ارسال بار به بریزبن ( حمل هوایی بریزبن )

بهترین روش برای ارسال بار به بریزبن با کمترین هزینه

برای ارسال بار و کالا به بریزبن می توانید از طریق روش حمل هوایی در اسرع وقت محموله ها و کالاهای مختلف خود را با نازلترین تعرفه ها منتقل نمایید. در حمل و نقل هوایی پرتو کارگو محموله های مختلف تجاری و صنعتی و شخصی شما در اسرع وقت بارگیری و منتقل می شوند.

ارسال بار به بریزبن به صورت هوایی تنها نیاز به یک تماس دارد و محموله های مختلف با بسته بندی تخصصی در مدت کمتر از 5 روز به بریزبن در استرالیا ارسال می شوند. ما برای انتقال محموله های تجاری و صنعتی شما از فرودگاه امام خمینی تهران با کمترین هزینه آماده همکاری هستیم

حمل و نقل نقل بین المللی که توسط مجموعه پرتو کارگو ارائه میشود به صورت کامل تحت پوشش بیمه نامه قرار خواهد داشت و برای بسته بندی محموله ها نیز بهترین خدمات در اختیارتان قرار میگیرد.

ارسال بار به بریزبن به صورت همه روزه انجام میشود و بدون محدودیت در حجم و وزن محموله می توانید انتقال کالاها را انجام دهید.

ارسال-بار-به-بریزبن
ارسال-بار-به-بریزبن

ارسال بار به بریزبن به صورت فریت بار مسافری

همانطور که قبلا گفته شد ، یکی از روش های ارسال بار به بریزبن ، روش فریت بار مسافری است . از آنجایی که ایرلاین های مختلف امکان حمل بار بیش از 30 کیلوگرم را برای مسافران فراهم نمی نمایند ، در صورت همراه داشتن بار اضافه یا سنگین بودن چمدان ها جریمه های سنگینی در نظر میگیرند.

از همین جهت می توانید از طریق روش فریت بار مسافری محموله و کالاهای خود را از ایران به بریزبن ارسال کنید. 

در روش فریت بار مسافری در صورتی که قصد مسافرت به بریزبن را دارید می تواند با ارائه بلیط پرواز چمدان های اضافی خود را از این طریق با هزینه ای کمتر 3-4 روز قبل از پرواز به بریزبن ارسال نمایید و در زمان ورود به بریزبن محموله خود را از گمرک فرودگاه تحویل بگیرید.

ارسال بار به بریزبن به روش فریت بار مسافری با استفاده از هواپیماهای مسافری انجام میشود و از آنجایی که تعداد پرواز های هواپیماهای مسافری زیاد است معمولا محموله در اسرع وقت به مقصد ارسال می شوند.

این روش برای ارسال محموله و کالا برای سایر اشخاص در بریزبن نیز کاربرد دارد که می توانید از طریق مشاوره با کارشناسان پرتو کارگو با اطلاعات کافی و لازم را کسب نمایید. 

ارسال بار به استرالیا تخصص مجموعه پرتو کارگو است و با بهترین کیفیت و با کمترین هزینه انجام خواهد شد. ما با نازلترین قیمت ها آماده همکاری با شما عزیزان هستیم .

ارسال بار به بریزبن به صورت کارگو 

یکی دیگر از روش هایی که برای ارسال بار به بریزبن مورد استفاده قرار میگیرد روش کارگو می باشد. در روش کارگو محموله های شما از طریق خطوط هواپیمایی و با استفاده از هواپیما های کارگو بارگیری و منتقل می شوند.

این روش امکان بارگیری و ارسال محموله های در حجم زیاد و یا وزن زیاد را فراهم می نماید . از همین جهت معمولا روش کارگو برای انتقال محموله ها و کالاهای تجاری و صنعتی مورد استفاده قرار میگیرد.

در روش کارگو ، هرچه وزن و حجم محموله بیشتر باشد هزینه های انتقال شما کاهش خواهد شد.  به عنوان مثال ، یکی از کاربرد های این روش می تواند ارسال کامل اثاثیه یک منزل به بریزبن باشد.

برای ارسال بار به بریزبن به صورت کارگو می توانید از طریق شماره های ما با کارشناسان متخصص در پرتو کارگو مشاوره نموده و انتقال کالاهای خود را انجام دهید. 

بهترین خدمات برای ارسال بار به سیدنی نیز در مجموعه پرتو کارگو به شما عزیزان ارائه خواهد شد . با شماره های ما در تماس باشید و بهترین خدمات را پس از مشاوره رایگان تجربه کنید.

کارگو-هوایی-برای-بریزبن
کارگو-هوایی-برای-بریزبن

مدارک مورد نیاز برای ارسال هوایی به بریزبن چیست  ؟ 

اگر قصد ارسال هوایی بار به بریزبن به صورت هوایی دارید ، باید به نکاتی توجه داشته باشید. کامل بودن مدارک از مهمترین مواردی است که برای ارسال بار به بریزبن و تحویل آن در فرودگاه باید مدنظر قرار گیرد. 

 • تصویر پشت و روی کارت ملی شخص فرستنده
 • تصویر صفحه اول پاسپورت شخص فرستنده
 • آدرس و شماره تلفن و ایمیل شخص فرستنده در ایران
 • تصویر پاسپورت شخص دریافت کننده در بریزبن
 • آدرس و شماره تلفن و ایمیل مقصد تحویل گیرنده در بریزبن
 • تهیه لیست کالاها یا همان پکینگ لیست

چنانچه قصد ارسال بار تجاری به بریزبن را دارید ، لازم است تا مدارک زیر را نیز ارائه نمایید :

 •  صدور فاکتور کالاها برای بارهای تجاری
 • ارائه کارت بازرگانی و یا معرفی نامه از شرکت جهت ارسال بار تجاری به بریزبن
 • دریافت مجوزهای لازم جهت اخذ مجوز صادراتی در صورت لزوم
 • تهیه پکینگ لیست و لیست بارهای موجود برای ارسال

در خصوص ارسال بار به بریزبن یا سایر شهر های استرالیا ، در صورتی که مدارک شما ناقص می باشد و یا نیاز به هماهنگی برای تحویل بار دارید با شماره های ما در تماس باشید . بهترین راهکار ها در اسرع وقت در اختیار شما قرار میگیرد. با خدمات پرتو پرواز کارگو هیچ مشکلی در ارسال محموله ها به صورت هوایی به بریزبن وجود ندارد.

علاوه بر ارسال بار به بریزبن ، ارسال بار به کانبرا نیز به صورت تخصصی و با بهترین کیفیت انجام خواهد شد .

موارد ممنوعه برای حمل هوایی به بریزبن چیست ؟ 

خطوط هوایی معمولا از ورود برخی اقلام به دلیل احتمال ایجاد خطر برای پرواز جلوگیری می نمایند که برای ارسال هوایی به بریزبن نیز این امر وجود دارد. برخی اقلام که امکان انفجار ، آتش سوزی و . . . دارند جزوی از این لیست هستند.

موارد ممنوعه برای حمل هوایی به بریزبن به صورت زیر هستند : 

 1. مواد خوراکی نظیر خشکبار ( آجیل و تنقلات ) 
 2. مواد غذایی شامل حبوبات ، برنج و . . . 
 3. میوه و سبزیجات خشک و منجمد
 4. عرقیات و ترشیجات 
 5. اقلام آرایشی و بهداشتی ، عطر و ادکلن
 6. انواع دارو و یا دخانیات 
 7. موارد قابل اشتعال 
 8. مواد سمی 
 9. سیگار و مواد مخدر 

برخی موارد نیز توسط گمرکات 2 کشور ممنوع الورود و ممنوع الخروج می باشند . به عنوان مثال ، ارسال عتیقه به بریزبن یا سایر شهر های استرالیا مطلقا امکان پذیر نمی باشد.

ارزیاب های گمرکی قبل از ارسال محموله ها در فرودگاه امام خمینی تمامی محموله ها را مورد بررسی قرار میدهند تا محموله فاقد هرگونه اشیاء عتیقه یا ممنوعه باشد. اگر برای ارسال بار به بریزبن به صورت هوایی نیاز به اطلاعات بیشتری دارید با شماره های پرتو کارگو در تماس باشید. 

ارسال بار به ملبورن نیز از تخصص های مجموعه پرتو کارگو است و با کمترین قیمت ها انجام خواهد شد . با شماره های کارشناسان ما در تماس باشید و با بهترین کیفیت محموله های خود را منتقل کنید.

هزینه های ارسال هوایی به بریزبن چقدر است ؟ 

برای ارسال بار به بریزبن به صورت هوایی ، هزینه های حمل و نقل محموله ها بر اساس وزن حجمی محموله ها مورد محاسبه قرار میگیرد. 

در مورد وزن حجمی لازم است بدانید تمامی شرکت های هواپیمایی جهت یک متر مکعب بار تقریبا 167 کیلوگرم شما را شارژ می نمایند. یعنی اگر شما باری داشته باشید که سبک باشد (مثلا ۱۲۰ کیلوگرم) و حجم آن یک متر مکعب باشد بنا بر قوانین شرکت هواپیمایی وزن محاسباتی بار شما 167 کیلوگرم درج خواهد شد.

اما در صورتی که بار شما با حجم یک متر مکعب دارای وزن ۳۰۰ کیلوگرم باشد شما طبق همین قانون ملزم به پرداخت هزینه فریت بار جهت ۳۰۰ کیلوگرم هستید. نحوه اندازه گیری وزن حجمی نیز ، اندازه طول ضرب در عرض ضرب در ارتفاع هر جعبه ، به سانتی متر ، تقسیم آن عدد به ۶۰۰۰ است. در صورتی که عدد به دست آماده از وزن جعبه شما بیشتر باشد « عدد به عنوان وزن محاسباتی بار» شما توسط شرکت هواپیمایی در نظر گرفته می شود.

هزینه ارسال بار به بریزبن در فریت بار یا حمل هوایی بار به فرودگاه‌های مهم دنیا از نحوه توزین خاصی پیروی می‌کند.معیار توزین جهت ارسال بار هوایی به دو صورت است :‌

 1. عدد روی باسکول گمرک
 2. وزن حجمی مطابق قوانین ایرلاین

در صورتی که هر ۱ متر مکعب بار شما روی باسکول بیش از ۱۶۷ Kg باشد، عدد روی باسکول به عنوان وزن محاسباتی بار شما در نظر گرفته می‌شود.

اگر هر ۱ متر مکعب از بار شما وزنی کمتر از ۱۶۷ کیلوگرم داشته باشد طبق قوانین شرکت هواپیمایی حداقل وزنی که برای یک متر مکعب بار شما در نظر می‌گیرند همان ۱۶۷ کیلوگرم خواهد بود 

ممکن است محاسبه هزینه ارسال بار به بریزبن بر اساس فرمول های بالا کمی پیچیده باشد . به همین جهت می توانید با تماس با شماره های پرتو پرواز کارگو و اعلام وزن و ابعاد محموله خود ، کمترین هزینه را از کارشناسان ما استعلام نمایید. 

مراحل ارسال هوایی بار به بریزبن

برای ارسال بار به بریزبن به صورت هوایی مراحل انجام کار به صورت زیر می باشد : 

 1. تماس با کارشناسان مجموعه پرتو کارگو
 2. مشاوره تخصصی و ارائه اطلاعات مربوط به وزن و ابعاد و نوع محموله
 3. بررسی مدارک ارسال کننده 
 4. بسته بندی
 5. انتقال محموله به فرودگاه امام
 6. انجام تشریفات گمرکی 
 7. پالت بندی
 8. صدور بارنامه حمل هوایی برای بریزبن 

در مرحله اول ، قبل از ارسال هوایی به بریزبن باید مشخصات محموله خود را به صورت دقیق به کارشناسان ارائه نمایید تا امکان سنجی ارسال محموله انجام شود. سپس نیاز به بسته بندی محموله داریم تا محدوده در هنگام حمل و نقل دچار مشکل و خسارت نشود.

در مراحل تشریفات گمرکی ، محموله توسط ارزیاب های گمرک مورد بررسی قرار خواهد گرفت . سپس از طریق دستگاه x-ray نیز مورد بررسی کامل قرار میگیرد.

در نهایت ، محموله در محل بارگیری پالت بنده شده و بارنامه حمل هوایی با کد رهگیری خدمت شما تقدیم می شود.  برای ارسال بار به بریزبن فقط کافیست با شماره های ما در تماس باشید . کاملترین خدمات بدون سختی توسط کارشناسان انجام خواهد شد.

ارسال-هوایی-بار-به-بریزبن
ارسال-هوایی-بار-به-بریزبن

ارسال هوایی لوازم شخصی و اثاثیه به بریزبن 

یکی از خدماتی که از طریق حمل هوایی به بریزبن انجام می شود ، انتقال اثاثیه و لوازم خانه و وسایل شخصی می باشد .  در این روش شما عزیزان می توانید لوازم شخصی مانند لباس ، کتاب و . . . را از طریق خطوط هوایی و حمل بین المللی به بریزبن ارسال نمایید. 

برای ارسال لوازم شخصی به بریزبن به صورت هوایی بهترین راه قرار دادن این وسایل داخل یک چمدان و یا یک کارتن محکم می باشد . وسایل شما در گمرک ایران بازبینی شده و در صورت عدم وجود موارد ممنوعه مجموعه پرتو کارگو در اسرع وقت بسته های شما را به بریزبن ارسال خواهد نمود. 

از این طریق می توانید لوازم منزل را نیز ارسال نمایید . بسیاری از مهاجرین برای کاهش هزینه های خود اقدام به انتقال لوازمی مانند یخچال ، تلویزیون ، مبلمان و . . .  می نمایند که این امر نیز از طریق حمل هوایی به بریزبن امکان پذیر خواهد بود.

ارسال هوایی زعفران به بریزبن 

یکی از محموله هایی که توسط پرتو کارگو به صورت هوایی به بریزبن ارسال میشود زعفران است . در حمل هوایی به بریزبن هر پاسپورت امکان ارسال زعفران تا 100 گرم را دارد. از همین جهت قوانین سفت و سختی برای ارسال زعفران اعمال می شود. 

اگر قصد دارید مقداری زعفران به صورت هوایی به بریزبن ارسال نمایید بهتر است ابتدا با کارشناسان مجموعه پرتو کارگو در تماس باشید . مشاوران ما آماده ارائه راهنمایی کامل به شما عزیزان هستند .

ارسال فرش به صورت هوایی به بریزبن 

یکی دیگر از اقلامی که توسط هموطنان به بریزبن ارسال میشود انواع فرش دستباف و ماشینی می باشد . برای ارسال فرش نیز پرتو کارگو به صورت تخصصی امکان ارسال را فراهم می نماید. از نظر گمرک فرودگاه ، اگر محموله فرش ارسال شده به قصد موارد تجاری نبوده و عتیقه نیز نباشد امکان ارسال آنها به بریزبن میسر است.

تعداد فرش ارسال و نوع آنها برای تشخیص تجاری بودن محموله مورد بررسی قرار خواهد گرفت. برای ارسال بار به بریزبن به صورت هوایی تنها کافیست با شماره های پرتو کارگو در تماس باشید.

درباره بریزبن

بریزبِن (بریزبِین) (به انگلیسی: Brisbane و تلفظ آن brɪz.bən) پایتخت و پرجمعیت‌ترین شهر در ایالت کوئینزلند استرالیا و سومین شهر پر جمعیت در استرالیا می‌باشد که در جنوب شرقی کویینزلند واقع شده‌است. کلان‌شهر بریزبن‌ در سال ۲۰۲۱ جمعیت ۲٬۵۶۸٬۹۲۷ نفری داشت.

بریزبن، یکی از قدیمی‌ترین شهرهای استرالیا، در زمین‌های سنتی مردم توربل تأسیس شد، که نام آنها برای منطقه ای که این شهر در آن واقع شده‌است، میدجین است این شهر به دلیل رودخانه بریزبن که روی آن قرار دارد نامگذاری شده‌است که به نوبه خود به نام توماس بریزبن، فرماندار نیو ساوت ولز در زمان تأسیس شهر نامگذاری شده‌است. شهرک کیفری موروتن خلیج در سال ۱۸۲۴ در ردکلیف، کوئینزلند به عنوان محلی برای مجرمان ثانویه از مستعمره سیدنی تأسیس شد و به زودی در سال ۱۸۲۵ به اسکله شمالی نقل مکان کرد و در سال ۱۸۴۲ به شهرک آزاد راه یافت. ولز در سال ۱۸۵۹، در طول جنگ جهانی دوم، بریزبن نقش اصلی در مبارزات متفقین را ایفا کرد و به عنوان فرماندهی منطقه جنوب غربی اقیانوس آرام برای ژنرال ارتش ایالات متحده داگلاس مک‌آرتور خدمت کرد.

این شهر، شهری با چندگانگی فرهنگی بالاست به‌طوری که که ۳۳٫۱ درصد از جمعیت آن متولد کشورهای دیگر غیر از استرالیا هستند.  بریزبن به عنوان یک شهر جهانی (Beta +) طبقه‌بندی می‌شود،و دارای رتبه بالایی در رتبه‌بندی زیست‌پذیرترین شهرهای جهان است. بریزبن به خاطر معماری متمایز کوئینزلندر، و فرهنگ غذاخوری و آشپزی در فضای باز مشهور است. بریزبن همچنین از طریق آثار Canon David John Garland منشأ سنت روز آنزاک بود. یک مرکز حمل و نقل، بریزبن توسط یک شبکه بزرگ ریلی حومه ای، شبکه‌های معروف اتوبوسرانی و کشتی و همچنین سومین فرودگاه بریزبن و بندر دریایی پر رفت و آمد استرالیا سرویس دهی می‌شود. بریزبن میزبان رویدادهای بزرگی از جمله بازی‌های مشترک المنافع ۱۹۸۲، World Expo 88 و نشست G20 2014 بوده‌است. بریزبن به عنوان میزبان بازی‌های المپیک تابستانی ۲۰۳۲ در ژوئیه ۲۰۲۱ انتخاب شد.

ارسال بار به بریزبن به صورت تخصصی و همه روزه با بهترین کیفیت انجام خواهد شد و با مشاوره حرفه ای محموله های شما منتقل می شوند . حمل بار هوایی به بریزبن به صورت همه روزه انجام می شود و محموله های شما با بهترین کیفیت منتقل میشوند.

ارسال بار به خارج تخصص مجموعه پرتو کارگو است .

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

پیمایش به بالا