدورف
 • آدرس و شماره تلفن و ایمیل مقصد تحویل گیرنده در دوسلدورف
 • تهیه لیست کالاها یا همان پکینگ لیست

چنانچه قصد ارسال بار تجاری به دوسلدورف را دارید ، لازم است تا مدارک زیر را نیز ارائه نمایید :

 •  صدور فاکتور کالاها برای بارهای تجاری
 • ارائه کارت بازرگانی و یا معرفی نامه از شرکت جهت ارسال بار تجاری به دوسلدورف
 • دریافت مجوزهای لازم جهت اخذ مجوز صادراتی در صورت لزوم
 • تهیه پکینگ لیست و لیست بارهای موجود برای ارسال

در خصوص ارسال بار به دوسلدورف یا سایر شهر های آلمان ، در صورتی که مدارک شما ناقص می باشد و یا نیاز به هماهنگی برای تحویل بار دارید با شماره های ما در تماس باشید . بهترین راهکار ها در اسرع وقت در اختیار شما قرار میگیرد. با خدمات پرتو پرواز کارگو هیچ مشکلی در ارسال محموله ها به صورت هوایی به دوسلدورف وجود ندارد.

ارسال بار به هامبورگ نیز از خدماتی است که مجموعه پرتو کارگو با بهترین کیفیت انجام خواهد داد .

موارد ممنوعه برای حمل هوایی به دوسلدورف چیست ؟ 

خطوط هوایی معمولا از ورود برخی اقلام به دلیل احتمال ایجاد خطر برای پرواز جلوگیری می نمایند که برای ارسال هوایی به دوسلدورف نیز این امر وجود دارد. برخی اقلام که امکان انفجار ، آتش سوزی و . . . دارند جزوی از این لیست هستند.

موارد ممنوعه برای حمل هوایی به دوسلدورف به صورت زیر هستند : 

 1. مواد خوراکی نظیر خشکبار ( آجیل و تنقلات ) 
 2. مواد غذایی شامل حبوبات ، برنج و . . . 
 3. میوه و سبزیجات خشک و منجمد
 4. عرقیات و ترشیجات 
 5. اقلام آرایشی و بهداشتی ، عطر و ادکلن
 6. انواع دارو و یا دخانیات 
 7. موارد قابل اشتعال 
 8. مواد سمی 
 9. سیگار و مواد مخدر 

برخی موارد نیز توسط گمرکات 2 کشور ممنوع الورود و ممنوع الخروج می باشند . به عنوان مثال ، ارسال عتیقه به دوسلدورف یا سایر شهر های آلمان مطلقا امکان پذیر نمی باشد.

ارزیاب های گمرکی قبل از ارسال محموله ها در فرودگاه امام خمینی تمامی محموله ها را مورد بررسی قرار میدهند تا محموله فاقد هرگونه اشیاء عتیقه یا ممنوعه باشد. 

اگر برای ارسال بار به دوسلدورف به صورت هوایی نیاز به اطلاعات بیشتری دارید با شماره های پرتو کارگو در تماس باشید.  علاوع بر دوسلدورف ، ارسال بار به اشتوتگارت نیز با کمترین هزینه و با بهترین کیفیت انجام میشود.

ارسال-هوایی-بار-و-کالا-به-دوسلدورف
ارسال-هوایی-بار-و-کالا-به-دوسلدورف

هزینه های ارسال هوایی به دوسلدورف چقدر است ؟ 

برای ارسال بار به دوسلدورف به صورت هوایی ، هزینه های حمل و نقل محموله ها بر اساس وزن حجمی محموله ها مورد محاسبه قرار میگیرد. 

در مورد وزن حجمی لازم است بدانید تمامی شرکت های هواپیمایی جهت یک متر مکعب بار تقریبا 167 کیلوگرم شما را شارژ می نمایند. یعنی اگر شما باری داشته باشید که سبک باشد (مثلا ۱۲۰ کیلوگرم) و حجم آن یک متر مکعب باشد بنا بر قوانین شرکت هواپیمایی وزن محاسباتی بار شما 167 کیلوگرم درج خواهد شد.

اما در صورتی که بار شما با حجم یک متر مکعب دارای وزن ۳۰۰ کیلوگرم باشد شما طبق همین قانون ملزم به پرداخت هزینه فریت بار جهت ۳۰۰ کیلوگرم هستید. نحوه اندازه گیری وزن حجمی نیز ، اندازه طول ضرب در عرض ضرب در ارتفاع هر جعبه ، به سانتی متر ، تقسیم آن عدد به ۶۰۰۰ است. در صورتی که عدد به دست آماده از وزن جعبه شما بیشتر باشد « عدد به عنوان وزن محاسباتی بار» شما توسط شرکت هواپیمایی در نظر گرفته می شود.

هزینه ارسال بار به دوسلدورف در فریت بار یا حمل هوایی بار به فرودگاه‌های مهم دنیا از نحوه توزین خاصی پیروی می‌کند.معیار توزین جهت ارسال بار هوایی به دو صورت است :‌

 1. عدد روی باسکول گمرک
 2. وزن حجمی مطابق قوانین ایرلاین

در صورتی که هر ۱ متر مکعب بار شما روی باسکول بیش از ۱۶۷ Kg باشد، عدد روی باسکول به عنوان وزن محاسباتی بار شما در نظر گرفته می‌شود.

اگر هر ۱ متر مکعب از بار شما وزنی کمتر از ۱۶۷ کیلوگرم داشته باشد طبق قوانین شرکت هواپیمایی حداقل وزنی که برای یک متر مکعب بار شما در نظر می‌گیرند همان ۱۶۷ کیلوگرم خواهد بود 

ممکن است محاسبه هزینه ارسال بار به دوسلدورف بر اساس فرمول های بالا کمی پیچیده باشد . به همین جهت می توانید با تماس با شماره های پرتو پرواز کارگو و اعلام وزن و ابعاد محموله خود ، کمترین هزینه را از کارشناسان ما استعلام نمایید. 

مراحل ارسال هوایی بار به دوسلدورف

برای ارسال بار به دوسلدورف به صورت هوایی مراحل انجام کار به صورت زیر می باشد : 

 1. تماس با کارشناسان مجموعه پرتو کارگو
 2. مشاوره تخصصی و ارائه اطلاعات مربوط به وزن و ابعاد و نوع محموله
 3. بررسی مدارک ارسال کننده 
 4. بسته بندی
 5. انتقال محموله به فرودگاه امام
 6. انجام تشریفات گمرکی 
 7. پالت بندی
 8. صدور بارنامه حمل هوایی برای دوسلدورف 

در مرحله اول ، قبل از ارسال هوایی به دوسلدورف باید مشخصات محموله خود را به صورت دقیق به کارشناسان ارائه نمایید تا امکان سنجی ارسال محموله انجام شود. سپس نیاز به بسته بندی محموله داریم تا محدوده در هنگام حمل و نقل دچار مشکل و خسارت نشود.

در مراحل تشریفات گمرکی ، محموله توسط ارزیاب های گمرک مورد بررسی قرار خواهد گرفت . سپس از طریق دستگاه x-ray نیز مورد بررسی کامل قرار میگیرد.

در نهایت ، محموله در محل بارگیری پالت بنده شده و بارنامه حمل هوایی با کد رهگیری خدمت شما تقدیم می شود. 

برای ارسال بار به دوسلدورف فقط کافیست با شماره های ما در تماس باشید . کاملترین خدمات بدون سختی توسط کارشناسان انجام خواهد شد.

ارسال هوایی لوازم شخصی و اثاثیه به دوسلدورف 

یکی از خدماتی که از طریق حمل هوایی به دوسلدورف انجام می شود ، انتقال اثاثیه و لوازم خانه و وسایل شخصی می باشد .  در این روش شما عزیزان می توانید لوازم شخصی مانند لباس ، کتاب و . . . را از طریق خطوط هوایی و حمل بین المللی به دوسلدورف ارسال نمایید. 

برای ارسال لوازم شخصی به دوسلدورف به صورت هوایی بهترین راه قرار دادن این وسایل داخل یک چمدان و یا یک کارتن محکم می باشد . وسایل شما در گمرک ایران بازبینی شده و در صورت عدم وجود موارد ممنوعه مجموعه پرتو کارگو در اسرع وقت بسته های شما را به دوسلدورف ارسال خواهد نمود. 

از این طریق می توانید لوازم منزل را نیز ارسال نمایید . بسیاری از مهاجرین برای کاهش هزینه های خود اقدام به انتقال لوازمی مانند یخچال ، تلویزیون ، مبلمان و . . .  می نمایند که این امر نیز از طریق حمل هوایی به دوسلدورف امکان پذیر خواهد بود.

ارسال هوایی زعفران به دوسلدورف 

یکی از محموله هایی که توسط پرتو کارگو به صورت هوایی به دوسلدورف ارسال میشود زعفران است . در حمل هوایی به دوسلدورف هر پاسپورت امکان ارسال زعفران تا 100 گرم را دارد. از همین جهت قوانین سفت و سختی برای ارسال زعفران اعمال می شود. 

اگر قصد دارید مقداری زعفران به صورت هوایی به دوسلدورف ارسال نمایید بهتر است ابتدا با کارشناسان مجموعه پرتو کارگو در تماس باشید . مشاوران ما آماده ارائه راهنمایی کامل به شما عزیزان هستند .

ارسال فرش به صورت هوایی به دوسلدورف 

یکی دیگر از اقلامی که توسط هموطنان به دوسلدورف ارسال میشود انواع فرش دستباف و ماشینی می باشد . برای ارسال فرش نیز پرتو کارگو به صورت تخصصی امکان ارسال را فراهم می نماید.

از نظر گمرک فرودگاه ، اگر محموله فرش ارسال شده به قصد موارد تجاری نبوده و عتیقه نیز نباشد امکان ارسال آنها به دوسلدورف میسر است.

تعداد فرش ارسال و نوع آنها برای تشخیص تجاری بودن محموله مورد بررسی قرار خواهد گرفت. برای ارسال بار به دوسلدورف به صورت هوایی تنها کافیست با شماره های پرتو کارگو در تماس باشید.

درباره دوسلدورف

دوسلدورف شهری واقع در غرب کشور آلمان است که بیشتر به صنعت مد و هنر شهرت دارد. این شهر توسط رود راین به دو قسمت شرقی و غربی تقسیم شده است. شهر قدیم یا همان Altstadtدر قسمت شرقی شهر است و مناطق تجاری و جدید دوسلدورف نیز در قسمت‌های غربی آن واقع شده‌اند. این شهر دارای سه بندر در نزدیکی رود راین و همچنین یک پایگاه  شلوغ غیرنظامی در لوهاوزن آلمان است. 

خوب است بدانید که این شهر میزبان یکی از بزرگترین نمایشگاه‌های مد اروپا به نام “Collections Premieren Düsseldorf” است و حدود ۶۰۰ خانه مد در این شهر جا دارند. معروفیت دوسلدورف نه تنها به خاطر صنعت مد، زیبایی، پوشاک و گالری‌های بسیار زیبای این شهر است، بلکه این شهر یک مرکز بزرگ عمده فروشی برای بسیاری از مشاغل است. در واقع این شهر نه تنها به عنوان شهر مد آلمان، بلکه به عنوان یک مرکز تجارت هم شناخته می‌شود. دوسلدورف آلمان تامین کننده مواد اولیه بسیاری از مشاغل در زمینه آهن، فولاد، مواد شیمیایی، شیشه و منسوجات است. از آنجا که این شهر مرکز ایالت Nordrhein-Westfalen در غرب آلمان است، ممکن است کلید واژه NRW را نیز در هنگام جستجوی نام دوسلدورف پیدا کنید. شایان ذکر است که این شهر در رده هفتم شهرهای بزرگ آلمان قرار دارد.

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

پیمایش به بالا