ارسال بار به بیلبائو ( حمل هوایی بیلبائو )

بهترین روش برای ارسال بار به بیلبائو با کمترین هزینه

ارسال بار به بیلبائو یکی از خدمات تخصصی مجموعه پرتو کارگو است که امکان انتقال محموله ها و کالاهای شخصی و تجاری و صنعتی را برای شما عزیزان فراهم می نماید. 

در خدمات ارسال بار به بیلبائو امکان انتقال محموله ها از ایران به بیلبائو تنها با یک تماس فراهم می گردد. برای ارسال بار به بیلبائو از روش حمل هوایی استفاده می شود که در اسرع وقت امکان انتقال محموله ها را فراهم می نماید.

در روش حمل هوایی برای بیلبائو محموله های شما از طریق فرودگاه امام خمینی بارگیری و با استفاده از خطوط هوایی بین المللی و ایرانی به فرودگاه بیلبائو ارسال میشوند.

حمل و نقل نقل بین المللی که توسط مجموعه پرتو کارگو ارائه میشود به صورت کامل تحت پوشش بیمه نامه قرار خواهد داشت و برای بسته بندی محموله ها نیز بهترین خدمات در اختیارتان قرار میگیرد.

ارسال بار به بیلبائو به صورت همه روزه انجام میشود و بدون محدودیت در حجم و وزن محموله می توانید انتقال کالاها را انجام دهید.

ارسال-بار-به-بیلبائو
ارسال-بار-به-بیلبائو

ارسال بار به بیلبائو به صورت فریت بار مسافری

همانطور که قبلا گفته شد ، یکی از روش های ارسال بار به بیلبائو ، روش فریت بار مسافری است . از آنجایی که ایرلاین های مختلف امکان حمل بار بیش از 30 کیلوگرم را برای مسافران فراهم نمی نمایند ، در صورت همراه داشتن بار اضافه یا سنگین بودن چمدان ها جریمه های سنگینی در نظر میگیرند.

از همین جهت می توانید از طریق روش فریت بار مسافری محموله و کالاهای خود را از ایران به بیلبائو ارسال کنید. 

در روش فریت بار مسافری در صورتی که قصد مسافرت به بیلبائو را دارید می تواند با ارائه بلیط پرواز چمدان های اضافی خود را از این طریق با هزینه ای کمتر 3-4 روز قبل از پرواز به بیلبائو ارسال نمایید و در زمان ورود به بیلبائو محموله خود را از گمرک فرودگاه تحویل بگیرید.

ارسال بار به بیلبائو به روش فریت بار مسافری با استفاده از هواپیماهای مسافری انجام میشود و از آنجایی که تعداد پرواز های هواپیماهای مسافری زیاد است معمولا محموله در اسرع وقت به مقصد ارسال می شوند.

این روش برای ارسال محموله و کالا برای سایر اشخاص در بیلبائو نیز کاربرد دارد که می توانید از طریق مشاوره با کارشناسان پرتو کارگو با اطلاعات کافی و لازم را کسب نمایید. 

برای ارسال بار به اسپانیا می توانید به صورت همه روزه بهترین خدمات را از ما بخواهید و با کمترین هزینه محموله های خود را منتقل کنید.

ارسال بار به بیلبائو به صورت کارگو 

یکی دیگر از روش هایی که برای ارسال بار به بیلبائو مورد استفاده قرار میگیرد روش کارگو می باشد. در روش کارگو محموله های شما از طریق خطوط هواپیمایی و با استفاده از هواپیما های کارگو بارگیری و منتقل می شوند.

این روش امکان بارگیری و ارسال محموله های در حجم زیاد و یا وزن زیاد را فراهم می نماید . از همین جهت معمولا روش کارگو برای انتقال محموله ها و کالاهای تجاری و صنعتی مورد استفاده قرار میگیرد.

در روش کارگو ، هرچه وزن و حجم محموله بیشتر باشد هزینه های انتقال شما کاهش خواهد شد.  به عنوان مثال ، یکی از کاربرد های این روش می تواند ارسال کامل اثاثیه یک منزل به بیلبائو باشد.

برای ارسال بار به بیلبائو به صورت کارگو می توانید از طریق شماره های ما با کارشناسان متخصص در پرتو کارگو مشاوره نموده و انتقال کالاهای خود را انجام دهید. 

کارگو-هوایی-برای-بیلبائو
کارگو-هوایی-برای-بیلبائو

مدارک مورد نیاز برای ارسال هوایی به بیلبائو چیست  ؟ 

اگر قصد ارسال هوایی بار به بیلبائو به صورت هوایی دارید ، باید به نکاتی توجه داشته باشید. کامل بودن مدارک از مهمترین مواردی است که برای ارسال بار به بیلبائو و تحویل آن در فرودگاه باید مدنظر قرار گیرد. 

 • تصویر پشت و روی کارت ملی شخص فرستنده
 • تصویر صفحه اول پاسپورت شخص فرستنده
 • آدرس و شماره تلفن و ایمیل شخص فرستنده در ایران
 • تصویر پاسپورت شخص دریافت کننده در بیلبائو
 • آدرس و شماره تلفن و ایمیل مقصد تحویل گیرنده در بیلبائو
 • تهیه لیست کالاها یا همان پکینگ لیست

چنانچه قصد ارسال بار تجاری به بیلبائو را دارید ، لازم است تا مدارک زیر را نیز ارائه نمایید :

 •  صدور فاکتور کالاها برای بارهای تجاری
 • ارائه کارت بازرگانی و یا معرفی نامه از شرکت جهت ارسال بار تجاری به بیلبائو
 • دریافت مجوزهای لازم جهت اخذ مجوز صادراتی در صورت لزوم
 • تهیه پکینگ لیست و لیست بارهای موجود برای ارسال

در خصوص ارسال بار به بیلبائو یا سایر شهر های اسپانیا ، در صورتی که مدارک شما ناقص می باشد و یا نیاز به هماهنگی برای تحویل بار دارید با شماره های ما در تماس باشید . بهترین راهکار ها در اسرع وقت در اختیار شما قرار میگیرد. با خدمات پرتو پرواز کارگو هیچ مشکلی در ارسال محموله ها به صورت هوایی به بیلبائو وجود ندارد.

تخصصی ترین خدمات برای ارسال بار به مادرید نیز به صورت همه روزه توسط مجموعه پرتو کارگو در اختیار شما قرار میگیرد .

موارد ممنوعه برای حمل هوایی به بیلبائو چیست ؟ 

خطوط هوایی معمولا از ورود برخی اقلام به دلیل احتمال ایجاد خطر برای پرواز جلوگیری می نمایند که برای ارسال هوایی به بیلبائو نیز این امر وجود دارد. برخی اقلام که امکان انفجار ، آتش سوزی و . . . دارند جزوی از این لیست هستند.

موارد ممنوعه برای حمل هوایی به بیلبائو به صورت زیر هستند : 

 1. مواد خوراکی نظیر خشکبار ( آجیل و تنقلات ) 
 2. مواد غذایی شامل حبوبات ، برنج و . . . 
 3. میوه و سبزیجات خشک و منجمد
 4. عرقیات و ترشیجات 
 5. اقلام آرایشی و بهداشتی ، عطر و ادکلن
 6. انواع دارو و یا دخانیات 
 7. موارد قابل اشتعال 
 8. مواد سمی 
 9. سیگار و مواد مخدر 

برخی موارد نیز توسط گمرکات 2 کشور ممنوع الورود و ممنوع الخروج می باشند . به عنوان مثال ، ارسال عتیقه به بیلبائو یا سایر شهر های اسپانیا مطلقا امکان پذیر نمی باشد.

ارزیاب های گمرکی قبل از ارسال محموله ها در فرودگاه امام خمینی تمامی محموله ها را مورد بررسی قرار میدهند تا محموله فاقد هرگونه اشیاء عتیقه یا ممنوعه باشد. 

اگر برای ارسال بار به بیلبائو به صورت هوایی نیاز به اطلاعات بیشتری دارید با شماره های پرتو کارگو در تماس باشید. 

تخصصی ترین خدمات ارسال بار به بارسلونا نیز در اسرع وقت و با کمترین هزینه انجام میشود و تحت پوشش بهترین بیمه نامه می توانید محموله های خود را منتقل نمایید.

هزینه های ارسال هوایی به بیلبائو چقدر است ؟ 

برای ارسال بار به بیلبائو به صورت هوایی ، هزینه های حمل و نقل محموله ها بر اساس وزن حجمی محموله ها مورد محاسبه قرار میگیرد. 

در مورد وزن حجمی لازم است بدانید تمامی شرکت های هواپیمایی جهت یک متر مکعب بار تقریبا 167 کیلوگرم شما را شارژ می نمایند. یعنی اگر شما باری داشته باشید که سبک باشد (مثلا ۱۲۰ کیلوگرم) و حجم آن یک متر مکعب باشد بنا بر قوانین شرکت هواپیمایی وزن محاسباتی بار شما 167 کیلوگرم درج خواهد شد.

اما در صورتی که بار شما با حجم یک متر مکعب دارای وزن ۳۰۰ کیلوگرم باشد شما طبق همین قانون ملزم به پرداخت هزینه فریت بار جهت ۳۰۰ کیلوگرم هستید. نحوه اندازه گیری وزن حجمی نیز ، اندازه طول ضرب در عرض ضرب در ارتفاع هر جعبه ، به سانتی متر ، تقسیم آن عدد به ۶۰۰۰ است. در صورتی که عدد به دست آماده از وزن جعبه شما بیشتر باشد « عدد به عنوان وزن محاسباتی بار» شما توسط شرکت هواپیمایی در نظر گرفته می شود.

هزینه ارسال بار به بیلبائو در فریت بار یا حمل هوایی بار به فرودگاه‌های مهم دنیا از نحوه توزین خاصی پیروی می‌کند.معیار توزین جهت ارسال بار هوایی به دو صورت است :‌

 1. عدد روی باسکول گمرک
 2. وزن حجمی مطابق قوانین ایرلاین

در صورتی که هر ۱ متر مکعب بار شما روی باسکول بیش از ۱۶۷ Kg باشد، عدد روی باسکول به عنوان وزن محاسباتی بار شما در نظر گرفته می‌شود.

اگر هر ۱ متر مکعب از بار شما وزنی کمتر از ۱۶۷ کیلوگرم داشته باشد طبق قوانین شرکت هواپیمایی حداقل وزنی که برای یک متر مکعب بار شما در نظر می‌گیرند همان ۱۶۷ کیلوگرم خواهد بود 

ممکن است محاسبه هزینه ارسال بار به بیلبائو بر اساس فرمول های بالا کمی پیچیده باشد . به همین جهت می توانید با تماس با شماره های پرتو پرواز کارگو و اعلام وزن و ابعاد محموله خود ، کمترین هزینه را از کارشناسان ما استعلام نمایید. 

برای ارسال بار به سویا و ارسال بار به والنسیا نیز در کمترین زمان ممکن بهترین خدمات توسط مجموعه پرتو کارگو انجام خواهد شد .

ارسال-هوایی-بار-به-بیلبائو
ارسال-هوایی-بار-به-بیلبائو

مراحل ارسال هوایی بار به بیلبائو

برای ارسال بار به بیلبائو به صورت هوایی مراحل انجام کار به صورت زیر می باشد : 

 1. تماس با کارشناسان مجموعه پرتو کارگو
 2. مشاوره تخصصی و ارائه اطلاعات مربوط به وزن و ابعاد و نوع محموله
 3. بررسی مدارک ارسال کننده 
 4. بسته بندی
 5. انتقال محموله به فرودگاه امام
 6. انجام تشریفات گمرکی 
 7. پالت بندی
 8. صدور بارنامه حمل هوایی برای بیلبائو 

در مرحله اول ، قبل از ارسال هوایی به بیلبائو باید مشخصات محموله خود را به صورت دقیق به کارشناسان ارائه نمایید تا امکان سنجی ارسال محموله انجام شود. سپس نیاز به بسته بندی محموله داریم تا محدوده در هنگام حمل و نقل دچار مشکل و خسارت نشود.

در مراحل تشریفات گمرکی ، محموله توسط ارزیاب های گمرک مورد بررسی قرار خواهد گرفت . سپس از طریق دستگاه x-ray نیز مورد بررسی کامل قرار میگیرد.

در نهایت ، محموله در محل بارگیری پالت بنده شده و بارنامه حمل هوایی با کد رهگیری خدمت شما تقدیم می شود. 

برای ارسال بار به بیلبائو فقط کافیست با شماره های ما در تماس باشید . کاملترین خدمات بدون سختی توسط کارشناسان انجام خواهد شد.

ارسال هوایی لوازم شخصی و اثاثیه به بیلبائو 

یکی از خدماتی که از طریق حمل هوایی به بیلبائو انجام می شود ، انتقال اثاثیه و لوازم خانه و وسایل شخصی می باشد .  در این روش شما عزیزان می توانید لوازم شخصی مانند لباس ، کتاب و . . . را از طریق خطوط هوایی و حمل بین المللی به بیلبائو ارسال نمایید. 

برای ارسال لوازم شخصی به بیلبائو به صورت هوایی بهترین راه قرار دادن این وسایل داخل یک چمدان و یا یک کارتن محکم می باشد . وسایل شما در گمرک ایران بازبینی شده و در صورت عدم وجود موارد ممنوعه مجموعه پرتو کارگو در اسرع وقت بسته های شما را به بیلبائو ارسال خواهد نمود. 

از این طریق می توانید لوازم منزل را نیز ارسال نمایید . بسیاری از مهاجرین برای کاهش هزینه های خود اقدام به انتقال لوازمی مانند یخچال ، تلویزیون ، مبلمان و . . .  می نمایند که این امر نیز از طریق حمل هوایی به بیلبائو امکان پذیر خواهد بود.

ارسال هوایی زعفران به بیلبائو 

یکی از محموله هایی که توسط پرتو کارگو به صورت هوایی به بیلبائو ارسال میشود زعفران است . در حمل هوایی به بیلبائو هر پاسپورت امکان ارسال زعفران تا 100 گرم را دارد. از همین جهت قوانین سفت و سختی برای ارسال زعفران اعمال می شود. 

اگر قصد دارید مقداری زعفران به صورت هوایی به بیلبائو ارسال نمایید بهتر است ابتدا با کارشناسان مجموعه پرتو کارگو در تماس باشید . مشاوران ما آماده ارائه راهنمایی کامل به شما عزیزان هستند .

ارسال فرش به صورت هوایی به بیلبائو 

یکی دیگر از اقلامی که توسط هموطنان به بیلبائو ارسال میشود انواع فرش دستباف و ماشینی می باشد . برای ارسال فرش نیز پرتو کارگو به صورت تخصصی امکان ارسال را فراهم می نماید.

از نظر گمرک فرودگاه ، اگر محموله فرش ارسال شده به قصد موارد تجاری نبوده و عتیقه نیز نباشد امکان ارسال آنها به بیلبائو میسر است.

تعداد فرش ارسال و نوع آنها برای تشخیص تجاری بودن محموله مورد بررسی قرار خواهد گرفت. برای ارسال بار به بیلبائو به صورت هوایی تنها کافیست با شماره های پرتو کارگو در تماس باشید.

درباره بیلبائو

بیلبائو Bilbao شهری در شمال اسپانیا، بزرگترین شهر در استان باسک می باشد. این شهر همچنین بزرگترین شهر در شمال اسپانیا است. بیلبائو با جمعیت حدود ۴۰۰ هزار نفر (بر أساس سرشماری سال )۲۰۱۵ دهمین شهر بزرگ اسپانیا است. منطقه شهری بیلبائو دارای بیش از یک میلیون جمعیت است، بیلبائو همچنین منطقه اصلی شهری در منطقه باسک بزرگ در اسپانیا است.
بیلبائو در قسمت شمالی مرکزی اسپانیا، در ۱۶ کیلومتری (۱۰ مایل) جنوب خلیج بیسکای واقع شده است، جایی که توسعه اجتماعی اقتصادی در آن قرار دارد، جایی که خور بیلبائو در آن شکل گرفته است. هسته اصلی شهری آن توسط دو رشته کوه کوچک با ارتفاع متوسط ۴۰۰ متر (۱۳۰۰ فوت) احاطه شده است. آب و هوای آن تحت تأثیر سیستم های کم فشار خلیج بیسکی و هوای ملایم شکل می گیرد و دمای تابستان را با استانداردهای ایبری با آفتاب کم و بارندگی زیاد تعدیل می کند.

بیلبائو پس از تأسیس در اوایل قرن ۱۴ توسط دیه گو لوپز د هارو ، سرپرست خانواده قدرتمند هارو ، یکی از قطب های تجاری منطقه باسک بود که از اهمیت قابل توجهی در تاج کاستیل برخوردار بود. این به دلیل فعالیت بندری پررونق آن بر اساس صادرات محصولات پشم و آهن استخراج شده از معادن بیسکایان به سراسر اروپا بود. در طول قرن نوزدهم و آغاز بیستم ، بیلبائو صنعتی شدن سنگینی را تجربه کرد و آن را به مرکز دومین منطقه صنعتی ترین اسپانیا ، پس از بارسلونا تبدیل کرد. در همان زمان انفجار فوق العاده جمعیت باعث الحاق چندین شهرداری مجاور شد. امروزه بیلبائو یک شهر خدماتی نیرومند است که در حال تجربه یک فرایند مداوم احیای اجتماعی ، اقتصادی و زیبایی شناسی است، که توسط موزه نمادین بیلبائو گوگنهایم آغاز شد، و با سرمایه گذاری در زیرساخت ها ، مانند ترمینال فرودگاه ، سیستم حمل و نقل سریع ، خط تراموا ، آزکونا زنتروآ ، و پروژه های نوسازی شهری به سرعت در حال توسعه است.

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

پیمایش به بالا